Jak wygląda nacinaie błony?????

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 sty 2007, 12:24

Moja zona urodzila dwoje dzieci , z jej pochwa nic sie nie zmienilo po tym zdarzeniu , ale zapewne jest roznie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 04 sty 2007, 15:23

Wstreciucha pisze:przeciecie blony dziewiczej jest wykonywane pod narkoza
okres dochodzenia do siebie to minimum tydzien /chodzi o ponowne wspolzycie po zabiegu- ale to sprawa indywidualna/
nie wiem ile kosztuje i czy w ogóle kosztuje , ale najlepiej wybrac sie do dobrego ginekologa, a nie jakiegos z Koziej Wolki
patinka246 napisał/a:
to brzmi jak jakaś operacja...
bo to jest jak jakas operacja , a raczej zabieg


Wstręciucha ma rację!
pod narkozą (to znaczy patinka246 że nie czujesz bólu bo śpisz) i w szpitalu (tj za darmo)
a na siłę nie radzę uprawiać sexu, bo jak zapytasz o to lekarza to Ci powie, że dostaniesz silnego krwotoku
najpierw musisz iść do gina, który da Ci skierowanie na zabieg
patinka246
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2006, 14:27
Skąd: grodzisk
Płeć:

Postautor: patinka246 » 09 sty 2007, 22:15

Hmmm musze sie wlasnie zapytac o to lekarza, jak to wyglada te nacinanie blony? Problem w tym ze moj blona jest osadzona bardzo plytko i ze sie tak wyraze penis nie ma nawet punktu zaczepienia tylko zeslizguje sie caly czas...moze to dlatego nam sie nie udaje... bo palcem daloby rade tylko ze to boli strasznie... Jesli Nata masz racje z tym bezbolsenym zabiegiem ktory nic nie kosztuje to moze z niego skorzystam zobaczymy...

A tak teraz troche nie na temat. Chlopak chcial ze mna wyprobowac seks analny ale ja nie mam na to najmniejszej ochoty...czy Wy probowaliscie moze juz takich "pieszczot" i czy to jest przyjemne wbrew pozorom?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 09 sty 2007, 23:01

patinka246 pisze:A tak teraz troche nie na temat. Chlopak chcial ze mna wyprobowac seks analny ale ja nie mam na to najmniejszej ochoty...czy Wy probowaliscie moze juz takich "pieszczot" i czy to jest przyjemne wbrew pozorom?

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... iew=newest
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 12 sty 2007, 23:24

Wracając do moejgo problemu, to czy kolejna wizyta u ginekologa cos pomoze? Ostatnio jak bylam to pytalam tak ogolnie o błone dziewicza ale wtedy jeszcze nie wiedzialam ze bedziemy meili az TAKI problem, moze powinnam isc do innego lekarza i spytac konkretnie o to ? i czy wtedy lekarz zbada mnie "normalnie" pisaliscie ze dziewicom mozna nawet cytologie robici nie uszkodzic blony ale skoro mojej blony w ogóle nei da sie przebic ani anwet zalozyc tampona to czy przy badaniu lekarz nei robi mi krzywdy?? Sama juz nie wiem, mam dosc tej sytuacji. Kilka osob pisalo ze mialo podobny problem, wiec jak go rozwiazaliscie??? Blagam, pomocy .......:(((
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
patinka246
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2006, 14:27
Skąd: grodzisk
Płeć:

Postautor: patinka246 » 14 sty 2007, 14:04

Rebeca2006 sluchaj ja jutro ide do gina. I zdam relacje jak bylo i co mowil bo jak sie okazuje mamy podobny problem. Spytam sie o to nacinanie blony i zobaczymy. Coz... jesli mamy takie "zelazne" blony to po prostu je wytniemy i po problemie :) jakos dziisaj jestem poztywnie do tego nastawiona, bedzie dobrze :P

[ Dodano: 2007-01-15, 15:22 ]
Bylam dzisiaj u ginekologa i bardzo zaluje... a wiec po kolei: gdy tam weszlam lekarz spytal sie mnie ile mam lat i jak mu pwoiedzialm ze 16 to pwoiedzial ze nie moze mnie zbadac bo do 17 lat trzeba przyjsc z rodzicem... :/ wiec juz na samym poczatku mnie rozswcieczyl. No ale z racji tego ze za miesiac koncze 17 to mnie zbadal. Zle sie wyrazilam...usiadalm na fotelu i mu pwoiedzialam ze mnie tam wszystko boli wiele razy juz probowalismy ale mnie strasznie boli. Przystapil do badania. Wlozyl mi tam palce i myslam ze umre z bolu, wyrwalam sie i pwoiedzialam ze mnie boli. On sie zaczal ze mnie smiac...sprobowal jeszcze raz a mnie zabolalo jeszcze bardziej to na mnie nakrzyczal ze jak on ma mnie zbadac jak ja sie tam nie dam dotknac, bo on musi rozrzezyc wejscie do pochwy i wszystko zobaczyc. ( jak bym mogla sobie sama je rozrzezyc to juz dawno byloby po wszystkim i normlanie bym sie kochala z moim chlopakiem ale on chyba nie mogl tego zrozumiec ze mnie to boli!!! ) Zaczal na mnie krzyczec ze powinnam sie leczyc psychicznie i jedyne co mi moze dac to skierowanie do psychiatry bo to ze mnie boli lezy jedynie w mojej glowie ( akurat on wie czy mnie bolalo czy nie :/ ) Jednym slowem potraktowal mnie jak zwykly przedmiot, w oogle nie straral sie zrozumiec mojego problemu jakby nigdy nie mial pacjentki ktora bolala blona...mialam tyle pytan, chcialam zeby mi przepisal antykoncepcje poradzil jak odbyc bezbolesnie ten pierwszy raz, mialam sie spytac o nacinanie blony, o bole menstruacyjne ale jak tylko sie ubralam mialam lzy w oczach i wyszlam z tego gabinetu jak najszybciej...nie wiem co ja mam teraz zrobic...
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 28 sty 2007, 21:34

Patinka to co to za lekarz, jakis zwykly cham!
Ja jak byłam ostatnio to jeszcze wsumie tak na serio nie probowalismy wiec tylko spytalam czy przy mojej blonie bedzie problem a lekarka powiedziala ze nie powinno byc proeblemu a jenynie ze to lezy w psychice, jednak etraz po wielu probach widze ze nie , czytalam duzo na ten temat i w niektorych pisza ze takie "ciezkie" blon yzdarzaja sie co prawda rzadko, ale jednak :( Widac takiego mamy pecha, jak juz pisalam kiedys wydaje mi sie ze porpostu mam zła budowe a lekarka badala mnie przez odbyt wiec nie mogla wiedziec co z blona, jest praktycznie calkwoiecie aosnieta i nei da sie jej przerwac, ja teraz czekam na wizyte i mam andzieje ze nikt nie potraktuje mnie tak ja kciebie
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 28 sty 2007, 21:41

patinka246 pisze:Bylam dzisiaj u ginekologa i bardzo zaluje... a wiec po kolei: gdy tam weszlam lekarz spytal sie mnie ile mam lat i jak mu pwoiedzialm ze 16 to pwoiedzial ze nie moze mnie zbadac bo do 17 lat trzeba przyjsc z rodzicem... :/ wiec juz na samym poczatku mnie rozswcieczyl. No ale z racji tego ze za miesiac koncze 17 to mnie zbadal. Zle sie wyrazilam...usiadalm na fotelu i mu pwoiedzialam ze mnie tam wszystko boli wiele razy juz probowalismy ale mnie strasznie boli. Przystapil do badania. Wlozyl mi tam palce i myslam ze umre z bolu, wyrwalam sie i pwoiedzialam ze mnie boli. On sie zaczal ze mnie smiac...sprobowal jeszcze raz a mnie zabolalo jeszcze bardziej to na mnie nakrzyczal ze jak on ma mnie zbadac jak ja sie tam nie dam dotknac, bo on musi rozrzezyc wejscie do pochwy i wszystko zobaczyc. ( jak bym mogla sobie sama je rozrzezyc to juz dawno byloby po wszystkim i normlanie bym sie kochala z moim chlopakiem ale on chyba nie mogl tego zrozumiec ze mnie to boli!!! ) Zaczal na mnie krzyczec ze powinnam sie leczyc psychicznie i jedyne co mi moze dac to skierowanie do psychiatry bo to ze mnie boli lezy jedynie w mojej glowie ( akurat on wie czy mnie bolalo czy nie :/ ) Jednym slowem potraktowal mnie jak zwykly przedmiot, w oogle nie straral sie zrozumiec mojego problemu jakby nigdy nie mial pacjentki ktora bolala blona...mialam tyle pytan, chcialam zeby mi przepisal antykoncepcje poradzil jak odbyc bezbolesnie ten pierwszy raz, mialam sie spytac o nacinanie blony, o bole menstruacyjne ale jak tylko sie ubralam mialam lzy w oczach i wyszlam z tego gabinetu jak najszybciej...nie wiem co ja mam teraz zrobic...


censored??
Kurcze, ale trafiłaś na lekarza <zalamka>
Idź do innego, ale przedtem powiedz jak wyglądała ta pierwsza wizyta u tego psychola.
A najlepiej najpierw wypytaj koleżanek, może znają gdzieś dobrego ginekologa.
Awatar użytkownika
Future_Raver
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 21 sty 2007, 22:28
Skąd: zza płotu :)
Płeć:

Postautor: Future_Raver » 28 sty 2007, 22:03

patinka246 pisze:Bylam dzisiaj u ginekologa i bardzo zaluje... itd.
Z takim podejściem, to ON powinien się leczyć (o ile nie jest za późno). Chyba minął się z powołaniem i to znacznie... szkoda słów! BTW zawsze można mu zrobić reklamę :]
Marissa pisze:najlepiej najpierw wypytaj koleżanek, może znają gdzieś dobrego ginekologa.
Najlepsze wyjście. Zrób rozeznanie w sytuacji i idź do porządnego ginekologa. Nie do drwala.
ObrazekUnited_States_of_Love
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 28 sty 2007, 23:36

patinka246 pisze:Przystapil do badania. Wlozyl mi tam palce i myslam ze umre z bolu, wyrwalam sie i pwoiedzialam ze mnie boli. On sie zaczal ze mnie smiac...sprobowal jeszcze raz a mnie zabolalo jeszcze bardziej to na mnie nakrzyczal ze jak on ma mnie zbadac jak ja sie tam nie dam dotknac, bo on musi rozrzezyc wejscie do pochwy i wszystko zobaczyc.

chyba bym censored takiego censored censored !! co za kretyn... jak można tak dziewczynę potraktować ?? normalnie miałabym na twoim miejscu ochotę kopnąć go w krocze i zdziwić się, czemu go boli, żeby się odwdzięczyć...
to był lekarz w państwowej przychodni ?? pewnie gdybyś mu płaciła, to by traktował wszystko inaczej... jedni lekarze są z powołania i z całego serca starają się, żeby pacjentowi było dobrze, a inni to konowały, które potrafią być miłe tylko za złotówki... coś strasznego... nie wiadomo, czy się z takiej sytuacji śmiać, czy płakac...
Awatar użytkownika
motylek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 kwie 2006, 23:51
Skąd: w podróży
Płeć:

Postautor: motylek » 28 sty 2007, 23:45

To jest skandal!! <boje_sie> <boje_sie>
Uważam, że powinnaś to gdzieś zgłosić, albo chociaż podać jego nazwisko i gdzie dokladnie przyjmuje... Przeciez to skandal, potem ludzie mysla, ze wszyscy lekarze mysla tylko o kasie, a nie o pacjencie!
Awatar użytkownika
Future_Raver
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 21 sty 2007, 22:28
Skąd: zza płotu :)
Płeć:

Postautor: Future_Raver » 29 sty 2007, 15:54

motylek pisze:powinnaś to gdzieś zgłosić
Zgadzam się, trzeba przestrzec młode kobiety przed takim "fachowcem". Aż dziw bierze, że w XXI wieku dochodzi do takich sytuacji. A później dziwimy się, że ludzie niechętnie chodzą do lekarza... wiadomo, nie jest to żadna przyjemność - ale obowiązkiem lekarza jest zminimalizować ewentualne niedogodności czy ból i przeprowadzić badanie/zabieg w możliwie najmniej dokuczliwy sposób. Lekarz powinien wykazać się zrozumieniem dla pacjenta... Gdyby jakiś "specjalista" potraktował tak moje Kochanie, najpierw miałbym ochotę mu porządnie ############# w ten ##### ###, ale po namyśle - może faktycznie warto gdzieś zgłosić taki przypadek, nagłośnić sprawę. Niech ów specjalista wie, że nie jest świętą krową. Warto pogadać o tym z chłopakiem, z rodzicami... Pozdrawiam.
ObrazekUnited_States_of_Love
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 29 sty 2007, 19:03

Future_Raver pisze:nagłośnić sprawę

Future_Raver pisze:Warto pogadać o tym z chłopakiem, z rodzicami...

chyba sobie jaja robisz... jak dziewczyna miałaby pogadać z rodzicami ?? przecież musiałaby powiedzieć im, co robiła u ginekologa, za co ją tak potraktował... wyobrażasz to sobie ?? "wiesz, mamo, byłam u ginekologa, straszny cham! chciałam się go zapytać, jak można przerwać błonę dziewiczą, bo z moim chłopakiem nie dajemy rady... itd." <hahaha> wybacz, ale z taką radą to słów szkoda... myślisz, że jej mama (pamiętając o tym, że dziewczyna nie ma jeszcze skończonych 17 lat) ucieszyłaby się z tego, że jej córeczka próbuje współżyć ?? a nagłośnienie ?? jak wyżej... mogłaby sobie tylko zaszkodzić...
Awatar użytkownika
Future_Raver
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 21 sty 2007, 22:28
Skąd: zza płotu :)
Płeć:

Postautor: Future_Raver » 29 sty 2007, 19:34

hathor pisze:chyba sobie jaja robisz
Traktuję ludzi poważnie i w stosunku do mnie wymagam tego samego. Poza tym jeśli już poświęcasz swój cenny czas, by rozmieniać się na drobne nad jednym moim słowem, to mogłabyś też napisać jakieś konkretne porady do autorki tematu. No ale to już pewnie za trudne zadanie :]
hathor pisze:jak dziewczyna miałaby pogadać z rodzicami ?? przecież musiałaby powiedzieć im, co robiła u ginekologa, za co ją tak potraktował

No chyba, że tak sytuacja wygląda, że wizyta u "specjalisty" była tylko Jej decyzją (i tajemnicą) - to diametralnie zmienia postać rzeczy. Nie czytałem całości, nie było na to czasu. W innym przypadku jak najbardziej należałoby "coś" z tą bulwersującą sprawą zrobić. Teraz niestety można już tylko o tym nie myśleć i zająć się przyjemniejszymi sprawami :D
ObrazekUnited_States_of_Love
patinka246
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2006, 14:27
Skąd: grodzisk
Płeć:

Postautor: patinka246 » 01 lut 2007, 21:43

A wiec to byla przychodnia panstwowa... gdybym mu kapnela groszem to od razu by zmienil podejcie... najsmieszniejsze jest to ze pytalam sie mojej kolezanki o dobrego gina i to ona mi wlasnie powiedziala o nim ze jest bardzo dobry... wiec moze jednak to ze mna jest cos nie tak? Ale w kazdym badz razie to nie zmienia faktu ze lekarz nie powinien sie tak zachowywac... Teraz mam uraz psychiczny do ginekologow... chlopak mnie ciagnie do takiej babki gdzies do wawy. ( jesli teraz gdzies pojde to tylko do babki, moze ona mnie bardziej zrozumie... ) Zaplace 70 zl bo to prywatnie ale moze mi cos poradzi przynajmniej... jednak podjelismy decyzje ze zanim tam pojdziemy sprobujemy ostatni raz... a noz widelec sie uda... oby...

Moja blona jest dziwinie zbudowana, przygladalam sie w lusterku i jest bardzo "miesista". Widac w niej malenki otworek. Lekarz niby pwoiedzial ze szczegoly anatomiczne wygladaja dobrze ale nie mam do niego zadnego przekonania i nadal zastanawiam sie czy tam wszystko jest ok. Ten ginekolog nawet nie poddal mysli ze mohe miec pochwice albo cos innego w tym stylu ( samoistne zaciskanie miesi pochwy ) przeciez to tez jest w moim przypadku mozliwe... mi juz rozne rzeczy przychodza do glowy i chyba niedlugo zwariuje eh... a moze znacie jakich dobrych ale naprawde dobrych ginekologow w Warszawie lub okolicach? ( interesuja mnie tylko panie ginekolozki :P )
piotr147
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 sty 2007, 22:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: piotr147 » 01 lut 2007, 23:55

Mam w rodzinie bardzo dobrych lekarzy i z tond wiem iż należy do specjalistów chodzić do przychodni przyklinicznych/szpitalnych.
Osobiście sam wiem co to jest iść do specjalisty w przychodni a w szpitalu.
Szukacie Ginekologa lub innego specjalisty to zapraszam do szpitala.

Ja mam to szczęście, że mogę zawsze wcześniej zadzwonić do kuzynki i dowiedzieć co i jak chociaż jest ogólnym.
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 02 lut 2007, 17:00

"Moja blona jest dziwinie zbudowana, przygladalam sie w lusterku i jest bardzo "miesista". Widac w niej malenki otworek. "
Moja tak samo, moja mama wie o moim problemie i cignie mnie do ginekologa, ale ja nie wiem co to da bo bylam juz i mowi lze wsyztsko ok i ze problem tkiw w mojej psychice ale ja bardzo chce sie kochac z moim chlopakiem czyli raczej zadnego problemu w psychice tu niema. Czy ginekolog jak powiem o co mi chodzi to zbada mnie wtedy wziernikiem? Czy to bedzie bolec?? Zawsze ue lekkarza starsznei sie "Zaciskam" i ciężko jest nawet zbadac mnie przez odbyt a co dopiero tak?
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 02 lut 2007, 17:20

patinka246, patinka z całym szacunkiem ale ginekologa to ty jeszcze nie prześcigniesz długo jeśli chodzi i wiedze fachową.. :) Rebeca2006, a ty idź do normalnego gienka a nie rzeźnika..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 02 lut 2007, 18:58

chyba na odwrot? ja nie bylam u zadnego rzeznika

[ Dodano: 2007-02-02, 18:59 ]
A tak serio to co moze zrobi ginekolo jak przychodzi pacjentka z takim problemem jak moj??? Czy naciąć naprawde nie mozna w gabinecie tylko odrazu szpital??
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
patinka246
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2006, 14:27
Skąd: grodzisk
Płeć:

Postautor: patinka246 » 02 lut 2007, 19:02

Ja mojej mamie nie moge pwoiedziec o tym problemie... az boje sie pomyslec jak by zareagowala na wiesc ze jej corka chce wspolzyc... ta doroslosc mnei przeraza... zawsze lecialam do mamy z jakims problemem i zawsze mi pomagala a teraz jestem zdana na sama siebie... mamy zawsze wiedza co robic... Rebeca2006 watpie zeby ginekolog zbadal Cie wziernikiem skoro masz tam taka malutka dziurke. Mnie przez odbyt nie badano cale szczescie...

[ Dodano: 2007-02-02, 19:04 ]
Rebeca2006 pisze:[ Dodano: 2007-02-02, 18:59 ]
A tak serio to co moze zrobi ginekolo jak przychodzi pacjentka z takim problemem jak moj??? Czy naciąć naprawde nie mozna w gabinecie tylko odrazu szpital??


Ja nawet sie nie pytalam o nacinanie bo ten ***** by mnie wysmial juz totalnie...pozatym ja dziekuje u takiego wycinac blone... brrrr
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 03 lut 2007, 00:35

czy gabinet czy szpital to chyba zależy od gabinetu, jak ma jakąś salke zabiegową czy coś to wystarczy pewnie gabinet, matka miała zabiegi w gabinecie, a myślę, że nacięcie błony to nic wielkiego.

moja była 1raz prywatnie ale bez badania a potem na badaniu na chorą kase:), ale była zadowolona, tak czy inaczej chyba sa stronki gdzie są opinie o lekarzach, zasługuje na obsmarowanie dupy taki gnojek. Wystarczy ze pójdziesz do gabinetu i w poczekalni opowiesz panią jak cie potraktował, albo koleżanką to na pewno żadna ryzykować nie będzie...
patinka246
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2006, 14:27
Skąd: grodzisk
Płeć:

Postautor: patinka246 » 03 lut 2007, 21:19

Dzisiaj znowu probowalismy... po prostu nie mozemy jej przebic!!!!! Jest taka gruba i zarosnieta ze nie da rady... co ja mam zrobic? Jestem kompletnie zalamana... poszlabym do ginekologa gdybym miala pewnosc ze nacinanie blony robia w narkozie... jutro az chyba zadzwonie i sie spytam. Tylko czy beda mi mogli to wykonac? Nie mam skonczonych 18 lat... ja juz nie wiem co mam robic... chyba do konca zycia zostane zelazna dziewica...
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 03 lut 2007, 22:00

Patinka
ja mam tak samo, tylko ze mam skonczone 20 juz i pol roku prob za soba oraz nerwy na wyczerpaniu :( A na dodatek panicznie sie boje lekarzy i nie wyobrazam sobie takeigo zabiegu :(
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
patinka246
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2006, 14:27
Skąd: grodzisk
Płeć:

Postautor: patinka246 » 03 lut 2007, 22:42

Rebeca2006 ja tez probuje juz jakos tak z pol roku... jesli zabieg jest pod narkoza to daloby sie to przezyc, tylko slyszalam ze sporo kosztuje... ja tez juz nie wiem co mam robic... musze isc do inengo gina do jakiej babki prywatnej.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 04 lut 2007, 20:56

slyszalam ze sporo kosztuje

nic nie kosztuje, bo wykonuje się go w szpitalu
najlepiej znależć lekarza, który takie zabiegi w szpitalu i umowić się do niego najpierw prywatnie na wizyte
patinka246
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2006, 14:27
Skąd: grodzisk
Płeć:

Postautor: patinka246 » 04 lut 2007, 21:08

Tylko ciekawe czy zrobia taki zabieg niepelnoletniej... ale dobrze wiedziec ze to nic nie kosztuje. Szukalam informacji w necie ale nie moge nic na ten temat znalezc. Jutro zadzwonie do gina.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 04 lut 2007, 21:52

patinka246, jesli idzie o dobrego ginekologa w Wwie, a dokladniej ginekolozke, to w dziale "ginekolog" jest podany namiar do dr. Szulc. Bylam juz u wielu ginekologow, ona jest najlepsza. Co zresztą nie jest tylko moją opinią.

Moim zdaniem, juz dlugo sie strasznie z tym meczycie i "domowe proby" juz nie ma sensu. Naprawde lepiej pojsc do lekarza i zalatwic to raz, a dobrze.

Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 08 lut 2007, 14:06

Znajoma byla wczoraj u lekarza i spytala wlasnie o moj problem i jej powiedzial ze to wcale nie takie rzadkie, zabieg sie robiw szpitalu trwa kilak godzin :O i nei zostaje sie nawet na noc.
Jak o tym mysle to az mi slabo :(
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 lut 2007, 14:22

patinka246 pisze: Przystapil do badania. Wlozyl mi tam palce i myslam ze umre z bolu, wyrwalam sie i pwoiedzialam ze mnie boli. On sie zaczal ze mnie smiac...sprobowal jeszcze raz a mnie zabolalo jeszcze bardziej to na mnie nakrzyczal ze jak on ma mnie zbadac jak ja sie tam nie dam dotknac, bo on musi rozrzezyc wejscie do pochwy i wszystko zobaczyc. ( jak bym mogla sobie sama je rozrzezyc to juz dawno byloby po wszystkim i normlanie bym sie kochala z moim chlopakiem ale on chyba nie mogl tego zrozumiec ze mnie to boli!!! ) Zaczal na mnie


Od kiedy to lekarz bada dziewice próbując przejsc przez błonę dziewiczą ? :>
Ja w to nie wierze ! naraza sie bowiem na sprawe ewentualną sadową , o pozbawianie kobiety dziewictwa .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 08 lut 2007, 16:59

"Od kiedy to lekarz bada dziewice próbując przejsc przez błonę dziewiczą ? :>
Ja w to nie wierze ! naraza sie bowiem na sprawe ewentualną sadową , o pozbawianie kobiety dziewictwa ."
Nie pierwszy raz słysze o czymś takim, ja jak poszłam peirwszy raz to odrazu powiedziałam zeby tak mnie nie badala, tak sie nasłuchalam i naczuytalam o takich przypadkach wiec powiedziałam odrazu. w ogóle niektorzy lekarze (ginekolodzy)zapominaja ze ktos może sie bać jakiegos badania albo ze w ogóle cos moze byc bolesne dla pacjentki.
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości