No i klapa, nie ma okazji, żeby się pokochać :(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Neon
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2004, 23:11
Skąd: zza krzaka ;)
Płeć:

No i klapa, nie ma okazji, żeby się pokochać :(

Postautor: Neon » 07 gru 2004, 23:27

Witam was! Fajne to forum :). Ale do rzeczy. Mam następujący problem - od 2 tygodni nie kocham się z moją dziewczyną, bo jakby to określić - warunki nie bardzo na to pozwalają. Już wyjaśniam o co chodzi. Mianowicie o to, że od pewnego czasu mieszkam znowu z bratem i rodzicami w dwupokojowym mieszkanku. Moja dziewczyna podobnie - rodzice i dwojka rodzenstwa. Wczesniej nie bylo z tym problemu. Mieszkalem przez kilka miesiecy sam i wykorzystywalismy kazda wolna chwile zeby sie kochac. Z przyzwyczajenia do tej "wolnosci" chyba mi odbilo, bo teraz za nic nie moge przywyknac do tej sytuacji i z kazdym dniem moja frustracja sie poglebia. Co robić? Może ktoś z was ma podobny problem? Jak sobie z czyms takim poradzic? Niestety do sylwestra jeszcze daleko (wtedy jej rodzinka wynosi sie z domu i bedziemy mieli przez kilka dni wolne mieszkanko). Tylko prosze mi nie pisac, zebysmy pozyczyli mieszkanie od znajomych ;). Dzieki z gory za porady, pozdrowienia!
Adamo

Postautor: Adamo » 07 gru 2004, 23:33

Hmm.. to co wasz związek sie opiera tylko na sexie?? Ze nie potraficie normalnie funkcjonowac bez niego ?? 2tyg to nie az tak dużo ... czym dłuzej sie nie bedziesz kochac tym bedziesz miał wieksza ochote ;) jak bedzie odpowiedni moment czyli w twoim przypadku ( wolna chata ) Albo opcja 2 ;) zabierz ja na kolacje ... Mniam a potem do Hotelu 20zl i po sprawie :) i sie wyszalejecie Co Kto lubi :P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 23:38

20zl za hotel? W jakim miescie Ty mieszkasz :)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 07 gru 2004, 23:43

Jak miałem praktyki w Mercure to doba kosztowała ponad 600 zł (150 Euro)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Neon
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2004, 23:11
Skąd: zza krzaka ;)
Płeć:

Postautor: Neon » 07 gru 2004, 23:46

Adamo pisze:Hmm.. to co wasz związek sie opiera tylko na sexie?? Ze nie potraficie normalnie funkcjonowac bez niego ?? 2tyg to nie az tak dużo ... czym dłuzej sie nie bedziesz kochac tym bedziesz miał wieksza ochote ;) jak bedzie odpowiedni moment czyli w twoim przypadku ( wolna chata ) Albo opcja 2 ;) zabierz ja na kolacje ... Mniam a potem do Hotelu 20zl i po sprawie :) i sie wyszalejecie Co Kto lubi :P


Ej Adamo, zaraz zaraz. Czy ja napisalem ze moj zwiazek opiera sie tylko na seksie? Chyba jednak nie, skoro tyle juz wytrzymujemy ;). Tak powaznie, to problem polega na tym, ze oboje mamy dosc duze temperamenty, no i tak jak pisalem, przyzwyczailismy sie przez ostatnie pol roku do tego, ze po prostu nikt nam w niczym nie przeszkadzal. I nawet nie tylko sam seks chodzi, ale ogolnie o spokoj od wrzeszczacego rodzenstwa, ciagle wtracajacych sie rodzicow itd itp. A co do hotelu, to odpada. To mi sie kojarzy... wiecie z czym ;).
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 07 gru 2004, 23:46

ja placilam ostatnio 150zl za dobe pod Wawa w sylwka :D
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 07 gru 2004, 23:50

Neon pisze:Czy ja napisalem ze moj zwiazek opiera sie tylko na seksie? Chyba jednak nie, skoro tyle juz wytrzymujemy ;)


Tyle? 2 tygodnie to az tyle?
To co ja kurde mam powiedziec, napierw 2 miechy bez, potem tydzien seksu, nastepnie (liczac do dzis) znow prawie 1,5 miecha bez i dopiero za jakies 2 tyg znow wroce do normalnosci.
Eh :/
Awatar użytkownika
Neon
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2004, 23:11
Skąd: zza krzaka ;)
Płeć:

Postautor: Neon » 08 gru 2004, 00:02

Sophie, pewnie że 2 tygodnie to nie jest tak strasznie długo, ale my się widuejmy codziennie, spędzamy ze sobą sporo czasu, no i jednak mimo wszystko czegoś brakuje. Podejrzewam, że te Twoje przerwy to przez jakąś wymuszoną rozłąkę z facetem. To już inna sprawa. W wakację mieliśmy 3 tyg. przymusowaej rozłąki, tęskniliśmy za sobą i uwierz mi - nie brakowało mi seksu tylko jej. Tęsknota była wielka, ale nie za seksem. A teraz - masz kobietę na codzień przy sobie i nie możesz się z nią kochać, bo nie masz możliwości, wrrrrr.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 gru 2004, 00:06

Wspolczuje.
Ale na pewno da sie jakos rozwiazac ten problem.
Powodzenia
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 08 gru 2004, 00:27

eeeeee rower wodny na srodku jeziora ....... ?? :053:


kurde gosciu - rusz dupsko i wyrwij sie gdzies na weekend - chawire wychaczysz za 20-30zl od lozka - wydatek nie duzy a zawsze to jaka wycieczka :P
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 08 gru 2004, 00:30

Witaj!
Dlaczego nie hotel?Przecież kochacie się i to wcale nie jest zły pomysł.Więc niech Ci sie nie kojarzy tylko do dzieła chłopie!
Zrób Jej niespodziankę i zaproś Ją tam.Sądzę,że sie nie obrazi,ale jeżeli masz wątpliwości co do tego,to porozmawiaj z Nią o tym wprost.Myślisz,że kogoś w recepcji to obchodzi?Najważniejsze jest to,że Wy będziecie wiedzieli o co chodzi,a i nikogo nie będzie za ścianą.Żadnej rodzinki.Spędźcie tam uroczą dobę.Całą!

Pozdrówka :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 08 gru 2004, 02:04

hotel, motel (czym to sie różni ? , bo ja prosty chłopak jestem :) ) pensjonat czy cokolwiek w tym stylu, no i zbieraj na mieszkanie :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2004, 08:25

A co w waszym miescie nie ma kin ??? idz na jakiś seans gdzie nie bedzie ludzi i masz całem prawie 2h na zabawę z nią , albo Nocą na spacer wyjdz gdzies do parku ! , nie ma parku ??? no to są sklepy ? w nich przymierzalnie !! sa ubikacje dla niepełnosprawnych w narketach ! A na kaltce schodowej w nocy sie nie da ??? Widać jeszcze nie masz az tak duzego problemu ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 08 gru 2004, 09:03

Huehehe


u mnie teraz bardzo podobnie wygląda sytuacja, ale jakoś się nie podłamałam ;-P, zawsze są okazje, gdy rodzice wyjdą, a brata można poprosić, żeby przeszedł się na chwilkę, naprawde to zrozumie.Poza tym weekendowe wypady, wieksza imprezka domowa itp.

Ja tam nie wierze , ze do sylwetsra bedziecie abstynentami :D

kurcze, ale wiesz co, ja też faktycznie odczuwam różnicę, wtedy mogliśmy kochać się codziennie, teraz odpada juz ta piekna mozliwosc!
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 08 gru 2004, 09:59

:551: to niemozna poczekac az bedzie okazja ? :| . Az tak chyba niewariujesz bez seksu ?. A jesli tak to jak juz mowili ... hotel/motel rower wodny na srodku jeziora ... (pogoda chyba niesprzyja :]) Ale "miejsc publicznych" masz w cholere ;> tylko uwazaj zeby was nikt nieprzylapal ;> ale na pewno bedzie to niezapomniane przezycie :D
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 gru 2004, 16:46

Ja też mieszkam z paroma osobami i mam podobny problem, ale już sobie poradziłam. Wiadomo, że brakuje mi nocy spędzonych razem, budzenia się obok niego.
Przeceiż nie wszyscy są zawsze w domu!Rodzeństwo idzie sobie do kolegów, rodzice siedzą u siebie to coza problem?Boicie się, że nagle wejdą?To powiedzcie żeby przaez jakiś czas nie wchodzili i już. Ja tak robię.Moi starzy wiedzą co się tam odbywa, a ja u siebie czuję się pewnie i wiem że nikt nam nie przeszkodzi :)
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 08 gru 2004, 17:21

nie no ja np nie widze problemu! KRzys swietnie zauwazyl, ze jest duuuuuzo miejsc, wystarczy jak jest ciemno isc do parku... najproostszy sposob... gdzie sa hotele po 20 zeta?? u mnie najtanszy to 50?? ale nie rozumiem jak mozna walnac 150 euro... to byl apartament prezydencki?? o fuck... wolalbym juz mamusi powiedziec zeby wyszla bo musze sie "pouczyc", szczescie ze ja takich problemow z rodzicielka nie mam... mamusia wie o co chodzi i sama wychodzi do kolezanek czy do rodzinki :)
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 gru 2004, 17:50

Tyle? 2 tygodnie to az tyle?

Tak!!!! Aż tyle!!!
Zawsze myślałam że nie mam duzego temperamentu, ale my z chłopakiem kochamy się przecietnie z częstotliwością 2 razy na miesiąc! I wierzcie mi, można świra dostać! Widze się z Nim codziennie i jak przytulam się i czuje ten zapach to.....agr..... Bardzo Ci Sophie współczuję jesli masz jeszcze gorzej!
A z tymi innymi miejscami to jest problem. Bo nie wiem jak wy ale ja osobiście lubię kiedy jest łóżko, cisza i czas. Na hotel (większośc koło 150zł) niestety nas nie stać, rower wodny w zimie odpada, a w lecie to ani wygodne, ani bezpieczne (pieprzeni kajakarze). Kino to też nie- dobre na szybki numerek, a wszystko czego ja teraz potrzebuję to długi, namiętny seks. Naprawde można oszalec, rozumiem Cię w 100% Neon! Jeszcze ewentualnie zadowala mnie samochód.
Awatar użytkownika
intriguing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2004, 16:33
Płeć:

Postautor: intriguing » 08 gru 2004, 18:03

Chyba wiekszosc ma taki problem. Twoj brat chyba nie bedzie zawsze w domu. Może wtedy wykorzystajcie sytuacje.
Kobieta maluje sobie paznokcie po to, aby mieć 10 serc pod ręką...
Awatar użytkownika
Neon
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2004, 23:11
Skąd: zza krzaka ;)
Płeć:

Postautor: Neon » 08 gru 2004, 18:37

Witam ponownie :). Przeczytalem te wasze porady i musze przyznac, ze pomyslow do wykorzystania byloby sporo, ale wlasnie... Moja dziewczyna ma podobne zdanie do Agi. Tzn. potrzebuje dlugiej gry wstepnej, ciszy, spokoju. Inaczej nie jest w stanie sie skupic, a co za tym idzie odpowiednio rozluznic i z seksu nici. Juz nawet swiadomosc tego, ze ktos jest w pokoju obok strasznie ja paralizuje. U faceta jak wiadomo wszystko przebiega troszke inaczej. Ja jednak stawiam potrzeby partnerki zawsze na 1 miejscu i nie mam absolutnie zamiaru zmuszac jej do czegos "nietypowego". Zreszta ja takze osobiscie nie przepadam zbytnio za seksem w miejscach ze tak powiem publicznych. Chociaz z tym hotelem to bylby chyba calkiem rozsadny pomysl. Park odpada, ze wzgledu na pore roku, a rower wodny tym bardziej :). Samochod jest niby ok, ale trzeba go miec ;). No coz, chyba jednak pozostaje nam jeszcze troche poczekac. Jakos bedzie :).
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 08 gru 2004, 19:37

stary no to zostaje tylko hotel... chociaz w sumie mozesz dac rodzica na kino, na jakis dlugi film... taniej Cie wyniesie niz hotel, a z rodzenstwem to chyba nie bedziesz mial problemu,....
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 09 gru 2004, 04:15

ja nienawidze jak ktos lazi pod drzwiami :[
tylko zamieram i modle si eaby ni wszedl
(i bogu dzieki nie wchodzi :P )
skoro wam park/kino/sklep nie pasuje to poczekaj jescze miesiac :547:
bedzie :565: :565: :565:
wezmiesh ja na srodku ulicy w bialy dzien :P
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2004, 08:28

Na wc dla niepelnosprawnych sa niekiepskie :) Czyste, duze i zamknac sie da :D
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 09 gru 2004, 11:00

Jakie 150 zl za hotel? Tyle kosztuje juz lepszejszy hotel. Pelno jest spelunkowatych hoteli u mnie w miescie , u was pewnie tez tylko sie o nich nigdy nie slyszy , poszukajcie! U mnie jest hotelik naprawde przyjemny i placi sie 30 zl za pokoj jednoosobowy. A po co wiekszy :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 gru 2004, 12:23

Brak lokalu jest na pewno mniejszym problemem niż brak ciała do stukania :D
Ale w prawie każdym hotelu można się targować (ze 150 na 50 za dobę), a i są hotele, które mają pokoje na godziny :P
I czemu nie skorzystać z pożyczonego mieszkania?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 09 gru 2004, 14:06

Maverick pisze:Na wc dla niepelnosprawnych sa niekiepskie :) Czyste, duze i zamknac sie da :D


W takim kiblu jedej z galerii handlowych ochrona zlapala moja kumpele i jej faceta. Jesli sie nie myle, to tego samego dnia policja ich tez w samochodzie przydybala. :D A co najsmieszniejsze, ona ma wlasne mieszkanie, wiec to nie kwestia braku miejsca byla :p
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2004, 14:14

Ochrona ma wała do tego co sie dzieje w ubikacji to ich naduzycie władzy !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 09 gru 2004, 14:25

hotel to chyba jedyne wyjscie, chyba że macie jakiś znajomych...
dla czegoś takiego czym jest seks chyba warto się poświęcić i poszukać jakiegoś tańszego hotelu
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 09 gru 2004, 15:53

zaqqaz pisze:hotel to chyba jedyne wyjscie, chyba że macie jakiś znajomych...
dla czegoś takiego czym jest seks chyba warto się poświęcić i poszukać jakiegoś tańszego hotelu


A czym to jest sex? :549:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2004, 16:39

Ochrona zlapala? T oco? Kamere mieli tam w srodku? No bez przesady, nikt nikomu nie zabrania stukac sie w wc, to nie miejsce publiczne.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości