Seks na wieczorze panienskim - gdzie, co i jak

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 08 kwie 2006, 18:38

mrt pisze:Na pogrzebie nie byłam. Mój eks powiedział, że Kaśka sobie nie życzy, Nie to nie.


Blad. Ona somie moze nie zyczyc, nie idziesz do Niej ale pozegnac sie z Nim. Jesli On by tego chcial, to powinnas isc, chocby nawet wszyscy zgromadzeni nie zyczyli sobie Twojej obecnosci.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 11 kwie 2006, 18:41

http://www.ogloszeniatowarzyskie.pl/ind ... kat&kid=19 eeee sensacje robicie. W kobcu ślub to początek jakiegoś nowego rozdziału w życiu, panna po prostu na wieczorze panieńskim chce zaszaleć, stoczyć sie i lekuchno skur wić ale to nie znaczy, że go nie kocha i nie będzie dobrą żoną.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
fuser
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2005, 18:03
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: fuser » 11 kwie 2006, 18:51

guli pisze:http://www.ogloszeniatowarzyskie.pl/index.php?go=showkat&kid=19 eeee sensacje robicie. W kobcu ślub to początek jakiegoś nowego rozdziału w życiu, panna po prostu na wieczorze panieńskim chce zaszaleć, stoczyć sie i lekuchno skur wić ale to nie znaczy, że go nie kocha i nie będzie dobrą żoną.


Bardzo zajebiście dobrze powiedziane! ;)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 kwie 2006, 21:18

guli pisze:panna po prostu na wieczorze panieńskim chce zaszaleć, stoczyć sie i lekuchno skur wić ale to nie znaczy, że go nie kocha i nie będzie dobrą żoną.
Nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że po takim zeszmaceniu dopiero doceni, co ma :)
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 12 kwie 2006, 16:44

guli pisze:W kobcu ślub to początek jakiegoś nowego rozdziału w życiu, panna po prostu na wieczorze panieńskim chce zaszaleć, stoczyć sie i lekuchno skur wić

Co jakiś czas coś nowego przeżywamy, nowy rozdział. Idąc tym tropem to laska będzie miała jeszcze wiele okazji na skur***nie, ot choćby gdy nową pracę dostanie :)
guli pisze:to nie znaczy, że go nie kocha i nie będzie dobrą żoną.

Może nie będzie złą żoną z tym że będzie się ku***ć, hehe
Ale on jest liberalny to chyba zrozumie
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 kwie 2006, 16:55

http://www.ogloszeniatowa...=showkat&kid=19 eeee sensacje robicie. W kobcu ślub to początek jakiegoś nowego rozdziału w życiu, panna po prostu na wieczorze panieńskim chce zaszaleć, stoczyć sie i lekuchno skur wić ale to nie znaczy, że go nie kocha i nie będzie dobrą żoną



To jesli malzenstwo to utrata wolnosci to po cholere wychodzi za maz ? skoro akcepyuja takie praktyki na w. panienskim to czemu w malzenstwie maja nie akceptowac szalenstwa i walenia sie na boku ? zyje sie tylko raz przeciez.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 12 kwie 2006, 18:42

TFA pisze:To jesli malzenstwo to utrata wolnosci to po cholere wychodzi za maz ? skoro akcepyuja takie praktyki na w. panienskim to czemu w malzenstwie maja nie akceptowac szalenstwa i walenia sie na boku ? zyje sie tylko raz przeciez.

a kto powiedział że po ślubie będą sobie zabraniać? co ludzie to podejście, ja tam nie potępiam, a autorka tematu chętnych znajdzie w wielu serwisach z ogłoszeniami towarzyskimi na necie
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 kwie 2006, 18:48

szopen pisze:a kto powiedział że po ślubie będą sobie zabraniać? co ludzie to podejście, ja tam nie potępiam, a autorka tematu chętnych znajdzie w wielu serwisach z ogłoszeniami towarzyskimi na necie


No tak, ale moj post byl skierowany do guli'ego, z jego postu wynika ze trzeba sie wybzykac bo potem malzenstwo, cierpienie i w ogóle.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Lolly
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:25
Skąd: Leżajsk
Płeć:

Postautor: Lolly » 12 kwie 2006, 19:56

To nie liberalizm...A libertynizm.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 13 kwie 2006, 20:02

TFA pisze:o tak, ale moj post byl skierowany do guli'ego, z jego postu wynika ze trzeba sie wybzykac bo potem malzenstwo, cierpienie i w ogóle.
A gdzie ja tak napisałem?? TFA przeczytaj spokojnie i ze zrozumieniem, nie przez pryzmat własnych obaw.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 22 kwie 2006, 16:10

Przegladam ten topic, przegladam i dochodze do wniosku jak bardzo jestem staroswiecko pogladowa. Rozumiem, ze sa liberalni, ale nie przesadzajmy. Takim akcjom mowie zdecydowane nie.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 22 kwie 2006, 19:43

Może i jestem staroświecka, ale moim zdaniem trzeba miec nasrane w głowie, żeby w wieczór panieński uprawiać seks z innym facetem lub innymi facetami. Że też są na świecie ludzie tacy jak Twoja koleżanka :(((
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 22 kwie 2006, 20:12

misiucha22, wlasnie.
<browar>
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem

ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 22 kwie 2006, 20:38

Miło, ze ktoś podziela moje zdanie. Kurcze, ja nie mogłabym zdradzić swojego faceta. Zresztą nie po to bierze się ślub, żeby krótko przed nim przekręcić swojego przyszłego męża. Eh, szkoda słów. Seks jest fajny, ale jak umiesz go sobie urozmaicić w odpowiedni sposób z tą jedną osobą, to może być naprawde przyjemnie mniam :)
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 22 kwie 2006, 20:53

nawet gdyby mi kolezanki zrobily taki wieczor to chyba bym do konca nie zostala, nie wiem co jest fajnego w ogladaniu jak faceci tancza prawie nadzy, naoliwieni....sztuczni??? jak dla mnie nic , nie kreci mnie to.
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 335 gości