Pigułki i wielokrotny seks...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lahminar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2005, 15:39
Skąd: Z tamtąd.
Płeć:

Pigułki i wielokrotny seks...

Postautor: Lahminar » 15 gru 2005, 11:55

Przeszukałem forum na kilkanaście stron wstecz, słowa kluczowe też nie dały (w ramach mozliwego czasu) odpowiedzi więc chce założyć nowy temat by się o coś spytać.

Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia w seksie a tym bardziej w opcji bez zabezpieczenia. Moja kobieta zaproponowała pigułki, przytaknąłem. Ale zanim do czegoś dojdzie chciałbym upewnić się co do jednego szczegółu "technicznego". Jest to dość wstydliwe dla mnie ale kto pyta nie błądzi i wybaczcie jeśli to wyda się zbyt śmieszne :)

... Oboje kończymy, dochodzi do wytrysku wewnątrz, i chcąc nie chcąc jest w niej moje nasienie. Za jakiś czas jesteście, drogie panie, gotowe znowu sie kochać? I tak gromadzić nasienie w sobie; czy nie przeszkadza to Wam w jakiś sposób?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i za wyrozumiałość dla mniej doświadczonych (jeśli uznacie, ze zadaję za dziwne pytania:) )
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 gru 2005, 12:01

Lahminar pisze:Za jakiś czas jesteście, drogie panie, gotowe znowu sie kochać?

jak tylko On jest znow gotow. Choc czasami ja jestem tak wykonczona,ze dluuugo nie jestem pozniej gotowa :).


Lahminar pisze: I tak gromadzić nasienie w sobie; czy nie przeszkadza to Wam w jakiś sposób?

sperma wyplywa, ja podkladam chusteczke, albo niech sobie leci na przescieradlo, przeciez i tak sie wypierze :).
Iles tam spermy oczywiscie w srodku zostanie. Ale to takie nawilzenie na drugi raz ;).
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 gru 2005, 12:15

Lahminar pisze:Za jakiś czas jesteście, drogie panie, gotowe znowu sie kochać?

Tak jak u Yas, naczesciej jak on znow moze :]


Lahminar pisze:I tak gromadzić nasienie w sobie; czy nie przeszkadza to Wam w jakiś sposób?

Nie przeszkadza, zreszta i tak zawsze uzywam chusteczki. Ale to ze i tak cos zostanie w niczym nie przeszkadza. :]
Awatar użytkownika
Lahminar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2005, 15:39
Skąd: Z tamtąd.
Płeć:

Postautor: Lahminar » 15 gru 2005, 13:24

Dziekuje, rozwiałyście wszelkie moje niejasności :) <brawo1>
In that time a burglar could have his way with your wife, smoke a cigarette, flip her over and start again.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości