znowu masturbacja...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 19 maja 2006, 02:59

Nie sądzicie, że gdyby nie istniało coś takiego jak masturbacja, to kobiety/dziewczyny by nie chodziły same wieczorami po mieście :P
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 19 maja 2006, 08:32

DaKID pisze:Bash, ja tez tylko dalej szukam religi
TEJ religi w ktorej seks nie bedzie rownany z mordem
Zapomniałeś dodać "przedmałżeński" ;)
Orbital pisze:Nie sądzicie, że gdyby nie istniało coś takiego jak masturbacja, to kobiety/dziewczyny by nie chodziły same wieczorami po mieście
I ile podniósłby się poziom gwałtów <boje_sie> <diabel>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 maja 2006, 12:50

qbass17 pisze:I ile podniósłby się poziom gwałtów
NI tam. Jak by nie bylo masturbacji to obietki by tez szalaly. Gwaltow by mnie j bylo bo by same chcialy ;P
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 19 maja 2006, 17:08

moon pisze:Gwaltow by mnie j bylo bo by same chcialy ;P
no wlasnie... juz faceci by nie gwalcili i to facet by sie bal przejsc w nocy parkiem ze wzgledu na pogloski ze atakuje tutaj gruba siedemdziesiatka :D
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 19 maja 2006, 19:19

Saker33:

Kobieta może zawsze, ale nie zawsze chce...

Facet chce zawsze, ale nie zawsze może...

...przynajmniej gdyby mnie napadła puszysta 70-tka, to i tak z tego napadu raczej nic by nie wynikało :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 19 maja 2006, 22:02

to to swoja droga :D:D:D jakby taka sie rozebrala to by mi sie skurczyl jeszcze bardziej niz normalnie <pijak>
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 19 maja 2006, 23:02

hehe...jakby atakowaly gorace osiemnastki :D to co innego :P
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 20 maja 2006, 00:04

mnie atakuje taka gorrrrraca za kazdym razem gdy ja widze :)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 20 maja 2006, 01:24

qbass17 pisze:DaKID napisał/a:
Bash, ja tez tylko dalej szukam religi
TEJ religi w ktorej seks nie bedzie rownany z mordem
Zapomniałeś dodać "przedmałżeński" ;)


a co cos sie zmienilo bo chyba nie na czasie jestem, dopuszczja jakas inna pozycje niz klasyczna? a moze swiatelko w sypialni? nie, to moze choc seks dla przyjemnosci a nie dla poczecia?

bog dal nam seks i gdyby nie chcial bysmy go uprawiali - seks nie byl by taki przyjemny :)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 20 maja 2006, 08:58

DaKID pisze: moze swiatelko w sypialni? nie, to moze choc seks dla przyjemnosci a nie dla poczecia?
Więc chyba jesteś daleko od wiary <aniolek> chrześciajnin powinien czerpać przyjemność i ją dawać podczs aktu seksualnego. Ten akt musi byc atrakcyjny...
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 20 maja 2006, 12:06

bóg jest czy go nie ma (osobiście jestem za 2ga opcjią) to bez różnicy, ale faktem jest , że seks jest, a jak jest to naczy że ma być, i chyba nikt nie chce tego zmieniać,
a swoją drogą to sex z religią to wybuchowa mieszanka, bo pewnie większość tych księży krzyczących z ambony miała styczność z seksem w młodości, część ma do tej pory, a część nawet wedłóg zasady 'sex tylko dla prokreacji' dorobiła się potomstwa :LOL:

jest dorzbe jak jest, a zawsze może być lepiej :)
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 20 maja 2006, 17:44

heh...pociagne jeszcze ten temat.. ja mam problemy z dojsciem podczas pettingu i seksu oralnego... petting uprawiamy od kilku miesiecy z dziewczyna.. i wydaje mi sie ze te moje problemy wynikaja polowicznie z czestego onanizmu od kilku lat oraz z tego ze nigdy wczesniej sie tak nie "bawilem" z dziewczynkami....jak narazie staram sie tego zaprzestac ile tylko sie da... i z opcji 10/7 zszedlem na 1/7
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 maja 2006, 18:11

vkajot pisze:bóg jest czy go nie ma (osobiście jestem za 2ga opcjią) to bez różnicy, ale faktem jest , że seks jest, a jak jest to naczy że ma być, i chyba nikt nie chce tego zmieniać,

Nie rozumiem...
Narkotyki też są, mają dalej być ?
vkajot pisze:a swoją drogą to sex z religią to wybuchowa mieszanka

Wcale nie... Popatrz na mnie :D
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 20 maja 2006, 18:21

CZEPIASZ SIE ;P :)

seks tak!

dragi nie!!!

problem z dojsciem? no niewiem, zanim dziewczyna zaczęła mnie pieścić to nie ograniczałem się za bardzo i nigdy nie miałem problemów z dojściem za jej pomocą :) może jakoś nieumiejętnie cie pieści? a może nie chce do końca bo sie boi czy co?
ja proponuje z nią pogadać i powiedzieć że chciałbyś, żeby ci pomogła dojść albo powiedzieć względnie pokazać jak chcesz być pieszczony!!
Ostatnio zmieniony 20 maja 2006, 18:26 przez kajot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 maja 2006, 18:23

vkajot pisze:seks tak!
dragi nie!!!

ohh...
Subiektywna sprawa. Ja oczywiscie tez jestem za taką proporcją...
Ale twierdze, ze wiara wcale nie przeszkadza w seksie. Dla mnie nie ma bariery <browar>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 20 maja 2006, 18:30

nie no mi religia i wiara też nie przeszkadza, nawet biorąc pod uwagę, że ja jestem niewierzący a moja dziewczymna jak najbardziej, ale chodzi o to że mieszanie się religi w seks jest przegięciem :)

dobra koniec tematu bo walimy offtopa :)
Awatar użytkownika
Rapid
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:12
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Rapid » 20 maja 2006, 20:06

Bash mądrze gada <browar> Religia wcale seksu nie zakazuje, masturbacji też nie, jakby odpowiednio interpretować to religia zakazuje ZDRAD a nie seksu... co najwyżej robią to księża, któzy przecież są ludźmi jak wszyscy inni i tak samo mogą się mylić, Tyle że są to ludzie sami od seksu odcięci wiec można pozakazywać go innym jak najbardziej mimo ze złego nic w nim nie ma, dostaliśmy seks od Boga wkoncu i jak już ktoś powiedział gdyby ludzie nie mieli go uprawiać i gdyby miał być ZŁY to dlaczego byłby taki przyjemny? A osobiscie skłaniam sie za teorią że z seksu przedmałżeńskiego wiecej dobrego moze być niż złego... również jeśli o trwałosć związków chodzi...
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 21 maja 2006, 04:11

gdyby seks przedmalzenski byl przyzwolony to po co im sluby? gdyby antykoncepcje akceptowac to co ze chrzcinami?
religia nie zakazuje - jesli traktowac jako prawa, wykladnie praw religi biblie to ona wielu rzeczy nie zakazuje za ktore obecnie zostaniemy potepieni przy spowiedzi
ktos napisal ze jestem daleko od wiary- tak ja jestem bardzo ale to bardzo daleko moja kobieta jest blisko i nie ma zmian swiatelko masturbacja sex dla przyjemnosci antykoncepcja, zmiana pozycji - chyba ze na jakas bardziej plodna -po konsultacji z lekarzem a jak nie idzie to niech kobitka wisi girami do gory po stosunku
shit brne w zlym kierunku religia to jedno a kosciol-ksieza to drugi, o jednym dudnia z ambony a drugie sami robia,pamietam jak ksiadz nam dawaldyspense (czy jak tam) w wigilie aby sie z nim napic po skonczonej robocie u niego, ciekawe kto mu ja dal? spowiada sie tez pewnie sam
ludzie od seksu odcieci- nie nie nie, moja kolezanka ma znajoma i ona robi za pomoc u ksiedza (pracowala u dwoch czy trzech) i jakos jak sama przyznaje na brak seksu nie narzeka, a nasz arcybiskup? (nie masz co robic swedzi cie du... jedz do poznania do arcybiskupa) to nie sa wyjatki, a natury nie oszukasz, wiec albo umoczysz albo pomarszczysz predzej czy pozniej
ok sory za OT
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 21 maja 2006, 11:01

DaKID pisze:wiec albo umoczysz albo pomarszczysz predzej czy pozniej
hehe doslownie !
vkajot pisze:ale chodzi o to że mieszanie się religi w seks jest przegięciem :)
wszedzie musi byc jakies "ale" co nam nie pasuje. Takie jest zycie ;)
Gt10 pisze:wynikaja polowicznie z czestego onanizmu od kilku lat oraz z tego ze nigdy wczesniej sie tak nie "bawilem" z dziewczynkami....
onanizm nie przeszkadza na pewno...co wy sie tego czepiliscie ze to zle wplywa na czlowieka..po prostu od onanizmu twoj penis jest mniej czuly no ale bez przesadyzmu..nie az tak by oralnie nie byc w stanie dojsc...po prostu wg mnie albo ona piesci cie niewlasciwie albo tobie nerwy przychodza...rozmowa i kierowanie!
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 21 maja 2006, 15:27

saker33: tzn. ja uwazam ze u mnie przy oralu jest zastosowany inny rodzaj stymulacji...zarabiscie przyjemny, ale to nie jest ta stymulacja ktora doprowadzi mnie do orgazmu...
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 21 maja 2006, 16:16

ale to nie jest ta stymulacja ktora doprowadzi mnie do orgazmu...

no i bingo i o tym mowilem
sprawa wyglada tak ja nie mam nic przeciw masturbacji, ale fakt faktem jest taki ze gdyby nie ona to w momencie kiedy dziewczyna chwycila by mi malucha wykonala pare ruchow to bym skonczyl - a tak moj malec jest przyzwyczajony,
a kolejna sprawa to to ze niektore dziewczyny jak juz zaczna nim sie bawic to jada caly czas tak samo - to jest monotonne, tak mozna je instruowac - ale wtedy np. ja nie skoncze bo bedzie mnie to rozpraszac, co zaczynam konczyc jencze i w takim momencie mam wydawac instrukcje <zalamka> ,
saker33 pisze:co wy sie tego czepiliscie ze to zle wplywa na czlowieka
? kto cos takiego powiedzial na mnie to bardzo dobrze wplywa :D , a ze obnizylo moja wrazliwosc na pewne bodzce to juz inna sprawa
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 21 maja 2006, 19:47

DaKID pisze:obnizylo moja wrazliwosc na pewne bodzce
no o tym wlasnie mowilem...i jest to pozytywne bo mozna dluzej..jest sie jakby obytym.
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 384 gości