jak go rozpalić?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

niezapominajka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2005, 21:39
Skąd: Wyobraźnia
Płeć:

jak go rozpalić?

Postautor: niezapominajka » 18 sie 2005, 22:56

a myśleliście kiedyś jak "rozpalić" faceta kiedy go przy nas nie ma? oczywiście nie w znacznym znaczeniu "rozpalić" co pobudzić do tego, żeby o nas intensywnie myślał i chciał zaraz do nas przybiec. można to zrobić za pomocą głupiego smsa. może ktoś ma jakieś propozycje na jego treść? a co faceci najbardziej lubią jak im się szepta do uszka? tak żeby pogłaskać jego ego? rozpalić całego do snu i sie wyrzyć brutalnie bo nie może nas nawet dotknąć <banan>
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 18 sie 2005, 23:09

Fajne sa eski "prysznicowe" zaczynajac od banalnego "ide pod prysznic, przylaczysz sie?" "jestem pod prysznicem, powiedziec ci co robie" do jakiegos "chcialbym, zebys napisal mi o czym teraz myslisz pianka na moim cialku" jakies takie fajne, mile i przyjemne ;)
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 19 sie 2005, 07:40

niezapominajka pisze:a myśleliście kiedyś jak "rozpalić" faceta kiedy go przy nas nie ma?

Niezłe są sugestywne MMSy, jeżeli masz telefon z aparatem. Inna wersja: jak będziesz kiedyś u niego pochowaj w różnych miejscach swoje zdjęcia albo pachnącą Tobą bieliznę, później wyślesz mu SMSa np "zajrzyj za książki na biblioteczce" albo "zobacz co na Ciebie czeka w podręczniku do polskiego"
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sie 2005, 16:30

Jak w kobiecie nie ma namietnosci to chocby przepisala SMSa z netu gotowego to nie bedzie efektu
malenka:):))
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 24 cze 2005, 12:08
Skąd: bedzin
Płeć:

Postautor: malenka:):)) » 19 sie 2005, 17:19

Nie no gotowego smsa z netu no to tak nie bardzo!!ale cos takiego od siebie,z glebi serca to czemu nie........
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 sie 2005, 18:24

CichyPL pisze:"ide pod prysznic, przylaczysz sie?"

"Nie, Kochanie, piję sobie piwko przy kompie, może jak skończę..." ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 236 gości