Dziewictwo, a wiek...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 26 sie 2005, 06:57

Natalia pisze:P.s. Czy dziectwo dziewczyny jest "atrakcyjne"dla chłopaka ???


Dla mnie bardzo.
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Dziewica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 sie 2005, 15:37
Skąd: Warszawa
Płeć:

Wiek

Postautor: Dziewica » 27 sie 2005, 15:42

Przeczytałam większość postów i moje zdanie jest takie. Mam 26 lat, On 29. Jestem dziewicą, kiedy się o tym dowiedział był zdziwiony, ale jednoczesnie szczęśliwy. Szanuje mnie, traktuje bardzo delikatnie i do niczego nie namawia. Czeka, a ja niedługo odwdzięczę się za to...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 sie 2005, 16:15

Ej to już jest przegięcie . A nie wieze w 26 letnie dziewice. To tak samo jak by ktoś mi powiedział ze antarktydzie słonie się pasą.
w ogóle lol :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 27 sie 2005, 16:24

ok Mariusz 2 sprawy
1. dobrze ze podtrzymujesz to forum przy zyciu dzieki takim topicom
2. chyba czujesz sie dziwnie samotnie i ciagle chcesz sobie udowodnic ze jestes normalny. kiedy w koncu sam w to uwierzysz?

moze cie nei rozumiem, po prostu takie jest moje zdanie.
pozdro

PS. Krzych w dobrym humorze <banan>
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 27 sie 2005, 17:07

Krzychu a uwieżysz w to, że istnieją ludzie którzy nigdy w życiu nie uprawiali seksu aż do śmierci ???
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 sie 2005, 17:33

Nie... [przekomazam sie przeciez]
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 27 sie 2005, 17:37

Krzych(TenTyp) pisze:A nie wieze w 26 letnie dziewice.

hmm no to tak jakby ktos powiedzial ze nie wierzy w duchy a jednak sa ludzie ktorzy utrzymuja ze sie z nimi kontaktuja, zreszta wbrew pozorom niektorzy ( <aniolek2> ) chca poczekac do slubu, nio a ze to roznie z tym slubem bywa....
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 sie 2005, 19:21

Krzych(TenTyp) pisze:Ej to już jest przegięcie . A nie wieze w 26 letnie dziewice.


Jasne. Litości...
Tak samo przegięciem może być niemienie prawa jazdy w wieku 26 lat.


kinek pisze:chyba czujesz sie dziwnie samotnie i ciagle chcesz sobie udowodnic ze jestes normalny. kiedy w koncu sam w to uwierzysz?


Nie czuje sie dziwnie a tym bardziej samotnie. nie musze sobie niczego udowadniać a zdanie 17 letniej osoby mnie średnio interesuje. Szczegolnie jeżeli chodzi o to jak mnie postrzega i co sobie o mnie mysli.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 sie 2005, 21:15

mariusz pisze:Tak samo przegięciem może być niemienie prawa jazdy w wieku 26 lat

Nie da się akurat tych dwuch zeczy porównać. Ani sprowadzać właśnie takiej zeczy jaką jest 1 raz z prawem jazdy. Lub licencją na sprzedawanie alkocholu.

Przegięciem jest i to dla mnie nie małym, a w tym sęsie że mam nieodparta chęc kozystania z życia. I prubowania przynajmniej tego co jest w zasięgu ręki.

Faktycznie nieznamy powodu dlaczego jest tak a nie inaczej ze takie osoby zyją, funkcjonują, bez sexu. A zwłąszcza w takim wieku.
...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 sie 2005, 21:59

Przegięciem jest i to dla mnie nie małym, a w tym sęsie że mam nieodparta chęc kozystania z życia. I prubowania przynajmniej tego co jest w zasięgu ręki.


Bo masz w zasięgu ręki, inaczje byś mowił jakbyś nie miał z kim. No chyba że byś poszedł do burdelu i zapłacił za sex. Taki by ci juz chyba nie smakował. Bo to jest usługa a nie relacja między ludźmi.

Faktycznie nieznamy powodu dlaczego jest tak a nie inaczej ze takie osoby zyją, funkcjonują, bez sexu. A zwłąszcza w takim wieku.


A kto powiedział ze bez sexu nie da się żyć?? Sex to nie tlen i woda. Zyć bez niego sie da. A wiek nie ma tu wiele do znaczenia. To indywidualna sprawa każdego człowieka.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 sie 2005, 22:32

mariusz pisze:Bo masz w zasięgu ręki, inaczje byś mowił jakbyś nie miał z kim. No chyba że byś poszedł do burdelu i zapłacił za seks.

Jak się chce sexu, a nie sexu z miłości to problemu nie ma i wcale płacic za to nie trzeba nikomu. To jest w zasięgu ręki.
Ale z tym się zgadzam zupełnie
mariusz pisze:To indywidualna sprawa każdego człowieka.
.
Krzychu moja babcia jest na świecie już 95 lat, a bez sexu żyje jakoś i ma się nieźle!Bo takie przekonania ma i miała. A z życia ponoć i tak niexle bez tej jednej rzeczy czerpała ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 28 sie 2005, 04:55

mariusz pisze:Bo masz w zasięgu ręki, inaczje byś mowił jakbyś nie miał z kim. No chyba że byś poszedł do burdelu i zapłacił za seks. Taki by ci juz chyba nie smakował. Bo to jest usługa a nie relacja między ludźmi.

Tak zwruciłeś uwagę na smak czili komsumpcję tego Watrość jakość i odwagę, popełniania tego co jest nas godne.
Zauwaz ze łątwo osiągnąć tejakość bywając w pewnych miejscach nie tylko w burdelach.
mariusz pisze:A kto powiedział ze bez sexu nie da się żyć?? seks to nie tlen i woda. Zyć bez niego sie da. A wiek nie ma tu wiele do znaczenia. To indywidualna sprawa każdego człowieka.

Swx to woda pijesz jaco dzień ale za kazdym razem w innej postaci . Za kazdym razem inaczej koi pragnienie.
Tu niema mocnych Nawet TY wię nie oprzesz :D Anderw Pomocy !!

[ Dodano: 2005-08-28, 04:56 ]
moon pisze:Krzychu moja babcia jest na świecie już 95 lat, a bez sexu żyje jakoś i ma się nieźle!Bo takie przekonania ma i miała.

Jako pra wnuczka wdzisz jej błąd..... no coment
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 sie 2005, 14:37

Bo jak sie ma słaby , albo nie ma sie w ogóle temperamentu ...to zyc sie i da , bowiem tych rzeczy nie potrzebujesz , powiedz to natomiast komuś z temperamentem , albo erotomanowi , lubo nimfomance ! to powie Ci jedno ....zyc sie bez tego nie da i koniec kropaka ! a jak sie da ! ...to co to za zycie !??
Mili panstwo ! zyc to sie i da w szałasie w lesie , albo lepiance , pod mostem też !! <browar>
Babcia twa powiadasz ...po co daleko szukac a nasz forumowy puchatek ?? on też bedzie zył bez pewnych zachowań ! ale kobieta której smakuje sex oralny , zawsze bedzie po niego siegać ! <aniolek2> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sweet-Dreams
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2006, 20:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sweet-Dreams » 02 lip 2006, 01:49

Ja jestem po... nie żałuje, bo nie zrobiłam tego z byle kim, tylko z kimś kogo szczerze kocham!!! ale wiem, że wy nie najlepsze zdanie o takich macie... :|:|
JeStEś tAk bLiSkO MnIe
TaK, TeRaZ jUż WiEm...
DzIsIaJ UkRaDłeŚ SeRcE Me,
RzUcIłeŚ Na MnIe
SiDła MiŁoŚcI... :*:*
KoChAm Cię SkArBiE <3
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 lip 2006, 01:52

Jak ja robiłem to pierwszy raz byłem rok starszy od Ciebie, a partnerka tego zbliżenia była w Twoim wieku. Ani ja jej nie kochałem, ani ona mnie, w ogóle nie byliśmy parą. po prostu ona mi się podobała, a ja jej i było fajnie. I teraz ani ona nie jest jakąś dziewczyną lekich obyczajów ani ja jakimś zdobywcą. Nic się nikomy nie stało i wszyscy byli zadowoleni :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Sweet-Dreams
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2006, 20:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sweet-Dreams » 02 lip 2006, 01:56

No to dobrze... :D:D tylko jak czytam nie które posty, to sporo osób dziwi się, że teraz dziewczyny w takim młodym iweku tracą już dziewictwo... ale spoko, luzik :P
JeStEś tAk bLiSkO MnIe

TaK, TeRaZ jUż WiEm...

DzIsIaJ UkRaDłeŚ SeRcE Me,

RzUcIłeŚ Na MnIe

SiDła MiŁoŚcI... :*:*

KoChAm Cię SkArBiE <3
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 lip 2006, 01:59

Sweet-Dreams pisze:No to dobrze... :D :D tylko jak czytam nie które posty, to sporo osób dziwi się, że teraz dziewczyny w takim młodym iweku tracą już dziewictwo... ale spoko, luzik :P
To zależy kto mówi, bo każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Pewnie miałbym inne zdanie na całą cprawę gdybym miał córkę w Twoim wieku :P Punkt widzeina zależy od punktu siedzenia :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Sweet-Dreams
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2006, 20:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sweet-Dreams » 02 lip 2006, 02:01

hehe... właśnie :D
JeStEś tAk bLiSkO MnIe

TaK, TeRaZ jUż WiEm...

DzIsIaJ UkRaDłeŚ SeRcE Me,

RzUcIłeŚ Na MnIe

SiDła MiŁoŚcI... :*:*

KoChAm Cię SkArBiE <3
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 02 lip 2006, 02:14

Ooo jaki temacik odkopało...
mariusz pisze:normalna dziewcyzna na studiach juz dziewica nie jest

Hehehe, zgodziłabym się... chyba nigdy standardów obiegowej normalności nie spełniałam :D
Jakoś całe studia w czystości cielesnej przetrwałam, mieszkając stale w tych siedliskach rozpusty, jakimi są akademiki i w dodatku lecząc się hormonalnie antykoncepcyjną Diane :D Sama nie wiem dlaczego, bynajmniej na jedynego nie czekałam :| Tak jakoś wyszło, były ciekawsze rzeczy chyba :] A potem skończyłam studia (i 22 lata) i chyba mi się znudziło, bo bezczelnie zwabiłam i wykorzystałam takiego jednego, co mnie akuratnie wtedy kręcił, co bardzo mi się spodobało i nie omieszkałam kontynuować niecnego procederu :D
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 02 lip 2006, 10:05

Gorgon pisze:
niestety w wielu przypadkach ta chec wynika z tego ze "kolezanki juz nie sa" a to juz moda, glupia ale moda... coz poradzic :?:





nieprawda :> ja to np zrobilam bo fakt faceta nie kochalam...ale chiolernie mnie podniecal i podnieca nadal :] ;p
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Awatar użytkownika
boy_in_the_hood
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2006, 14:06
Skąd: z Cieszyna :)
Płeć:

Postautor: boy_in_the_hood » 02 lip 2006, 11:35

<zalamka> przecież to jest chore, żeby najważniejszym czynnikiem o "możności" utraty dziewictwa był wiek... najważniejsze jest chyba to czy kogoś się kocha czy nie, czy jest się mu to w stanie zaoferować i zaufać na tyle, aby to zrobić... Ja akurat (tak tak, pochwalę się <diabel> ) ten "prezent" od swojego Serduszka już dostałem... I uważam, że gdybyśmy z tym czekali nie wiem, rok, 2, 5, 10 lat, nic by się nie zmieniło. Wiem, że chcemy być zawsze razem, i tak będzie. Ale sprawa jest to jak to już tu wszyscy mówili absolutnie indywidualna. Przecież w czym osoba która ma 25 lat i jest "czysta" jest gorsza od tej, która w wieku 18 straciła dziewictwo... To tak samo jakbyśmy porównywali, że ktoś kto wychodzi za mąż w wieku 30 lat jest gorszy od tego kogoś kto zrobił to w wieku 19 lat...
Mogę z Tobą posiedzieć dziś, i jutro, i do końca świata...
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 02 lip 2006, 17:43

A czy nie zastanawia was ze dziewic jest zdecydowanie mniej niz prawiczkow? Ciekawe z czego to wynika... :]
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 lip 2006, 17:53

Bulgo pisze:A czy nie zastanawia was ze dziewic jest zdecydowanie mniej niz prawiczkow? Ciekawe z czego to wynika... :]
A skad takie dane?
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 lip 2006, 17:54

A czy nie zastanawia was ze dziewic jest zdecydowanie mniej niz prawiczkow? Ciekawe z czego to wynika... :]

To jest bardzo proste:
dziewczyny potencjalnie szybciej zaczynają współżycie i na przekroju społeczeństwa w jakimś tam wieku zawsze więcej będzie prawiczków niż dziewic. no i mało atrakcyjnemu facetowi trudniej wyrwać kogoś niż mało atrakcyjnej dziewczynie. może dlatego, że więcej factów rzuci się na "cokolwiek", a kobiety mają o tyle więcej jakiejś kklasy, że prawie w ogóle tak nie postępują.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 lip 2006, 17:56

Przylaczam sie do pytania moon, facetow nie jest wcale wiecej, tylko faceci wiecej o tym mowia, a z kolei facetom sie wydaje ze jak laska jest fajna to juz na pewno daje tylka na lewo i prawo, a w rzeczywistosci jest dziewica. Jest wiecej dziewic niz sie wszystkim wydaje.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 02 lip 2006, 18:03

moon pisze:
Bulgo pisze:A czy nie zastanawia was ze dziewic jest zdecydowanie mniej niz prawiczkow? Ciekawe z czego to wynika... :]
A skad takie dane?


Z wykopalisk :]
A tak na powaznie - nie trzeba byc czarodziejem zeby to zauwazyc...
Obrazek

EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!

Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 02 lip 2006, 18:04

Bulgo pisze:Z wykopalisk :]
A tak na powaznie - nie trzeba byc czarodziejem zeby to zauwazyc...


A co pod spodnice im zagladasz czy co?????
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 lip 2006, 19:41

Bulgo pisze:nie trzeba byc czarodziejem zeby to zauwazyc...
Ale na podstwie czego?Twojego otoczenia, forum? Bo nie wiem czy wiesz, ale nie wszedzie jest tak...
Awatar użytkownika
Moonchild
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2006, 17:33
Skąd: Londyn
Płeć:

Postautor: Moonchild » 02 lip 2006, 19:53

nie wazne kiedy - wazne z kim.

nie mowie o milosci - ale przyjemnie jak zabiera sie do tego facet, ktory jak cos nie wychodzi to nie zwala wine na partnerke albo wpada w frustracje albo mysli tylko zeby sie wreszcie dostac i skonczyc... <pijak>

pani_minister pisze:Jakoś całe studia w czystości cielesnej przetrwałam, mieszkając stale w tych siedliskach rozpusty, jakimi są akademiki


to tak jak ja - i ostatecznie sie oplacilo, bo (nie mowiac o opisanej powyzej probie z pewnym gosciem :-/) bylo mi cholernie dobrze :-D
Olek86
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:21
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Olek86 » 02 lip 2006, 20:19

Moonchild pisze:nie wazne kiedy - wazne z kim.

Dokladnie. Zgadam sie w 100% :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 290 gości