Paniczenie boję się sexu - pomożcie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 gru 2004, 14:25

Ty mozesz i byc szczesliwa bez sexu , tylko czy znajdzie sie ta druga strona , która bedzie szczesliwa zeć bez sexu , pewnie moze i gdzies tam taka jest ! tylko czy trafi na Ciebie ? czy bedzie to człowiek bez problemów ? które to zas nie beda go gryzły? Zdrowy facet ...dla niego ....sex musi być , zdrowy podkreslam !! pomijam chorych jak i fizycznie , tak i z problemami psychicznymi (nie mówie tu o wariatach ) bym został jasno zrozumiany !! a o ludziach zle potraktowanych przez los , jesli taki Cie satysfakcjonuje to oki ktos z takimi ludzmi tez byc musi ! kazdy jest kowalem swego losu , ma prawo do tego co oczekuje , tak jak i ja wyrazam sew zdanie ! bez urazy !ale dziwna jestes , ale kazdy dla kazdego gdyby popatrzec jest dziwny , tak samo ja ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
stillka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2004, 23:25
Skąd: Norge
Płeć:

Postautor: stillka » 10 gru 2004, 15:55

@asleey ale Ty mowisz ze bez seksu zyc mozna... tu nie do konca sie z Toba zgodze. zyc mozna ale 0przez jakis czas only... nie mamy sie co oszukiwac ze z czasem Ci sie zachce, nawet nie wyczaisz kiedy.
naprawde idx na pogawedke do psychologa, zapewniam ze ci pomoze.
btw. nie mozesz zakladac ze seks, to nie dla mnie. nie mozesz byc cale zycie tak negatywnie zareagowana, bo przegrasz to zycie po prostu. Nie odbierz tego negatywnie, ale to prawda.
jesli tylko bedziesz chciala pokonac ten strach, to Ci sie uda ! ale musisz chciec. sprobuj na spokojnie sie zastanowic, czemu sie boisz seksu, jesli nie ma zadnych traumatycznych zdarzen w Twoim zyciu. Czy musisz sie tego bac? moze boisz sie dlatego bo nie wiesz... nie umiesz i nie chcesz poznac... pomysl nad tym... sprobuj sie zaktywizowac, posiadz wiedze, nabądz umiejetnosci, praktykuj, duzo silnej woli a sukcesz bedzie Twoj, zobaczysz.
pozderrko :D
Asleey
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2004, 21:53
Płeć:

Postautor: Asleey » 10 gru 2004, 17:42

Chciałam coś napisać do Krzysia , nie jestem dziwna może dla Was ale bez obrazy , życie nie kręci wokół sexu . Im dłużej tu bywam tym przekonuje się , są tu ludzie uzalżnieni od sexu . Którym ciężko jest zrozumieć , miłość między dwojgiem ludzi nie musi zawsze kończyć łozkiem . Liczy się przecież miłość a nie pociąg fizyczny .... . Uważam wcale nie jestem od Was gorsza bo nie mam tego za sobą . Nie każdy dojrzewa do sexu tak szybko , i jest mi z tym dobrze .
Czemu boję się sexu bo mój eks chłopak mało nie zgwacił a to zostawia ślad na psychice nieprawdaż ...
Awatar użytkownika
intriguing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2004, 16:33
Płeć:

Postautor: intriguing » 10 gru 2004, 18:07

Dzisiaj moja kumpela mowila, ze spoznia jej sie i boi sie ze moze byc w ciazy. Ma dopiero 18 lat... Chyba takie sytuacje sa powodem strachu. Jezeli sie boisz to chyba najlepsze bedzie poczekac, bo nie ma sensu zmuszac sie do tego, bo na pewno nie bedzie to takie jakbys chciala.
Kobieta maluje sobie paznokcie po to, aby mieć 10 serc pod ręką...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 gru 2004, 19:01

Niewiedza ! tylko i wyłacznie ona , jest waszym problemem , gdybyscie ja posiadali , wiedze , sex dla wac byłby tylko przyjemnoscią !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 gru 2004, 19:26

Czemu boję się sexu bo mój eks chłopak mało nie zgwacił a to zostawia ślad na psychice nieprawdaż ...

Zostawia... i to bardzo duży ślad!
Reakcje "po tym" są dwie:
1. szybko wybić klin klinem, czyli sama (prawie) zgwałcić kogoś
2. zamknięcie się na ten temat
Twój nowy facet będzie musiał być bardzo delikatny.... i mądry.
Powinnaś mu o tym powiedzieć... jesli będzie mądry, to wszystko sie powolutku uda.
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 10 gru 2004, 19:48

Jizus tez mi problem ... dzieci w ogóle niechcesz ... bo moze to miec zly wplyw na twoje zdrowie ? tak ?. No to skoro niechcesz dzieci ... to w takim wypadku mozliwe jest podwiazanie jajaowodow ... i po sprawie ... jedyny minus to fakt iz nigdy juz po takim zabiegu niebedziesz miala szans na ciaze ... ale i tak byc przecierz niemogla bo lekarz zabrania ^^ :P :564:
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Asleey
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2004, 21:53
Płeć:

Postautor: Asleey » 27 gru 2004, 20:42

Tak świetna opcja ale nie w naszym katolickim kraju . Gdzie zabieg sterylizacji jest zabroniony . Więc nie pozostaje mi nic innego wybrać do innego kraju na operacje . Narazie o tym już nie myślę , bo najbliższym czasie i najbliższy rok na pewno nie pójdę z kimś do łóźka . Jeszcze za bardzo mnie to przeraża może kiedyś . Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 gru 2004, 23:21

podwiazanie jajowodow to sterylizacja? :D nie wiedzialem :D myslalem ze to sie da rozwiazac hyhy
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 27 gru 2004, 23:26

Da ale nie można tego za długo miec w sobie, inaczej powoduja zwyrodnienia co może prowadzic do bezpłodności.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 gru 2004, 23:37

No takimi tematami sie nie interesowalem, jeszcze nie dotycza mnie wiec malo wiem :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 497 gości