podniecają mnie kobiece dłonie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

dredd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:27
Skąd: Czestochowa
Płeć:

podniecają mnie kobiece dłonie

Postautor: dredd » 12 kwie 2006, 11:45

orgromnie pobydzają mnie kobiec dłonie berdzo zmysłowe smukłe napiszcie jak jest u was jaki "nietypowe cześci ciała wad podniecają albo powodują przyspieszone bicie serca zapraszam do dyskusji oczywiscie takie jak pupa czy piersi nie wchodza w gre to kazdego podnieca DROGIE PANIE PISZCIE I WY JAK CZEŚĆ CIAŁA U FACETÓW JEST NAJBARDZIEJ SEXI
DREDD
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 12 kwie 2006, 12:02

Przede wszystkim to chyba nie ten dział.
Ty jesteś fetyszystą dłoni, kto inny jeszcze stóp (a i mi się zdarzały takie wkręty), choć bardzo mnie kręcą długie włosy (na głowie) u kobiet - takie mniej więcej do pasa :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 12 kwie 2006, 13:59

dredd pisze:"nietypowe cześci ciała wad podniecają albo powodują przyspieszone bicie serca
zdecydowanie stopy. Zadbane, z paluszkami nie wystającymi poza paluch, z podłuznymi paznokciami. Idealne do masażu, lizania i ssania. A w dodatku znowu zbliża się sezon na klapki <banan>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 12 kwie 2006, 18:25

Blazej30 pisze: Zadbane, z paluszkami nie wystającymi poza paluch, z podłuznymi paznokciami.

Blazej lamiesz mi serce ;( Ja mam wlasnie takie wystajace.

A co do czesci meskiego ciala to wlasnie dlonie. Takie silne, duze, w pewnym stopniu zniszczone.
To pierwsza rzecz na ktora zwracam uwage u facetow.

A moj ma lapki tak zmasakrowane, ze szkoda gadac. I nic o nie nie dba! Normalnie znajac moj fetysz powinien sie wstydzic swojego zachowania! :P
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 13 kwie 2006, 00:49

Silne ramiona. I trójkątne plecy <tak>
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Re: podniecają mnie kobiece dłonie

Postautor: Lawrence » 13 kwie 2006, 01:10

dredd pisze:orgromnie pobydzają mnie kobiec dłonie berdzo zmysłowe smukłe napiszcie jak jest u was jaki "nietypowe cześci ciała wad podniecają albo powodują przyspieszone bicie serca zapraszam do dyskusji oczywiscie takie jak pupa czy piersi nie wchodza w gre to kazdego podnieca DROGIE PANIE PISZCIE I WY JAK CZEŚĆ CIAŁA U FACETÓW JEST NAJBARDZIEJ SEXI


Hm......ja mam tak ze zwracam uwage tez na dlonie kobiece - musza byc ladne i zadbane - dla mnie dlonie kobiety sa oznaka delikatnosci - pieknie sie prezentuja i kobiety powinny o nie dbac......
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Postautor: Lukasz » 13 kwie 2006, 01:55

tank girl pisze:Silne ramiona. I trójkątne plecy <tak>


O właśnie ;) I do tego stopy... Hmmm... Chyba jestem zboczony :P
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 kwie 2006, 03:03

tank girl pisze:Silne ramiona. I trójkątne plecy


I keta na szyi. nie wspominajac o trzech magicznych paskach na bawelnianych spodniach.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ARAES
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: ARAES » 13 kwie 2006, 08:40

TFA pisze:
tank girl pisze:Silne ramiona. I trójkątne plecy


I keta na szyi. nie wspominajac o trzech magicznych paskach na bawelnianych spodniach.


Zapomniałeś o najważniejszym. BMW z lat 90-tych obowiązkowo - czarne najlepsze i conajmniej 4 ABSy (Absolutny Brak Szyi) w środku. Dyskojebki na to lecą. Kiedyś byłem na dyskotece gdzie jedna plastikowa mizdrzyła się do takiego goryla a on do nie z odzywką spier.., dziw.., ch.. itp A ona dalej sie mizdrzyła "oj misiu, bla bla bla". IQ poniżej 60 na bank.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 13 kwie 2006, 09:32

Hei, TFA, ARAES, cóż to? Waszym zdaniem sportową sylwetkę mają tylko dresy, i tylko plastikowe panienki z dyskotek zwarcają na ten typ sylwetki uwagę? Oj, obce są Wam widzę meandry psychiki kobiecej :)

Bardzo wiele pań uznaje silne męskie ramiona za sexowne. Nie bez kozery pojawiła się na rynku japońskim podgrzewana poduszka w kształcie ramienia męskiego :) A co do pleców; Pozwolę sobie przytoczyć fragment z książki Anne Moir i Davida Jessela, Płeć Mózgu;

Pierwsze miejsce na męskiej liście tego, co kobiety uważają za sexowne, zajmuje muskularny tors. 1% kobiet zalicza go do swoich ulubionych sech fizycznych mężczyzny. 15% mężczyzn myśli, że duży penis budzi podziw kobiet. Ale tylko 2% kobiet podtrzymuję tę opinię. Kobiety wolą szerokie ramiona i wąskie biodra.

Przykro mi Panowie. Nie dość, że dowiedliście swoimi wypowiedziami braku kultury, to na dodatek jeszcze obnażyliście swoją ignorancję w temacie :]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 kwie 2006, 09:55

tank girl pisze:Silne ramiona. I trójkątne plecy

O to, to. Ale trojkat nie moze byc za duzy, bo smieszne to wyglada :).
A ja w ogole jestem strasznie stuknieta na punkcie wlosow. Nie pamietam jak ludzie byli ubrani, ale pamietam jakie mieli wlosy. Jaki kolor, jak ulozone, jaka struktura.
A u facet uwielbiam ciemne praktycznie czarne, dosc krotke i najlepiej jakby byly krecone wlosy.
Co prawda, moj ma brazowe, ale reszta sie zgadza :).
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 13 kwie 2006, 10:00

Yasmine pisze:Ale trojkat nie moze byc za duzy, bo smieszne to wyglada :)


Co fakt to fakt. Równowaga proporcji jest bardzo ważna.
dredd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:27
Skąd: Czestochowa
Płeć:

jako autor tego tematu...

Postautor: dredd » 13 kwie 2006, 10:19

pozwole sobie stwierdzic ze kobiety istotnie zwracaj uwage na ramiona ale znam wiele kobiet które maja "miskowatych" facetow i no coz ramionami sie nie wyrozniaja ale zawsze mowia ze uwielbiaja swojego miska a wiec jak zwykle prawda zelu po srodku

a co do fanatykow kobiecych dloni to pozwole sobie napisac ze nic tak mnie nie rozgrzewa w grze wstepnej jak pieszczoty delikatnymi dłońmi kobiety i fakt ktos tu napisal ze sa oznaka delikatnosci

wstawie tu jeszcze inna defofnicje kobiecych dloni "dlonie fortepianistki" buhhahaha
smukle dlugie palce z widocznymi odksztalceniami kosci

zapewniam ze jestem normalny to ta strona wyzwala we mnie takie......hmmmm
DREDD
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 13 kwie 2006, 12:27

Ale co w dłoniach jest najwazniejsze? Kształt? A może to jak kobieta nimi dotyka? A paznokcie jakie lubicie, długie czy krótkie, pomalowane czy niepomalowane? A co sądzicie o tipsach?

Ja na przykład mam takie zboczenie że lubie uszy, zawsze zwracam na nie uwagę, lubię takie kształtne, nieodstające <aniolek>
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 13 kwie 2006, 12:39

dredd pisze:pozwole sobie stwierdzic ze kobiety istotnie zwracaj uwage na ramiona ale znam wiele kobiet które maja "miskowatych" facetow i no coz ramionami sie nie wyrozniaja ale zawsze mowia ze uwielbiaja swojego miska a wiec jak zwykle prawda zelu po srodku


Jasne, że tak, ALE.... silne ramię wcale nie koniecznie musi oznaczać ramienia bardzo umięśnionego, czy umięśnionego i szczupłego. Misiek też może być szeroki w barach i siłowo wydolny ;)
dredd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:27
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: dredd » 13 kwie 2006, 12:54

tank girl,

wiem o co ci chodzi moja dziewczyna zawsze lubiala jak ja obejmowalem tak zwanym usciskim dusiciela czyli stajac od tylu obejmowalem ja za szyja jak bym chcial udusic mowila ze bardzo to lubi

[ Dodano: 2006-04-13, 13:40 ]
hmmm zaden z was nie pisal o udach przeciesz to jedna z najbardzie erogennych czesci ciala mowie tu o wewnetrznej czeci ud
DREDD
Awatar użytkownika
ARAES
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: ARAES » 13 kwie 2006, 13:54

Trójkątny kształt. Hmmm Jak Johnny Bravo?
dredd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:27
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: dredd » 13 kwie 2006, 13:59

ARAES,

taaaaa
DREDD
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 13 kwie 2006, 14:13

ARAES pisze:Trójkątny kształt. Hmmm Jak Johnny Bravo?


Coś w tym stylu, choć proporcje Johnny'ego akurat są cokolwiek przesadzone. Sięgając do przykładów spoza kreskówek - jak wielu sportowców, facetów uprawiających nałogowo wspinaczkę..... komandosów..... :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 kwie 2006, 14:51

tank girl pisze:Hei, TFA, ARAES, cóż to? Waszym zdaniem sportową sylwetkę mają tylko dresy, i tylko plastikowe panienki z dyskotek zwarcają na ten typ sylwetki uwagę? Oj, obce są Wam widzę meandry psychiki kobiecej


Przeciez to bylo zartobliwe z mojej strony :)

tank girl pisze:Kobiety wolą szerokie ramiona i wąskie biodra


Ni i bardzo mnie to cieszy <aniolek>

[ Dodano: 2006-04-13, 14:51 ]
tank girl pisze:Przykro mi Panowie. Nie dość, że dowiedliście swoimi wypowiedziami braku kultury, to na dodatek jeszcze obnażyliście swoją ignorancję w temacie


A Ty jak zwyle zbyt spieszysz sie ze swoimi osadami.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 13 kwie 2006, 14:52

tank girl pisze:Hei, TFA, ARAES, cóż to? Waszym zdaniem sportową sylwetkę mają tylko dresy, i tylko plastikowe panienki z dyskotek zwarcają na ten typ sylwetki uwagę? Oj, obce są Wam widzę meandry psychiki kobiecej.


TFA pisze:Przeciez to bylo zartobliwe z mojej strony :)


Sugestię, że drechy i ich styl budzą we mnie zainteresowanie erotyczne uważam za uwłaczjącą mojej osobie. A żadnego mrugającego jednym okiem emotikona, który świadczył by o tym, że to żart nie wstawiłeś.

tank girl pisze:Przykro mi Panowie. Nie dość, że dowiedliście swoimi wypowiedziami braku kultury, to na dodatek jeszcze obnażyliście swoją ignorancję w temacie.


TFA pisze:A Ty jak zwyle zbyt spieszysz sie ze swoimi osadami.


Jak zwykle? Tzn.? Może jakieś przykłady?
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2006, 15:12 przez tank girl, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 kwie 2006, 15:10

dredd pisze:pozwole sobie stwierdzic ze kobiety istotnie zwracaj uwage na ramiona ale znam wiele kobiet które maja "miskowatych" facetow i no coz ramionami sie nie wyrozniaja ale zawsze mowia ze uwielbiaja swojego miska a wiec jak zwykle prawda zelu po srodku


To ze kobiety lubia zbudowanych, proporcjonalnych i umiesnionych, opalonych itd. to nie oznacza wcale ze tylko takich facetow szukaja, gdyby tak bylo to 80 % mezczyzn nie mialoby nigdy kobiety. Tak samo my mezczyzni mamy swoj ideal, podziwiamy piekne ciala w CKM-ach itd., a niekoniecznie nasza milosc bedzie sie z tym idealem zgadzac. Bylem z taka lalunia, ktora ma na kocie kilka tytulow miss i v-ce miss, zdyskwalifikowali ja na zawodach miss polonia za tatuaz (rozyczke na brzuchu) i po znajomosci z nia uswiadomilem sobie ze wyglad fizyczny naprawde nie jest najwazniejszy, nie szukam teraz kobiety podobnego pokroju (balem sie ze tak bedzie), zreszta szczerze mowiac moj fizyczny typ kobiety troche odbiega od wygladu modelki czy misski <aniolek> lubie zdrowe cialka :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 13 kwie 2006, 15:19

TFA pisze:To ze kobiety lubia zbudowanych, proporcjonalnych i umiesnionych, opalonych itd. to nie oznacza wcale ze tylko takich facetow szukaja, gdyby tak bylo to 80 % mezczyzn nie mialoby nigdy kobiety.


Nikt nie twierdzi, że kobiety chcą być tylko z dobrze zbudowanymi, proporcjonalnymi i opalonymi facetami, ale nie łatwo jest znaleźć taką, która mogąc zaprojektowac sobie idealnego kochanka chciała by gościa z barkami tej samej szerokości co biodra i klatą jak po wybuchu granatu.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 kwie 2006, 18:30

Czy ja mam wrazenie czy lapiesz za slowka i szukasz zaczepki ? <aniolek> Bo wczesniej widzialem wypowiedz o tresci :"No chyba ze tak :)" <aniolek> Nie moglo juz tak zostac ? :)

tank girl pisze:A żadnego mrugającego jednym okiem emotikona, który świadczył by o tym, że to żart nie wstawiłeś


Takie juz mam poczucie humoru, ktore zawarte jest w tresci samej w sobie a nie w mrugajacych buzkach.

[ Dodano: 2006-04-13, 18:31 ]
tank girl pisze:ale nie łatwo jest znaleźć taką, która mogąc zaprojektowac sobie idealnego kochanka chciała by gościa z barkami tej samej szerokości co biodra i klatą jak po wybuchu granatu.


No to chyba normalka, musi nas ten ktos pociagac, ale nie musi byc to zaraz laska z rozkladowki, ani facet z gazety Mens Health.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
dredd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:27
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: dredd » 14 kwie 2006, 08:22

cos tu sie na moim temacie jakies inne tematy wciskaja na temat ludzie na temat
DREDD
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 15 kwie 2006, 13:00

TFA pisze:Czy ja mam wrazenie czy lapiesz za slowka i szukasz zaczepki ? <aniolek> Bo wczesniej widzialem wypowiedz o tresci :"No chyba ze tak :)" <aniolek> Nie moglo juz tak zostac ? :)


Mogło, gdybyś zostawił swój post tak, jak był. To, co dopisałeś, zmieniło wydźwięk całości, i wymagało innego kometarza.

TFA pisze:Takie juz mam poczucie humoru, ktore zawarte jest w tresci samej w sobie a nie w mrugajacych buzkach.


75% informacji przekazywanej w rozmowie płynie z mimiki, wyrazu oczu, tonu głosu i mowy ciała, stąd używanie emotikonów jest wysoce wskazane. Poza tym nie wiem, czy uznałbys za dobry żart sugestię, że to, co Tobie się podoba w kobietach jest dajmy na to typowe dla prostytutek :]

tank girl pisze:nie łatwo jest znaleźć [kobietę], która mogąc zaprojektowac sobie idealnego kochanka chciała by gościa z barkami tej samej szerokości co biodra i klatą jak po wybuchu granatu.


TFA pisze:No to chyba normalka, musi nas ten ktos pociagac, ale nie musi byc to zaraz laska z rozkladowki, ani facet z gazety Mens Health.


Rzecz nie w tym, że musi, tylko w tym CO nas pociąga.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 487 gości