Masturbacja u kobiet

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 24 sty 2006, 04:00

Orbital pisze:Miałoby być "macką moją" ? a to dobre jeszcze tak nazwanej Cipki nie słyszałem

Bozesz Ty moj....czy slowo 'macka' nie pasuje przypadkiem bardziej do reki?Tak?Ze co?Pasuje?Ahaaa...to widzisz. Bo jak to przeczytalam to spadlam z poduszki na ktorej siedze az na podloge.P.S. Moje krocze nazwy nie posiada. Po prostu istnieje sobie.
Piotr1976 pisze:hi hi hi

Smiejesz sie jak pedal. Bez urazy.
Piotr1976 pisze:Bo przecież są odbierane bodźce wzrokowe i to one stymulują mózg. Jak widzisz swoja dziewczynę nagą, wijącą się z rozkoszy... mówiącej do Ciebie "Rób mi tak jeszcze Ty mój ogierze" To nie mów że to nie stymuluje Twoje narzędzie Szatana

Ozesztywmorde...hapszzyyyy....fyftyk. Stymuluje...jak masz 13-15 lat. W pozniejszym wieku normalny facet zwinie sie i ucieknie. A przez kamerke to juz w ogole...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Piotr1976
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2006, 10:14
Skąd: Nie wiem :)
Płeć:

Postautor: Piotr1976 » 24 sty 2006, 08:44

moon,

A tak jakoś mi się powiedziało. :)

runeko,

Gdybym był złośliwy, a mam powód aby na kimś się porządnie wyładować, to bym coś powiedział, ale nie zamierzam zniżać się do Twojego poziomu uprzejmości wobec innych użytkowników. Jak widzę pozjadałaś mnóstwo rozumów ... a ja z takimi osobami nie dyskutuję, skoro nie potrafią rozpoznać humoru zawartego w postach...
bez obrazy. Peace, Out.
Możesz czekać, aż ukochana się pojawi,
Możesz sam poszukać, lub zostać starym ramolem. Wybór zawsze należy do Ciebie.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 sty 2006, 09:14

runeko pisze: Moje krocze nazwy nie posiada.

Wolimy nazwę muszelka.Trudno poprosić "rozchyl krocze".To takie zimne
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 sty 2006, 21:19

Wstreciucha
Ja zdaję sobie sprawę, że im bliżej tym lepiej, toż wiadomo że bliskość jest ważna, pożerać wzrokiem, niż robić sobie dobrze gapiąc się w obraz i to w dodatku niewiadomo jakiej prędkości przesyłu. Ale za to jakby wyobraźnię pobudziło klatkowy przesył hi hi hi

luzzzz, mamy mnostwo czasu, a gwoli scislosci na podtrzymanie wysokiego cisnienia mam glowe pomyslow :D spoko mayonez , ja tylko wspolmnialam o bezdyskusyjnych walorach masturbacji przed oczami partnera , ale niczego innego nie wykluczalam, nie wiem po co dyskusja
Piotr1976 pisze:Rób mi tak jeszcze Ty mój ogierze

takie cos kojarzy mi sie z reklama sex telefonu , preferuje albo jak czule przycisniety do mojego ucha opowiada jak wielbi moje cialo i rozkoszuje sie miloscia ze mna, albo brutalnie mowi ze rznie mnie jak suke <diabel> <diabel> <diabel> pogadali <pijaki>

runeko pisze:Smiejesz sie jak pedal. Bez urazy.

przesadzilas <evilbat>
runeko pisze:A przez kamerke to juz w ogole...

dlatego ze to atrakcja nie dla Ciebie, dlatego ze tak myslisz ? , dlatego ze probowalas ?, czy dlatego ze kontra w tym momencie wydaje ci sie na miejscu ?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 24 sty 2006, 22:27

Wstreciucha pisze:
runeko pisze:Smiejesz sie jak pedal. Bez urazy.

przesadzilas <evilbat>

Wyobraź sobie że jesteś niemal 30-sto letnim facetem, stań przed lustrem i zaśmiej się tak. Myślę, że zweryfikujesz tę opinię. Fakt że można to było delikatniej ująć... :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 sty 2006, 23:15

ForsakenXL pisze:Wyobraź sobie że jesteś niemal 30-sto letnim facetem, stań przed lustrem i zaśmiej się tak. Myślę, że zweryfikujesz tę opinię. Fakt że można to było delikatniej ująć...

trudno jest na forum pokazac "mesko brzmiacy" glos <pijak> zasmiej sie jak mezczyzna i pokaz Panu Piotrowi jak ma to robic ;) a ja uderzam raczej do wypowiedzi - co znaczy smiac sie jak pedal przepraszam, mozna smiac sie jak orientacja sexualna ? zagrywka na niskim poziomie dla mnie <diabel>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 24 sty 2006, 23:17

Wstreciucha pisze:a ja uderzam raczej do wypowiedzi - co znaczy smiac sie jak pedal przepraszam, mozna smiac sie jak orientacja sexualna ? zagrywka na niskim poziomie dla mnie .diabel.


eh wiesz ze z tej strony o tym nie pomyslałam??? <aniolek>

[ Dodano: 2006-01-24, 23:18 ]
a dobre to... <diabel>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sty 2006, 23:36

Blazej30 pisze:Wolimy nazwę muszelka.

Znaczy sie kto woli?
Bo ja np na swoje intymne miejsce bym szparka \muszelka czy inny szajs bym powiedzieć nie mogla ani nie chciała zeby mój tak mówił. O fuj <belt>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sty 2006, 00:46

moon pisze:Bo ja np na swoje intymne miejsce bym szparka \muszelka

to masz tak jak ja
muszelka kojazy mi sie albo z muszla klozetowa, albo ze zgniłymi ostrygami
a szparka z jakas przegnita szpara w starej desce czy innym równie "atrakcyjnym" czyms
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 25 sty 2006, 00:46

Wstreciucha pisze:Trudno jest na forum pokazac "mesko brzmiacy" glos <pijak>

Od tego mamy onomatopeje (czy jak to się zowie), że i dźwieki da się jakoś przekazać na piśmie. A zatem (wg. mnie):

Hihi - chichranie dziecka (płci dowolnej), dziewczęcy chichot, tudzież 'śmieszek' przytoczonego pana laleczki :P
Hehe - całkiem przeciętny śmiech
Haha - rubaszny
Hyhy - głupkowaty
Keke - 'cfaniacki'/złośliwy

Przeczytaj to na głos a zobaczysz że coś w tym jest ;)

moon pisze:
Blazej30 pisze:Wolimy nazwę muszelka.

Znaczy sie kto woli?
Bo ja np na swoje intymne miejsce bym szparka \muszelka czy inny szajs bym powiedzieć nie mogla ani nie chciała zeby mój tak mówił. O fuj <belt>

A ja tę najintymniejszą część ciała swojej Myszki nazywam różyczką i to mi się nabardziej podoba. Dlaczego?
Obrazek
I wszystko jasne <zakochany>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 26 sty 2006, 01:18

Hmmm...dlaczego tak napisalam? A ogladal ktos kiedys jakies komedie o ludziach tej orientacji (vide 'Will and grace' -Knock knock, anybody homo? :D) Stad wzielo sie to porownanie.
Co do kamerki- no serio, serio, serio. Cos jak seks przez telefon. Nie oddaje klimatu i moze smieszyc. Nie kontruje ludzi bez powodu. A do Piotra- zebys wiedzial ile ja rozumow pozjadalam. To sie dzieje glownie przez czytanie ksiazek. Musze przestac.
Forsaken XL-brawo, dokladnie o to mi chodzilo.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Piotr1976
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2006, 10:14
Skąd: Nie wiem :)
Płeć:

Postautor: Piotr1976 » 26 sty 2006, 07:46

Wstreciucha,

Dziękuję za wstawiennictwo. To samo i ja czuję.
Ale ja tam obrażać się na nikogo nie będę bo owszem wtedy miałem bardzo zły dzień i mogłem coś powiedzieć, aby w pięty poszło, ale minęło więc jakoś przeżyję tą zniewagę.
Co do tego ogiera to wiesz... ja nie wymyślam reklam dla sex telefonów. :D
Za to Ty potrafisz coś takiego czasem powiedzieć że tu zapewne facetom ślina leci na samą myśl, widać że Twój facet ma szczęście mając taką fantastyczną, wyluzowaną dziewczynę i to ograniczającą wypowiedzi. :)

runeko,

Eee tam ja się nie gniewam, ale zważ słowa zanim komuś nawtykasz, a tak między nami to ja wolę kobiety. Co innego jakbyś napisała że smieję się jak dziecko, to już brzmi mniej obraźliwie i w każdym facecie jest coś z dziecka, bo kobietki już tego czaru nie mają :) , bo nawet słowo pedał jest obraźliwe.
Ja też czytam dużo książek, ale nie używam żadnego złośliwego słowa przeciw ludziom na tym forum.

ForsakenXL,

Ja jak Tobie dam laleczkę.... to cię mamusia rodzona nie pozna. :P
BTW. Ja tak w realu się nie śmieję proszę szanownego pana, a dziewczynom podoba się mój śmiech bo jest normalny i miły dla ucha. I tym swoim śmiechem potrafię rozbawić każdego. Jakoś nie słyszałem żebym miał dziewczęcy lub jak ktoś tu użył pedalski głos lub śmiech.

Powoli zacznie się zaraz offtopic, więc lepiej zakończyć na tym jak jest i już więcej tematu o śmianiu się nie poruszać. Co Wy na to ? Nie musicie odpisywać tylko już normalnie pisać. :)

Więc ja skończyłem w tym temacie, może jak coś wpadnie mi do tej makówki to się wypowiem, póki co:

Bawcie się dobrze jak nie ma przy Was waszego ukochanego, wszak wyobraźnia to potęga a żadne kamerki, nawet głos nie odda tego jak bliskość partnera, choć mogą stanowić wspomagacze do wyobraźni. Oczywiście mówię do pań które lubią masturbację. Powiedziałbym coś do panów, ale tutaj jest o kobietach. :)
Możesz czekać, aż ukochana się pojawi,

Możesz sam poszukać, lub zostać starym ramolem. Wybór zawsze należy do Ciebie.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 11:47

Rune, sekstelefon wcale nie jest taki zły... może w twoim przypadku nie zadziałał, ale zapewniam, u mnie i mojej kobiety działa jak najbardziej... Za wyjątkiem prawdziwej sesji nie tylko wspólnej masturbacji, ale seksu jako takiego, to chyba jedna z lepszych rzeczy, jakie znam. Ale to tylko moja opinia.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 28 sty 2006, 21:10

Eisenritter pisze:Rune, sekstelefon wcale nie jest taki zły

<evilbat> u mnie jak najbardziej bo ja podczas sexu "udzielam sie wokalnie" jak mi dobrze <evilbat>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
daro07
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

O co w tym chodzi ?? Damskie zabawy solo :)

Postautor: daro07 » 17 maja 2006, 11:48

Temat czesto pewnie poruszany ale mam takie male pytanka co do niego. A mianowicie jak to jest z masturbacja kobiet ? Dlaczego niektore dziewczyny sie tego wstydza a niektore smialo o tym mowia? Ja malo sie spotkalem z dziewczynami ktore bez kompleksow o tym rozmawialy i uwazaly to jako sprawe normalna. Wiekszoci na zadawane pytanie "czy to robilas? czy to robisz?" brzmi stanowczo NIE! Wiec moze panie z tego forum sie wypowiedza na ten temat i takze panowie jakie maja z tym przygody :) Aham no i jescze moze pytanko jakie sposoby preferujecie ? prysznic, wibrator, paluszki, moze jakies inne rzeczy odpowiednich kształtow :P hehe
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 maja 2006, 13:05

daro07, po prawdzie wiele sie wstydzi.
Zalezy jeszcze kogo pytasz czy znajome czy blizsze kolezanki. Bo ja bym Ci powiedziala najpewniej np ze to nie Twoja sprawa.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 maja 2006, 14:09

daro07 pisze:Wiekszoci na zadawane pytanie "czy to robilas? czy to robisz?" brzmi stanowczo NIE!

gdybys mnie w realu zapytał, to posłała bym ci jadowite spojzenie i kazała własnej dupy pilnowac. Moze nie kazda lubi tak publicznie i kazdemu mówic o tym. a moze sa takie którym za młodu wpajano, że to wstyd, ze brudne, niewłasciwe. a moze uwazaja to za swoja bardzo osobista sprawe
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 maja 2006, 15:44

ForsakenXL pisze:Hyhy - głupkowaty


O wypraszam sobie :D


Jeszcze misie zadna kobieta nie przyznala do tego osobiscie, ze to robi. Chociaz wiem, ze przynajmniej kilka z nich na pewno :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 17 maja 2006, 15:46

a ja sie zastanawiam, po kiego grzyba w ogóle pytac :/ robia to glownie te ktore nie sa zaspokojone przez mezczyzne , robia to tez te ktore z mezczyzna widza sie rzadziej niz by chcialy, i robia to pozostale ktore o tym nie mowia.
daro07 pisze:Dlaczego niektore dziewczyny sie tego wstydza a niektore smialo o tym mowia?

z tego samego z ktorego Ty splonil bys sie jak nastolatka podczas erotycznych fantazji - gdybym spytala Cie wprost i bez ogrudek czy sobie trzepiesz kapucyna .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 maja 2006, 15:49

A jak sie pytam swojej kobiety i ona mowi ze tego nie robi? :) A ja jestem pewien w 90% ze robi :) ? :P
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 17 maja 2006, 15:51

Hyhy pisze:A jak sie pytam swojej kobiety i ona mowi ze tego nie robi? :) A ja jestem pewien w 90% ze robi :) ? :P

a po co pytasz ?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 maja 2006, 16:02

Bo chce to wiedziec. Jesli sie ona mnie pyta czy to robie, to mowie zgodnie z rzeczywistoscia.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 maja 2006, 16:43

ona mowi ze tego nie robi? :) A ja jestem pewien w 90% ze robi

a skad ci sie te 90% wzięło :P
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 17 maja 2006, 17:49

agna 24 pisze:lollirot napisał/a:
agna 24 napisał/a:
... kolezanki w ogóle nie chetnie mowia o seksie

czyje koleżanki? <fuckoff>


Piszę generalnie... koleżanki.
Ja mam tylko 1 z którą mogę swobodnie o tym rozmawiac....
Generalnie kobiety nie lubia o tym publicznie rozmawiac

Słabo się starasz..ja juz całych epopeji się nasłuchałem..czasem to wręcz nie smaczne..zresztą ja nawet nie prowokowałem tych rozmów..one po prostu przy mnie się nie krępują..nawet nie wiem czy to dobrze czy źle.. <chory>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 maja 2006, 21:45

Hyhy pisze:A jak sie pytam swojej kobiety i ona mowi ze tego nie robi?


i usłyszałem, że tego nie robi, bo nie ma potrzeby <diabel> Ot, dziwny, ciekawy paradoks
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 17 maja 2006, 22:45

TedBundy pisze:Hyhy napisał/a:
A jak sie pytam swojej kobiety i ona mowi ze tego nie robi?


i usłyszałem, że tego nie robi, bo nie ma potrzeby Ot, dziwny, ciekawy paradoks

Tez mojemu tak poczatkowo powiedzialam. Nie ufalam mu jeszcze na tyle, zeby sie podzielic tak prywatna sprawa. Ale z czasem mi ta wstydliwosc przeszla i teraz on dobrze wie, ze hoho. <diabel>
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 maja 2006, 01:47

złotooka kotka pisze:ez mojemu tak poczatkowo powiedzialam
Olśniło mnie!Ja mojemu tez! <zmieszany> Do sexu z innymi sie przyznalam a do tego jakos nie. Ale sama w sumie nie wiem czmeu. To bylo krepujace dla mnei na poczatku o ym z nim rozmawiac.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 18 maja 2006, 12:07

Jakbys mi
moon pisze:Do sexu z innymi sie przyznalam
to bys juz nie miala okazji przyznac sie do masturbacji <wsciekly> <foch> . Ogolnie sam nie wiem czy podejrzewac moja kobiete o masturbacje. Mowi ze nie...ale jak dla mnie to ona zbyt zboczona zeby tego nie robic :D. Moze sama sie przyzna kiedys..... ;>
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 18 maja 2006, 13:52

Skoro się nie przyznaje, to moze jest to dla niej zbyt osobiste. Ja wiem, ze mojemu chłopakowi powiedziałam prawdę z nieśmiałym uśmiechem, ze tak i ze dużo dziewczyn to robi, ale się nie przyznają. A po co faceci w ogóle pytją? :?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 maja 2006, 13:56

Martyna pisze:A po co faceci w ogóle pytją? :?

Żeby wiedzieć i ewentualnie sobie wybraźić..ot po co :)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2006, 15:37 przez Pegaz, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 385 gości