Problem w trakcie stosunku

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Soulist
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:41
Skąd: sam nie wiem
Płeć:

Postautor: Soulist » 02 wrz 2009, 00:16

Chris1984 pisze:
Maverick pisze:A co jest standardem? Skad wiesz ze to standard skoro nie mierzyles obwodu? A moze widziales z 50 innych penisow i masz porownanie wzrokowe? Jesli tak to skad wiesz ze to byla reprezentatywna grupa spolecznosci meskiej?


no po prostu nigdy nie wydawał mi się za gruby ani za chudy dlatego napisałem że standard, ale specjalnie dla was zmierzyłem obwód <diabel> i wyszło 14cm <pijak>



uhhh.. to maly potwor ... jakbym mial 14 w obwodzie to chyba nie byloby kobiety ktora chcialaby ze mna byc
Awatar użytkownika
Chris1984
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 21 sie 2009, 07:46
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Chris1984 » 03 wrz 2009, 17:17

ooj zdziwiłbyś się bardzo :) akurat kobiety z którymi byłem, były tym zachwycone :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 wrz 2009, 01:19

14 w obwodzie to niecale 4,5 srednicy. Skoro dla kogos to maly potwor to wspolczuje dizewczynom ktorych faceci maja mniejsze ;p
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 wrz 2009, 09:02

ale nie ma co współczuć , jedna takiego łyknie bez problemu, a dla innej juz nie bardzo , zas dla jeszcze innej ostroznosci trzeba !! współczucie w tym momencie jest bez sensu bo to tak jak byc współczuł facetom ktorych kobiety mają biusty A-B - zas oni mogą byc zachwyceni !! a C moze ich nieinteresowac !! :]

[ Dodano: 2009-09-04, 09:05 ]
Maverick pisze:14 w obwodzie to niecale 4,5 srednicy. Skoro dla kogos to maly potwor to wspolczuje dizewczynom ktorych faceci maja mniejsze ;p

no i po wtóre [:D] jak współczujesz przeciez one mają ruzy a nie cipki <hahaha> to im ...tym kobietom nalezy współczuć :| [:D] dobra ...ide juz sobie <hahaha>
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2009, 09:06 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości