Nawet nie wiem jak to nazwac :/

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Kyl0
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2004, 23:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

Nawet nie wiem jak to nazwac :/

Postautor: Kyl0 » 22 lip 2004, 23:58

To moj pierwszy post...

Bede pisal prosto z mostu bo nie umiem owijac w bawelne (i nie lubie)...

Kocham sie z moja dziewczyna czesto (codziennie) ale mam taki maly problem :( Nie umiem doprowadzic jej do orgazmu ;( powiedzcie mi jak moge to zrobic...

Rozmawialismy o tym i ona mi mowila ze jej bardzo trudno jest dojsc i tak naprawde to juz sie z tym pozegnala bo watpi zeby ktos ja kiedykolwiek doprowadzil (a mnie to cholernie boli bo ja kocham i chce jej dac cala przyjemnosc)

Prosze pomozcie...
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 23 lip 2004, 00:09

widac potrzebuje wspomagania ;)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 23 lip 2004, 00:32

Temat już się przewijał. Niestety, prostej recepty na kobiecy orgazm nie ma. Najczęściej kobieta musi dopiero się go nauczyć. Jednym przychodzi to szybciej, innym wolniej. A najlepsza jest metoda prób i błędów. Różne kobiety preferują różne pieszczoty. Rozmawiajcie, bądź otwarty na jej sugestie, nie wstydźcie się mówić co sprawia przyjemność, stwórz atmosferę zaufania. Niech ma poczucie, że może Ci otwarcie mówić czego chce, nie wychodząc przy tym na "ladacznicę";).

Jako że nie ma ani recepty, ani dwóch jednakowych kobiet, nauka orgazmu może zająć kilka dni, tygodni, miesięcy, lat, a są też kobiety, które nie przeżyją go nigdy.

Mogę tylko podpowiedzieć, że istnieje mała "sztuczka" z prysznicem :diabel2:. Domyśl się sam, jakie może być jego zastosowanie :P . Woda od wieków ma coś wspólnego z erotyzmem...
Miszel
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2004, 00:18
Płeć:

Postautor: Miszel » 23 lip 2004, 00:35

Może idz na "córy Koryntu" to moze one cie czegos naucza
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 23 lip 2004, 00:45

mysle ze jeszcze macie czas aby sie tego nauczyc :) a moze dobrze byłoby troche przystopowac niby trening czyni mistrza ale jakby tak zrobic sobie kilka dni przerwy to na głodzie moze by szybciej doszło do "miłego finału" :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 23 lip 2004, 07:41

ale jakby tak zrobic sobie kilka dni przerwy to na głodzie moze by szybciej doszło do "miłego finału"

...może u kobiet tak jest, ale po sobie mogę powiedzieć, że po dłuższej przerwie szybciej kończę, a tu chodzi o to, żeby stosunek trwał dłużej.
Chociaż problem pewnie nie polega na na czasie trwania stosunku, tylko na tym, że kobieta nie potrafi jeszcze osiągnąć orgazmu pochwowego, a w tym "głód seksu" nic pomoże, a wręcz na odwrót, trzeba częściej ćwiczyć (to ponoć jest do wyćwiczenia).

ps. A czy ona kiedykolwiek przeżyła orgazm w inny sposób? (np. podczas pieszczot lub w wyniku masturbacji)
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 lip 2004, 08:20

po dłuższej przerwie szybciej kończę, a tu chodzi o to, żeby stosunek trwał dłużej.


Jarek ma rację.
Sue i Foxy również.
Popróbuj innego rodzaju stymulacji przy stosunku.
Troche mało szczegółów podałeś i ciężko nam bardziej precyzyjnie odpowiedzieć. Jarek zadał dobre pytanie.
Ustosunkuj się do niego to pogadamy dalej. A Moderator niech tu paru "buraków" uspokoi.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lip 2004, 08:55

Alez Ty jestes buchaj , cho cho ! ciekawe skąd wiesz ze doprowadzasz dziewczynę do orgazmu :547: pewnie nawet nie wiesz ze udaje ! ale moze sie myle ....na pewno sie myle !! w tym, ze tak jest jednak mnie zaraz uswiadomisz i wszystkich opisująć jak zachowuje sie dziewczyna przy orgazmie i po czym to Ty poznajesz ,ze takowy ma ! czekamy !

Do załozyciela topiku , nie jestes zaden censored kochanek , nie przejmuj sie takimi gadkami , wiekszosc kobiet nie przechodzi orgazmu w pierwszych zblizeniach z swym partnerem , bowiem muszą oni sie zgrac , po drugie są kobiety które orgazm przezywają dopiero po 25 latach swego zycia , a i takie co go mają dopiero nawet po 30 tce , z tym jest naprawde róznie , trzeba sie jednak starac , jedne dochodzą łatwiej , lub mniej łatwiej , a z innymi sie trzeba cholernie namęczyć ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 23 lip 2004, 09:01

masz lat 17 prawda :?: zakladam ze ona tez, moze nawet mniej
bylo juz kiedys o tym na forum ze cialo kobiety w roznym wieku rozwija sie seksualnie i moze byc tak ze jej bedzie "gotowe" na orgazm np za 3 lata. poki co sluchaj rad Fish'a, Jarka, Foxy i Sue :-)

UPDATE: widze ze Krzys powiedzial juz to co mialem powiedziec, spoznilem sie pare minut :( no nic, jego tez posluchaj, bo prawde mowi :-)


Ja Ne,

    Gorgon


PS mam nadzieje ze moderatorzy szybko pozbeda sie paru "ludzi" z tego forum, bo tylko psuja innym humor i bzdury wypisuja...
marysia

Postautor: marysia » 23 lip 2004, 15:29

joserodolfo pisze:No trza byc kfardym a nie mientkim, bier przykład ze mnie. Juz trzy razy ode mnie odchodziła, skróciłem małpie łańcuch tak, że tylko do kibla starcza i jest git.


porozmawiamy jak wrocisz do domu josiu!!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 518 gości