za duzo "kisielku" u niej....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

KUBA1983
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2004, 21:09
Płeć:

za duzo "kisielku" u niej....

Postautor: KUBA1983 » 16 lis 2004, 14:09

sorki ze tak nazwalem... jak sobie z tmy radzicie?chodiz o to ze gdy skonczymy zabawy w lozku moja dziewczyna jest tam cala mokra... chcielibysmy sie wtedy poptzrytulac ale ona sie niekomfortowo czuje i musi sie umyc. macie jakies rady???
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 16 lis 2004, 14:40

Nie wiem czemu piszesz, że jest za dużo. Podniecona kobieta zawsze wydziela "soczki" a może ty jeszcze spuszczasz się w niej. To, że taka mokra czuje się mało komfortowo to naturalne (spróbuj wstawić się w jej położenie) i umycie się, a najlepiej wspólne, to największa przyjemność i można zaczynać od nowa.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 16 lis 2004, 14:44

Bleh ... a ty sie z tym nieczuje troszke niekomfortowo ?. Rozumiem ze to wszystko naturalne objawy ... i ze tak jest i bedzie ... ale chyba wolal bym jak Jarek mowi wspolnie z nia wskoczyc pod prysznic / do wanny niz miziac sie z nia dalej w badz co badz wlasnych "soczkach". Jakos mi to nieleze :/ :566: .

A pod prysznicem moze sie calkiem fajna zabawa rozkrecic ^^ ;]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 16 lis 2004, 14:46

bardzo slusznie Panowie, wpedzajcie dziewczuche w kompleksy ! I tak czuje sie niekomfortowo a TY chcesz rady ??? Jakie ? Tak jest i nie ma wyjscia. Trzeba polubic aprzynajmniej zaakceptowac.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

KUBA1983
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2004, 21:09
Płeć:

Postautor: KUBA1983 » 16 lis 2004, 14:52

nikt mnie nie zrozumial:)rozmawiamy o tym i ona tez sie z tym zle czuje i szukamy wspolnie jkaichs rozwiazan...buzka
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 16 lis 2004, 14:58

A widzisz inne rozwiazanie niz po prostu umycie sie ? razem lub osobno ? :562: . Bo ja chyba niedostrzegam innego wyjscia :O. Jak bardzo chcesz mozesz caly ten "kisiel" zjesc i dokladnie z niej zlizac ...

Dlaczego by wspolnie do wanny pod prysznic niewskoczyc tuz po ? :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 16 lis 2004, 15:04

Moze czuje sie az tak zle, ze powinna pojsc sama pod ten prysznic tylko wstydzi Ci sie to powiedziec?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lis 2004, 15:13

CZUJE SIE ZLE , DLATEGO ZE SIE CZUJE , BO GADACIE O CZYMŚ O CZYM NIE POWINNISCIE ! gdzies w pewnym momencie jak byś powiedział jej iż jestes zachwycony tym iż Ona tam jest taka mokra nie było by tego co teraz jest !! i znowu jak sie znajdzie kolejny jej partner tej dziewczyny , jak juz bedzie tak ze z soba nie bedziecie bo tak moze byc , bedzie sie musiał uzerac z naleciałosciami które ma w sobie dziewczyna i przekonywać ją i własnie to jest wspaniałe ze jest tam tak mokra i ze bardzo sie to podoba i ze chce by tak było zawsze , wtedy dziewczyna bedzie sie czóła komfortowo mimo iz bedzie nie wiem jak mokra na dole ! :564:
Napisałem bym cos wiecej ale z racji nie moznosci edycji postów po prostu nie mogę !! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
20lat

Postautor: 20lat » 16 lis 2004, 15:19

mi by to w ogóle nieprzeszkadzalo ,a co do tej mokrosci to ja bym jej wszystko wylizal zeby wkoncu czula sie komfortowo,wkoncu trzeba sobie pomagac!!!! a i przyemnosc bym czul przy tym wielka:)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lis 2004, 15:23

20lat pisze:mi by to w ogóle nieprzeszkadzalo ,a co do tej mokrosci to ja bym jej wszystko wylizal zeby wkoncu czula sie komfortowo,wkoncu trzeba sobie pomagac!!!! a i przyemnosc bym czul przy tym wielka:)


O!!! i to podejscie tego młodego człowieka mi sie podoba !! gdyby tak było u was nie było by tej polemiki ! :564: jest czas by wszystko naprawic ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 16 lis 2004, 16:34

foxy_lady pisze:bardzo slusznie Panowie, wpedzajcie dziewczuche w kompleksy ! I tak czuje sie niekomfortowo a TY chcesz rady ??? Jakie ? Tak jest i nie ma wyjscia. Trzeba polubic aprzynajmniej zaakceptowac.
dokladnei nie ma wyscia trzeba sie umyc i koniec nie widze w tym nic dziwnego
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 16 lis 2004, 17:04

A ja tu calkowicie popieram psychologiczne podejscie Krzysia. Problem jest nie w tym, ze jest mokra, ale ze sie z tym zle czuje i to trzeba zmienic. A czy potem bedziecie sie razem myc czy nie, to niech to bedzie przyjemnosc i wybor, a nie koniecznosc. Tak dla wyjasnienia, to koniecznosc umycia zaraz po traktuje sie jako natrectwo!!! A to jest juz jednostka chorobowa!!!
Ludzie, wiecej naturalnosci i luzu.
KUBA1983
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2004, 21:09
Płeć:

Postautor: KUBA1983 » 16 lis 2004, 19:28

ja nie powiedzialem ze mi to przeszkadza i ze daje jej jakos do zrozumienia.po prostu nie wiem jak to jest a skoro jej jest z tym zle to widocznie jest.kupilem nawet takie husteczki nawilzajace ale to nie pomoglo:)nikt nie rozumie ze po przyjmenosci chcemy sie poprzytulac a nie isc sie myc???????;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 lis 2004, 19:38

skoro jest jej z tym źle to już Twoja głowa, żeby temu zaradzić ale W ŁÓŻKU nie w łazience!
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lis 2004, 19:53

Kuba czyzbys nic z tego co napisalismy nie zrozumiał ??? no tak skoro jej kupiłes chusteczki to sie nie dziwie iz dziewczyna ma problem ! tyle tylko ze to Twoja wina !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
20lat

Postautor: 20lat » 16 lis 2004, 21:18

moim zdaniem dales dupy na calej lini po takim czyms niebedzie ci latwo wszystko odkrecic zeby sie ona komfotrowo czula
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 lis 2004, 21:35

tez chyba bym sie niezbyt komfortowo czula po takiej "akcji" :P
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 lis 2004, 22:56

I co z tego ze mokra. Kwas to nei jest, nie rozpuscisz sie. Chyba nie jestes az takim esteta?
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 16 lis 2004, 23:05

Mokra Cipka to CUDOWNA CIPKA :) W ogole co to za problem :)?? Nie moze sobie lezec z mokra cipka w lozeczku?? Zapewniaj ja ze to wspaniale uczucie dla Ciebie! No chyba ze Ty tez tego nie lubisz :) Ale jak mozna nie lubic mokrej cipeczki :) To lepsze niz lody czekoladowe :)

A jak to juz taki wielki problem to husteczka higieniczna i przejechac :) Ja nigdy ze swoja partnerka nie przywiazywalem do tego uwagi i do glowy by mi nie przyszlo ze mozna w lozku przejmowac sie takimi pierdolami!! TO PSUJE CALA ATMOSFERE!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 lis 2004, 23:15

Dziewczyna potrzebuje ciepla, musi wiedziec ze ja w pelni akceptujesz... W przeciwnym wypadku bedzie sie czuc niekomfortowo, beda powstawac napiete atmosfery.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 16 lis 2004, 23:39

Student pisze:Mokra Cipka to CUDOWNA CIPKA :)


Z tym sie trudno niezgodzic ... ;>

Ale jesli to jej pierwsze doswiadczenia zwiazane z sexem (tzn. jesli jestes jej "pierwszym") to chyba i bez tej "akcji" bylo by ciezko ja przekonac iz chcesz aby taka byla ...

No coz w kazdym razie ja jeszcze przed tym jestem ;D i na pewno niekupie chusteczek ^^ :P, tylko jak ta moja zolze przekonam ze chce aby zawsze byla przy mnie "mokra" :D ^^
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 16 lis 2004, 23:45

przekonasz przekonasz... mi to nie przeszkadza, a na pewno nie bede latac od razu do lazienki albo szukac chusteczek recznikow czy cholera wie czego. wole sie wtulic w mojego mezczyzne, mala przerwa i powrot do harcowania :P
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 17 lis 2004, 01:00

Oj dziewczyny lubią się wtulać "po" zresztą faceci też ;-) Ja nie wiem jak się wtedy można przejmować soczkami. Przecież to naturalny płyn, a nie jakieś toksyny. Mam wrażenie że Ty bardziej się przejmujesz tym niż ona i dajesz jej do zrozumienia to niepotrzebnie, bo tylko wszystko pogarszasz. Nie lepiej się przytulić? Taki gest bardzo zbliża ;-) Seks to nie tylko zajęcie fizyczne jak szkolny W-F po którym należy się umyć. To także w połączeniu z miłością przeżycie emocjonalne. (Przynajmniej w praktyce, bo nie zawsze niestety)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 lis 2004, 08:23

A jak to juz taki wielki problem to husteczka higieniczna i przejechac


Chusteczką? Języczkiem lepiej, będzie to dla niej o wiele przyjemniejsze i dla niego też. :P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 17 lis 2004, 13:07

Chyba nie dokonca bedzie to dla niego wieksza przyjemnosc ;> jak Sorecer powiedzial ;P to on chyba robi z tego wiekszy problem niz ona ^^. I chyba ma racje :D.
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 lis 2004, 15:56

Na początku czuje się niekomfortowo, a potem się przyzwyczai i będzie jej tak dobrze jak i tobie
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 17 lis 2004, 17:11

Biedna dziewuszka... :563: następnym razem zliż jej soczki, przytul, powiedz, że była cudowna itp. potem sięgnij po chusteczki i demonstracyjnie umieść je w koszu na smieci mówiąc: "nie wiem jak ty, ale ja nie wiem po cholere nam one, wedlug mnie to jest dla nich najlepsze miejsce". Trzeba tylko zadbać o rekwizyty: chusteczki i kosz :D
malenka42
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2004, 12:38
Płeć:

Postautor: malenka42 » 22 lis 2004, 12:42

wystarczy z podetrze sie husteczka i mozecie sie przytulac do woli.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2004, 18:15

Ale po co dziewczyne stresowac? Bedzie sie denerwowac, nie akceptowac, a to (ze jest wilgotna) jest normalne!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 lis 2004, 18:53

Dokładnie, po co się podcierać. :)
Niech się podciera w kiblu gdy ma odpowiednią potrzebę :P:P:P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości