Marzenia seksualne

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Jarek

Marzenia seksualne

Postautor: Jarek » 22 gru 2003, 12:23

Czy macie jakieś marzenia seksualne?
Zapewne tak, to opowiedzcie o nich
Ja zacznę:mam 25 lat i marzy mi się sex z dojrzałą kobietą, taką w wieku 40-50 lat, najlepiej mężatką, nie dla tego, żeby się sprawdzić, bardziej żeby zobaczyć jak będzie jak moja żona będzie tyle miała. Co wy na to?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2003, 14:08

Hmmmm ? tez tak miałem jak byłem w twoim wieku , chodz do dzis sex z zadbana elegancką piekną pania znacznie starsza odemnie pozostał , pozdrawiam
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 gru 2003, 14:48

Ja mam 20 lat i nie bardzo pociągja mnie starsze panie... Wole takie w moim wieku... Ale o czym będę marzył za lat kilka, to kto wie...

Pozdrawiam...
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 06 lip 2004, 12:33

Ja tez czesto rozmyslam jak by to bylo z takim MILFEM pobaraszkowac :))
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 06 lip 2004, 13:22

Oj tak, taka fajna elagancka, zadbana pani w wieuku 35 lat to byloby to... :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lip 2004, 13:25

[quote="sallvadore"]Oj tak, taka fajna elagancka, zadbana pani w wieuku 35 lat to byloby to... :D[/quote
Alez żes dowalił , ja to mysle ze w wieku 35 lat to kazda jest jeszcze elegancka i zadbana (poza wyjątkami , ale te obejmują nawet 20 latki !)] gdyby tu były 35 latki pewnie poczuły by sie urazone , i miły by racje !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 06 lip 2004, 14:57

krzys pisze:
sallvadore pisze:Oj tak, taka fajna elagancka, zadbana pani w wieuku 35 lat to byloby to... :D[/quote
Alez żes dowalił , ja to mysle ze w wieku 35 lat to kazda jest jeszcze elegancka i zadbana (poza wyjątkami , ale te obejmują nawet 20 latki !)] gdyby tu były 35 latki pewnie poczuły by sie urazone , i miły by racje !


tak kobieta w wielu 35 jest zadbana i elgancka nie mniej od 20 latki ! ale co z tego ??? czym mialbym urazic dojrzalsze forumowiczki? chyba ze dla ciebie marzeniem jest seks z kobieta starsza "zniszczona" przez plynnacy czas? :551: (i tak odebrales moj post?) to jakis twoj fetysz krzysiu?? ;)
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 06 lip 2004, 15:23

Nie wiem czemu panowie, ale jak czytam wasze heh ... marzenia seksulane ... z motywem starszej zadbanej kobitki to mi ręce opadają. Az tak bardzo wam sie nudzi w wyrku z młodymi paniami iż myslicie o paniach wiekowych. Zapewniam iż w te klocki to nie jedna 16 latka :562: mogła by zawstydzić doświadczone kobietki :DDDDDD i was także.
Chyba że to rzeczywiście jakiś fetysz :D
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 06 lip 2004, 18:15

A to ja się zastanawiam jak by to było z młodym, niedoświadczonym chłopcem. Tk koło 20 lat :P Nie mam z tym jednak związanych marzeń erotycznych.

Ja to jestem z tych, które w dzieciństwie marzyły o królewiczach, a w młodości o rycerzach w lśniacych zbrojach, gotowych zawsze stanąć w obronie, zabijających smoki i własnorecznie dla swej lubej wyławiających krokodyle z Nilu ;) ;) ;) To chyba jest to, co mnie podnieca ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 lip 2004, 20:13

A ja zawsze chciałem być wyjebany przez stado goryli. ;)
:D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lip 2004, 20:19

szilkret pisze:Nie wiem czemu panowie, ale jak czytam wasze heh ... marzenia seksulane ... z motywem starszej zadbanej kobitki to mi ręce opadają. Az tak bardzo wam sie nudzi w wyrku z młodymi paniami iż myslicie o paniach wiekowych. Zapewniam iż w te klocki to nie jedna 16 latka :562: mogła by zawstydzić doświadczone kobietki :DDDDDD i was także.
Chyba że to rzeczywiście jakiś fetysz :D


W kwesti tej 16-to latki ! nie masz racji i ja tu akurat moge coś na ten temat , tak sie składa powiedzieć niestety , piszesz bzdury !!

Salvadore , nie zrozumiałes mnie ! ale to nic , po krótce wyjasnie !! ze 35 lat to czasem wyglada sie tak samo jak te 20 , jak jest jak piszesz zadbana , a niejkednokrotnie i młodziej od niektórych 20 ,latek ;) Wiem bo jak chodziłemz zoną na dyskoteki jak miała lat 33 to małolaty ja podrywały biorać ją za równiesniczkę !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 lip 2004, 20:31

A mi raz w sklepie piwa nie chciała baba sprzedać...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 09 lip 2004, 13:57

Zapewniam iż w te klocki to nie jedna 16 latka mogła by zawstydzić doświadczone kobietki i was także.


Czyżbyś chciała przez to powiedziec, że w wieku 16 lat byłaś w te klocki lepsza niż teraz?Jeśli tak, to w czym byłaś lepsza?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lip 2004, 12:34

Zapewniam iż w te klocki to nie jedna 16 latka mogła by zawstydzić doświadczone kobietki
Miedzy slowem "zawstydzic" a zdaniem "byc lepszym" jest pewna subtelna roznica.
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 12 lip 2004, 23:35

Z facetami to jest tak - im młodszy tym mu sie starsze podobają. A im starszy tym młodsze. Wiem z własnego doświadczenia. Każdy wzdychał kiedyś do jakiejś nauczycielki. Teraz jest etap, że rówieśniczki są ok... A później to już tylko usiąść i płakać... :567:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 lip 2004, 00:07

lord dream pisze:Z facetami to jest tak - im młodszy tym mu sie starsze podobają. A im starszy tym młodsze. Wiem z własnego doświadczenia. Każdy wzdychał kiedyś do jakiejś nauczycielki. Teraz jest etap, że rówieśniczki są ok... A później to już tylko usiąść i płakać... :567:


Jaki z tego wniosek :570: ??

Słyszałem kiedyś powiedzenie, ze z kobietami jest zupełnie inaczej niż z winem. Bo im młodsze tym lepsze ;)
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 13 lip 2004, 08:10

Wniosek?? Co niektórzy próbują tu porównywać które są lepsze - młodsze czy starsze. A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (czytaj od wieku).
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lip 2004, 08:40

lord dream pisze:Z facetami to jest tak - im młodszy tym mu sie starsze podobają. A im starszy tym młodsze. Wiem z własnego doświadczenia. Każdy wzdychał kiedyś do jakiejś nauczycielki. Teraz jest etap, że rówieśniczki są ok... A później to już tylko usiąść i płakać... :567:


Nieprawda !! nie zgadzam sie z tym ! dalej ciągle mam tak samo !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 13 lip 2004, 08:44

Nieprawda !! nie zgadzam sie z tym ! dalej ciągle mam tak samo !
Dalej Ci się starsze podobają...????
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 lip 2004, 00:13

Mnie się podobają wszystkie Kobiety.
(Kobiety, a nie dziewczynki...żeby mi tu żaden prokurator nie wjechał z ostatnio modnym tematem...)
A te w wieku... średnim za to, że wiedzą czego chcą i umieją to powiedzieć i wprowadzić w czyn.
Kobiety młode się krępują (raczej) w wielu sprawach, choć chciałyby coś tam więcej :615:

A może, jeszcze, nie mają tak rozszerzonych horyzontów ??
:616:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 16 maja 2006, 15:39

Marzenia?? :) prosze bardzo...

Wspanialy wieczor zakonczony wspanialym seksem kilkugodzinnym [wlaczajac w to gre wstepna/kapiel/prysznic] w pokoju pelnym swiec zapachowych, koniecznie nastrojowa muzyczka [jak dla mnie - jazz najlepiej - T. Stanko, M. Bogdanowicz i inni], kobieta z pieknym zapachem, znyslowa bielizna, ponczochy biale lub czarne, koszula na sobie bez niczego pod spodem, delikatne muskanie ciala partnerki do maksymalnego rozgrzania, delikatne docieranie do stref erogennych tak zeby partnerka az prosila sie o to zeby juz zaczac........ :)
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 16 maja 2006, 15:44

miałem dziesięć lat, plażą szły zakonnice i poznałem co to seks :P chciałabym zdradzić mojego z autobusem arabów ;P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Aguś

Postautor: Aguś » 24 maja 2006, 22:33

A ja bym chciała tak namiętnie i nieco brutalnie (NIECO!) gdzieś w gęstym lesie, przy drzewie, wśród zapachu sosny i igliwia. Wśród trzepotu skrzydeł ptaków, wystraszonych moim głośnym krzykiem...ach z idealnym mężczyzną...
:D
Awatar użytkownika
manter
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:18
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: manter » 24 maja 2006, 22:51

Mysiorek pisze:Mnie się podobają wszystkie Kobiety. (...)


lizus :P
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 24 maja 2006, 23:03

Ja nie mam specjalnie wyuzdanych marzeń...

... a te mniej wyuzdane zazwyczaj wprowadzam w czyn, więc o czym tu pisać :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 24 maja 2006, 23:10

Ja mam jedno, ktore wkrotce zrealizuje. <banan>

Takie...
...slubne :P
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 maja 2006, 23:19

35 latka..do takiej czułbym respekt pełen.. <hahaha>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
mannivel
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:48
Skąd: Ithilien
Płeć:

Postautor: mannivel » 25 maja 2006, 21:37

Byłem ze starszą, z młodszą i w moim wieku. No matter the age....
A jeśli chodzi o marzenia.... no to mam liczne, kilka spełnionych, ale najważniejsze jeszcze nie (zlotooka kotka - gratluje <pijaki> ).
Jezioro, gwieździsta noc, ciepły koc, ewentualnie kieliszki wina, wspolna kapiel, a potem milość (podkreślam MIŁOŚĆ) na plaży...
...when you're better all alone....
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 25 maja 2006, 22:34

Na plaży piasek w kobietę wchodzi na równi z Tobą...

... wypróbowane i odrzucone- no cóż, raz można, ale o "repecie" nie ma co myśleć.

Seks na plaży to jeden z ulubionych tematów romansideł... ale znalezienie pustej plaży to jedno wyzwanie, kwestie techniczne to drugie... lepiej już w wodzie a nie na plaży :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 maja 2006, 01:17

Aguś pisze:A ja bym chciała tak namiętnie i nieco brutalnie (NIECO!) gdzieś w gęstym lesie, przy drzewie, wśród zapachu sosny i igliwia. Wśród trzepotu skrzydeł ptaków, wystraszonych moim głośnym krzykiem...ach z idealnym mężczyzną...

I kleszcze wbijajace sie w tylek. Dzieki, postoje :)
Na plazy tez kapa, nienawidze piasku miedzy moimi posladkami.
Z kolei w tej chwili nie marzy mi sie seks z dwoma kobietami (se poszlo marzenie), lecz:
Lawrence pisze:Wspanialy wieczor zakonczony wspanialym seksem kilkugodzinnym [wlaczajac w to gre wstepna/kapiel/prysznic] w pokoju pelnym swiec zapachowych, koniecznie nastrojowa muzyczka [jak dla mnie - jazz najlepiej - T. Stanko, M. Bogdanowicz i inni], kobieta z pieknym zapachem, znyslowa bielizna, ponczochy biale lub czarne, koszula na sobie bez niczego pod spodem, delikatne muskanie ciala partnerki do maksymalnego rozgrzania, delikatne docieranie do stref erogennych tak zeby partnerka az prosila sie o to zeby juz zaczac........

Dodam jeszcze, ze najwiekszym takim marzeniem byloby spelnienie tego o czy napisal Lawrence, a pozniej mozliwosc otworzenia oczu, i zobaczenia ukochanej osoby spiacej slodko obok Ciebie. I nie marzenie seksualne, ale milosne. Bo tu o milosc chodzi, a nie puste walenie jajkami o tylek partnerki.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 289 gości