Zalety i wady pierwszego razu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 gru 2004, 20:19

Wiertarka pisze: mężczyzna powinien być bardzo delikatny i nie robić niczego na siłe a przede wszystkim reagowac na sygnały partnerki bo czasami nie mówia one wprost tylko chca coś przekazac językiem ciała :570:


Język ciała jest jedną z rzeczy które chciałbym opanować [w odczytywaniu i w ich nadawaniu] ponieważ są one tak łatwe są do odzytania lecz troszkę cięzko z ich interpretacją.
Wiem ze nie wszystko nie jest łatwe i dziś życie jest pwłne wielu niespodzianek

Maverick pisze:
myslałam ze bedzie to coś niezwyłeko niepowtarzalnego
To jest podstawowy blad popelniany przez dziewczyny... Im wieksze oczekiwania tym wiekszy zawod.

Co do wychowania - dalem tak malo punktow mu, bo w sumie to taka ktora od roku wspolzyje wychowac tez idzie. I nie mam tu na mysli nic zlego, po prostu jakkobieta ma np 25 lat i jakies doswiadczenir to i ma jakies nawyki. Nie zawsze nam odpowiadajace, a tak mozna to skorygowac :) No wiecie o co chodzi. Nie chce by to bylo odbierane tak jak Hardcoe pisal.
Kobieta jest jakims psem kurfa czy co
Psa sie tresuje.


Tak racja ale w moim przypadku to 16-latka..... I fakt ze kobiety się nie tresuje jak psa [ale wulgarne :( ] Kobiete w tych czasach się "emacypuje"

Ps. Nigdy nie róbcie krzywdy swoim partnerką.......

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Gość

Postautor: Gość » 05 gru 2004, 14:04

A ja mysle, ze to nie jest kwestia wychowania, jak tutaj zostalo to nazwane ale raczej nauczenia sie wlasnych potrzeb, reakcji i tego co partner lubi najbardziej. Ale to zupelnie normalne i wychowaniem bym tego nei nazwala. To po prostu poznawanie siebie nawzajem.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 05 gru 2004, 15:34

To był właśnie cel tego co staram się powiedzieć ale każdy nazywa to inaczej......
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 06 gru 2004, 08:35

Maverick pisze:
myslałam ze bedzie to coś niezwyłeko niepowtarzalnego
To jest podstawowy blad popelniany przez dziewczyny... Im wieksze oczekiwania tym wiekszy zawod.

Wiesz Mav chyba każdy wyobraża sobie 1 raz jako coś niepowtarzalnego. Przecież wydaje mi się, że nawet facet nie wyobraża sobie tego jako "ot takie fajne przeżycie" ale jako coś wyjatkowego. A że za 1 razem jest inaczej, niewątpliwie gorzej to nic. Najgorzej nie jest bo dalej chce się do tego powracać.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 06 gru 2004, 10:46

Bo to jest cos nie powtarzalnego? :D Nasz byl wyjebany, kazdy nastepny lepszy ale pierwszy i tak najbardziej utkwil w pamieci :511: Zero bolu max uczucia/zabawy. Kazdemu zyczym :684:
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 gru 2004, 12:55

A co takiego Spowodowało ze było zero bulu ?? Jestem bardzo ciekawy.

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 gru 2004, 13:04

Tez nie czulam ani troche bolu podczas pierwszego razu.
Tylko przez nastepny dzien bylam nieco obolala :p
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 06 gru 2004, 13:08

nie mam pojecia czym to jest spowodowane ale u mnie nie bylo ani bolu ani krwi, po prostu baaaardzo przyjemne doswiadczenie a po nim ochota na wiecej wiecej i jeszcze wiecej :619: i tak mi zostalo do dzis :D
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 06 gru 2004, 14:35

Podniecenie, milosc i luz? :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 gru 2004, 15:03

Raczej bydowa anatomiczna ! a nie podniecenie miłosc i luz ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 06 gru 2004, 15:25

Raczej na 100% :>.
Brak uklucia bolu i krwi ... swiadczy chyba o tym iz twoja blona jest tak zbudowana ze przy stosunkach nienastopilo jej "przebicie" otwor w niej jest po prostu wiekszy niz czlonki ;> ktore w niej byly ;>. Niestty nie wszyskie panie maja takie szczescie ... :| moja dziewuszka ma dziureczke w blonie mniejsza niz moj paluszek ... :| Ogolnie otwor w blonie moze przyjac krztalt nawet polksiezyca ^^ :D lub kilku maluch otworkow ... lub jedngo malego lub jednego duzego ... :O


PS. Moja myszka odczuwa bol podczas wyciagania tamponu ... wedlug mnie jest to wlasnie spowodowane faktem iz otworek w jej blonie jest naprawde maliutki ... czy mam racje ?
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 gru 2004, 20:48

Tak Mr. Profesor :]

Kurcze nie wiem jakiej wielkości jest u mojej Pani :059: ale sie dowiem w krutce

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 06 gru 2004, 22:10

A z drugiej strony po co ci to wiedziec ;> chcesz sie przygotowac ? czy masz nadzieje ze bedzie jak w niektorych wypadkach ;] tak duza dziurka ze twoj "ogier" nawet niedotknie obrzezy i obedzie sie bez krwi i bolu ? :D.


PS. Tak w ogóle po co ta blona jest ? jakie ona ma zadanie ? bo chyba nietylko pokazania facetowi ze dana dziewczyna/kobieta nieuprawiala jeszcze seksu ;]
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 07 gru 2004, 10:56

Budowa tez.. ale liczy sie ilosc sluzu/nawilzenie/wyluzowanie/pozytywne myslenie. Moja miala bardzo napieta i waska blone i sie "przebilem"(dobrze wiem co czulem) bez krwii i bolu wiec wasze teorie padaja :P Sam ginekolog powiedzial ze byla i nie ma o!
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 gru 2004, 13:08

Rotfl ... nasze teorie niepadaja ;> to tak jak bys obalil teorie ze 90% ludzi lubi czekolade ;> a ty mi wyjedziesz ze nieprawda bo twoja pani jej nielubi <hahaha> :564: .
Niebadz smieszny gluptasie ;]. Zadna teoria dotyczaca ludzkich odruchow rekacji niemoze dotyczyc wszystkich ;>. Zawsze znajda sie osoby ktore do owej teori niepasuja ;>.

PS. Odpowie mi ktos na pytanie o tych holernych tamponach ? :| krzys kurcze moze ty wiesz ? :P :564:
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 gru 2004, 13:59

Tak masz racje , po prostu drazni (naciaga ) błone przy wkładaniu i wyciaganiu (nabrzmiałego od krwi) tampona !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 gru 2004, 14:55

Haaa ... jednak pociag do wiedzy na te tematu na cos sie przydaje ;>.

w takim razie zuce mojej myszce tekstem "Kochanie jak niechcesz zeby bolalo przy uzywaniu tamponow przespij sie zemna ^^ :P"

Dobra dobra to byl dowcpi ;> nieprzeszlo by mi to przez gardelko :].
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 gru 2004, 20:31

A powinno ! dlaczego nie ???? :564: moze na to czeka !! a tyś taka gapa !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 08 gru 2004, 10:31

A ja za 1 razem odczuwałam zarówno ból jak i krwawiłam ale mimo wszystko miło to wspominam. Wydaje mi się, że większość z nas, niezależnie od tego czy odczuwało ból, miło wspomina swój 1 raz. Taki jest tego urok.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
tika
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:55
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: tika » 08 gru 2004, 11:15

eeeee a jak mezczyzna juz przebije ta blone i bedzie bolalo i krwawilo i jak poznije znowu wlozy to moze nadal bolec [maslo maslane i do tego glupie pytanie:]]?? i jeszcze jedno czy eeee wejscie do pochwy moze byc za małe ?? [o boze jakie pytania, nie zalamujcie sie :D]
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 08 gru 2004, 13:41

Przy pierwszym stosunku jak przebije blone bedzie bolalo ... chodz niekoniecznie ... bolu niebedize jesli otwor w blonie jest duzy i niezostanie ona przebita ... ;]. Czy wejscie do pochwy moze byc za male ... coz na poczatku moze sie tak chyba wydawac ... ale ten "nazad" jest tak rozciagliwy ze szybciutko sie dopasuje ... a z czasem "wyrobi" ;>
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
tika
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:55
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: tika » 08 gru 2004, 14:32

tyle ze ja tam ledwo dwa palce moge wlozyc, i do tego boli, a blony w ogóle nie wyczuwam! szykuje sie do pierwszego razu i sie zastnawiam czy jego moze sie nie zmiescic, mozliwe? :(
"ale ten "nazad" jest tak rozciagliwy ze szybciutko sie dopasuje" <-dopasuje sie podczas jednego stosunku?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 08 gru 2004, 16:22

Hmmm to co ty je tam tak na "sucho" wkladasz ? jak cipka nierozgrzana to duzo bardziej cisna niz jak sie ja rozgrzeje ;>. A moze to przez co niechca przejsc te twoje 2 paluszki to wlasnie owa blona ? :> ona naprawde niejest jakos strasznie gleboko ;]. Calkiem bliziutko przy wejsciu ;]
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 08 gru 2004, 16:25

tr3sor pisze:Przy pierwszym stosunku jak przebije blone bedzie bolalo ... chodz niekoniecznie ... bolu niebedize jesli otwor w blonie jest duzy i niezostanie ona przebita ... ;]. Czy wejscie do pochwy moze byc za male ... coz na poczatku moze sie tak chyba wydawac ... ale ten "nazad" jest tak rozciagliwy ze szybciutko sie dopasuje ... a z czasem "wyrobi" ;>


heh specjalista :P
miales blone ?
zostaw ten temat dziewczynom
faceci wiedza tylko tyle co przeczytaja (vide twoj opis jak wyciety z porad starowicza) lub tyle co powie im dziewczyna - czyli jeszcze mniej :D
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
tika
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:55
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: tika » 08 gru 2004, 17:46

to mogłaby mi jakas pani odpowiedziec na powyzej zadane pytania? :) byłabym naprawde wdzieczna :P
Awatar użytkownika
intriguing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2004, 16:33
Płeć:

Postautor: intriguing » 08 gru 2004, 18:06

Moj pierwszy raz byl taki sobie. Oboje bylismy bardzo spieci, nie potrafilismy zaczac. Z tego wszystkiego nie bylo nawet zadnej gry wstepnej. Najgorszy byl bol- myslalam ze nie wytrzymam. Ale ciesze sie, ze mam to juz za soba.
Kobieta maluje sobie paznokcie po to, aby mieć 10 serc pod ręką...
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 gru 2004, 18:13

tika- to chyba normalne, tez miałam problem z tamponem i przy dwóch palcach było kiepsko. Myślałam ze mam jakąś złą budowe anatomiczną i poszłam specjalnie z tym do ginekologa. Powiedział mi że mam budowe najzupełniej normalną. Pierwszy raz bolał ( ale tym się nie przejmuj, wiekszość moich kolezanek w ogóle tego nie czuła), tylko ze ....każdy nastepny też... Wczoraj znów byłam u ginekolog, powiedziała że nie wie czemu tak jest bo budowę mam typową.
Awatar użytkownika
intriguing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2004, 16:33
Płeć:

Postautor: intriguing » 08 gru 2004, 18:18

Chyba ten bol jest najgorszy. Zazdroszcze tym, ktorym zostalo to oszczedzone.
Kobieta maluje sobie paznokcie po to, aby mieć 10 serc pod ręką...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości