Masturbacja przed stosunkiem...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Ipc
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:51
Skąd: Plock
Płeć:

Masturbacja przed stosunkiem...

Postautor: Ipc » 05 sty 2006, 18:14

Witam wszystkich nie jestem pewien czy ten post już kiedyś się nie pojawił ale w każdym razie nie mogłem go znaleźć. Mianowicie... od pewnego czasu zastanawiam się czy masturbacja przed stosunkiem może go przedłużyć?? Po odbytej masturbacji napięcie seksualne jest o dużo mniejsze wiec czy to pomoże?? Czekam na wasze odpowiedzi. Pozdro :?
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 05 sty 2006, 18:22

Na chłopski rozum jasne że tak. Zresztą nieraz słyszy się takie rady, kiedy ktoś ma problem z przedwczesnym wytryskiem.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
aniulka102
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:25
Skąd: oj dalekoo:P
Płeć:

Postautor: aniulka102 » 05 sty 2006, 18:31

Ipc pisze:Po odbytej masturbacji napięcie seksualne jest o dużo mniejsze wiec czy to pomoże??

tak :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sty 2006, 19:47

pomoże :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
szogun
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 gru 2005, 16:53
Skąd: z tamtąd
Płeć:

Postautor: szogun » 05 sty 2006, 20:36

ja po taki mabiegu moge sie kochać całą noc i nie dojde ;)
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 05 sty 2006, 21:15

lollirot pisze:pomoże :-)

Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomóc :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
sad234
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2005, 18:40
Skąd: ZachodniaPolska
Płeć:

Re: Masturbacja przed stosunkiem...

Postautor: sad234 » 08 sty 2006, 00:52

Ipc pisze:Witam wszystkich nie jestem pewien czy ten post już kiedyś się nie pojawił ale w każdym razie nie mogłem go znaleźć. Mianowicie... od pewnego czasu zastanawiam się czy masturbacja przed stosunkiem może go przedłużyć?? Po odbytej masturbacji napięcie seksualne jest o dużo mniejsze wiec czy to pomoże??


.. w zasadzie to moze pomoc, kiedy idziesz do prostytutki, placisz za jeden raz i chcesz, żeby on trwał najdłuzej .. jeśli kochasz się z odpowiednią partnerką, to takie gierki są zbędne .. <papa>
.. zawrzyjmy nerwicowy sojusz i poszukajmy kozła ofiarnego ..

Obrazek
Awatar użytkownika
smokarz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 08 sty 2006, 00:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: smokarz » 08 sty 2006, 01:10

Ja sie moze najpierw przywitam :> bo jestem tu nowy :)

wlasciwie obserwuje to forum od kilku miesiecy i w koncu postanowilem sie zarejestrowac <banan>



co do masturbacji ... na pewno pomoze wydluzyc stosunek ale o wiele ciekawsze odczucia moim zdaniem sa jesli mija troszke dluzszy czas miedzy orgazmami wiec cos za cos :]
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 08 sty 2006, 08:32

Kiedys w podobnym topicu byla masa wypowiedzi facetow na ten temat :].
Wniosek byl taki ze jedni po masturbacji dochodza wolniej a inni natomiast szybciej :].

Niewiem dlaczego zastanawiasz sie nad masturbacja ? A niemozna by 2-3 razy i wiecej ? Albo troche francuskiej milosci ?
Zapewniam ze bedzie przyjemniej :p a efekt ten sam :]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 08 sty 2006, 17:55

Zdecydowanie najlepiej mieć w takim przypadku wyrozumiałą partnerkę i troszkę więcej czasu. Najpierw raz dojść po francusku, 'niemoc' przeczekać zajmując się nią, a jak przejdzie to przejść do rzeczy. Optymalne rozwiązanie ;)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 08 sty 2006, 17:58

tr3sor pisze:Kiedys w podobnym topicu byla masa wypowiedzi facetow na ten temat :].
Wniosek byl taki ze jedni po masturbacji dochodza wolniej a inni natomiast szybciej :].


Boże co za głupoty jak po masturbacji można dojść szybciej? Wydłuża i to zdecydowanie.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 08 sty 2006, 18:01

tak jest bo ty tak masz?? i odrazu nikt nie moze miec inaczej? ty koles z nienacka tr3sor, przytoczyl co mowili ludiz w temacie jak bylo kiedys i nie wysnuwa takiej hipotezy, pozatym to ze ty tak nie masz nie znaczy ze tak byc nie moze wiec po co piszesz ze glupoty?
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 08 sty 2006, 18:05

Fakt że i mnie to dziwi, ale "co kraj to obyczaj". W życiu bywa różnie ;)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 08 sty 2006, 18:14

no wlasnie ja mam np tak ze jak bym wczensiej zorbil reka to potem moge dluzej i jest fajniej ale no mzoe ktos ma inaczej pozatym tr3sor, wcle tez nie twierdzi ze tak jest ale mowi ze tak pamieta z ostatniego tematu poruszajacego ten watek
dark_mass_idiot
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:45
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: dark_mass_idiot » 08 sty 2006, 20:34

Moge zadac niedyskretne pytanie? Przedwczesny wytrysk to po jakim czasie?
Awatar użytkownika
smokarz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 08 sty 2006, 00:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: smokarz » 08 sty 2006, 21:31

heh mozesz jakos bardziej sprecyzowac pytanie ? :P

wiesz mysle ze to kwestia twoich ambicji <diabel>

jesli np. chcesz kochac sie hmm ... 7 minut a dojdizesz po 2 to wtedy jest przedwczesny :P:P:P:P

hehe ale czasem fajne pytania sie trafiaja <banan> <banan> <banan> <banan>
dark_mass_idiot
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:45
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: dark_mass_idiot » 08 sty 2006, 22:29

Nie wiem jak to sprecyzowac, chodzilo mi raczej o takie cos ogolne, czy za przedwczesny uzawza sie powiedzmy po 30sek 1,2,3, min?
Awatar użytkownika
smokarz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 08 sty 2006, 00:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: smokarz » 08 sty 2006, 23:38

heh :) nie ma czegos takiego jak ogolne , jak dla mnie przedwczesnosc odnosi sie do kazdej sytuacji z osobna.. do zamiarow i ambicji :D

bo popatrz zalozmy ze ze swoja dziewczyna wpadasz na jakis zakrecony pomysl... dajmy na to syzbki numerek w toalecie , windzie lub cos w tym stylu.. wtedy jesli dojdizesz po 30 sekundach to nie uwazalbym tego za przedwczesny orgazm bo przeciez oto chodzilo :)

w drugiej strony moze byc taka sytuacja ze szykuje sie piekny romantyczny wieczor z Twoja ukochana i macie ochote na dluzsza zabawe.... wiadomo ze wtedy nie bedizecie narzekac jesli to bedize trwalo jakis dluzszy czas :) no i w tym wypadku po 30 sekundach mogloby byc troooszeczke za wczesnie <diabel>

jak widizsz 3 sekund i 30 sekund a zupelnie inna sytuacja :) takze jak mozna zauwazyc nie ma uniwersalnej tabelki z czasami orgazmow <aniolek2>

mysle ze juz wszystko rozumiesz :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 08 sty 2006, 23:42

Swoją drogą ja uważam że po niekąd każdy wytrysk, który znacznie wyprzedził orgazm kobiety jest przedczesnym ;)
Ale tak uogólniając, to można założyć że jeśli podczas takiego "przeciętnego" stosunku nie wyrabiasz nawet tych skromnych 10 minut to jest raczej słabo :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
smokarz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 08 sty 2006, 00:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: smokarz » 09 sty 2006, 00:09

no tak tez powiniene to dodac, tylko myslalem ze to oczywiste <aniolek2>


ale pamietaj ze nie kazdy potrafi doprowadzic do pochwowego orgazm kobiete
wiec z twojej wypowiedzi wynikac moze ze niektorzy faceci w ogóle nie powinni dochodzic do orgazmu :D:D
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 sty 2006, 00:23

A kto im broni dokończyć w inny sposób co zaczęli? ;)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
smokarz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 08 sty 2006, 00:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: smokarz » 09 sty 2006, 00:40

ForsakenXL pisze:Swoją drogą ja uważam że po niekąd każdy wytrysk, który znacznie wyprzedził orgazm kobiety jest przedczesnym


TYYY :D:D:D

zauwaz ze ty za wyznacznik okresu przed orgazmem uznales doprowadzenie kobiety do orgazmu wiec trzymaj sie tej wersji :P
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 sty 2006, 00:53

No dobra dobra, ale jak już nie może tyle utrzymać to chociaż może dopieścić po tym jak sam dojdzie. Idź już spać :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
dark_mass_idiot
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:45
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: dark_mass_idiot » 09 sty 2006, 17:27

Hm dzieki za odpowiedzi ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości