Problem z moszną?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Tony
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2006, 10:51
Skąd: z Polski
Płeć:

Problem z moszną?

Postautor: Tony » 25 lip 2006, 10:58

Mam pytannie, problem. Otóż moja moszna wydaje się być za krótka. Gdy jest całkiem rozluźniona np po ciepłej kąpieli to i tak jądra nie wiszą w pozycji pionowej tylko bardziej w poziomej. Tak jakby nie mialy miejsca swobodnie sobie dyndać w pionie. Nigdzy jednak nie cofają mi się do pachwiny. Podczas zimna lub stresu są tak jakby przyciągnięte i nie mają luzu. Czy to normalne? Odwołuje się do waszych obserwacji! Dzięki za odpowiedź.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 25 lip 2006, 13:04

hmmm przy zimnie i podobnych sytuacjach to absolutnie normalne, skoro nie cofają się dalej to nie jest to problem.

aczkolwiek moje z reguly mają luz:)

ale to chyba nie jest problem
TakiSamotny
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 31 mar 2006, 13:12
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: TakiSamotny » 25 lip 2006, 14:48

a jak sie jajko schowa "W ciało" to co to, jakaś choroba :?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 lip 2006, 14:54

TakiSamotny pisze:a jak sie jajko schowa "W ciało" to co to, jakaś choroba


Tez mi sie to nieraz zdarza :D czytalem kiedys ze normalne, zreszta stary, czym ty sie przejmujesz ? wolalbys miec wory do kolan ?
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 25 lip 2006, 14:54

ee?? no choroba to nie ale jak same nie wrocą i jak ci lekarz ich nie sprowadzi do worka to czeka operacja czy tam zabieg. mój kuzyn miał!!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 lip 2006, 16:19

a jak sie jajko schowa "W ciało" to co to, jakaś choroba

nie, czasem podobno sobie wpadną :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 25 lip 2006, 16:35

"jajko schowane w ciało" tonapenwo nie choroba, chayb kazdy chłopak uimie tak zrobić... myślę ze najlepij wybrać się do lekaża i sprawdzic czy wszytko ejst ok... jajka jak ludzie, każdo inne wiec jeśli ze wzwodem i wytryskim wszytko ok, to nie ma pwoodów do obaw... pozdrawiam... ;) aha co do tego ze leża bardzin w poziomie niż w pionie to po kompeili zwerzaja się naczynka krwionośne i to moze być przyczyną takiowego a nie innego ułożenia... :) buźka :*
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 25 lip 2006, 16:42

Lepiej mieć więcej schowane niż żeby zadużo wystawało. Ja mam jądra wielkości kiwi, że nawet w bokserkach XL nie mam luzu. Za to wacek ma pełno wolnego miejsca... I jak tu się nie obrazić na nature jak obdarowywuje dużym rozmiarem ale nie tego co trzeba. :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 25 lip 2006, 16:46

Free nie powinneś się obrażać na naturę, ponieważ jądra są symbolem płodności... i wacek nie ma tutaj nic do gadania kiedy zalejesz swoją partnerkę wiadrem spermy... :P i załoze się ze będziesz miec wiecej niż dwuch synów... ;)
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 25 lip 2006, 18:07

zadurzona pisze:"jajko schowane w ciało" tonapenwo nie choroba

frer pisze:Lepiej mieć więcej schowane niż żeby zadużo wystawało

"Jajko schowane w ciało" to może być choroba :> Jeżeli dzieje się tak od czasu do czasu, to pewnie nic takiego, ale w przeciwnym razie to może być groźne. Wewnątrz ciała jest za ciepło dla jąder, dlatego umieszczone są w "przewiewnym woreczku". Ta choroba to wnętrostwo.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 26 lip 2006, 09:44

tak jak mówiłem, jak same po chwili (czytaj niedlugim czasie) nie wrócą na miejsce to trzeba do lekarza.

no tak temperatura- słyszałem, że jeśli ma się gorączkę to nawet do pół roku możemy być bezpłodni po takim "ociepleniu" :)
Narwaniec
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2006, 21:13
Skąd: Nowy Sącz
Płeć:

Postautor: Narwaniec » 26 lip 2006, 12:15

No Ja z natury mam luzny woreczek :) ale taka moja natura (tak mi lekarz powiedzial) Jednak schowanie jajka moze sie skonczyc nieprzyjemna sytacja :/ tak jak u mnie (chociaz to niejest pewne) poniewaz raz tam przy zmianie bielizny gumka od bokserek mi walneła w jajko prawe :/ i ono sie na chwile schowalo i zaraz wyszlo :/ na drugi albo na trzeci dzien mialem "skrecenie jadra" i musaielm byc operowany , ale wszystko sie dobrze skonczyło :)
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Re: Problem z moszną?

Postautor: Rish » 26 lip 2006, 12:18

Tony pisze:Mam pytannie, problem. Otóż moja moszna wydaje się być za krótka. Gdy jest całkiem rozluźniona np po ciepłej kąpieli to i tak jądra nie wiszą w pozycji pionowej tylko bardziej w poziomej. Tak jakby nie mialy miejsca swobodnie sobie dyndać w pionie. Nigdzy jednak nie cofają mi się do pachwiny. Podczas zimna lub stresu są tak jakby przyciągnięte i nie mają luzu. Czy to normalne? Odwołuje się do waszych obserwacji! Dzięki za odpowiedź.


Ok czyli masz dwa jajka poziomo tak?Mimo iz moja wyobrazniaj est rozwinieta do granic mozliwosci to ciezko mi sobie takie cos wyobrazic.A to ci jakos przeszkadza czy po prostu twierdzisz ze estetycznie ci to nie pasuje?
Wyluzuj jajka i bedzie ok ;DD
Obrazek

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości