seks oralny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 02 kwie 2007, 18:15

cim pisze:Chyba nie wyraziłem się jasno... :)
Jesteście z kimś, dochodzi do pierwszych zbliżeń, rozmów na temat seksu, wreszcie samego seksu i potem okazuje się, że jednak partner/partnerka nie lubi tego typu pieszczot w jedną i drugą stronę.
Zostalibyście w takim związku? Potrafilibyście wytrzymać?


Może dziewczyna po prostu nie jest jeszcze gotowa na takie pieszczoty...Sama miałam podobnie, jednak jako osoba obdarowująca pieszczotami. Daj jej troszkę czasu. Jeśli nie zmieni zdania to widocznie tak ma i już...powinieneś to zaakceptować, na oralu nie kończą się łóżkowe igraszki...trzeba tylko ruszyć wyobraźnią :)
Awatar użytkownika
Fernir22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2006, 14:16
Skąd: z domku :)
Płeć:

Postautor: Fernir22 » 03 kwie 2007, 12:05

TedBundy pisze:nie :]

A poważnie - głupio postawione pytanie. Od razu, wchodząc w związek, znasz nastawienie drugiej osoby do różnorakich praktyk seksualnych? Nie znasz :) Przecież tutaj nic nie dzieje się od razu, a rozwija stopniowo.


Zgadzam sie:) Ja na poczatku wrecz brzydziłam sie seksem oralnym - jasno i zwiezle mowilam swojemu facetowi - a pfuu .. 8)

Ale z czasem ... im bardziej sie do niego przywiazywałam , pokochalam , zaakceptowalam w całosci .. mozna rzecz ze sie przełamalam i teraz jest super - dla mnie nie ma czegos takiego jak wielkie - NIE w sprawach seksu - wszystko kwestia czasu :)

[ Dodano: 2007-04-03, 12:07 ]
no ale jesli zdarzyl by mi sie taki przypadek co mowi kategorycznie NIE ( choc watpie <diabel> 8) ) to nie mialam bym oporów by zostac nadal w takim zwiazku .. gdyby mi zalezało na drugiej osobie:) W koncu seks to tylko połowa udanego zwiazku .. a bez tego tez da sie obejsc :)
"W uśmiechu jest całe bogactwo człowieka"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 kwie 2007, 12:24

natasza pisze:Preferuję jednak osoby, które są otwarte na każdą seksualną zagrywkę.

Ja tez, moze sie spotkamy :D

Ale jeszcze wytlumacz... juz to ta osoba robila i nie odpowiada jej to, czy robi to niechetnie, czy jej nie podnieca taki seks? Bo sa roznice. A moze robila to z kims kto nie potrafil tego dobrze robic, przeciez wszystkiego trzeba sie nauczyc.

Ja bym sie zdecydowal na taki zwiazek i mysle ze majac dobry normalny seks z jakas osoba ktora sie kocha mozna byc szczesliwym i to bez wiekszych problemow.
A jesli druga strona uwielbia taki seks to pewnie dzieki wspolpracy w koncu cos by sie zmienilo :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Wilson
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:21
Skąd: Ostrołęka
Płeć:

Postautor: Wilson » 03 kwie 2007, 16:40

jeżeli chodzi o temat to ja bym się związał i nie wiem dlaczego ktoś inny miałby tego nie zrobić...przecież w związku sex oralny nie jest najważniejszy...chyba bez niego można żyć z ukochaną osobą bo w końcu się ją kocha...w ogóle troche dziwny temat...chyba kochasz ją a nie sex oralny...no chyba że sex oralny jest dla Ciebie ważniejszy od niej :P
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 03 kwie 2007, 17:11

ja bym sie zwiazal z taka osoba ale nie ukrywam brak seksu oralnego by mnei bardzo smucil...chyba ze bylby nadrabiany swietnym ale to doskonalym stosunkiem seksualnym :)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 03 kwie 2007, 19:39

TedBundy pisze:a jak Wiem co potrafię i co potrafię dać Się gra,się ma

super podejście do sprawy lubie takich facetów.Szkoda że w moim otoczeniu tacy nie istnieją lub żyją w ukryciu ;]
Fernir22 pisze:Zgadzam sie:) Ja na poczatku wrecz brzydziłam sie seksem oralnym - jasno i zwiezle mowilam swojemu facetowi - a pfuu ..

Ale z czasem ... im bardziej sie do niego przywiazywałam , pokochalam , zaakceptowalam w całosci .. mozna rzecz ze sie przełamalam i teraz jest super - dla mnie nie ma czegos takiego jak wielkie - NIE w sprawach seksu - wszystko kwestia czasu

może i w Twom przypadku założcyiela tmatu będzie to kwestia czasu i rozwoju uczuć a także poznawania wzajemnych pragnień.
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 kwie 2007, 23:18

Nie.

Przy założeniu, że jestem jasnowidzem i wiem, że nie ma szans, aby ta osoba się zgodziła choćbym nie wiem co robił.

Więc tak.
cim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 31 mar 2007, 22:38
Skąd: z daleka :)
Płeć:

Postautor: cim » 07 kwie 2007, 11:40

Dzięki wszystkim za odpowiedzi...
Cóż... Moja dziewczyna rzeczywiście nie chce pieścić mnie oralnie. Współżyjemy od paru miesięcy, byłem dla niej pierwszym partnerem. Ja lubię eksperymentować, zdobywać doświadczenie, ona chciałaby powolutku i po troszeczku. :0 Nie kochamy się zbyt często, bo ona twierdzi, że ją to stresuje, na szczęście jeżeli już do czegos dochodzi to zgadza się na wszystkie eksperymenty. Oczywiście nie przekonała się jakoś jeszcze do orala... Pominę już, że w ogóle nie ma orgazmu... :/ W dodatku ubiera się raczej w sportowym stylu i nie mam co liczyć na erotyczną bielizne...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 kwie 2007, 12:49

cim pisze:ie kochamy się zbyt często, bo ona twierdzi, że ją to stresuje, na szczęście jeżeli już do czegos dochodzi to zgadza się na wszystkie eksperymenty. Oczywiście nie przekonała się jakoś jeszcze do orala... Pominę już, że w ogóle nie ma orgazmu... :/ W dodatku ubiera się raczej w sportowym stylu i nie mam co liczyć na erotyczną bielizne...
Coz taka se wybrales wiec nie narzekaj! Orgazm moze kiedys t am przyjdzie. A z reszta sie pogodz.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 07 kwie 2007, 16:02

Z autopsji wiem ze u mnie byla podobna sytuacja co do bielizny..jednak z czasem wszystko zaczelo sie powoli zmieniac...i tak samo zaczal zmieniac sie nasz seks..wiec moze warto poczekac?
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 kwie 2007, 20:03

cim. zaprzeczasz sam sobie. Twoja dziewczyna jest normalna, z tego co piszesz. Ty za to jesteś... Definitywnie Upośledzonym Perwersyjnym Ewidentnie Kolarzem

jeśli masz jej za złe to, że ubiera się na sportowo i chce powolutku. Liczy się że chce.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 07 kwie 2007, 20:32

cim pisze:Pominę już, że w ogóle nie ma orgazmu... :/
To może za mało się starasz?
cim pisze:W dodatku ubiera się raczej w sportowym stylu i nie mam co liczyć na erotyczną bielizne...
A co to za przeszkoda? Sprezentuj jej jakąś to założy.
Skoro dopiero są to jej początki to jej nie namawiaj, z czasem może sama z siebie nabierze ochoty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 09 kwie 2007, 15:35

ja myślę, że seks oralny jest dobrą sprawą, ale potrzeba czasu by wszystkiego się "nauczyć" i "polubić" ... stopniowo...a potem będzie już z górki <pejcz>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
misku1234
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2007, 07:16
Skąd: piszesz??
Płeć:

Postautor: misku1234 » 09 kwie 2007, 17:33

Z początku miałem opory, ale polubiłem to straszliwie :D i teraz już po prostu czekam na dziewczyne ktora mi się odda w zupełności w całości :) :P
illan
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2007, 20:34
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: illan » 18 kwie 2007, 22:28

Jesli sie kogos kocha to akceptuje sie go w całosci i nie ma takiego skrawka jego ciala, ktorego nie wzielaby osoba kochajaca do buzi (mowie o kobiecie) jak i w odwrotna strone:D
jestem osoba ktora calkiem niedawno zaczela sex tradycyjny a oralny byl jakies 8 miesiecy temu i do tej pory wiekszy orgazm przezywam podczas oralnego anizeli tego tradycyjnego z penetracja czlonka:d <banan> nie wiem, po prostu moze trzeba czasu zeby czerpac z tradycyjnego seksu wiecej przyjemnosci
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 19 kwie 2007, 22:15

cim- czy Ty myślisz, że wystarczy kobietę rozdziewiczyć i już staje się boginią sexu?? Skoro to są jej początki to się dostosuj i nic na siłę bo możesz ją zniechęcić. Jeśli się wstydzi to pomóż jej powoli i delikatnie ten wstyd pokonać. A co do orgazmów...je też trudno kobiecie osiągać gdy zaczyna współżyć, musi się tego nauczyć na co potrzeba jest czasu i 'praktyki'...
Więc nie zmuszaj jej do niczego, jeśli będzie miała ochotę na sex oralny to na pewno to zauważysz, a to, że ubiera się na sportowo nie znaczy, że nie włożyłaby sexownej bielizny...:)
cim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 31 mar 2007, 22:38
Skąd: z daleka :)
Płeć:

Postautor: cim » 20 kwie 2007, 19:02

illan pisze:Jesli sie kogos kocha to akceptuje sie go w całosci i nie ma takiego skrawka jego ciala, ktorego nie wzielaby osoba kochajaca do buzi (mowie o kobiecie) jak i w odwrotna strone:D

Zgadzam się w całości! Dlatego nie rozumiem mojej dziewczyny...

Mychola pisze:a to, że ubiera się na sportowo nie znaczy, że nie włożyłaby sexownej bielizny...:)

nie włoży - już ją o to spytałem. stwierdziła, że nie jest jej w niej wygodnie...

Co do samego związku to muszę powiedzieć, że się sypie. Moja dziewczyna wreszcie zgodziła się na seks oralny, ale była beznadziejna i strasznie się rozczarowałem. Nie mam już nawet na niego ochoty. W sumie to wyobrażałem to sobie wszystko zupełnie inaczej. Ciężko miz nią zerwać, bo znamy się długo, ale chyba będę musiał... Ona nawet nie chce kupić sobie stringów! Czy Wy dziewczyny to rozumiecie!!?? :?
;(
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 20 kwie 2007, 19:14

cim pisze:była beznadziejna i strasznie się rozczarowałem

moze sie krepowala i nie wiedziala jak sie do tego zabrac?!?! to zupelnie normalne, ze na pcozatku robi sie to nie poradnie, bo przeciez ona nie wie co Ty dokladnie czujesz, czego oczekujesz, nie wie kiedy zrobic cos szyciej kiedy wolniej. Troche wyrozumialosci!!
cim pisze:Ciężko miz nią zerwać, bo znamy się długo,
chcesz zerwac tylkjo przez to, e Twoja dziewczyna nie potrafila za pierwszym razem dobrze zrobic Ci loda? <chory> no a w ogole wytlumaczenie, ze ciezko zerwac, bo znamy sie dlugo to najgorsze z mozliwych wyjsc. Jezeli tak Ci z nia zle to nie mecz jej dluzej i ja zostaw
cim pisze:Ona nawet nie chce kupić sobie stringów
no tragedia, naprawde, ja bym sie chyba na Twoim miejscu zastrzelila! jak nie chce to kup Ty jej, jakies ladne takie cos jakby sportowe, albo ladne seksowne szorty
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 20 kwie 2007, 19:20

Mychola pisze:a to, że ubiera się na sportowo nie znaczy, że nie włożyłaby sexownej bielizny...:)

nie włoży - już ją o to spytałem. stwierdziła, że nie jest jej w niej wygodnie...

cim pisze:Moja dziewczyna wreszcie zgodziła się na seks oralny, ale była beznadziejna i strasznie się rozczarowałem.


przecież się dopiero uczy...!! Ciekawe jaki Ty jesteś w robieniu minetki?!

cim pisze:Ciężko miz nią zerwać, bo znamy się długo, ale chyba będę musiał....


Od razu widać co jest dla Ciebie najważniejsze!! Co...nie podobał Ci się sex oralny w wykonaniu twojej dziewczyny to ją rzucisz <mlotek> Nie znasz innych wartości?
Matko! Tu mnie rozbroiłeś... :|

cim pisze: Ona nawet nie chce kupić sobie stringów! .


No i co z tego...ja też nie noszę stringów i mojemu partnerowi to absolutnie nie przeszkadza...

cim pisze:Czy Wy dziewczyny to rozumiecie!!??


Owszem.

A jeśli chcez być z sex-bombą to szukaj w burdelach!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 kwie 2007, 19:48

cim pisze:Czy Wy dziewczyny to rozumiecie!!?? :?

tak jestes dzieciakiem, zmusiles ja do loda, teraz foch, ze zły i foch, ze ona stringów nie chce, żałosne, powiedziala bym wiecej, ale nie powiem bo warny sa czerwone, jak Mav by mi dal niebieskiego to bym napisała wiecej. Jestes egoista który sobie wyobraził jak dziewczyna ma wygladac i sie zachowywac a teraz próbuje ja naklonic do tego by sprostala wymaganom.
cim pisze:Moja dziewczyna wreszcie zgodziła się na seks oralny, ale była beznadziejna i strasznie się rozczarowałem.

ide o zakład, ze twój pierwszy raz tez był beznadziejny :]
madziorka.m pisze:chcesz zerwac tylkjo przez to, e Twoja dziewczyna nie potrafila za pierwszym razem dobrze zrobic Ci loda? <chory>

jeszczedaletgo, ze nie ma seksownej bielizny i stringów nie chce <hahaha>
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 20 kwie 2007, 19:54

cim a ile Ty masz lat w ogóle??
tajemnicza6767
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2007, 22:45
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: tajemnicza6767 » 20 kwie 2007, 21:45

cim twoje wypowiedzi są ... poniżej poziomu, też jestem ciekawa, ile Ty masz lat ?!! wreszcie zgodziła się ?! jak tak w ogóle mozna powiedzieć? ;/ W moich oczach to jesteś totalnym zerem.. Potwierdzasz forumowiczom swoja słabośc
cim pisze:Zgadzam się w całości! Dlatego nie rozumiem mojej dziewczyny...
Od razu widać, że nie starasz sie nawet jej zrozumieć ;/.Może nie potrafisz też powiedzieć jej tego prosto w twarz ? Ta dziewczyna musi być nieźle zakochana, albo wpatrzona w Ciebie, że jeszcze z TObą jest.. Nie stoisz po jej stronie. mhmm.. jestem ciekawa na czym polegała w Twoich oczach jej beznadziejność i twoje rozczarowanie. <mlotek>
A później słyszymy Bo zupa była za słona...
cim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 31 mar 2007, 22:38
Skąd: z daleka :)
Płeć:

Postautor: cim » 20 kwie 2007, 22:15

Nie za bardzo rozumiem dlaczego tak na mnie wszyscy naskoczyliście... :O
To forum o seksie, ja mam z tym problem, więc proszę Was o radę, no i trochę się żalę. Z tego co widzę, odpowiadają same kobiety... Chicałbym usłyszeć zdanie faceta na temat bielizny. Który facet by nie chciał, żeby jego kobieta nosiła stringi i w ogóle seksowną bieliznę??!!
Pozatym to chyba jasne, że zależy mi na dobrym seksie i zastanawiam się czy by nie zerwać z kimś, kto absolutnie nie daje mi żadnej satysfakcji w tej sferze. Jest wiele rzeczy, które mnie łączą z dziewczyną, ale seks jest ważniejszy w życiu, chyba uważacie podobnie, skoro jesteście i udzielacie się na tym forum.

tajemnicza6767 pisze:jestem ciekawa na czym polegała w Twoich oczach jej beznadziejność i twoje rozczarowanie. <mlotek>

robiła to zbyt mocno, nie reagowała na moje bodźce, drażniła mnie zębami...
skonczyło się na tym, że powiedziałem jej, żeby przestała. dziwisz się mojemu rozczarowaniu?

dla wszystkich: mam 20 lat, ale nie wiem co to ma do rzeczy...
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 20 kwie 2007, 22:30

cim pisze:Nie za bardzo rozumiem dlaczego tak na mnie wszyscy naskoczyliście


A czego ty nie rozumiesz? Traktujesz swoją dziewcznę przedmiotowo... <cisza> nie potrafisz zaakceptować tego jaka ona jest! Oczekujesz niewiadomo czego w łóżko, skoro ona dopiero zaczyna w to wchodzić!

cim pisze:To forum o seksie, ja mam z tym problem


chyba nie do końca z sexem masz problem, tylko z własną hierachią wartości...

cim pisze:zastanawiam się czy by nie zerwać z kimś, kto absolutnie nie daje mi żadnej satysfakcji w tej sferze


Bo ci loda dobrze nie zrobiła?!?! Jesteś śmieszny!!

cim pisze:robiła to zbyt mocno, nie reagowała na moje bodźce, drażniła mnie zębami...


A powiedziałeś jej o tym? Powiedziałeś jak lubisz i naprowadziłeś ją jak ma to robić, żeby było Ci dobrze?
Może się stresowała, wziąłeś to pod uwagę?!

[ Dodano: 2007-04-20, 22:33 ]
cim pisze:dla wszystkich: mam 20 lat, ale nie wiem co to ma do rzeczy...


nie dawałam ci więcej niż 21 lat, sądząc po twoich wypowiedziach...
ma to dozo do rzeczy bo jestes NIEDOJRZAŁY!! <mlotek>
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2007, 22:36 przez Mychola, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 kwie 2007, 22:34

cim pisze:robiła to zbyt mocno, nie reagowała na moje bodźce, drażniła mnie zębami...
skonczyło się na tym, że powiedziałem jej, żeby przestała.

starała sie, nie wyszło, a ty mysluisz o rozstaniu, plytkie to.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 kwie 2007, 22:41

cim pisze:Pozatym to chyba jasne, że zależy mi na dobrym seksie i zastanawiam się czy by nie zerwać z kimś, kto absolutnie nie daje mi żadnej satysfakcji w tej sferze. Jest wiele rzeczy, które mnie łączą z dziewczyną, ale seks jest ważniejszy w życiu, chyba uważacie podobnie, skoro jesteście i udzielacie się na tym forum.

Weź jeśli seks jest dla ciebie wszystkim zamieszkaj w jakimś przybytku publicznym..
Seks to nie tylko twoja satysfakcja.. dopóki tego nie zrozumiesz będzie ci ciężko.. dziewczyna sie starała a ty takie pierdoły piszesz.. po prostu nie zasłużyłeś na to :) To nie ty miałeś zajęte usta więc mogłeś z łaski swojej ją uświadomić nieco bardziej dyplomatycznie co wolisz..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 31 mar 2007, 22:38
Skąd: z daleka :)
Płeć:

Postautor: cim » 20 kwie 2007, 22:48

Mychola pisze:A czego ty nie rozumiesz? Traktujesz swoją dziewcznę przedmiotowo... <cisza> nie potrafisz zaakceptować tego jaka ona jest! Oczekujesz niewiadomo czego w łóżko, skoro ona dopiero zaczyna w to wchodzić!

wyciągasz wnioski tylko z tego jak wypowiadam się na temat seksu z nią...

Mychola pisze:chyba nie do końca z sexem masz problem, tylko z własną hierachią wartości...

bo chcę, żeby seks był dla mnie satysfakconujący, to zbrodnia?

Mychola pisze:Bo ci loda dobrze nie zrobiła?!?! Jesteś śmieszny!!

nie chodzi tylko o "loda", ale o wiele innych sparw, które podnoszą jakość zbliżeń seksualnych. mam je wymienić?

Mychola pisze:A powiedziałeś jej o tym? Powiedziałeś jak lubisz i naprowadziłeś ją jak ma to robić, żeby było Ci dobrze?
Może się stresowała, wziąłeś to pod uwagę?!

to co zrobiła mi wystarczyło... nie wiem czym miała sie stresować tak naprawdę. nie jestem dla niej obcym człowiekiem!

Mychola pisze:nie dawałam ci więcej niż 21 lat, sądząc po twoich wypowiedziach...
ma to dozo do rzeczy bo jestes NIEDOJRZAŁY!! <mlotek>

dojrzałość od metryki nie zależy... tak naprawdę nie znasz moich pogladów na inne tematy, więc jak możesz to oceniać? chyba tylko przez tą perspektywę, że równiez jesteś kobietą i po prostu bronisz "swojej" i przez to jesteś nieobiektywna. dlatego poczekam, aż się wypowie jakiś mężczyzna.

Dzindzer pisze:starała sie, nie wyszło, a ty mysluisz o rozstaniu, plytkie to.

jak napisałem wyżej - chciałbym, żeby mój seks był dobry i żebym miał z niego satysfakcję. dlaczego to jest płytkie wg Ciebie?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 kwie 2007, 22:52

cim pisze:wyciągasz wnioski tylko z tego jak wypowiadam się na temat seksu z nią...

Wróżki poszukaj poza forum.. z czego ma wniosku wyciągać z fusów?
cim pisze:to co zrobiła mi wystarczyło... nie wiem czym miała sie stresować tak naprawdę. nie jestem dla niej obcym człowiekiem!

<zalamka>
cim pisze:dojrzałość od metryki nie zależy..

Pierwsza mądra rzecz twojego autorstwa.. nie mniej ameryki to ty nie odkryłeś..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 31 mar 2007, 22:38
Skąd: z daleka :)
Płeć:

Postautor: cim » 20 kwie 2007, 22:53

No, nareszcie jakiś mężczyzna... :)

Pegaz pisze:Seks to nie tylko twoja satysfakcja.. dopóki tego nie zrozumiesz będzie ci ciężko.. dziewczyna sie starała a ty takie pierdoły piszesz.. po prostu nie zasłużyłeś na to :) To nie ty miałeś zajęte usta więc mogłeś z łaski swojej ją uświadomić nieco bardziej dyplomatycznie co wolisz..

W tym rzecz, że ona i tak nie ma z tego satysfakcji jak na razie. Rozumiem, że to ma być obustronna przyjemność, ale ona nawet nic na razie nie odczuwa, o orgaźmie nie wspomnę...
Sytuacja nie była wtedy zbyt fajna, nie chciałem jej i siebie bardziej denerwować, dlatego nic nie mówilem, tylko kazałem jej przestać. Zrobiła to tak "z łaski"...

[ Dodano: 2007-04-20, 22:55 ]
Pegaz pisze:Wróżki poszukaj poza forum.. z czego ma wniosku wyciągać z fusów?

niech w ogóle nie wyciąga...
[
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 kwie 2007, 22:57

Masz totalnie spaczone na męski sposób podejście do seksu.. ona czuje doskonale co ty czujesz i w ten sposób nigdy nie będzie ci z nią dobrze.. i z następną będzie to samo bo musisz zmienić nastawienie.. Nikt nie rodzi się z wrodzonymi zdolnoścami superseksualnymi.. wszystkiego trzeba się nauczyć a ty nawet się nie starasz ;) Mówisz żeby przestała i jesteś na cały świat obrażony że ona nie wie jak ci dobrze zrobić.. <hahaha>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości