dziewczyny, skąd/czy wiecie ze facet jest niedoswiadczony

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

joep
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2005, 10:42
Skąd: wrocław
Płeć:

dziewczyny, skąd/czy wiecie ze facet jest niedoswiadczony

Postautor: joep » 10 gru 2005, 10:00

mam pytanie, jakie są objawy tego ze chłopak który się wami intersuje nie miał wcześniej partnerki - jest prawiczkiem.czy to łatwe do stwierdzenia?a skąd wiecie że doswiadczony jest?
cajmer

Postautor: cajmer » 10 gru 2005, 10:16

To widać od razu...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 gru 2005, 10:35

Po zachowaniu... To się czuje, trochę przebywania z facetami, i można wyczuć niemal na odległość...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Kinia
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:38
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Kinia » 10 gru 2005, 10:52

dokładnie tak zgadzam sie z poprzednikami :) to sie czuje i widzi :P
release :)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 10 gru 2005, 11:02

taaaaa i na poczatku znajomosci mowi mi to co druga <aniolek2>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
prien

Postautor: prien » 10 gru 2005, 11:31

Tego nie zawsze da sie wyczuć, chociaż w większosci przypadków. Moja pani jak mnie poznała to nie chciała uwierzyć żem prawiczek :P Jednak zachowanie po tym pierwszym razie się zmienia i ogólnie po udanym seksie zachowujemy sie inaczej :D Jest sie bardziej wyluzowanym i zdystansowanym do wszystkiego (tak pozytywnie). Koles który tego nie robił zazwyczaj jest podenerwowany w specyficzny sposób w towarzystwie dziewczyny która mu sie podoba :) Dziwnie reaguje na temat seksu - albo bardzo nieśmiało albo zbyt entuzjastycznie :)
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 10 gru 2005, 11:43

Widac to po jego zachowaniu....ja bym takiego odrazu poznala :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 gru 2005, 11:53

Jak dla mnie to pieprzenie w bambus... Czy taki koleś ma na czole napisane??? Czy to go predystynuje do określonych zachowań?? Oczywiście, że nie. To już zależy od indywidualnego charakteru każdego....czy jest zamknięty w sobie, nieśmiały, skryty, czy wręcz odwrotnie, "dusza towarzystwa", mogący rozmawiać na dowolne teamty, umiejący rozmawiać, etc...... I tyle!
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 10 gru 2005, 12:02

Idzie to poznac....i jezeli znam juz dana osobe troszeczke to tym bardziej po jego zachowaniu idzie to poznac!! Wystarczy wprost zapytac "czy jestes prawiczkiem" i czekac na reakcje....niesmialy sie zmiesza i odpowie cos wymijajacego itp i to nie dotyczy tylko samego sexu, ale tez podobnie sie ludzie zachowuja jezeli ktos zada im jakiekolwiek niewygodne pytanie....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 10 gru 2005, 12:20

kina pisze: Wystarczy wprost zapytac "czy jestes prawiczkiem" i czekac na reakcje....niesmialy sie zmiesza i odpowie cos wymijajacego itp i to nie dotyczy tylko samego sexu, ...


a wiesz ze istnieje cos takeigo jak klamstwo ?

beda sciemniac jak najeci - i to nie tylko faceci
dziewczyny tez - bo to obciach byc dziewica w kalsie maturalnej :)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 gru 2005, 12:29

kina pisze:Wystarczy wprost zapytac "czy jestes prawiczkiem" i czekac na reakcje....niesmialy sie zmiesza i odpowie cos wymijajacego itp i to nie dotyczy tylko samego sexu, ale tez podobnie sie ludzie zachowuja jezeli ktos zada im jakiekolwiek niewygodne pytanie....


samo tak zadane pytanie (komukolwiek!) jest skrajnie niesmaczne,przeczy dobremu wychowaniu i nie przedstawia pytającego w dobrym świetle.....wychodzi wtedy na totalnego buraka, hehehe... Co innego w związku, wtedy podstawą jest szczerość i rozmowa.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 10 gru 2005, 12:43

Kina jakbym byl prawiczkiem i zadala bys mi takie pytanie to predzej parsknalbym smiechem niz sie zmieszal :D i to raczej Ty bys sie zmieszala :D wyobrazilem sobie taka sytuacje, zreszta to tak to powiedzialas jakby to naprawde mial byc wstyd.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 gru 2005, 12:51

Mialam podobnie jak dziewczyna gargula, serio nie chcialam uwierzyc ze moj facet nie mial zadnej kobiety w lozku i nawet sie o to martwilam :/ ale szczera rozmowa rozwiala wszystkie watpliwosci :) moim zdaniem nie da sie tego od razu poznac, a raczej inaczej latwiej poznac tych co prawiczkami nie sa ;)
Dajmar
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:32
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Dajmar » 10 gru 2005, 12:59

TedBundy pisze:Jak dla mnie to pieprzenie w bambus... Czy taki koleś ma na czole napisane??? Czy to go predystynuje do określonych zachowań?? Oczywiście, że nie. To już zależy od indywidualnego charakteru każdego....czy jest zamknięty w sobie, nieśmiały, skryty, czy wręcz odwrotnie, "dusza towarzystwa", mogący rozmawiać na dowolne teamty, umiejący rozmawiać, etc...... I tyle!


Popieram to w 100%


Bender pisze:dziewczyny tez - bo to obciach byc dziewica w kalsie maturalnej


masz cos z glowa nie tak chyba? <bicz1> <bicz1> , za takie cos od nie jednej bys w pysk dostal ^_^ sadzisz ze kazda musi sie z kimsz pykac? zeby byc tredy? niechce mi sie tego nawet komentowac


Moja byla niebyla wstanie poznac czy bylem prawiczkiem ;-) a bylem, caly czas sadzila ze juz to robilem nie z jedna. Wpadla na pomysl po 3-4 razie aby zapytac, bardzo sie ucieszyla ze byla moja pierwsza....(dokladnie to co Ted napisal)
Pisze tylko tam gdzie to ma sens, pisanie bez sensu do niczego nieprowadzi...
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

pffff....

Postautor: Sasetka » 10 gru 2005, 13:22

Bender pisze:dziewczyny tez - bo to obciach byc dziewica w kalsie maturalnej

haha.. dobre :P dla mnie obciachem jest stracic dziewictwo byle jak, byle z kim, byle jak najszybciej tylko dlatego, ze to "obciach byc dziewica"
ja jestem dziewica i jestem z tego dumna, nie zmienie tego, dopoki nie bede pewna, ze to wlasciwy czas, miejsce i osoba! chocbym miala czekac do 80, moze dlatego ze dla mnie seks nie jest "piepszeniem sie" tylko "uprawianiem milosci" :]
a co do topicu.. nie wiem, zazdroszcze jesli wszyscy potraficie wypowiedziec sie na temat zycia seksualnego kazdej osoby, to wlasciwie podlatuje coperfildem troche....przeciez ludzie sa rozni, kazdy zachowuje sie inaczej, i mozna bardzo sie pomyslic.. to ze ktos jest super odwazny w kontaktach damsko-meskich nie neguje wcale tego, ze w tych sprawach moze byc kompletnie zielony
ja lubie kokietowac, flirtowac, zdarzylo mi sie raz po wypiciu % calowalac sie z kims, kogo zbyt dobrze nie znalam (ale teraz nie zaluje :P ), niektorzy pewnie patrzac na mnie tez mogliby powiedziec, ze dziewica juz nie jestem, a jednak. Szanuje sie i bawie inaczej. I tak jak to napisal moj przedmowca, zgadzam sie, ze to, ze facet jest prawiczkiem byloby dla mnie powodem do radosci, tego, ze odkrywamy wszystko razem, a nie problemem....
Dziekuje za uwage :P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 10 gru 2005, 15:34

asz cos z glowa nie tak chyba? , za takie cos od nie jednej bys w pysk dostal ^_^ sadzisz ze kazda musi sie z kimsz pykac? zeby byc tredy? niechce mi sie tego nawet komentowac

_________________
Pisze tylko tam gdzie to ma sens, pisanie bez sensu do niczego nieprowadzi...


pisac to ty moze i umiesz ale czytac z sensem to za cholere w zab nic nie pojmujesz
idz lepiej ksiazki do maturki poczytaj a potem sie wypowiadaj
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 gru 2005, 15:37

Asiula, u Ciebie to nawet po postach widać zęs dziwica i pisac tego nie musisz. ;)

Zalezy od sytuacji bym rzekła.
Czasem sie wyczuwa po rozmowie, zachowaniu ale tego sie tak naprawde nie wie.
Jednak w łóżku wychodzi to od razu ;P
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 10 gru 2005, 15:45

dziewczyny, skąd/czy wiecie ze facet jest niedoswiadczony

Jak to moj facet to z rozmowy. Jak nie moj, to nic mnie to nie obchodzi :DDD.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 gru 2005, 15:48

Asiula pisze:ja jestem dziewica i jestem z tego dumna,

dziwne, kiedy byłam dziewica nie był to dla mnie powód do dumy ani wstydu. Dumnym to mozna być z czegos co sie osiagnęło a nie z posiadania jakiejs błonki

Asiula pisze:niektorzy pewnie patrzac na mnie tez mogliby powiedziec, ze dziewica juz nie jestem, a jednak. Szanuje sie

czy sugerujesz, ze szanujesz sie dla tego jestes dziewica, a jak bys nia nie była to bys sie nie szanowała :>
moon pisze:Jednak w łóżku wychodzi to od razu

najcześciej ale nie zawsze, miałam kiedys takiego jednego prawiczka, no za cholere bym nie powiedziała, że jeszcze seksu nie uprawiał.
ale po zachowaniu wiekszosci mozna wyczuc, nie wiem dokładnie jak, moze intuicja
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 10 gru 2005, 15:59

Tak sie wam tylko wydaje ze to wyczuwacie :P moja pierwsza mnie nie wyczula, ale sam sie zdziwilem ze potrafie to robic :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 gru 2005, 16:02

TFA pisze:moja pierwsza mnie nie wyczula

Mogła nie mieć albo mieć małe doswiadczenie równiez. Więc:
TFA pisze:ylko wydaje ze to wyczuwacie

niekoniecznie jest prawda.

I nie bierzecie na jedno porawki. Spora częśc kobiet po Waszym pierwszym razie z nimi i tak Wasze umiejetnosci zdolnosci nieco naciagnela i z pewnoscia czesc nie byla do konca szczera z tym "co co Tyyyyyy!?W zyciu sexu nie uprawiales?nie widac wcale!" ;)
Dajmar
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:32
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Dajmar » 10 gru 2005, 16:03

Bender pisze:pisac to ty moze i umiesz ale czytac z sensem to za cholere w zab nic nie pojmujesz
idz lepiej ksiazki do maturki poczytaj a potem sie wypowiadaj


czy ja wiem czy niepojmuje? to po kiego grzyba takie glupoty wypisaujesz:P? Kazdy odbiera to na swoj sposob, nie zaznaczyles np. ze to tylko twoje zalozenia - nie kazdy obraca sie w towarzystwie takich <banan> "klamczuch"
Pisze tylko tam gdzie to ma sens, pisanie bez sensu do niczego nieprowadzi...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 10 gru 2005, 16:08

moon pisze:Mogła nie mieć albo mieć małe doswiadczenie równiez. Więc:


Akurat tak sie sklada ze byla to wyjatkowo doswiadczona nimfomanka, ktora miala kilkunastu conajmniej przedemna :D

moon pisze:Spora częśc kobiet po Waszym pierwszym razie z nimi i tak Wasze umiejetnosci zdolnosci nieco naciagnela i z pewnoscia czesc nie byla do konca szczera z tym "co co Tyyyyyy!?W zyciu sexu nie uprawiales?nie widac wcale!"


Mi nic nie mowila, wystarczylo mi to jak widzialem co sie z nia dzieje :D i raczej nie udawala.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 gru 2005, 16:12

TFA pisze:wystarczylo mi to jak widzialem co sie z nia dzieje

czasami słowa sa zbedne 8)
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 10 gru 2005, 16:13

moon pisze:Asiula, u Ciebie to nawet po postach widać zęs dziwica i pisac tego nie musisz.

hehe no staram sie :P nie chce na forum kreowac siebie na kogos kim nie jestem, wiec jestem prawdziwa ;) nie mowie, ze bede dziewica do slubu, ale to na pewno musi byc TEN
Dzindzer pisze:dziwne, kiedy byłam dziewica nie był to dla mnie powód do dumy ani wstydu.

a ja jestem dumna z tego, ze pomimo wielu okazji,no i przyznam nieraz ochoty nie zrobilam tego, poniewaz pozniej zalowalabym, chce poczekac i byc w 100% ze nie zrobilam niczego wbrew sobie albo pod wplywem wypitego alkoholu :)
Dzindzer pisze:czy sugerujesz, ze szanujesz sie dla tego jestes dziewica, a jak bys nia nie była to bys sie nie szanowała

szanuje sie dlatego ze taki mam charakter i poglady na zycie :) przeciez jak ktos ma stalego partnera seksualnego to tez moze sie szanowac :> moj szacunek do wlasnej osoby, na pewno nie zmieni sie pod wplywem przebitej blonki ;)
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 gru 2005, 16:17

Asiula pisze:ze nie zrobilam niczego wbrew sobie

to zupełnie jak ja 8)
ja straciłam dziewictwo bo chciałam, uprawiałam seks bo chciałam. Mam zasady ?( nie tylko zwiazane z seksem) jestem im wierna i tez mam szacunek do siebie i do wiekszości ludzi
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 10 gru 2005, 16:26

Dzindzer pisze:Asiula napisał/a:
ze nie zrobilam niczego wbrew sobie

to zupełnie jak ja
ja straciłam dziewictwo bo chciałam, uprawiałam seks bo chciałam. Mam zasady ?( nie tylko zwiazane z seksem) jestem im wierna i tez mam szacunek do siebie i do wiekszości ludzi

no wiec chyba mnie rozumiesz :) po prostu jeszcze nie trafilam na tego jedynego, albo jeszcze nie trafilam w ten czas ;)
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Alex
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2005, 15:21
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: Alex » 11 gru 2005, 16:31

Z rozpoznaniem czy facet jest doswiadczony w sprawach sexu czy nie jest tak proste jak stwierdzenie czy ma doswiadczenie w calowaniu. Mozna to rozpoznac po stresie, niepewnych ruchach i zwyczajnych gafach ;)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 gru 2005, 16:40

Alex pisze:Z rozpoznaniem czy facet jest doswiadczony w sprawach sexu czy nie jest tak proste jak stwierdzenie czy ma doswiadczenie w calowaniu. Mozna to rozpoznac po stresie, niepewnych ruchach i zwyczajnych gafach


Oj tak ci sie tylko wydaje moja droga :P jak ktos jest nerwowy z natury to sie i po 2 latach seksu stresuje z nowo poznana partnerka, a jak ktos jest luzaczek to przy pierwszym razie bedzie nie do rozpoznania :D to juz kwestia osobowosci i talentu, a nie doswiadczenia, bo jak ktos sie urodzil beztalenciem to beztalenciem pozostanie, kulawy maratonu nie wygra. Mozna sie douczac roznych "trickow" ale podstawy seksu mamy juz wrodzone i z natury.

[ Dodano: 2005-12-11, 16:44 ]
A z calowaniem to juz w ogóle, jeden bedzie calowal censored..wo do konca zycia a drugi od samego poczatku powoduje ze kobietom kolana miekna.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Alex
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2005, 15:21
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: Alex » 11 gru 2005, 17:05

TFA pisze: to juz kwestia osobowosci i talentu, a nie doswiadczenia, bo jak ktos sie urodzil beztalenciem to beztalenciem pozostanie, kulawy maratonu nie wygra. Mozna sie douczac roznych "trickow" ale podstawy seksu mamy juz wrodzone i z natury.

Hehe.. no jasne, ze wiele zalezy od osobowosci. Ale trzeba przyznac, ze zawsze bedzie jakas roznica, gdy facet juz mial stosunek za soba w porownaniu z tym, ktory nigdy nie mial z tym stycznosci! Te roznice moga byc niewielkie, ale zawsze jakies tam sa... tylko, ze to juz indywidualnie zalezy od faceta. Jak laska lepiej pozna jego charakter to i latwiej jej bedzie rozpoznac takie rzeczy ;)

A z calowaniem to juz w ogóle, jeden bedzie calowal ch**..wo do konca zycia a drugi od samego poczatku powoduje ze kobietom kolana miekna.

No cos Ty, mozna sie nauczyc dobrze calowac :) Ale to juz zalezy czy facet wie co to znaczy "dobre calowanie". Bo przeciez moze mu sie wydawac, ze jest w tym dobry, a jego dziewczyna bedzie uwazala inaczej. Jak mu nie powie ze jest kiepski, to sie nie nauczy, hehe :)

Ajjj.. ajj... namotalam chyba. Niemniej jednak, po czesci sie z Toba zgadzam. To po prostu zalezy z jakim typem mamy doczynienia. :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości