Jak pomoc partnerce w "nauczeniu" sie przezywania

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Jak pomoc partnerce w "nauczeniu" sie przezywania

Postautor: tr3sor » 18 lis 2004, 11:03

W wielu topicach byl o tym iz kobieta w przeciwienstwie do mezczyzny. Przezywac orgazm musi sie po prostu nauczyc. Lecz nigdzie ani jednj malutkiej wzmianki w jakis sposob mozna jej w tym pomoc. I wlasnie ten temat mnie nurtuje ... gdyz z moja kaczuszka ;> powolutku poznajemy swoje cialka ... ;> tzn teoretycznie je znamy ... ale ja bym chcial cialko mojej ukochanej jeszcze lepiej poznac ... wiec pozostajemy na pettingu ... ;P. Ale zanim bedziemy sie posuwac dalej chcial bym wiedziec ... jak wspomuc ja w nauce .... mozliwe ze to niebedzie konieczne .... ;> chodz podobno malo prawdopodobne jesli chodzi o kobiety ktore jeszcze nieuprawialy sexu pod zadna postacia ...


PS. Mav uzylem opcji "szukaj" ktora podsunela mi z 40 stron sprawdzilem wszystkie na wszystkich nic ;>
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 lis 2004, 11:06

Cierpliwosc, czulosc, inwencja...
Na ta chwile tylko to moge ci poradzic.
Sami dojdziecie do tego, co, jak etc robic.
Wszystko przyjdzie z czasem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lis 2004, 11:11

Za chwile napisze Ci cos na priwie ! :556:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 lis 2004, 11:13

Ale zanim bedziemy sie posuwac

Fakt, trzeba lepiej poznac swoje ciała.. :547: :547: :547:

Tak jak Sophie mówiła - cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości. Nie macie się do niczego spieszyć. Nie ma co też znów podpowiadac. Instynkt wam podpowie. Będzie dobrze. Ja też se takie pytania zadawałem i... jakoś do wszystkiego doszedłem.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 18 lis 2004, 14:49

mysle, ze dobrze sobie pogadac , co by jedno od drugiego chcialo, taka mala zabawa z zadania
-SrAmSoN-

Postautor: -SrAmSoN- » 18 lis 2004, 14:52

Ja nie umiem o tym rozmawiać :( Boję się, że się zaczerwienię, bo wstydliwy jestem :( :567: Głupio by to wyszło...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 18 lis 2004, 14:55

Emperor jesli cos cytujesz prosze dodaj " " i ... mimo iz jest to wstawione dzieki cudownemu scrypotwi php jako cytat to ow skrypt niedodaje 3 kropka ... zdanie to wyrwane z kontekstu brzmi zupelnie inaczej niz autor chcial przekazac ... :/. Chcesz drzec łacha ze spraw dla mnie waznych ?. Niby wolny kraj wolnosc slowa itp ... ale jakos niewidze zeby ktos sie z twojego komentarza rozesmial ... :/.

Co do cierpliwosci tej mi niebrak ... i jak narazie niemam zamiaru posunac sie dalej niz moje slonko mi pozwala. Wiece wszystko idzie w jej tepie ... Ze sie naucze ... domyslam sie ale sekt w tym ze ja rowniez niemam zbyt wielu doswiadczen, a fachowa porada bedaca odpowiedzia na chyba jasno zadane pytanie byla by mile widziana ;>.

krzys :564: dla ciebie, dziekuje za PM chyba juz wiecej dobrych rad niedostane :D
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 18 lis 2004, 16:02

wszystko przyjdzie w opodowiednim czasie ;)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 18 lis 2004, 16:06

Dopra dobra jak zwykle jedynie krzys wykazal sie duza wiedza i checia pomocy ;].

Jeszcze jeden :564: dla ciebie za tego PM`a ;P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lis 2004, 16:22

Alez dziekuje to naprawde nie potrzebne , ale nie powiem miłe!! jestem zawsze do usług ! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Redd's
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 13 lis 2004, 11:24
Płeć:

Postautor: Redd's » 18 lis 2004, 22:43

Podciagam do gory!!!
My z mezem rozmawiamy generalnie o wszystkim..ale to ze mam problem sama ze soba jest i nie pomaga rozmowa ani sztuczki, wydziwiaczki :) a tez chetnie chcialabym sie poczuc zajebiscie ...tak od A do Z. Moj maz chyba tez by chciał!!!
Bordo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2004, 19:59
Płeć:

Postautor: Bordo » 18 lis 2004, 23:12

no właśnie Krzysiu, ja też bym chciała wiedzieć co to za rady dałeś Tresorowi?:)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 lis 2004, 23:23

Hmm, ja tez :)
Moze byc privem :)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 19 lis 2004, 00:55

Jesli krzys sie zgodzi wkleje tego pm`a tutaj ... ;>, jesli sie niezgodzi to po cichu wysle wam PM`a tylko tak zeby sie niedowiedzial <hahaha>
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lis 2004, 08:17

Hyba w ogóle zreygnuje w przekazywaniu swoich wiadomosci ludziom , jesli zaczyna sie tu nie szanowac nawet Priva ! i komus przechodzi przez mysl zastanawianie sie na wklejanie tu tego co na privie , albo pokontne przesyłanie dalej , to nie pozostaje mi nic innego jak poszukać sobie innego forum ! mam tylko nadzieje iz był to swoisty zart , który jednak daje mi wiele do myslenia i wzbudził nutke nie pewnosci!!


{Podciagam do gory!!!
My z mezem rozmawiamy generalnie o wszystkim..ale to ze mam problem sama ze soba jest i nie pomaga rozmowa ani sztuczki, wydziwiaczki a tez chetnie chcialabym sie poczuc zajebiscie ...tak od A do Z. Moj maz chyba tez by chciał!!!}

o co tu chodzi ?????? :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 lis 2004, 18:39

krzysio krzysio ... ;> nikomu tego niewysle ;>. Zachowam pazernie wiedze tylko dla siebie :D pies ogrodnika jak sie patrzy ;P.


PS. Baaaardzo mi pomogly twoje rady ^^ :564:
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 01 gru 2004, 21:22

Krzysiek widzę ze twoje porady są bardzo pomocne i skuteczne.
Jezeli będę ich potrzebował na maxa to się do ciebie zgłoszę bo jak narazie u mnie wszystko gra..... :564:

Mam nadzieję ze jak będę miał właśnie jakiś poważny problem to spokojnie pomożesz mi tak jak tr3sor-owi.....

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 03 gru 2004, 04:09

Hmmm ... u mnie tez wszystko gra ... i gralo zanim zalozylem ten topic ... po prostu dowiedzialem sie na tym forum iz kobieta mosi sie tego nauczyc ... a ze wczesniej niemailem pojecia ze orgazmu rzeba sie uczyc :566: to zapytalem ...

Niezawsze trzeba miec problem lub cos mosi byc nie tak zeby pytac :D :564:
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 301 gości