Nago na plaży

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Andrus

Nago na plaży

Postautor: Andrus » 12 cze 2004, 22:47

Co sądzicie o opalaniu się nago, zbliża się przecież lato. Ja z żoną ,jeżeli mamy taką okazje lubimy w ten sposób się opalać. Uważam, że ciałko równo opalone bez zbędnych białych paskówjest o wiele bardziej ponętne. :570: Jestem ciekaw waszych poglądów na ten temat.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 12 cze 2004, 22:53

Nago opalam się tylko w solarium. Jak dla mnie możecie nawet tańczyć na golasa ;) , byle nie przy mnie :D Osobiście nie przepadam za widokiem zupełnie nagich ludzi, poza moim mężem i dzieckiem. Dlatego jak ktoś lubi, nich się opala na plaży dla nudystów, nie mam nic przeciwko.

P.S. Na plaży najbardziej nie znoszę widoku starych bab, którym nie chciało się kupić kostiumu i opalają się w stanikach. Blee.
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 12 cze 2004, 23:05

Ja albo kożystam z mojego BALKONU albo z Soralium ale najprzyjemniejszy to jest wyjazd za miasto z chłopakiem! <ale uwaga czasami zostaja plamy na ciele...naprzyklad kawałek glowy na pupie albo klatce piersiowej! :551: >
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 12 cze 2004, 23:12

Jeżeli już mowa o plaży to bardzo nie lubie jak na kocu leży jakaś ładna dziewczyna a kiedy podnosi ręce wychodzą jej gigantyczne głosy :P (bleee). Równomiernie opalone ciało hmmmm ;) to fakt ... zawsze jest tak że cały jestem brązowy a tyłek mam biały jak ściana :P Ja osobiście wole kobiety o bladej skórze ;) Jak ktoś lubi na golasa sie opalać to jego sprawa mi to zupełnie nie przeszkadza a jakieś blade paski od staników czy cuś ... zbędny szczegół ... kobiety nawet w paski są piękne :D :D
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Andrus

Postautor: Andrus » 12 cze 2004, 23:15

SueEllen uważam że nie należy narzucać się swoją obecnością innym dlatego, wybieramy ustronne miejsca zdala od zgiełku. Swoją drogą prawdziwe słońce to :572: nie to co solarium :570:
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 12 cze 2004, 23:24

P.S. Na plaży najbardziej nie znoszę widoku starych bab, którym nie chciało się kupić kostiumu i opalają się w stanikach. Blee.


gorzej kiedy robią to bez nich ... :P
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 cze 2004, 23:38

Na plaży najbardziej nie znoszę widoku starych bab, którym nie chciało się kupić kostiumu i opalają się w stanikach. Blee.

Niestety jest to dość częsty widok i nie tylko na plaży, ale i na balkonach, w ogródkach, na działkach. Takie widoki tylko odbierają apetyt do wszystkiego. Powinni tego zabronić (jak w "Media Marckt").
Ostatnio zmieniony 12 cze 2004, 23:46 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 12 cze 2004, 23:39

ja w ogóle jak ide po plazy to najlepiej jaknie ma tam duzo ludzi idziesz rano babki sie opalaja w stanikach albo bez nich dziewczyny sie nie gola na nogach pod pachami nie mowiac okolice bikini!odstaja im staniki albo ida i sie ciesza ze maja rozmiar d....<>tzn..takie sliczne idiotki! a gdzie naturalnosc! <ps czasami jednak mozna sie posmiac z chlopakow...ale to juz inna bajka!>
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 12 cze 2004, 23:48

zamiast jechać na plaże i patrzeć na to wszystko proponuje góry ;) aktywny wypoczynek jest najlepszy :D
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 12 cze 2004, 23:49

tak albo kompiel nago...to dobiero opala...... i jak meczy!
Andrus

Postautor: Andrus » 13 cze 2004, 00:03

Kąpiel popieram :570:
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 13 cze 2004, 00:06

a co juz probowales i jak sie opaliles? :570:
Andrus

Postautor: Andrus » 13 cze 2004, 00:13

Na heban, może to nie za bardzo bezpieczne dla zdrowia ,ale naprawdę fajna sprawa takie opalanie. No oczywiście bez podglądaczy.Polecam
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 13 cze 2004, 00:17

:569: ej ten pan co sie kompie nago w baltyku prosze natychmiast zalozyc majtki! tu sie kapia dzieci!!


JA I PRODERYJNOSC>>>>>>hahahahahahahaah ja i LPR.....hahahahaha :D :D :D
Ostatnio zmieniony 13 cze 2004, 00:24 przez mon_cheri, łącznie zmieniany 1 raz.
Andrus

Postautor: Andrus » 13 cze 2004, 00:23

Może należysz do LPR, nie bądź taka pruderyjna.

Przecież jesteśmy już podobno w Europie. Np. w Niemczech zauważyć można wiele pań i panów opalających się w ten sposób nawet na wspólnych plażach ,nikomu to nie przeszkadza i dodam nawet że daleko im do figur modelek.W Grecji czy w Hiszpanii można zauważyć sporo Polek opalających się w toples. przypuszczam że w kraju by tego nie robiły.
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 13 cze 2004, 00:34

wiesz co ja po 6 latach mieszkania u niemcow wiem tak jak tam jest i chyba cos od nich mam.....wlasnie tego malego bakcyla!
Andrus

Postautor: Andrus » 13 cze 2004, 00:37

W kraju lepiej?
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 13 cze 2004, 00:38

no wlasnie ale mi to nieprzeszkadza....ale jesli chodzi o plaze to nie zabardzo szanuje innych!!
Andrus

Postautor: Andrus » 13 cze 2004, 00:44

Jestem podobnego zdania nie należy epatować swoją osobą inych,dlategoteż jeżeli mamy okaję najczęściej wybieramy odludne miejsca np.park Słowiński niestety trzeba daleko iść ale za to jest pełna swoboda.
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 13 cze 2004, 01:06

Hej ale tutaj tez przeciez chodzi n awet o jakis szacunek dla samego siebie.
Jest to raczej strefa intymna i nie powinna byc "dostepna" dla kazdego.
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 cze 2004, 01:43

Fajna sprawa. Jestem za ale tylko jezeli jest sie we dwoje z ukochana osoba a w promieniu kilometra nie ma nikogo :) Bylem kiedys w Hiszpani na plazy nudystow. W sumie fajna sprawa ale jakos mnie to nie kreci... :) A co do włosów , to faktycznie , jak kobita nie jest ogolona pod pachami , w okolicach bikini lub jak na nogach kłaczyska ma to się chce żygać. W ogóle powinien być ustawowo zakaz wstępu na plaże dla takich pań :)
Andrus

Postautor: Andrus » 13 cze 2004, 07:29

Nikt przecież nie mówi o bieganiu nago po ulicach.Wystawianiu na publiczny widok piersi czy pokazywaniu swoich wygolonych lub gładkich muszelek.uważam że jest to pewnego rodzaju styl obcowania z naturą. Myślę że większość kobiet chciałaby być podziwiana,niestety pruderyjność i zakompleksienie (np.myśl o tym że mam za duży lub za mały biust, że inni będą nas wyszydzać i się śmiać powoduje że większość kobiet i męższczyzn boi się odważyć i wystawić do słońca swoje wdzięki i "'klejnoty") Jesteśmy przecież tacy jak nas stworzyła natura i raczej nikt tego już nie zmieni. Ludzie średniowiecza i renesansu mieli bardziej otwarty stosunek niż my.
Spróbój Sylwia iść gdzieś w zaciszne miejsce rozłożyć koc poczuć jak ciepły wiatr owiewa twoje całe ciało, dotego słushać szumu fal .Mówię ci coś fantastycznego
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 13 cze 2004, 08:38

sylwia masz racja sex to tak jakby strefa sacrum.....i oczywiscie cialo tez lepiej zebysmy sie az tak nie przyzwaczajali do --takich widoków

Powiem wam tyle ze zaden z nas nie boi sie isc opalac nago... i kazdy to lubi ale...
uwazam ze lepiej byc gdzies w zaciszu....wlasnych mysli....wtedy natura jest jeszcze blizej!
Andrus

Postautor: Andrus » 13 cze 2004, 09:13

A może po prostu brak odwagi dziewczyny i strach przed odkryciem u siebie drugiego ja
A po zatym wszystko sprowadzacie od razu do seksu.
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 13 cze 2004, 09:20

no wlasnie nagos powinna kojarzyc sie z sex;sem z tajemnica a jak by tak wszyscy lazili z cyckami na wieszku....to potem co za przyjemnosc ogladac -odsłonic cycuszki swojej dziewczyny?<jak sie caly dzien napatrzysz!> :547:
a ja tak pozatym nie musze ogladac cyckow moich kolezanek! srednia mi pzryjemnos...nagich chlopakow tez nie musze bo mam swojego!
<PS.ale moich przyjaciolek cycki czasami widze bo idziemy razem sie poopalac, ale to juz inna histiria :546: >

DAJ SOBIE SPOKÓJ>>>IDZIESZ W BEZPIECZNE MIESCE I MALO WIDOCZNE NA POCZATKU IDZIESZ PARE RAZY POPATRZEC I POSIEDZIEC OBCZAISZ CZY DUZO OSOB TENDY LAZI I w ogóle JAK...WYBRALAS DOBRE MIEJSCE...TO NAJPIERW OPALASZ SIE BEZ STANICZKA... A NP.. POTEM BEZ MAJTECZEK I TAK....JESTES CODNIE OPALONA A NIE NASWIETLONA JAK NA SOLARIUM....A TAK POZATYM NA SLONECZKU MOZESZ MIEC ZAWSZE SWOJEGO CHLOPAKA.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2004, 09:29 przez mon_cheri, łącznie zmieniany 1 raz.
zuza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:33
Płeć:

Postautor: zuza » 13 cze 2004, 09:21

A mi się wydaje, że to nie chodzi o wstyd tylko jak któś cię w krzakach nd wodą śpiącego ujrzy to albo narobi szumu , że wariatka albo jak to będzie jakiś zboczeniec to wolę nie myśleć. jak już być naguskiem to na plaży nudystów, tam przynajmniej jest bezpiecznie.
Andrus

Postautor: Andrus » 13 cze 2004, 09:47

Zuza masz rację, problem leży w tym że niektórzy po prostu boją się być podglądani. A na plaży nudystów by się czuli jak biały wśród murzynów.Sylvia i mon cheri próbóją dopasować jakąś ideologie ,a to jest proza życia czysta wygoda i swoboda.
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 13 cze 2004, 09:55

Jejku ja nigdy nie pomyslalam ze bede podgladana!.. i to tyle kilometrow za miastem i w glab lasu czy na srodku czego tam kolwiek!zreszta za miastem trawa rosnie troche duza i jak sie polozysz to cie nie widac! ja tak przynajmniej mysle...ja jak jestem sama to sie moge rozebrac ale w towarzystwie to nie niestety polacy jeszcze tak maja ze jak ktos sie rozbiera to sie strasznie gapia! a tego nie znosze! :547:
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 cze 2004, 10:01

W tym roku ciężko będzie w Polsce o opalenizne - słońca nie ma i nie ma, ciągle pada, nie jest najcieplej. :(

Jakbym znalazł jakieś ustronne miejsce, gdzie nikt nie podejrzy, lub szansa na to bedzie znikoma, to bym się z ukochaną opalał bez bielizny. Bo czemu nie? :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 13 cze 2004, 10:11

Lepiej poszukaj takiego miejsca.....zabiesz ze soba koc rowerek i jazda....
to jest naprawde fajne...cialka nagrzane sloneczkiem fajnie pachna.... i jak sie przytulisz to tez od razu lepiej!!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości