Brzydki zapach

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Brzydki zapach

Postautor: SzczesLiwWa » 26 wrz 2006, 17:40

Siema!

Mam wielki problem...
Ostatnio bylam na wycieczce, w pokojach nie były zbyt dobre warunki... w kazdym razie kochalam sie z moim chłopakiem, dotykalismy sie... pozniej spałam nago ...
Chodzi mi o to że teraz i juz dzien po wycieczce wydziela sie "ze mnie" bardzo... bardzo nieprzyjemny zapach...

Wiecie moze dlaczego sie tak dzieje? i czy moze to byc jakies powazniejsze zakazenie!?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 wrz 2006, 17:42

jakas grzybice moglas zlapac , stan zapalny
po samym zapachu to trudno cos wywnioskowac , a jak wyglada sprawa ze sluzem ?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 26 wrz 2006, 17:45

Ty nie lecz się przez forum, tylko do ginka marsz!!!! To może być wszystko, tu nie ma lekarzy
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 wrz 2006, 17:49

to moze byc wszystko, ale po obserwacji sluzu i dokladnym opisie objawow , a do tego jak szybko powstala dolegliwosc - mozna wiele wykluczyc
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 26 wrz 2006, 17:52

Wstreciucha pisze: a jak wyglada sprawa ze sluzem ?


a wiec sluz jest zołtawo-przezroczysty... jak rano ide pod prysznic to w polodnie jest bardziej jak zołtawo-przezroczysty a pozniej z uplywem czasu jest bardzo jak zołty... =/

a dolegliwosc w sumie to juz na 2 czy 3 dzien!
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2006, 17:54 przez SzczesLiwWa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 wrz 2006, 17:53

swedzi ? piecze ? czesto oddajesz mocz ?

[ Dodano: 2006-09-26, 17:53 ]
w sluzie sa grudki biale ?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 26 wrz 2006, 17:56

Wstreciucha pisze:swedzi ? piecze ? czesto oddajesz mocz ?

[ Dodano: 2006-09-26, 17:53 ]
w sluzie sa grudki biale ?


Nie w sluzie nie ma zadnych grudek bialych ani zadnyh innych...
a czy swedzi czy piecze to raczej nie! na pewno nie piecze! mozna by powiedziec ze tak lekko swedzi... a mocz oddaje normalnie!
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 wrz 2006, 17:58

w takim razie wyluzuj
kup dobry plyn do higieny intymnej
profilaktycznie jesli obawiasz sie jakiegos grzybka zastosuj calendulin - dopochwowe, bez recepty
mozesz tez kupic vagosan, zrobic sobie kilka nasiadowek w wywarze
obserwuj co sie dzieje
a jeszcze jedno , kiedy ta wycieczka byla ? i kiedy objawy wystapily ?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 26 wrz 2006, 18:00

a wiec... wycieczka była w hmm.. czwartek piatek... a juz tak było w sobote bardzo lekki brzydki zapach a w niedziele to juz mocny!
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 wrz 2006, 18:06

wiec stawiam na grzybka, choroby weneryczne raczej rozwijaja sie dluzej , ich objawy widoczne sa wiele pozniej niz Ty zauwazylas
oprocz tego co poradzilam, mozesz spytac pania w aptece, ona da Ci cos na ten stan zapalny
I nie przemywaj sie za czesto, a raczej dobrymi srodkami. Higiena nie polega na tym by sie myc 10 razy dziennie ;) nie wpadaj w panike. Kup sobie zapachowe wkladki do majtek, to zniwelujesz dyskomfort .
Jesli za pare dni nie ustapia objawy , zglos sie do lekarza .

i jeszcze jedno - sluz o kolorze zolto - bialo - przezroczystym nie posiada chorobowych objawow

aaaa i nie wiem czy pisalam, ale do ustapienia objawow wstrzymaj sie z seksem
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Eh!

Postautor: SzczesLiwWa » 27 wrz 2006, 09:20

A JAK ZACZYNA SWEDZIEC?! TO CHYBA NA NIC DOBREGO NIE WSKAZUJE!! =/ TROCHE MMNIE TO PRZERAZA!!!
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 wrz 2006, 09:21

grzybica , mowie przeciez
bedzie swedziec, nie ma rady
bylas w aptece ? :]
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 27 wrz 2006, 09:36

pojde dzis do ginekologa... bedzie chyba tak lepiej... bo w sumie po takiej wycieczce mozna sie wszystkiego spodziewac... eh :|
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 27 wrz 2006, 09:39

Idz dziewczyno do ginekologa. Powiedz o tym swojemu chłopakowi albowiem on moze takze jest zarażony o tyle u meżczyzn przebiega to bezobjawowo, chociaż nie zawsze.
Istnieje takze mozliwość że miejsca intymne oraz dobyt masz wygolone i włoski odrastają. Nie zapytałam o to więc ?? Goliłas sie dla swojego chłopaca przed tym zanim przespaliście sie tam???
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"
SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 27 wrz 2006, 09:53

Chłopak sam to zauwazył! a raczej on mi o tym powiedział! to czuc strasznie czuc! jak sie kochalismy pozniej to gumka strasznie nie ładnie pachniała =/ i w ogole wszystko czym mnie tak dotykał! pozniej sama to poczułam!!!

a co ma do tego golenie? tzn ma jakies znaczenie? ... tzn jesli chodzi o golenie to wiem ze to nie przez to mnie swedzi... ... odrozniam swedzenie przez odrastajace włoski a takie nie przyjemne jak teraz... =/

A i jeszcze cos... ostatnio nam gumka pekła i jesli mialabym jakas taka chorobe brzydka... to nie ma mozliwosci zebym "wpadła" ? ma to z tym jakis zwiazek!?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 wrz 2006, 10:46

SzczesLiwWa pisze:ostatnio nam gumka pekła i jesli mialabym jakas taka chorobe brzydka... to nie ma mozliwosci zebym "wpadła" ?

co ma jedno z drugim wspolnego ? mozna byc chorym i zajsc w ciaze

Ja sie tylko zastanawiam, jak cholernie obrzydliwe musialy byc warunki na tej wycieczce , ze cos zlapalas :/
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 27 wrz 2006, 18:26

Lepiej nie pisać =/ w pokojach były np. 2 łozka(lub wiecej) na nich koce sprzed 20 lat (tak wygladały) nie mozna bylo sie na nich polozyc bo tak kluły =/ poduszki ... z tego co widzialam w ogole nie prane bo moje byly zalane krwia (kropkami krwi czyli z okresu) a kołdry poszarpane troszke... ale to wszystko bez poscieli ... bo tak sobie zazyczylismy (nie wiedzielismy ze beda takie warunki... a chodziło o pieniadze) ... była tez umywalka a w okol niej kafelki na ktorych byly ' grzyby ' :/ co jeszcze? to tylko mozna sie domyslec :/

a dzieki... myslalam ze jedno z 2 moze miec cos wspolnego... :?
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 27 wrz 2006, 18:28

SzczesLiwWa pisze:Lepiej nie pisać =/ w pokojach były np. 2 łozka(lub wiecej) na nich koce sprzed 20 lat (tak wygladały) nie mozna bylo sie na nich polozyc bo tak kluły =/ poduszki ... z tego co widzialam w ogole nie prane bo moje byly zalane krwia (kropkami krwi czyli z okresu) a kołdry poszarpane troszke... ale to wszystko bez poscieli ... bo tak sobie zazyczylismy (nie wiedzielismy ze beda takie warunki... a chodziło o pieniadze) ... była tez umywalka a w okol niej kafelki na ktorych byly ' grzyby ' :/ co jeszcze? to tylko mozna sie domyslec :/

a dzieki... myslalam ze jedno z 2 moze miec cos wspolnego... :?


No ale jak mogliście się zgodzić na pobyt w takich warunkach? <chory> To jak jakiś obóz karny a nie wycieczka :| Kto to organizował ? :|
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 wrz 2006, 18:35

SzczesLiwWa, To po co się w to kładłaś?? Trzeba było sie na świetlicy przekimać, albo krzyku narobić....
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 27 wrz 2006, 18:59

Kochana... to nie takie łatwe nie spać! jak sie przejedzie 60 km rowerem wychodzi jeszcze z 20 km do nocy... a po miedzy kocha sie...
spac sie chce czy tak czy tak...
a tam nie było zadnej swietlicy,,, i to ja tylkko mam takiego pecha ze mnie cos złapało! :/
.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 wrz 2006, 19:00

SzczesLiwWa pisze:a tam nie było zadnej swietlicy,,, i to ja tylkko mam takiego pecha ze mnie cos złapało! :/

masz nauczke , teraz sie wylecz
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 wrz 2006, 20:49

SzczesLiwWa pisze:A JAK ZACZYNA SWEDZIEC?! TO CHYBA NA NIC DOBREGO NIE WSKAZUJE!! =/ TROCHE MMNIE TO PRZERAZA!!!

Proponuję przebadać się w kierunku rzęsistka.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 wrz 2006, 20:52

Mona pisze:Proponuję przebadać się w kierunku rzęsistka.

jak ma sie przebadac w kierunku rzesitka, to powinna sie przebadac w kierunku wszystkich popularnych chorob wenerycznych . Wowczas doplaci wiecej za badania laboratoryjne, ale wyprobowane na "hodowli" antybiotyki beda pewnym lekiem . Swoja droga , w przypadku rozpoznania na sobie np rzezaczki - ginekolog przepisuje antybiotyk nawet bez badania. Oczywiscie nalezy poprosic od razu dla partnera.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 wrz 2006, 20:58

Poważne choroby weneryczne nie rozwijają się tak szybko, Wstręciucha.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 27 wrz 2006, 21:00

SzczesLiwWa pisze:Lepiej nie pisać =/ w pokojach były np. 2 łozka(lub wiecej) na nich koce sprzed 20 lat (tak wygladały) nie mozna bylo sie na nich polozyc bo tak kluły =/ poduszki ... z tego co widzialam w ogole nie prane bo moje byly zalane krwia (kropkami krwi czyli z okresu) a kołdry poszarpane troszke... ale to wszystko bez poscieli ... bo tak sobie zazyczylismy (nie wiedzielismy ze beda takie warunki... a chodziło o pieniadze) ... była tez umywalka a w okol niej kafelki na ktorych byly ' grzyby ' co jeszcze? to tylko mozna sie domyslec

takie warunki? to woła o pomstę do nieba... i ile za to zapłaciliście? jak ja byłam na wakacjach, to miałam pokój z łazienką i telewizorem, wszystko czyste i schludne, nowe mebelki mieli i to wszystko za 26 zł na nockę od osoby. A było nad morzem i to w sezonie. Tyle że to było małe miasteczko pod Władysławowem. To, że chodziło o pieniądze, to rozumiem, ale wszystko ma swoje granice. Jak można taki syf oferować???
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 wrz 2006, 21:02

wiem , mowilam o tym nawet wyzej , dlatego poradzilam jej tak a nie inaczej
ale wyobraz sobie , ze ona idzie sie przebadac na rzesistka, i nic nie wychodzi , mowia zwyczajna grzybica
a za tydzien pojawiaja sie owrzodzenia , sluz zmienia kolor - i co ? ponowne badania
ja wiem ile z tym zachodu, bo robilam na wszystko rok temu
mocno interesowalam sie tym tematem, bo jestem w kraju gdzie zachorowalnosc na choroby weneryczne jest przeogromna , jak przyjechalam na wakacje do kraju to momentalnie poszlam sie profilaktycznie przebadac, bo w zyciu takich badan nie mialam robionych
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 wrz 2006, 21:15

Wstreciucha pisze:wiem , mowilam o tym nawet wyzej

Ok, nie zauważyłam.
Kurde, śmierdzący temat ;DD My se tu możemy dywagować, a Ona to będzie tylko czytała, czy w końcu zbada się? :/
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Elwira83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 30 sie 2006, 11:14
Skąd: Z Polski
Płeć:

Postautor: Elwira83 » 27 wrz 2006, 22:17

SzczesLiwWa pisze:Mam wielki problem...
Ostatnio bylam na wycieczce, w pokojach nie były zbyt dobre warunki... w kazdym razie kochalam sie z moim chłopakiem, dotykalismy sie... pozniej spałam nago ...
Chodzi mi o to że teraz i juz dzien po wycieczce wydziela sie "ze mnie" bardzo... bardzo nieprzyjemny zapach...

Wiecie moze dlaczego sie tak dzieje? i czy moze to byc jakies powazniejsze zakazenie!?

mialam kiedys doklednie te same objawy co ty,ginekolog stwierdzil ze to stan zapalny,dostalam gynalgin-takie tabletki dopochwowe bardzo tanie bo 1zl.81gr. ale niestety na recepte i masc pimafucort mialam to stosowac przez 10 dni ale w sumie po 2 juz mi przeszlo,no ale trzeba oczywiscie do konca,no i dobrze by bylo zeby partner tez zastosowal jakas masc moze byc nawet clotrimazolum ona jest bez recepty.objawy bardzo szybko ustepuja tylko ze zdarzaja sie nawroty:/ dlatego lepiej miec w domu profilaktycznie taka masc
SzczesLiwWa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 12 sie 2006, 17:58
Skąd: zTaD;))
Płeć:

Postautor: SzczesLiwWa » 28 wrz 2006, 18:44

A wiec wszystko juz mowie jak z tym było! ....

BYłam dzis rano u ginekologa, przebadał i powiedział ze to grzyb....
no i przepisał mi tabletki... to mam wziasc 2 razy po 2 tabletki i tyle... to samo partner...
powinno wtedy wszystko przejsc
powiedział ze daje taka srednia dawke i jakby mi to nie przeszło przepisze mocniejszą...
a i jeszcze dal mi taka masc... mialam do wyboru albo czopki albo masc...
wziełam masc...

Zobaczymy za 2-3 dni...

a jesli chodzi o wycieczke.. to placilismy 30 zł... kolacja, spanie, sniadanie....

Dziekuje za wszystkie rady :*
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 28 wrz 2006, 18:52

SzczesLiwWa pisze:powiedział ze to grzyb....

no prosze, powinnam brac za to pieniadze <aniolek>

fajnie , ze juz masz spokojna glowke, nastepnym razem uwazaj, nie warto oszczedzac na higienie i zdrowiu <browar>

jak dla mnie topic do zamkniecia
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości