gryzienie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lis 2005, 18:42

gryzienie jest super, ale nie tak od razu tylko stopniowo, musze byc juz podniecona, wtedy jest na prawde ekstra. Najlepiej jak mnie do tego zwiaze. Co prawde nie lubie mocno, ale takie gryzienie połaczone ze ssaniem i lizaniem kiedy nie moge sie ruszyc, bo jestem przywiazana działa na mnie niesamowicie mrrrrr
a moje kochanie tez uwielbia byc gryzione głównie w kark w okolicach usznych, jak jeszcze na zmaiane pracuje jezyczkiem to jeczy z roskoszy
Awatar użytkownika
Luchesse
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2005, 00:04
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: Luchesse » 19 lis 2005, 00:18

Grzyzienie bardzo ciekawa sprawa, ale umiaru troche musi byc przy tym:).. ja uwielbiam gdy moja kicia ssie i gryzie mój kark, uszy..... itd robi to cudownie, siwetne urozmaicenie pocałunków...itd
whatever
Awatar użytkownika
Cranberry
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Cranberry » 19 lis 2005, 00:24

ja uwielbiam gryźć mojego Misiaczka, delikatnie oczywiście - i uwielbiam jak on to robi.. :) po twarzy, uszkach, szyi... mrau! <aniolek2>

chociaż, nie powiem, czasem zdaża mi sie zapomnieć i przez przypadek gryzę za mocno.. :/ oj, tego mój Misiu nie lubi - i jak tylko go zaboli to od razu jest na mnie zły.. :(
"life is like a cranberry pie - you never know what you can find inside".. :]
Freak
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2005, 22:50
Skąd: Wawa city
Płeć:

Postautor: Freak » 19 lis 2005, 00:42

gryzienie to bardzo , bardzo przyjemna czynność oczywiście jeśli odpowiednio się ją dawkuje , w końcu trzeba uważać aby się nie zatracić w tym i nie kąsać za mocno :P choć czasami ciężko się temu oprzeć.
Marina
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 24 paź 2005, 22:25
Skąd: od siebie ;)
Płeć:

Postautor: Marina » 19 lis 2005, 01:18

ja tam lubie jak je ssa :P a jeszcze bardziej jak zajmuje sie inną częścią ciała :D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 lis 2005, 03:06

Marina pisze:a jeszcze bardziej jak zajmuje sie inną częścią ciała

chyba każda z nas to uwielbia ;P
Tracy
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:46
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Tracy » 20 lis 2005, 16:18

To zależy jak partner gryzie. Jak delikatnie to super a jak mocniej to mnie już boli
Dee_Jay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2004, 18:33
Skąd: Wawa i Olsztyn
Płeć:

Postautor: Dee_Jay » 21 lis 2005, 14:28

Delikatne gryzienie uszek, warg......itd. ;) jest bardzo przyjemna i dla gryzacego wampira i dla ofiary ;).
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż potrafi latać!
Awatar użytkownika
WidMo
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2005, 16:08
Skąd: z Marsa
Płeć:

Postautor: WidMo » 28 lis 2005, 18:16

Przyzam wszystki racje nie ma to jak rozgrzewać partnerke gryzieniem i pieszczotami:P
Świat się kręci a ja z nim:D:P\motylek;*/

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości