Całuski, kobietki, piękno

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 lip 2004, 01:15

a ja uwazam ze jezeli dziewczyna lubi się całowac z inną dziewczyną sprawia jej to przyjemnosc, to powinna to zrobic przy chłopaku bo jak widac wiekszosc facetow to pociaga :) ja natomiast usłyszalam parę razy pół zartem poł serio ze chciałby to zobaczyc, ale na razie mnie to zdecydowanie odrzuca. Moze jeszcze nie spotkałam "tej" dziewczyny.... :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 14 lip 2004, 08:32

Co tu dużo gadać. Jednym słowem polecam. Fajne doświadczenie dla obojga. :D
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 14 lip 2004, 09:37

Ale u kobiet jest inaczej bo dla nich nie byloby przyjemne gdyby sie dowiedziały, że ich facet bzykał się z tą samą płcią czyli facetem, już pewnie wolałyby żeby to zrobił z inną, bo wtedy nie czuły by się źle z myślą o tym, że bzykał je pedał.

Czyli tolerujemy lesbijki ale gejów juz nie. Ciekawe.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 09:49

JA TAM NIE TOLERUJE ANI JEDNYCH ANI DRUGICH !!!!! POWINNO SIE DLA NICH STWORZYC GETTA !! poza tym całowanie sie dwóch dziewczyn i ich trzymanie sie za rązckę wcale nie oznacza iz są lizbijkami !

natomiast całujący sie panowie, są nimi juz na 99% I TU JEST TA WŁASNIE RÓZNIC A!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 14 lip 2004, 09:52

A ty byś chciała zobaczyć swojego faceta w akcji z innym?? Może nie sam na sam ale np przy jakiejś wiekszej zabawie.... Moja dziewczyna twierdzi, że chetnie by zobaczyła jak np robie loda jakiemuś kolesiowi powiedzmy razem z nia :) Skoro ona może się całować z dziewczyną i mieć na ich temat fantazje to czemu ja nie miałbym mieć na temat facetów - to jej zdanie. Jak to Krzysiu mówi - nigdy nie mów nigdy. :P Pewnie panowie mi tu zaraz niezła censored... dadzą. :D
bulsar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 17 cze 2004, 13:25
Płeć:

Postautor: bulsar » 14 lip 2004, 10:51

Czyli tolerujemy lesbijki ale gejów juz nie. Ciekawe.


Nie droga Ago, ja tak nie napisałem. Tylko chciałem pokazać jedną z różnic między płciami:P. Nie chodzi tu o tolerancje dla jednych czy drugich tylko o to dlaczego jednych się bradziej brzydzimy a drugich mniej. To, że ktoś Cie brzydzi nie oznacza jeszcze, że jesteś nietolerancyjna. Najlepiej odpowiedz mi na pytanie: Co by Cię bardziej zabolało:
a) Gdyby Twoj facet Cię zdradził z kobietą Czyli krótko mówiąc wszedł w nią
b) Gdyby Twoj facet zdradził Cie z factem i dał się mu spenetrowac:P

Ja myśle, że wolałabyś rozwiązanie a)
Bo Twoj facet robiąc to z kobietą dalej pozostaje mężczyzną, ale gdy da sobie wejsc w swój tyłek innemu facetowi to wtedy jest już nieco zniewieściały.
O tym cały czas mówiłem :556:
A gdybyśmy zadali podobne pytanie Panom na forum. Co byłoby dla Ciebie mniej bolesne:

a) Gdyby Twoja dziewczyna zdradziła Cię z kobietą
b) Gdyby Twoja dziewczyna zdradziła Cię z facetem

Myśle, że w tej sytuacji panowie wybiorą opcję a)
Bo gdy kobieta bzyka inną kobietą (tylko jak? Co najwiecej to palec jej włoży :556: ) to i tak mężczyzna z niej nie będzie, a facet i tak w podświadomości ma to, że one obie i tak należą do niego, albo przynajmniej chce by tak było. Jednym słowem czuje się przywódcą stada :556:
Gdyby jednak jego kobieta dopuściła się wariantu b) byłoby to dla niego straszne, że inny samiec wszedł na jego terytorium i odebrał mu samice, w dodatku jedyną jaką posiadał
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 lip 2004, 10:54

świetne wytłumaczenie :) zgadzam się :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 14 lip 2004, 12:09

Krzyś napisał:
JA TAM NIE TOLERUJE ANI JEDNYCH ANI DRUGICH !!!!! POWINNO SIE DLA NICH STWORZYC GETTA !!

Mam nadzieję, iż to był żart z Twojej strony.
Jeśli nie, to może podasz powody dla których Ci oni przeszkadzają?
Jedynymi osobami nadającymi się do gett są ci, którzy chcą w nich zamykać innych.
:560:
;)...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 14 lip 2004, 12:36

Krzyś pisze:JA TAM NIE TOLERUJE ANI JEDNYCH ANI DRUGICH !!!!! POWINNO SIE DLA NICH STWORZYC GETTA !!

Krzysiu jeżeli ty tak naprawde uważasz to dziwie ci się. W czym tobie ci ludzie przeszkadzają? Każdy z nich jest tak samo człowiekiem jak ty i ja. Co z tego, że oni lubią po prostu własną płeć. Otóż nic. Ja jestem za tym, żeby dać im prawo do zawierania małżeństw ale bez możliwości adopcji dzieci. Poza tym gdyby każdy myślał w podobnych kategoriach to 3/4 ludzi byłoby zamknięte w getcie. Bo nie tolerować można nie tylko gejów i lesbijki ale liberałów, osoby o innych poglądach itd.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
selene
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 03 lip 2004, 13:09
Płeć:

Postautor: selene » 14 lip 2004, 12:42

Jedynymi osobami nadającymi się do gett są ci, którzy chcą w nich zamykać innych.

Pełna zgoda.
Najpierw getto, a później co, przepraszam?
Eksterminacja?
:571:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 12:56

Zawsze jest białe i zawsze jest czarne , nie pisałem o białym bo myslałem iz wezmiecie to pod uwagę , ale widać nie
Białe to ... ludzie odmiennej orientacji sexualnej , którzy nie afiszuja sie z tym i pozostają jakby a uboczach , nie widac tego po nich na ulicy, nie obnosza sie z tym , dla tych normalne miasto ;)
Czarne to .... ludie o odmiennej oroientacji sexualnej , którzy obnosz sie z tym na codzien i na uilicach , chodzą ze soba za rączkę , całuja i sciskaja sie w miejscach publicznyhc itd, dla takich ...GETTO !! ZDRECYDOWANIE nie mam ochoty ich ogladac , ani by patrzryły na to me dzieci !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 14 lip 2004, 13:05

Krzyś jak pisałem wcześniej wystarczy nie patrzeć.;)
Jak myślisz dlaczego oni się tak obnoszą ze swoją seksualnością - chcą prowokować, a nakręcają ich do takiego zachowania właśnie poglądy ludzi, którzy chcieli by ich pozamykać w gettach. Gdyby nie czuli się pokrzywdzeni i spychani na margines, to nie walczyli by o swoje prawa i między innymi Twoje dzieci, jeśli sobie tego nie życzysz, byłyby w mniejszym stopniu narażone na kontakt z takimi ludźmi i ich zachowaniami.
A poza tym jako świadomy Tatuś na pewno rozmawiasz o tym ze swoimi dziećmi - a to jest najważniejsze, oswajanie z różnorodnością naszego świata jest przecież etapem wychowania i dorastania - więc nie ma co demonizować wpływu takich scen na dzieci.
;)...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2004, 13:17

lord dream pisze:chetnie by zobaczyła jak np robie loda jakiemuś kolesiowi powiedzmy razem z nia :)


Ale jaja! No nie pomyślałem jeszcze o takim "układzie" :563:
Chyba ciężki do przejścia, ponieważ Kobiety inaczej na takie sprawy patrzą...
(nie wspominając facetów-niegejów) :565:
Czy jest tu jakas Kobieta, którą podniecałaby taka sytuacja jak wymienił lord dream?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 lip 2004, 13:23

Gejów nie bardzo toleruję ale nich sobie robią co chcą tylko żebym tego nie widział. KObiety les mniej mi przeszkadzają choc normalne tez to nie jest. Ale jakby moja kobieta całowałaby sie z jakąś inną dziewczyną urwałbym jej "jaja" :)
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 14 lip 2004, 13:28

Fish napisał
Ale jakby moja kobieta całowałaby sie z jakąś inną dziewczyną urwałbym jej "jaja"

Haaaaaaaaachchch - no ja bym zrobił to samo - myślę, że to jedyne możliwe wyjście z takiej sytuacji z zachowaniem resztek męskiej godności.
:564:
Pozdrówka Fishu
;)...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2004, 13:33

fish pisze:... jakby moja kobieta całowałaby sie z jakąś inną dziewczyną urwałbym jej "jaja" :)

Tak od razu?? :566:
A może warto byłoby się dowiedzieć czy czegoś jej nie brakuje? czy ma jakieś pragnienia? myśli? marzenia?
Ja bym tak zrobił...w myśl mojej zasady poniżej:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 lip 2004, 13:35

Tak od razu??


Nie od razu. Najpierw zrobiłbym awanturę. Rozmawiac mógłbym jakby się pocałowała z facetem ale i tak byłaby to ostatnia rozmowa (chyba).
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2004, 13:59

fish pisze:Nie od razu. Najpierw zrobiłbym awanturę. Rozmawiac mógłbym jakby się pocałowała z facetem ale i tak byłaby to ostatnia rozmowa (chyba).

Czyżby "zero" tolerancji? Czyżby "złota klatka"?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 lip 2004, 14:00

W tych sprawach zero.
Niestety przejścia w życiu.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2004, 14:03

Hmm...
A to ciekawe, jak ludzie potrafią być różni.
Bo ja na odwrót, właśnie po przejściach w życiu.

Pozdrawiam
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 14:05

Ja tez myslałemiz przejscia czynia nas własnie bardziej tolerancyjnymi !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 lip 2004, 14:06

Nie wiem jak u Ciebie ale ja dostałem "po rogach". Pisałem juz tu na forum o tym wielokrotnie. Dlatego każda taka sytuacja jest dla mnie frustrująca. Może mi sie to kiedys zmieni ale od 5-ciu lat tak jest w dalszym ciągu.
Nie jest to obsesyjna zazdrość ale takiej sytuacji jak pisałem powyżej bym nie zniósł.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 14:10

Oj to zle z Tobą !? już Ci nie minie , traktuj zycie bardziej lajtowo !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2004, 14:11

[quote="fish"]...ale ja dostałem "po rogach"...[quote]

No...ma się rozumieć, że ja też dostałem w "te" częsci, ale po otrzepaniu się zmienił mi się światopogląd na "te" sprawy na bardzo tolerancyjny.
Zresztą...kiedyś nakręcę o tym film, bo takiej historii (która jeszcze trwa) nie przeżył chyba nikt. :561:
Ale...my tu nie o tym :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 lip 2004, 14:11

Staram się i mi nie wychodzi !

Heeeellllllpppppppppp :) :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 14:13

Mysiorek pisze:
fish pisze:...ale ja dostałem "po rogach"...

No...ma się rozumieć, że ja też dostałem w "te" częsci, ale po otrzepaniu się zmienił mi się światopogląd na "te" sprawy na bardzo tolerancyjny.
Zresztą...kiedyś nakręcę o tym film, bo takiej historii (która jeszcze trwa) nie przeżył chyba nikt. :561:
Ale...my tu nie o tym :564:


Takis pewnien !??????,ze nikt ? mnie by materiału starczyło na 3 filmy ! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 lip 2004, 14:14

A tak na serio mam bardzo wyrozumiałą kobietę która nie daje mi powodów do zazdrości.
No raz dała a poźniej tydzień przepraszała :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 14:15

To trzymaj ja by nie uciekła , oj trzymaj !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 lip 2004, 14:15

To chłopaki kręcimy wspólny :)
To będzie HIT ! :D
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2004, 14:18

fish pisze:To chłopaki kręcimy wspólny :)
To będzie HIT ! :D

Hehehe...
Już prawie mamy Oscara
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 424 gości