Zakończenie stosunku ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2004, 23:36

Masz racje Kiniu :) Coz nam pozostaje innego jak tylko przeprosic jesli urazilismy :) Tylko, ze kazdy patrzy przez pryzmat wlasnego ja i to sie przez to bierze.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 kwie 2004, 06:33

Osobiście uważam, że forum ma być wymianą myśli i doświadczeń, a nie zmuszanie kogoś do czegoś co jest nie zgodne z jego poglądami w danej sprawie. Kinia miała prawo się obrazić za takie słowa ("oszukuje"-to mocne słowo w związku kochających się ludzi).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 kwie 2004, 09:22

Kinia*** pisze:Niektórym z was to ciężko cokolwiek wytłumaczyć...Już więcej nic nie piszę bo i tak mi nie uwierzycie albo będziecie oponować za kłamstwem mojego faceta. Więc po co mam się dzielić moimi doświadczeniami jak negujecie kwintesencje moich wypowiedzi???? Nie rozumiem dlaczego tak robicie. Zrozumcie ja i mój chłopak kochamy się codziennie a to że on nie kończy we mnie nie znaczy że jest nieszczęśliwy, niezaspokojony i za pół roku znajdzie sobie pannę, której będzie mógł się spuszczać do środka(poza tym ja mu nigdy nie zabroniłam, wręcz na to nalegam). To ja go znam a nie wy..Weźcie pod uwagę nasz wiek..Jemu naprawdę nie jest tak źle jak wam się wydaje. Myślicie że jest nieszczęśliwy kończąć w moich ustach lub na moim ciele??? czy to aż takie dziwne że jemu się to podoba i mi też??? Rozumiem że każdy z nas ma inne zdanie ale to JA z nim jestem JA się z nim kocham i JA go znam najlepiej nie wiem czy tekstami typu : ''on ci kłamie'' chcecie sprawić mi przykrość czy co...Widocznie nie każdy facet jest taki sam. Dziękuję do widzenia.


KIniu , niepotrzebnie sie unosisz!! strasznie albowiem TY W\YOLBRZYMIŁAS TU TEN PROBLEM , KTÓREGO TAK NAPRAWDE NIE MA ! I ja wiem ze jemu nie jest zle !! to cieżko wytłumaczyc przez pisanie o tym , słowo pisane rózni sie od wymawaianego , czytając to powinnaś dać na bok emocje , a nie oburzac sie !!I to nie jest tak jak napisałaś ON CI KŁAMIE !! tEZ BYŁEM MŁODY TEZ UPRAWIAŁEM SEX tak jak wy teraz dokładnie i też było mi dobrze ! pasowało mi to i tyle .Widze ze ciezko Ci zrozumiec o co chodzi z tym zostawaniem w srodku i dlaczego ja napisałem ze to takie małe kłamstwo z jego strony ! powiem wiec tak ! mieliscie kiredys razem równoczesnie orgazm ??? chyba nie, skoro on zawsze ucieka , bo sadze ja bynajmniej, ze jak byscie mieli go razem , nie chciałby uciekać !Ale Kiniu wszystko jest oki , my w swych wypowiedziach wybieglismy troche do przodu , Wy do tego powoli zmierzacie ;) Sama powiesz kiedyś , ze DOBRZE MI / a DOBRZE MI ! to dwie rózne sprawy ! :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 kwie 2004, 10:54

Ale do tego o czym piszesz Krzys trzeba dojsc. Kazdy etap trzeba przejsc i kazdy go przejdzie :) A oni ku temu zmierzaja i nikt nie mowi ze robia zle :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 kwie 2004, 11:41

nikt nie mowi ze robia zle

Akurat administrator ma najmniejsze prawo żeby tak powiedzieć,bo:
Kazdy etap trzeba przejsc
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 kwie 2004, 02:18

Moja kobieta tez bierze Cilest , zawsze koncze w srodku i nie jestem jeszcze tatusiem :) Jezeli tabletki sa brane o stalej porze , regularnie i kobieta nie pali papierosow to nie ma obawy. Fajki oslabiaja dzialanie tabletek...
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Postautor: Kinia*** » 14 kwie 2004, 20:16

Dobra już nie będę nic o tym mówić..to w koncu nasza indywidualna sprawa a jego ucieczka DROGI KRZYSIU nie jest spowodowana samotnymi orgazmami tylko kwestią przyzwyczajenia i tego że może jemu podoba się widok spermy na moim ciele a ja lubię robić z nią różne ciekawe rzeczy ...! g:hmm ... już się nie odzywam heheh :p i nie denerwuję się ale nie życze sobie wyssanych z palca bezpodstawnych opinii o ludziach których się nie zna...Pozdrawiam..:) !
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 kwie 2004, 07:22

Dobra już nie będę nic o tym mówić..to w koncu nasza indywidualna sprawa

Kiniu, Ty się zbytnio nie przejmuj tymi radami, bo na forum każdy mówi za siebie, a wy róbcie swoje tak jak wam jest najwygodniej i najprzyjemniej. Z tego co piszesz, to robicie to wszystko jak najbardziej normalnie i nikomu nic do tego. Muszę jeszcze pogratulować wam, jak na wasz wiek, wielkiej dojrzałości uczuciowej i emocjonalnej. I tak trzymać......
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości