Gimnastyczki poszukiwane

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Lolek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2005, 04:20
Skąd: sasdsad
Płeć:

Gimnastyczki poszukiwane

Postautor: Lolek » 13 gru 2005, 04:32

Cześć wszystki.w ogóle to te forum jest wspaniałe.Tyle się można dowiedzieć.

Mam pytanie do kobiet ,które:
Są wysportowane ,rozciagnięte ,w ogóle to najlepiej są gimnastyczkami i potrafią zrobić np:szpagaty ,akrobacje itp

Powiedzmy ,że spotykam się z taką dziewczyną i bardzo mnie podnieca myśl ,że jej ciało jest takie giętkie i w ogóle.Czy jeżeli jej powiem ,że jednym z powów bycia z nia jest to ,że potem bedzie mnie bardzo podniecać tymi swoimi sztuczkami to czy ona aby nie obrazi sie ???

I jeszcze coś takiego: Czy jeżeli moja żona dowie się ,że ożeniłem się z nią bo może robić szpagat i takie tam nie spakuje walizek i nie pomyśli ,że kocham tylko jej ciało a nie ją ???

Generalnie chodzi o to czy w ogóle to ma dla was kobiet znaczenie przy kochaniu i czy was też to podnieca bo facetów to nie trzeba się pytać.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 13 gru 2005, 09:19

ach ten postmodernizm.

czy ona na prawdę jest tak beznadziejna że jestes z nią tylko dlatego że umie zrobić szpagat?
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 gru 2005, 09:23

Mnie np. wali czy jest gietka ! , nie o to chodzi w sexie , ale co kto lubi ! a co Ty dajesz kobiecie , co JĄ PODNIECAC MOZE ! bo skoro piszesz o sobie , to ja sie juz martwię ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Lolek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2005, 04:20
Skąd: sasdsad
Płeć:

Postautor: Lolek » 13 gru 2005, 17:28

robinho pisze:ach ten postmodernizm.

czy ona na prawdę jest tak beznadziejna że jestes z nią tylko dlatego że umie zrobić szpagat?


Nie jest bo jeszcze takiej nie spotkałem ale jeżeli już miałbym szukać kogoś na całe życie to z przyjemnością chcę mieć za żone gimnastyczke ...

Andrew pisze:Mnie np. wali czy jest gietka ! , nie o to chodzi w sexie , ale co kto lubi ! a co Ty dajesz kobiecie , co JĄ PODNIECAC MOZE ! bo skoro piszesz o sobie , to ja sie juz martwię


JEzu kobieto jak znajde taką to mogę zrobic dla niej wszystko bo bedzie miała co najmniej 3 plusy za same ciało ! A jeżeli się tak fajnie ułoży ,że bedziemy do siebie pasować charakterami to super.

A z tym co kto lubi to ja bardzo wiele rzeczy lubię jeżeli robi mi to kobieta.

co JĄ PODNIECAC MOZE ??? No to się też dopiero przekonam ale ja raczej jestem trochę wyłuzdany i np: mogę ją lizać całą od stóp do głów.
Poza tym mam złote serce i wiem ,że potrafię się tak zachowywać ,żeby jej było ze mną dorze ... teraz trzeba taką znaleść ...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 gru 2005, 17:36

Lolek pisze:JEzu kobieto

Andrew to facet :D


Lolek pisze:jestem trochę wyłuzdany i np: mogę ją lizać całą od stóp do głów.

To jest wyuzdanie? <hahaha>

A, no i powodzenia w poszukiwaniach:
Lolek pisze:chcę mieć za żone gimnastyczke ...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 gru 2005, 17:58

To tak jakby laska była z tobą bomasz np koślawe nogi..Ucieszyłbyś sie gdyby i żona po np ślubie powiedziala że to jest jedyny powód dla którego z nią jesteś..
(i tak zakladam że temat ten jest prowokacją)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Dajmar
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:32
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Dajmar » 13 gru 2005, 18:09

Lolek pisze:Nie jest bo jeszcze takiej nie spotkałem ale jeżeli już miałbym szukać kogoś na całe życie to z przyjemnością chcę mieć za żone gimnastyczke ...


Ostatnio widzialem fajne na wozkach, gimnastyczna to gimnastyczna

Wg mnie obrazila by sie za to np. ze chcesz ja bzyknac za to ze jest "mietka:P", Ale za to ze tylko cie to podnieca to chyba cie nieukaze <banan>
Pisze tylko tam gdzie to ma sens, pisanie bez sensu do niczego nieprowadzi...
Awatar użytkownika
milenka_17_
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2005, 16:57
Skąd: tajemnica;)
Płeć:

Postautor: milenka_17_ » 13 gru 2005, 18:18

Lolek pisze:JEzu kobieto

hihi:) ,ciekawe co na to Andrew ;)
Awatar użytkownika
naenae
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 13 gru 2005, 20:33
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: naenae » 13 gru 2005, 20:45

jestem wygimastykowana robie...szpagaty akrobacje...mostki..i inne pierdoly ....

ja bym sie obrazila

a zreszta kazdy facet(95%)pyta sie czy w lozku tez takie rzeczy robie...ehh faceci
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 13 gru 2005, 20:49

naenae pisze:a zreszta kazdy facet(95%)pyta sie czy w lozku tez takie rzeczy robie...ehh faceci


a robisz ? :P
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
naenae
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 13 gru 2005, 20:33
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: naenae » 13 gru 2005, 20:51

a dlaczego by nie:) lol
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 gru 2005, 22:53

ja tez potrafie szpagat i mostek :).

Teraz bede myslala, czy moj nie jest ze mna TYLKO ze wzgledu na te akrobacje :D :P
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 13 gru 2005, 22:54

naenae pisze:a dlaczego by nie:)


a jednak dziewczyny z Poznania sa the best :)
Ja nie jestem gimnastyczka a rozne dziwne rzeczy w łóżku robie :) mam na mysli wyginanie ciala....i pewnie nie jedna dziewczyna tez tak ma....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Lolek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2005, 04:20
Skąd: sasdsad
Płeć:

Postautor: Lolek » 14 gru 2005, 12:25

[ Dodano: 2005-12-14, 12:27 ]
naenae pisze:jestem wygimastykowana robie...szpagaty akrobacje...mostki..i inne p*** ....
ja bym sie obrazila
a zreszta kazdy facet(95%)pyta sie czy w lozku tez takie rzeczy robie...ehh faceci


No tak czyli:
Jak się już z taką będę spotykał ,to trzeba cenić ją za tą jej pasje ale nie wspominać ,że
przyda sie to w łóżku ok ?

Bo ja awsze chciałem umieć takie rzeczy ale teraz so siedzę tylko przy biurku w pracy ,szkole ,w domu wiec nie jestem wysportowany ...ale to chyba nie będzie przeszkodą ??? Czy może wy gimnastyczki przepadacie tylko za wysportowanymi.
Ale jestem szczupły i troche mięśni mam :) A w głowie więcej niż tylko skóra fura i "komura" ...
Awatar użytkownika
naenae
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 13 gru 2005, 20:33
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: naenae » 14 gru 2005, 13:44

jak zawsze chcilaes to do roboty ,troche wysilku i bedziesz umiec to naprawde nie jest trudne....

dla chcacego nic trudnego :>
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 15 gru 2005, 08:30

Lolek pisze:.Czy jeżeli jej powiem ,że jednym z powów bycia z nia jest to ,że potem bedzie mnie bardzo podniecać tymi swoimi sztuczkami to czy ona aby nie obrazi sie ???

Wiesz... to zależy od konkretnej kobiety. Wiadomo, że każdy szuka sobie dziewczyny w kręgu osób w jego typie - jedni szukają blondynki, inni puszystej, jeszcze inni mocno owłosionej. To, ze poznasz fajną, gibką laskę nie oznacza chyba, że np ożenisz się z nią tylko dlatego, z jest jedyną jaką znasz która potrafi ułożyć nóżki na równe za piętnaście trzecia. Jeżeli jej powiesz, że zwróciłeś na nią uwagę bo jest wiotka jak wierzbowa gałązka nie powinno jej urazić :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości