Pieszczoty(kierowane do mężczyzn i nie tylko)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

pumpa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:24
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Pieszczoty(kierowane do mężczyzn i nie tylko)

Postautor: pumpa » 18 maja 2006, 15:37

Od dłuzszego czasu jestem z chłopakiem jest mi z nim bardzo dobrze Problem w tym ze nie wiem jak piescic jego cialo-chce zeby jemu tez bylo ze mna "dobrze" ale nie wiem co mam robic.Obserwuje jego cialo,wiem ze duza przyjemnosc sprawiaja mu np.pocalunki szyi,ale nie chce opierac sie tylko na tym. Piszcie jakie pieszczoty najbardziej lubicie,jak moge go podniecić itp.A Wy dziewczyny co robicie zeby waszym facetom sprawic przyjemnosc??
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 18 maja 2006, 16:17

wydaje Ci sie ze znajdziesz sposob ? mylisz sie . Pytasz jak inne dziewczyny pieszcza swoich mezczyzn, ale tutaj znakomita wiekszosc , ktora Ci odpowie jest bardzo bezpruderyjna i juz w stalym zwiazku (jest lub byla). Twoja niesmialosc w tym aspekcie pokazuje , ze masz nikle doswiadczenie, zatem powinnas spytac - jak zachowaly by sie na Twoim miejscu. Napisz na co chcesz sobie pozwolic, napisz ile jestescie razem, napisz jakie sa miedzy Wami relacje, podejscie do sexu i pieszczot , jak on Cie piesci i czego Ty sie spodziewasz - napisz cos wiecej , bo zeby cokolwiek Ci poradzic, trzebaby to "oprzec" w jakis ramach.
pumpa pisze:Piszcie jakie pieszczoty najbardziej lubicie,jak moge go podniecić

pieszczoty to jedna z wielu mozliwosci na podniete
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 18 maja 2006, 16:35

na początek jakieś pocałunki - szyja , ucho -mmmm, szukaj a znajdziesz :lol:,
jakiś masażyk (plecków :lol:) też świetna sprawa,
cholernie podnieca, jak masz długie włosy to możesz go nimi pieścić po cały ciele,
dużo by tego wymieniać.. możesz sama po kolei próbować, sami się nauczycie, albo najprostsza sprawa --zapytaj go sama
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 18 maja 2006, 16:52

hehe slyszalas o metodzie "lerning baj duing" to jest najlepsze rozwiazanie, przywiaz go do lozka, powiedz mu ze nie mialas do czynienia z meskim cialem tak na powaznie i ze sie jeszce muszisz duuuzo nauczyc, piesc go na rozne sposoby jakie ci przyjda do glowy, obserwuj jego reakcje i pytaj sie jesli nie jestes pewna. a titaj na forum nikt nie powie ci co dokladnie lubi twoj facet poniewaz kazdy z nas jest inny :D Postaraj sie sama do tego dojsc bedzie wiecej frajdy <browar>
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Re: Pieszczoty(kierowane do mężczyzn i nie tylko)

Postautor: sophie » 18 maja 2006, 17:15

pumpa pisze:Piszcie jakie pieszczoty najbardziej lubicie,jak moge go podniecić itp.A Wy dziewczyny co robicie zeby waszym facetom sprawic przyjemnosc??

POlecam skorzystanie z wyszukiwarki.
Wyskakuja np takie tematy:
Miłość francuska - 16 stron
pieszczotki..?, czyli trochę o pettingu i linki
Jak go zaspokoić? - niesmiertelny temat Yas :]
itd, itd...
Natashaaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2006, 13:00
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Natashaaa » 18 maja 2006, 18:37

pumpa nie martw się, mam ten sam problem. W dodatku mój chłopak chce, że bym zajęła się jego "wacusiem" (oralnie), ale ja w ogóle nie wiem jak się za to zabrać:(
pumpa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:24
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Postautor: pumpa » 18 maja 2006, 19:49

Natashaa widzisz Ty mnie rozumiesz bo masz ten sam problem,mysle ze wiele z nas taki ma tylko wstydzi sie do tego przyznac. Mnie tez nie bylo latwo tu napisac,bo to sa intymne sprawy...A jesli chodzi o Twojego partnera to troszke jestem zdziwiona jesli nie jestes na to gotowa to po prostu zastap te pieszczoty innymi Pamietaj nic na sile.A jesli on kaze ci udowadniac swoja miłość albo cos w tym stylu to juz w ogole głupstwo. Pozdrawiam
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 18 maja 2006, 19:50

http://www.parowka.pl/index.php?option= ... Itemid=129
coś z poza forum,
miłej lektury, może się przyda:)

ja też uważam że największa frajda uczyć się razem i poznawać swoje ciała,

trening czyni mistrza, a przy okazji taka nauka zbliża :)
pumpa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:24
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Postautor: pumpa » 18 maja 2006, 20:04

Wstreciucha no coz jestesmy ze soba ponad 1,5 roku Co do pieszczot nie ma szczegolnych ograniczen tzn na pewno nie wchodzi w gre oral-nic z tych rzeczy... A jesli chodzi o mojego chlopaka to piesci mnie na rozne sposoby(ale nie chce tutaj cytowac) a nasze relacje sa bardzo dobre. Poniewaz nie chcemy jeszcze uprawiac sexu zdecydowalismy sie na pieszczoty Co do moich oczekiwan sa w pelni spelnione. Jego raczej tez ale nie chce robic ciagle tego samego,a brakuje mi pomyslu no cos innego...Jesli nie chcesz pisac na forum czekam na wiad.pryw Z gory dzieki

[ Dodano: 2006-05-18, 20:07 ]
ja też uważam że największa frajda uczyć się razem i poznawać swoje ciała,

trening czyni mistrza, a przy okazji taka nauka zbliża :)




Oj tak zgadzam sie z Toba w 100%
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 19 maja 2006, 00:11

pumpa pisze:Co do pieszczot nie ma szczegolnych ograniczen tzn na pewno nie wchodzi w gre oral-nic z tych rzeczy...
hmm to jakie sa te pieszczoty? tylko buzi w szyje i ucho i co dochodzi?
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 maja 2006, 00:19

pumpa pisze:Wstreciucha no coz jestesmy ze soba ponad 1,5 roku Co do pieszczot nie ma szczegolnych ograniczen tzn na pewno nie wchodzi w gre oral-nic z tych rzeczy...
Nasuwa mi sie pytanie: ile macie lat?
A co do pieszczot to kwestia inwencji, dodatkow (np jedzenie, lod) itd :] Ja jakos nie mialam z tym problemow :> Choc z drugiej strony nie wytrzymalabym 1,5 roku bez czegos "mocniejszego" <diabel>
pumpa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:24
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Postautor: pumpa » 19 maja 2006, 07:13

sophie coz stara dupa juz sie robie-latek 19...

[ Dodano: 2006-05-19, 07:15 ]
saker33 pisze:hmm to jakie sa te pieszczoty? tylko buzi w szyje i ucho i co dochodzi?


no co Ty zgłupiałeś?? <fuckoff>
Natashaaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2006, 13:00
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Natashaaa » 19 maja 2006, 08:40

pumpa ja też 19 <hahaha>
Nie ma innego sposobu jak rozmowa z naszymi Michami <evilbat>
Będzie dobrze <fuckoff>
Trzymam za Ciebie kciuki :D

Pozdro 4 All
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 19 maja 2006, 10:40

pumpa, w takim razie moge Ci oznajmic , ze jesli nie chcesz uprawiac sexu oralnego, ani stosunku , to daj sobie spokoj ze smielszymi pieszczotami. Organizm jak kazdy - a w szczegolnosci meski - reaguje na pieszczoty sporym podnieceniem. Jak chcesz go piescic na pol gwizdka , to moze sie okazac ze biedny chlopak z frustracji zachlapie Ci sciany w lazience. Po poltora roku bycia ze soba to co prawdopodobnie robisz, Twojemu mezczyznie juz nie wystarcza - on o tym nie mowi bo jest gentelmenem i Cie kocha, nie chce zatem ranici do niczego zmuszac . Brawo dla niego za postawe! ale na cos smielszego powinnas pozwolic sobie , kiedy zdecydujesz o seksie w pelni . A poza tym, skoro chcesz byc dyskretna i nie mowic o tym jak piescisz partnera, to nie licz na "recepty" z naszej strony - nikt tu nie jest wrozka ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 maja 2006, 11:46

Zgadzam sie w pelni ze Wstreciucha <browar>
Zameczysz chlopaka :]
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 19 maja 2006, 17:10

Wstreciucha pisze:Zameczysz chlopaka :]
pumpa, daj chlopakowi wiecej przyjemnosci...zapewne jak kazdy zasluzyl na to :P <fuckoff>
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 maja 2006, 18:39

Wstrętna i sophie mają rację <browar>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Katatonia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2006, 11:03
Skąd: skądinąd
Płeć:

Postautor: Katatonia » 19 maja 2006, 23:00

ja tu nowa <wstydzioch> ale akurat w temacie

eh 1,5 roku i oral nie wchodzi w grę... <zgaszony>
cóż, rozumiem, że różni ludzie- różne potrzeby ale...
ja jestem z moim diabełkiem 7 miechów, zaczęliśmy miesiąc temu a już się dziwię jak ja bez tego wytrzymałam <banan> ;P
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 20 maja 2006, 00:08

hehe coz....zaden pirat odrazu skarbu nie znajduje :D .... ja sie zastanawialem zawsze czy gdybym zaczal to robic z moim skarbem od pierwszego dnia bycia razem(utopia :D) to jak by to teraz wygladalo...czy dalej tak samo,czy moze bym juz jej nawet nie podniecal bo cos by wygaslo czy co..
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 20 maja 2006, 11:54

jedno jest pewne, jak po 1,5 roku doszłaś do ucha to facet na pewno BAAARDZO cie musi kochać :)
Wstręciucha napisała
Jak chcesz go piescic na pol gwizdka , to moze sie okazac ze biedny chlopak z frustracji zachlapie Ci sciany w lazience.


no racja, jak masz coś zacząć i nie skończyć to lepiej nie zaczynaj, nie dość że go doprowadzisz do rostroju nerwowego, to jeszcze sprawisz mu wielki ból (fizyczny) :lol:

a tak w ogóle, to właśnie ściągnąłem filmik - THE JOY OF EROTIC MASSAGE, ktoś kiedyś wcześniej go polecił na forum, - fajny film instruktarzowy, mozęsz ściągnąc, jesli masz możliwośc i obejrzeć sama albo z chlopakiem, na pewno się ucieszy.
pumpa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:24
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Postautor: pumpa » 20 maja 2006, 19:55

Dzieki wszystkim Szczegolnie Tobie Wstręciucha. a co do toeo czy bardzo mnie kocha hmmm no raczej tak i ja jego tez,tylko czasami tak bardzo boje sie ze go strace... A zycie bez Niego nie mialo by juz chyba dla mnie sensu. Pozdrowionka dla wszystkich
!
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 21 maja 2006, 11:23

vkajot, moge prosic linka do tego THE JOY OF EROTIC MASSAGE ?

[ Dodano: 2006-05-21, 11:23 ]
sorry za OT
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 21 maja 2006, 19:57

ja przez emula ściągałem i ściągnąłem, jak chcesz to moge poszykać i link edk ci wysłać, jeśli o to chodzi

[ Dodano: 2006-05-21, 20:12 ]
ed2k://|file|The%20Joy%20Of%20Erotic%20 ... F4CBF934|/

to by był ten link :)
mam nadzieje że o to chodziło
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 22 maja 2006, 16:43

dzieki ale nie lapie sie w emulu..poszukam na dc albo torrent
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 438 gości