Ratunku!Co ja mam robic?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 maja 2006, 01:48

Mroczny_Piskacz pisze:Nata, ma jednak rację.
Oj ma, ma...I co poniektorzy tez maja racje ze tu ciagle tylko o Tobie jest, w ogole nie liczysz sie z tym czego ona chce i robisz z tego problem.
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 19 maja 2006, 23:03

OK <aniolek> poscik mozna zamknąć :D problem rozwiazany :) <banan>
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 20 maja 2006, 01:51

Chlopak89 pisze:na nasz wiek to robimy za duzo

olej to jeszcze sama przyjdzie i bedzie prosic, jak sobie odpuscisz.
to jest takie gadanie dla gadania - moze sie jakiejs wiecznej dziewicy nasluchala lub innej dewotki, jak dasz jej spokuj na miesiac sama sie weznie do roboty - po to by sprawdzic czy dalej ci pociaga i najlepsze - jak powiesz "nie" uslyszysz jeszcze pytanie "misiu, pysiu" czy jak cie tam nazywa "czy ty mnie nadal kochasz? bo ostatni nie chcesz ze mna sie kochac :(" , a wczesniej mogles tylko uslyszec "tylko na seksie ci zalezy!"
nie dojdziesz :(
ps mi zalezy na seksie z moja kobieta - bo cholernie mnie pociaga (nie tylko fizycznie ale i psychicznie - czy jak kto woli jesli chodzi o umysl - jaka jest, jak czasami cos powie a ja mam ochote ja za to "schrupac" ), a gdyby nie to - nie byl bym z nia
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 20 maja 2006, 23:30

Chlopak89 pisze:OK poscik mozna zamknąć problem rozwiazany


Przeleciałeś ją czy zerwaliście??
Sorry, musiałam...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości