Czy nie jest za mały?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 paź 2007, 08:44

maluch123 pisze:Takze zwracam sie tylko do pan. Jakie rady i czy ktoras z Was ma doswiadczenia z malymi? Pozdrawiam.


Nie Loli - precyzyjn ie formułuje swe zapytanie <aniolek>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 10 paź 2007, 08:48

Andrew pisze:precyzyjn ie formułuje swe zapytanie

odsyłam więc do tematu. bo, po raz trzeci, ale dla Twojego umysłku mam taryfę ulgową: WSZYSTKO TU BYŁO!
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
motylek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 kwie 2006, 23:51
Skąd: w podróży
Płeć:

Postautor: motylek » 10 paź 2007, 17:33

maluch123 pisze:Takze zwracam sie tylko do pan. Jakie rady i czy ktoras z Was ma doswiadczenia z malymi?


TedBundy pisze:Bo tworzy problemy tam, gdzie nie istnieją. Powiedz, kto Ci wbił te farmazony o wielkości do głowy? Bo ktoś musiał, nie wierzę, że powstały samoistnie.


A skąd Ty wiesz, ze to nie jest problem? miałeś tylu partnerów "z małymi"? :?
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 10 paź 2007, 18:04

co do doswiadczenia, ja mialam. i powiem tak- chociaz faktem jest, ze rozmiar ma znaczenie, bo fajnie jest, kiedy jest tak na styk, idealne wypelnienie (chociaz fakt- duzo wazniejsza jest grubosc) to: z tym malym, malutkim trzeba powiedziec, bylo mi w lozku najlepiej. naprawde. fajniej by bylo, gdyby byl wiekszy (chociaz fakt, ze byl 'grubiutki') ale on rozmiar nadrabial, i to z nawiazka. wiec nie uzalajcie sie nad soba, chlopcy.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 paź 2007, 19:07

lollirot pisze:
Andrew pisze:precyzyjnie formułuje swe zapytanie

odsyłam więc do tematu. bo, po raz trzeci, ale dla Twojego umysłku mam taryfę ulgową: WSZYSTKO TU BYŁO!


Ja znam ten temat dosc dobrze i wiem , ze NIE WSZYSTKO tu było ! wiec nie neguj mojego umysłu , bo to co w temacie jest - to w wiekszosci wypowiedzi Dziewczyn w wieku lat 17-23 , które to mialy góra 3 partnerów i to nie wiadomo czy owi partnerzy mieli "małe" czy "wielkie" i co rozumieją jeszcze pod owym pojeciem mały /wielki , czy to chodzi o grubosc , czy dlugosc , czy oba te wymiary . Zas to , ze im było dobrze z takim partnerem jakiego miały ?? <aniolek> cóz skwituje to tak - z samym sobą też im jest dobrze <aniolek> i prosze nie jezdzij po mnie <browar>
Dodam od razu - raz jeszcze , ze wielkosc, a dokladnie obwód nie musi byc jakis tam ogromnych rozmiarów , tyle , ze jest kolosalna róznica miedzy sexem z fiutkiem o grubosci 12 cm , a takim 13.5 cm w obwodzie , przy załozeniu , ze ewentualni partnerzy takowi są przez nas kochani , czy też strasznie nas pociagają / podniecają swą zewnetrznoscia jak i wnętrzem .Wiele też zalezy od temperamentu kobiety , jednej wystarczy bowiem sam sex i nie wazny rozmiar , innej juz nie .
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 11 paź 2007, 09:05

A ja mam takie pytanko.
Bo ponoc Panie preferuja GRUBOŚĆ nie długość... czy to prawda?
I jaki jest mniej wiecej ten optymalny rozmiar?:P
bo tez mam chyba kompleks "mniejszosci" ale z tego co slysze (moge slyszec zle) to moj jest "dosc" gruby...
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 paź 2007, 11:05

Misiek69 pisze:Bo ponoc Panie preferuja GRUBOŚĆ nie długość... czy to prawda?

raczej to i to, ale z wiekszym naciskiem na grubość.
Misiek69 pisze:I jaki jest mniej wiecej ten optymalny rozmiar?:P

gruby
a ile to gruby to nie wiem, no grubosci nikomu nie mierzyłam, ja uloem pokazac, ale ile to to nie wiem

Misiek69 pisze:ale z tego co slysze (moge slyszec zle) to moj jest "dosc" gruby...

jak żle slyszysz to do laryngologa
a od kogo o tej grubosci słyszałes ??
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 11 paź 2007, 12:50

no z tego co slysze ogolnie... np. na forum... ktos mowi jakiego ma w obwodzie, widze reakcje... itp.
dziewczyny mi tego nie mowily wprost, wiec moze tylko chce sie podbudowac :)
na boku. 15-16dł <smutny2> <verysad> i 14.5-15obw.
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 paź 2007, 18:58

Misiek69 pisze:dziewczyny mi tego nie mowily wprost, wiec moze tylko chce sie podbudowac


może trafiłeś na normalne, które mają większe dylematy i aspiracje, niż dywagowanie nt długości i grubości fiuta faceta :) Tylko się ciesz, normalne kobiety, jak widać, nie zanikają.
To mój ostatni post w tym temacie, potem najprawdopodobniej daje mu ignora, bo tyle kuriozum i ewidentnych bredni, co tutaj jeszcze na tym forum nie przeczytałem i wątpię, czy przeczytam kiedykolwiek.
Po raz ostatni:
NIEWAŻNE I KOMPLETNIE NIEISTOTNE, jaki rozmiar i "średnicę" w spodniach. Żadna poukładana kobieta Ci tego nie wypomni. Ważne, czy się starasz i czy tego chcesz. Czy chce się "chcieć"
Logout, nareszcie.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 paź 2007, 20:21

Andrew pisze:Tyle , ze my tu nic a nic o wypominaniu

dokładnie.
Ciesze sie, że mój narzeczony ma penisa ładnego o całkiem niezłych rozmiarach, cieszy mnie to. Skoro komus sie dłonie moga cudze podobac to mi sie penis tez moze podobac. Nie zostawiła bym narzeczonego gdyby posiadał mniejszy sprzet, nie wypominała bym, bo skoro z nim jestem to znaczy, ze akceptuje również jego cielesnośc.

Ty Tyd widac mało z tego rozumiesz.
Nie chciała bym byc z facetem który ma krótkiego, nie wiem ile cm to krótki, ale tak wizualnie to chyba 10 cm to krótki. Jak ma penisa w granicach jakiejs tam normy to to nie ma znaczenia w wyborze faceta.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 paź 2007, 20:45

język mnie świerzbi, więc napiszę :D No chyba naprawdę nie rozumiem.
O ile wiem, to w początkach bycia bliżej siebie od razu się do gaci nie zagląda, zatem argument dosyć chybiony. Czyli, rozumiem, po n-okresu czasu, gdyby w spodniach było nie tak jak powinno, jest papa? <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 11 paź 2007, 21:05

Andrew pisze:Ja znam ten temat dosc dobrze i wiem , ze NIE WSZYSTKO tu było ! wiec nie neguj mojego umysłu , bo to co w temacie jest - to w wiekszosci wypowiedzi Dziewczyn w wieku lat 17-23 , które to mialy góra 3 partnerów i to nie wiadomo czy owi partnerzy mieli "małe" czy "wielkie" i co rozumieją jeszcze pod owym pojeciem mały /wielki , czy to chodzi o grubosc , czy dlugosc , czy oba te wymiary . Zas to , ze im było dobrze z takim partnerem jakiego miały cóz skwituje to tak - z samym sobą też im jest dobrze i prosze nie jezdzij po mnie
Dodam od razu - raz jeszcze , ze wielkosc, a dokladnie obwód nie musi byc jakis tam ogromnych rozmiarów , tyle , ze jest kolosalna róznica miedzy sexem z fiutkiem o grubosci 12 cm , a takim 13.5 cm w obwodzie , przy załozeniu , ze ewentualni partnerzy takowi są przez nas kochani , czy też strasznie nas pociagają / podniecają swą zewnetrznoscia jak i wnętrzem .Wiele też zalezy od temperamentu kobiety , jednej wystarczy bowiem sam sex i nie wazny rozmiar , innej juz nie .

Ty ciągle o hardware. A przecież to SOFTWARE rządzi hardłerem :D - nie kumasz jeszcze?
Dlatego rozmiary są obojętne, jeśli jest mnożnik odczuć przez uczucia: kocha -> walić gabaryty.
Dlatego w każdym innym przypadku rozmiar się liczy. Gdy jest miłość - NIE!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 paź 2007, 08:26

Nie mysiorku ja nie o hardware , bo nawet jesli kocha to bedzie czegos zawsze brakowac , co nie znaczy , ze trzeba sie rozstac .Tyle ze w wszystkich swerach zycia bedzie dobrze danej osobie , a w tej konkretnej nie koniecznie , co bedzie wprowadzało pewien niedosyt .i tylko tyle i tylko wtedy kiedy osoba bedzie temperamentna <aniolek>

a tak poza wszystkim , to sie nie wygłupiaj Mysiorku z tymi warnami , bo ten post twój teraz jest tyle samo wart co mój za który dostałem warna , wiec dlaczego tobie wolno - wiem trach i mam juz dwa warny taki los ! <browar>tylko mi nie napisz , ze mogłem na priwa do ciebie napisac , bo ty sam tym postem tak nie uczyniłeś ....


Mysiorek pisze: rozmiar się liczy. Gdy jest miłość - NIE!


Bzdura , liczy sie dlatego , ze wprowadza swoisty zal , niedosyt tak samo jak gdy kochasz kogoś kto jest kaleką , kochasz go , ale smuci cie jego kalectwo.

Przychodzi w pewnym momencie zatanczenia chec z ukochanym walca , ale jak tu z nim zatanczyc - tak prawdziwie ??
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 12 paź 2007, 17:39

Mysiorek pisze:Dlatego w każdym innym przypadku rozmiar się liczy. Gdy jest miłość - NIE!


Ale miłości wybaczającej 7 centymetrów mało kto doświadcza :> Reszta radzi sobie tak czy inaczej <diabel>

A poza tym, co jest złego w tym, że preferuję, żeby mój facet miał nie miał garba, za to miał dwie ręce, sprawne nogi, piękne oczy, szczery uśmiech - i fiutka przyzwoitych rozmiarów?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 paź 2007, 17:41

to w tym złego, że te oczy itp ustrojstwa przyciągną do drugiej osoby dużo wcześniej, niż rozmiar fiutka uda się ocenić :]
Ponawiam pytanie. I co potem? Nara?
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 12 paź 2007, 17:49

Primo: zależy, jak szybko do łożka pójdziesz <diabel>

Secundo: czy Ty widzisz różnicę pomiędzy "nara" a "w ogóle mnie to nie obchodzi"? Na pytanie: czy rozmiar ma znaczenie odpowiedź jest jedna: MA. Dla każdego inne, jeden (jedna) skończy związek z tego powodu, druga będzie po prostu preferować w łóżku jedne pozycje, a nie inne, skupiając się na technicznej stronie problemu. Poza tym, żeby rozmiar naprawdę na tyle istotny był, musi się łapać na jakiś promil osób o niezwykle mikrych (lub niezwykle szczodrych) gabarytach. Reszta uprawia zaś jakieś akademickie dyskusje; zawsze mi się wydawało, że wypowiedzi facetów o rozmiarach są jak wypowiedzi kobiet o cellulitisie: tak naprawdę większość ludzi nie zauważa żadnej różnicy, ale kompleksy zawsze można sobie jakieś wmówić i się na ich temat rozwodzić.

[ Dodano: 2007-10-12, 16:57 ]
A poza tym przyznaję, że Twoje uporczywe omijanie wzrokiem nie pasujących Ci zdań, w tym temacie osiaga apogeum. Jak tutaj:
Dzindzer pisze:Nie zostawiła bym narzeczonego gdyby posiadał mniejszy sprzet, nie wypominała bym, bo skoro z nim jestem to znaczy, ze akceptuje również jego cielesnośc.
TedBundy pisze:Czyli, rozumiem, po n-okresu czasu, gdyby w spodniach było nie tak jak powinno, jest papa?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 paź 2007, 16:52

Jak zwykle bierze sie pod uwage rozmiar penisa, a zapomina ze cipki tez maja rozne rozmiary jak penisy. Dla jednej przyzwoity to 15 cm, dla drugiej to juz max, dla trzeciej 18 to za malo. Tak czy siak, raczej nie zostawie kobiety ktora kocham, tylko z tego powodu, ze jest bardziej luzna, niz bym chcial.

[ Dodano: 2007-10-14, 16:54 ]
pani_minister pisze:Nie zostawiła bym narzeczonego gdyby posiadał mniejszy sprzet, nie wypominała bym, bo skoro z nim jestem to znaczy, ze akceptuje również jego cielesnośc.


Tak tylko ze Dzina zaraz potem napisala:

Dzindzer pisze:Nie chciała bym byc z facetem który ma krótkiego,


Takze to nic innego jak slynny cytat: "nie liczy sie rozmiar, wazne zeby byl dlugi i gruby" :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 15 paź 2007, 00:42

TFA pisze:Takze to nic innego jak slynny cytat: "nie liczy sie rozmiar, wazne zeby byl dlugi i gruby"

A nie przypadkiem "ogólnie liczy się rozmiar, ale przechodząc do konkretów nawet jak się trafi mikrusek, to też może być fajnie"? <aniolek>
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 15 paź 2007, 20:00

czytajas ten topic pomotałęm sie juz zupełnie, bo nic z niego nie wynika. zero konkretow... najwiecej wypowiada sie Ted o tym jakie rozmiary preferuja panie.
Czy Ty jestes feministką czy tez moze... <banan> kazdy wie o co kaman...
TedBundy pisze:to w tym złego, że te oczy itp ustrojstwa przyciągną do drugiej osoby dużo wcześniej, niż rozmiar fiutka uda się ocenić


niekoniecznie...
nie zdarzylo ci sie np. na imprezie poznac z laską i bez poznania jej nazwika uprawiać z nią sex?
Bo chyba takich sytuacji dotyczy temat.
Jesli sie jest dlugo z osoba, która sie kocha i która kocha "nas" w tej kwestii problemu nie ma...
Jesli masz doczynienia z laseczką na jeden raz... mozesz sie obawiac ze rozpowie kolezankom ze masz małego...
chyba o to tu chodzi prawda ?
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 paź 2007, 20:05

Misiek69 pisze:Czy Ty jestes feministką czy tez moze... <banan> kazdy wie o co kaman...


nie wiem co to kaman, nie znam takiego slangu, za stary jestem <diabel> Cytuję Ci po prostu normalne kobiety, które znam, ich podejście. Tylko tyle.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 paź 2007, 21:13

Misiek69 pisze:Jesli masz doczynienia z laseczką na jeden raz... mozesz sie obawiac ze rozpowie kolezankom ze masz małego...

no straszne, po prostu w obliczu takiego dramatu lepiej z domu nie wychodzic <chory>

TedBundy pisze:Cytuję Ci po prostu normalne kobiety, które znam, ich podejście

czyli te co maja inne podejscie sa nienormalne ??
pytam, bo u Ciebie czesto jest tak, ze tylko jeno podejście uznajesz za normalne

Ted nie pisz juz, ze tu nie napiszesz wiecej bo i tak piszesz
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 16 paź 2007, 12:31

Misiek69 pisze:nie zdarzylo ci sie np. na imprezie poznac z laską i bez poznania jej nazwika uprawiać z nią sex?


Mi sie nie zdarzylo i jakos mnie nie ciagnie. Pozatym zdaje mi sie ze mowa jest chyba o stalych partnerach w tym temacie. A rzadko kiedy pary poznaja sie w kiblu dyskotekowym i zaczynaja znajomosc od seksu. Jesli sie nie precyzuje o jakich ludziach dokladnie jest temat, to rzecza jasna jest ze mowi sie o wiekszosci a nie skrajnych przypadkach.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 16 paź 2007, 13:47

misiek, bo wszystko byloby duzo jasniejsze gdybyscie jednak dali sie babeczom wypowiadac czy gabaryty sa wazne, czy nie. chyba ze chodzi tylko o wlasne swoje poczucie wielkosci, no to mozecie dyskutowac w gronie mezczyzn, tudziez tedziowym.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Kris82
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2007, 14:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kris82 » 16 paź 2007, 15:14

Nie ma różnicy czy 18 czy 12cm, znaczy jest, ale tylko dla Ciebie. Prawda jest taka, że nie wielkością penisa mierzy się orgazm u kobiety. Ważne, abyś wiedział czego ona potrzebuje - jedne lubią wolny a drugie szybki sex, jedną podnieca mizianie po szyi a drugą po czole. Najważniejsza jest gra wstępna - jak tu się dobrze wykażesz to ona i tak żadnego dyskomfortu nie odczuje. Może odczuć co najwyżej z przydużym penisem. Poza tym bardzo ważną rzeczą jest, aby znaleźć właściwą pozycję - nie wszystkie odpowiadają kobietom. Jest jeszcze inny tego atut - niektóre pozycje umożliwiają głębszą penetrację więc tam gdzie drągi ledwo wchodzą ;) Ty i Twoja partnerka będzie mogli więcej poszaleć ;))))
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 16 paź 2007, 19:51

zielony kot pisze:chyba ze chodzi tylko o wlasne swoje poczucie wielkosci, no to mozecie dyskutowac w gronie mezczyzn, tudziez tedziowym.

za takich ludzi do dyskusji podziekuje... <banan>
TFA pisze:Misiek69 napisał/a:
nie zdarzylo ci sie np. na imprezie poznac z laską i bez poznania jej nazwika uprawiać z nią sex?



Mi sie nie zdarzylo i jakos mnie nie ciagnie. Pozatym zdaje mi sie ze mowa jest chyba o stalych partnerach w tym temacie.


to nie jest pointa mojej wypowiedzi, przeczytaj całość to zrozumiesz :)

TFA pisze: A rzadko kiedy pary poznaja sie w kiblu dyskotekowym i zaczynaja znajomosc od seksu.


znam takie i maja sie bardzo dobrze :)

Racja wiec Zielony Kotku, poczytam co Panie maja do powiedzenia... bo tu tez chyba jest sprawa indywidualna...
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 17 paź 2007, 00:29

Misiek69 pisze:znam takie i maja sie bardzo dobrze :)


Tez takie znam, ale ile takich jest w porownaniu do reszty ludzi ? 1 % ? pozatym watpie zeby nawet w tym 1 procencie ludzie zaczeli byc ze soba dlatego, bo ich rozmiary nawzajem im sobie sie spodobaly. Gdyby pierwszy numerek w kiblu sie nie udal, to by ze soba nie byli i juz sie nie spotkali ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 paź 2007, 13:28

czasami i "Koszerna" napisze coś mądrego. W ogóle ta seria im się bardzo IMO udała, polecam:

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,79849,4339499.html
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2007, 13:36

ale oni tam w zasadzie nic konkretnego nie napisali
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 paź 2007, 13:52

a co mieli napisać? Wymiary "od do"? <diabel> Przecież to kretynizm.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2007, 18:08

Mieli napisac prawdę !! a prawda jest tylko jedna ! ze co jednej pasuje innej wcale nie musi , mieli napisac , ze co miesci sie w normie - to jest normalne , a co ponizej - juz nie koniecznie, jak i co powyzej , chyba , ze znajdzie sie partnerka której to odpowiada !Jak mnie ma ktoś przytulic to niech mnie przytuli !! a nie trzyma w ramionach jak popierduła , jak mnie scisnie za mocno , to tez bede nie zadowolony <aniolek>

Sa kobiety które lubią wysokich facetów - Ted.... im też zarzucisz kretynizm ?

Sa faceci którzy nigdy nie zwiaza sie z kobietą wyzsza od siebie i to znacznie , bo czuli by sie niekomfortowo , stad na takie w ogóle nie patrzą - też kretyni ? <browar>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości