Orgazm.Czy to jest normalne w takim czasie??????:(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

brunet84r
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2004, 00:22
Płeć:

Orgazm.Czy to jest normalne w takim czasie??????:(

Postautor: brunet84r » 13 lis 2004, 00:33

Witam wszystkich mam pewien problem.Otoz to: kiedy z dziewczyna uprwiamy peting toprzez dluzszy zcas moge niemiec orgazmu.Ale kiedy dochodzi do stosunku pojawia sie znak zapyutania czy to jest normalne czy mam jakies zaburzneia i nieprawidlwo funkcjonuja moje narzady pluciowe.Bo gdy dochodzi to sytuacji kiedy mojej partnerce kilka razy(ok. 10) wloze i wyjme penisa z jej pochwy momentalnie dostaje orgazmu.Takie mam wysonkie napiecie seksualne ze po krotkim stosunku dostje wlasnie orgazm i niepokoi mnie ta sytacja bo zdarzyla mi sie juz kilka razy podrzad.Czy to jest normalne ze w tak szybkim czasie dostaje orgazm?. rozmawialem z nia o tym i twierdzi ze to chyba normalne bo dostaje orgazmu wtedy kiedy mam na to ochote i widocznie tak musi byc.Ale mi jest wtedy glupio ze po tak szybkim czasie kiedy dopiero sie zaczyna przyjemnocs ja juz musze konczyc bo dostaje orgazmu,CZyto normalne zjawisko w moim wieku(20lat)?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lis 2004, 01:26

1. Bylo
2. Pewnie jest Twoja pierwsza partnerka
3. Ona zbyt wielu partnerow to tez nie miala, bo jak widac nie umie Ci dobrze laski zrobic wiec ciezko Ci dojsc podczas oralu
4. To ze konczysz w niej tak szybko jest normalne. Nie przejmuj sie, sa tacy mistrzowie swiataco koncza zanim wloza... Minia z czasem a jak chcesz wiecej rad na ten temat to poszukaj na forum, bylo miliony razy o przedwczesnych wytryskach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 lis 2004, 00:20

To calkiem normalne.

Maveric na jakiej podstawie doszukujesz sie podobienstw i roznic miedzy oralem a seksem dopochwowym?? Nie zebym byl zlosliwy ale przesadzasz ze swoimi pogladami nie majac o pewnych sprawach praktycznego pojecia :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2004, 13:54

Takich to podobienstw sie doszukuje, ze to czy bedziesz podczas oralu mial orgazm zalezy od laski, a podczas seksu to zalezy od ciebie. Logiczne? Bo wg mnie tak, a mimo to musze tlumaczyc.
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 15 lis 2004, 00:33

Mav piszesz jakby wszyscy faceci odczuwali oral tak samo... Na jednych takie pieszczoty mogą działać intensywniej a dla drugich może to być średnio przyjemne. I nie zależy to tylko od dziewczyny.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 15 lis 2004, 01:04

Maverick pisze:Takich to podobienstw sie doszukuje, ze to czy bedziesz podczas oralu mial orgazm zalezy od laski, a podczas seksu to zalezy od ciebie. Logiczne? Bo wg mnie tak, a mimo to musze tlumaczyc.


Chocby nie wiem jak dziewczyna dobrze robila laske to nie bedzie to sie rownalo z wejsciem w goraca i podniecona cipke :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lis 2004, 01:26

Chocby nie wiem jak dziewczyna dobrze robila laske to nie bedzie to sie rownalo z wejsciem w goraca i podniecona cipke
No co do tego nie musisz mnie przekonywac :) Zgadzam sie mimo iz tego 2ego nie znam :564:
Mav piszesz jakby wszyscy faceci odczuwali oral tak samo... Na jednych takie pieszczoty mogą działać intensywniej a dla drugich może to być średnio przyjemne. I nie zależy to tylko od dziewczyny
W sumie masz racje, jednak nie ma co ukrywac, ze od niej zalezy naprawde wiele.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 lis 2004, 15:14

Student pisze:Chocby nie wiem jak dziewczyna dobrze robila laske to nie bedzie to sie rownalo z wejsciem w goraca i podniecona cipke :)

oj racja :!: czasami panny mogą się zdołować, bo pomyślą, że są jakoś bardzo kiepskie po francusku przez to, że nie mogą dokończyć :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 17 lis 2004, 10:38

Brunet84r ciesz się,bo Jesteś zdrowym facetem! :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 17 lis 2004, 13:02

Jak to juz mowili w innych tego typu tematach ... wszystko przyjdzie z czasem ;> i z owym czasem bedziesz potrzebowal coraz wiecej "pchniec" aby dojsc ;P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 18 lis 2004, 13:20

Jedyna metoda: kolejny stosunek żeby zadowolić partnerke!
Dużo facetów ma przedwczesne czy za szybkie wytryski i Twoja Pani o tym na pewno wie, za drugim razem już jest przeważnie lepiej.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości