Plener i sex

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 mar 2004, 13:46

A czy podczas tych 2 minut ona tez zdazy dojsc...??
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 mar 2004, 18:42

...może i zdąży, chyba, że autobus się spóźni :562:
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 14 mar 2004, 22:18

Kobieta mnie ciagle uswiadamia ze im tak naprawde nie trzeba orgazm za kazdym razem Wystarcza sama ta przyjemnosc w trakcie , kiedy sie kocha . Trudno mi jest to pojac no ale jak tak mowi to tak chyba jest :) Wiec i te 2 minuty moga byc dla niej przyjemne :-) Nawet jesli nie przezyje go
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 15 mar 2004, 00:38

na krotka mete mysle ze moga byc przyjemne bo rzeczywiscie tak jes ze kobiecie jest dobrze i bez orgazmu. Jednak mnie osobiscie 2 min by nie zadowolily i chyba kazda kobieta predzej czy pozniej zapragnie czegos dlugodystansowego.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 15 mar 2004, 10:45

Sarah

Domyslam sie tego ze cale zycie nie wystarczy wam po 2 minuty :) Ale odnioslem sie do tego przypadku wlasne:) Mimo wszystko nie umie sie przekonac do tej waszej przyjemnosci . Choc na pewno powinienem , nie wiem , moze kiedys mi sie to uda :)

Pozdrawiam
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 15 mar 2004, 15:06

Krzys pisze:Człowiek sie rózni od zwierzat ??powiadasz . wiec idz na film PASJA tam zobaczysz czym naprawde sie człowiek rózni od zwierzęcia !


oczywiście, że się róźni - zwierzęta nie znęcają się nad innymi dla przyjemności lub by pokazać swoją wyższość.
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 15 mar 2004, 16:51

krzys pisze:Człowiek sie rózni od zwierzat ??powiadasz . wiec idz na film PASJA tam zobaczysz czym naprawde sie człowiek rózni od zwierzęcia !
Zapanowac powiadasz ??? no tak !? :549: ale ile sie wtedy traci !! :P ;)


Trochę na marginesie, ale skoro już o instynktach, naszej zwierzęcości i "Pasji", to tym się właśnie człowiek różni od zwierzęcia, że potrafi zarobić wielką kasę na zwierzęcej rządzy oglądania z bliska cierpienia i okrucieństwa.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 15 mar 2004, 17:14

Jaga- no chyba nie sądzisz że większośc ludzi idzie na ten film by pooglądać sobie tortury dla przyjemnosci? Ja przez 1/4 Pasji zasłaniałam oczy, a juz i po tym patrze na krzyż całkiem innaczej. Myslę że po to ten film był zrobiony, nie tylko dla kasy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2004, 17:37

bartek pisze:
Krzys pisze:Człowiek sie rózni od zwierzat ??powiadasz . wiec idz na film PASJA tam zobaczysz czym naprawde sie człowiek rózni od zwierzęcia !


oczywiście, że się róźni - zwierzęta nie znęcają się nad innymi dla przyjemności lub by pokazać swoją wyższość.


No w łasnie mi o to chodziło !!!!!!!!!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2004, 17:39

Jaga pisze:
krzys pisze:Człowiek sie rózni od zwierzat ??powiadasz . wiec idz na film PASJA tam zobaczysz czym naprawde sie człowiek rózni od zwierzęcia !
Zapanowac powiadasz ??? no tak !? :549: ale ile sie wtedy traci !! :P ;)


Trochę na marginesie, ale skoro już o instynktach, naszej zwierzęcości i "Pasji", to tym się właśnie człowiek różni od zwierzęcia, że potrafi zarobić wielką kasę na zwierzęcej rządzy oglądania z bliska cierpienia i okrucieństwa.


widac wiec ze nie zrozumiałs tego filmu albo raczej jego przekazu jaki niesie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 15 mar 2004, 19:19

Ale większośc idzie na tortury. Każdy chce dotknąć PRAWDY za 15 zł, jakby jej nie było wokół. Gdyby nie było tortur, nie byłoby kasy, a film pokazywałyby tv publiczne podczas Świąt Wielkanocnych. NAJLEPIEJ SPRZEDAJE SIĘ PRZEMOC i każdy producent to wie. A żeby zrozumieć, wystarczy przeczytać Biblię.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 15 mar 2004, 19:33

Chyba zle trafilem bo temat jest Plener i sex a pisza tu o filmie Pasja ? Hmmmm
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Bobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 29 lut 2004, 19:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bobi » 15 mar 2004, 20:02

Hmm temat jest inny, Pasje zostawcie wspokoju.
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 15 mar 2004, 21:24

to ja zaczęłam, sorki, już nic nie powiem :562:
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 lip 2004, 21:28

hejka! widze ze nikt tu juz dawno nic nie pisal ;) ja wlasnie po raz pierwszy zaliczylam lasek, nawet nie musielismy dlugo szukac jakiegos miejsca. Nikt nam nie przeszkadzal i bylo naprawde miodzio :) niedlugo pewnie to powtorzymy :619:
Pozdrawiam wszystkich :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 lip 2004, 22:01

No to fajowo i na pochybel z pogodą ;)

My zaliczyliśmy różne "plenery", ale jeden... :D :
Węgry, camping, namiot dalej od innych, noc, mała orgia, krzyki i jęki mojej ukochanej...
Wstajemy rano.... a tu 1 metr od naszego namiotu stoi namiot rodzinki rodaków :560:
Mama-Polka jak nas zobaczyła rano, od razu puściła wiązkę, że nie mogła przez nasze bara-bara zasnąć.
Już miałem coś w ustach :565: gdy mnie wyręczył tata-Polak, "siadając" na żonę swą.

Zmieniliśmy "lokal".
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 16 lip 2004, 22:09

:) my się wybieramy jak się tylko zrobi cieplej pod namiot :) oj bedzie się działo... :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 lip 2004, 22:13

nie no akurat pogoda to nam dzis dopisala ;) moze nie bylo prazacego slonca (ale nam i tak bylo bardzo goraco ;) ) ale przynajmniej nie padalo... poza tym nie ma to jak kocyk i jeszcze jakas narzutka w "barwach ochronnych" w razie spotkania z jakims zapalonym grzybiarzem :027: naprawde nie myslalam ze tak latwo bedzie znalezc miejsce gdzie bedziemy miec swiety spokoj g:D polecam wszystkim zeby sprobowali. Ja wiem ze to byl moj pierwszy raz w lasku ale na pewno nie ostatni ;)))
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 lip 2004, 22:46

Nio!!!
Na dobry sex zawsze jest pogoda.
Pamiętam też zaj....sty sex w letniej ulewie :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 17 lip 2004, 16:02

taka_jedna pisze::) my się wybieramy jak się tylko zrobi cieplej pod namiot :) oj bedzie się działo... :)

My się zamierzamy wybrać na namiot pod koniec sierpnia na tydzień. Może orgietki nie będzie ale będzie zapewne fajnie :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 17 lip 2004, 16:45

Kurczę, mi się podobają szybkie numerki, ale niestety w ich trakcie się nie podniecam. Potrzebuję czasu, dużo pieszczot, a taki numerek polega tlyko na jak najszybszym zdjęciu ubrania. No a nie bedę się przecież kochać "na sucho" jeśli nie jestem podniecona, bo i tak czasem na mokro mnie boli. Mam nadzieję że to z czasem się zmieni.
Awatar użytkownika
Asanpi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2004, 22:23
Płeć:

Postautor: Asanpi » 17 lip 2004, 22:18

Aga, ja tez tak mam, daltego najlepsze sa wowczas prezerwatywy ze srodkiem nawilzajacym..
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 lip 2004, 00:41

Aga pisze:Kurczę, mi się podobają szybkie numerki, ale niestety w ich trakcie się nie podniecam. Potrzebuję czasu, dużo pieszczot, a taki numerek polega tlyko na jak najszybszym zdjęciu ubrania. No a nie bedę się przecież kochać "na sucho" jeśli nie jestem podniecona, bo i tak czasem na mokro mnie boli. Mam nadzieję że to z czasem się zmieni.

Wiesz...
Od momentu rozpięcia guzika pod szyją ;) do ściągnięcia majtek powinnaś być już nieźle nawilżona.
Sądzę, że rozpraszasz się, wówczas, na rozglądanie się wokół, na to czy jest "bezpiecznie"...
Olej to!
Skup się na sobie. Facet w tych momentach też myśli.
A gdyby co... to TWOJE życie i Twój sex. Nikt nie prawa się wtrącać do tego.
:)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 lip 2004, 07:57

Potrzebuję czasu, dużo pieszczot, a taki numerek polega tlyko na jak najszybszym zdjęciu ubrania.


Do szybkiego numerka, nie trzeba nawet rozbierać się do naga, i stąd moje rady, że jak przyjdzie ochota, to każde miejsce jest dobre bez zwrócenia na siebie uwagi osób postronnych (mam tu na myśli plener, a nie jakieś miejsca publiczne np. typu zatłoczony autobus).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Asanpi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2004, 22:23
Płeć:

Postautor: Asanpi » 18 lip 2004, 10:25

chodzi o to, ze kobieta zawsze podnieca sie wolniej - tzn. wolniej staje sie mokra niz facet gotowy - dlatego zawsze bedzie potrzebowala ciut wiecej czasu.. tak mi sie przynajmniej wydaje..
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 lip 2004, 10:40

chodzi o to, ze kobieta zawsze podnieca sie wolniej - tzn. wolniej staje sie mokra niz facet gotowy - dlatego zawsze bedzie potrzebowala ciut wiecej czasu..

To jest fakt, ale sex to nie wyścigi, a szybki numerek to nie to samo, że musi być szybko. A po drugie, to jak dziewczyna decyduje się na taki numerek to musi być już odpowiednio podniecona a tym samym i nawilżona. Bo szybki numerek rozumiem jako sam akt bez całej gry wstępnej, do którego oboje partnerzy są już gotowi (co wcale nie oznacza, że musi się szybko skończyć- i z reguły trwa dłużej niż normalnie).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 lip 2004, 10:52

Asanpi pisze:chodzi o to, ze kobieta zawsze podnieca sie wolniej - tzn. wolniej staje sie mokra niz facet gotowy - dlatego zawsze bedzie potrzebowala ciut wiecej czasu.. tak mi sie przynajmniej wydaje..

No właśnie, myślę tak jak Jarek...
Szybkie numerki powinno się robić kiedy Kobieta będzie chcieć, czyt. będzie miała ochotę, czyli będzie podniecona i przez to mokra. A nie gdy facet krzyknie: robimy!
Jeśli tak krzykniesz Ty, Asanpi, to ręczę Ci, że facetowi stanie za 10 sekund.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Asanpi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2004, 22:23
Płeć:

Postautor: Asanpi » 18 lip 2004, 11:52

Mysiorek pisze:Jeśli tak krzykniesz Ty, Asanpi, to ręczę Ci, że facetowi stanie za 10 sekund.


g:D g:D g:D ;)
Awatar użytkownika
Karolina23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 17 sie 2004, 00:26
Płeć:

Postautor: Karolina23 » 17 sie 2004, 23:52

[/quote]Asanpi napisał:
chodzi o to, ze kobieta zawsze podnieca sie wolniej - tzn. wolniej staje sie mokra niz facet gotowy - dlatego zawsze bedzie potrzebowala ciut wiecej czasu.. tak mi sie przynajmniej wydaje.. [/quote]

A guzik prawda że kobieta się podnieca wolniej. Jak to się mówi zależy jak leży. Mnie wystarczy lekki dotyk chłopaka, potem jeszcze jeden i mam mokro. Mnie nie wiele trzeba aby się podniecić,a w tym konkretnym przypadku , jak wy to nazywacie .....hihih......zmoczyć. Nie wiem od czego to zależy, ale ja tak na pewno nie mam. Potem to już inna bajka..............
Nie będzie przyjacielem kobiety, kto może być jej kochankiem!!!
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 19 sie 2004, 13:25

Szybkie numerki, jak wszystko mają swój urok, ale i swoje wady, z resztą już wspomniane przez przedmówczynie, co do seksu w plenerze może być całkiem milusio tylko trzeba uważać na mrówki, żuczki i tego typu drobiazg ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 469 gości