co wy o tym myslicie??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

co wy o tym myslicie??

Postautor: mikaaa » 18 lip 2005, 14:14

Mam pytanko?? Minowiecie ja uwielbim pieścić penisa mojego chlopaka mogłabym to robic non stop, czsami nie moge sie wrecz powstrzymac, dręczy mnie tylko czasami myśl że mojemu chłopakowi moze nie zawsze to pasowac i ze zacznie myslec o mnie jak nie wyzytej seksualnie...no bo szczerze to ja mam czasami wrazenie ze to ja czesciej mam ochote na pieszczoty niz o on i nie umiem tego powstrzymac....no cóz uwielbiam mojego chłopaka i uwielbima mu sprawiac pryjemnosc.A co wy o tym myslicie czy moze przeszkadzac chłopakowi to ze dziewczyna non stop chciałaby go piescic??
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 18 lip 2005, 14:16

Musiałby być nienormalny :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 18 lip 2005, 14:53

nie narzeka to mu pasi
najgorsze co moze byc teraz to to ze zacznerisz marudzic "bo Zawsze ja zaczynam"
to go zdenerwuje raczej

nic nie mowi bo mu pasuje tak jak jest (chyba ze unika kontaktow )
jesli i ty otrzymujesz tyle ile chesz lub wiecej to chyba dobrze ?

daj Boze wiecej takich nawiedzonych kobiet ;)


PS ja mam to samo z exex - normalnie nie potrafi sie odemnie odessac ;)
po lapach jej musze dawac bo mi gdzies w rozporku majstruje przy byle okazji
jakos niby ex ale wciaz ma na mnie chrapke (i cholernie zazdorsna jak sie pojawi jakas inna na horyzoncie ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
yaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 gru 2004, 14:49
Skąd: bytom
Płeć:

Postautor: yaro » 18 lip 2005, 15:57

zgadzam sie z Benderem oby bozia dala wiecej takich otwartych kobiet,jesli jest normalny to powiedz mi kobieto gdzie i w ktorej chwili mialby narzekac o ja pierdziele niesamowite:)nic sie nie przejmuj kobietko

pozdrawiam
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 18 lip 2005, 22:24

no to spoko jesli mam nadzije ze macie racje... bo ja uwielbiam to wszystko, czasami sie zastanawiam czy całkowicie wszystko ok bo mówi sie ze to facet najwiecej mysli o seksie ale ja bardzo duzo o nim mysle a jak juz jestem z moim facetem to juz w ogóle, nie wiem tylko czy on sie powstrzymuje czasami czy po prostu nie potrzebuje tyle ... ja tam mogłabym non stop sie piescic i zeby on mnie piescił , czasami jest tak ze dotknie mnie gdzies tak dla checy ale ja chciałabym wiecej ale on juz przestaje, robie sie wtedy czasami na niego zla, a nie chce mu ciagle mówił by dalej mnei piescił tam czy cos bo głupio sie tez czuje ,a le nic nei poradze ze tak mój organizm reaguje...nie wiem jak mam nad tym panowac...
you touch me

in special places...
Majkel
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2005, 22:57
Skąd: z konopii :)
Płeć:

Postautor: Majkel » 18 lip 2005, 23:14

mikaaa widze ze masz to samo co ja, znaczy odwrotnie :) ja moglbym piescic moją Kobiete 24/7 a ona niestety nie :( jak tylko zaczynam cos wiecej to zaraz sie odsuwa albo szuka innego zajecia... zaczyna mnie to wkurzac :) ale spoko mam nadzieje ze sie to zmieni, no i mam nadzieje ze u Ciebie tez sie poprawi. A moze po prostu ja wezme Twojego chlopaka i z nim pogadam a Ty weź moją Gwiazde i jej co nie co podpowiedz ;)

Pozdrawiam
M.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 18 lip 2005, 23:15

Majkel pisze:mikaaa widze ze masz to samo co ja, znaczy odwrotnie usmiech ja moglbym piescic moją Kobiete 24/7 a ona niestety nie Smutny jak tylko zaczynam cos wiecej to zaraz sie odsuwa albo szuka innego zajecia... zaczyna mnie to wkurzac

To ze pies pogryzl pana jest bardziej normalne, niz jak pan pogryzie psa :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Robico
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2005, 12:24
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Robico » 18 lip 2005, 23:33

Oj to wcale nie jest nienormalne :) ja bym właśnie tak chciał aby mnie kobieta zaczepiałą non stop i pieściła, chociaż aby mnie dotykała a tak zawsze muszxę szukac ja jakiegoś pretekstu i czegoś aby się troche z nią popieścić <aniolek2> Niczym się nie martw, wszystko jest w porządku 8) 8)
...::: Wspomnienia to najważniejsze... co nam pozostaje.... :::...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lip 2005, 08:34

Wiec trzeba zmienic kobietę "Robico" <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 19 lip 2005, 09:08

mikaaa pisze: co wy o tym myslicie czy moze przeszkadzac chłopakowi to ze dziewczyna non stop chciałaby go piescic??


myslę, że każdy zdrowy! facet nigdy by nie powiedział złego słowa gdyby jego dziewczyna niemogła oderwać się od penisa. Wg mnie twój facet ma raj na ziemi. To marzenie mieć taką dziewczynę!!! Czy wyobrażacie sobie sytuację: siedzicie na kanapie, oglądacie mecz czy cokolwiek innego a w międzyczasie dziewcze wam dogadza?!?!?!?!? To jest dopiero rewelacja!

I oby tak dalej MIKAAA !
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 19 lip 2005, 09:54

mam nadzieje ze mój chłopak tez ma takie poglady.... :* a on chyba mysli ze ja tego nie lubie czy cos i nie chce naciskac... bo kiedys sie pytał czy sie do tego nie zmuszam... heh ale sie myli uwielbiam patrzec jak wielka przyjemość mu sparawiam. Kiedys moje poglady na te sparwy były zupełnie inne , nie wyobrazałam sobie ze kiedykolwiek bede takie rzeczy robic ale on zmienił wszystko, kocham go calego i chce by było mu ze mna dobrze, kiedys to było dla mnie obrzydliwe a teraz mogłabym to robic codziennie oczywiescie tylko jemu... Chciałabym tylko by czasami powiedział ze ma na mmnie ochote , ze go podniecamtak sam z siebie a on nic takiego nigdy nie powiedziała chyba ze nawiazałam na ten temat rozmowe, chyba nie zdaje sobie sprawy jaki tmperament we mnie wzbudził bo do tej pory uwazał mnie za bardzo delikatna dziewczyne ale przy nim troche sie zmieniłam pod kazdym wzgledem i to na plus, teraz czuje sie piekna , bardzije pewna siebie , pozbyłam sie polowy kompleksów, schudłam bez odchudzania, wyładniałam - tak wszyscy mówia, najgorzej jest jka mówia to przy moim chłopaku bo to straszny zazdrośnik :> w ogóle czuje sie taka teraz szczesliwa .....
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 lip 2005, 10:50

zaqqaz pisze:To jest dopiero rewelacja!

Taaa..... przez jaki czas? Codzień po parę godzin ciągnięcia?
To jest znęcanie się nad zwierzętami (ptakami) :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 19 lip 2005, 10:58

heheh bez przesady.... po takim maratonie nie tylko ptak by opadł z sił , ale wykonawczyni stała by sie chyba niemowa.... wszystko ma umiar......


<wszystko przestaje być cudowne, kiedy się do tego przyzwyczajasz>
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 19 lip 2005, 11:19

Mysiorek pisze:aaa..... przez jaki czas? Codzień po parę godzin ciągnięcia?
To jest znęcanie się nad zwierzętami (ptakami)


przecież nikt nie mówi że MIKAAA ma ptaka non-top w ustach :-)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 lip 2005, 12:18

zaqqaz pisze:przecież nikt nie mówi że MIKAAA ma ptaka non-top w ustach :-)


zaqqaz pisze:facet nigdy by nie powiedział złego słowa gdyby jego dziewczyna niemogła oderwać się od penisa. Wg mnie twój facet ma raj na ziemi.

Ona nie, ale Ty chciałbyś tak. :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 19 lip 2005, 13:05

Mysiorek pisze:Ona nie, ale Ty chciałbyś tak


moze nie nonstop - bo odpoczynekk jest potrzebny ale uwielbiam te pieszczoty! <banan>
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 19 lip 2005, 15:20

Kazdy facet uwielbia jak sie piesci jego penisa:) przeciez to przyjemne, poza tym powinien byc zadowolony ze tak podoba ci sie jego przyrodzenie :D wiec.. byle tak dalej:D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 lip 2005, 15:29

mikaaa pisze:wszystko ma umiar......

...też tak uważam. Na wszystko musi być czas i miejsce. Przecież przebywając tylko we dwoje nie można tylko cały czas się pieścić i seksić, bo nawet największa przyjemność może kiedyś się znudzić i seks już nie będzie tym, czym ma być. Tak więc najlepiej jest jak para jest dobrana pod względem swych temperamentów.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 20 lip 2005, 07:45

Jarek pisze:najlepiej jest jak para jest dobrana pod względem swych temperamentów.


nie no, jasna sprawa, bo inaczej dochodziłoby do zmuszania się. A chyba nie ma czegoś goszego w seksie (no, moze jest, ale nie o to chodzi...)
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 20 lip 2005, 10:01

mikaaa pisze:A co wy o tym myslicie czy moze przeszkadzac chłopakowi to ze dziewczyna non stop chciałaby go piescic??

Przeszkadzać to moze nie, ale jeżeli chłopak nie ma wydajności Młodzierzowego Hufca Pracy to może się zacząć obawiać, że nie da Ci rady, to powoduje stres a stres pogłębia niemoc i kółko się zamyka...
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lip 2005, 14:29

mikaaa pisze:czy moze przeszkadzac chłopakowi to ze dziewczyna non stop chciałaby go piescic??

Chwila zastanowienia...

Jesli to nie jest czesciej niz 15 razy dziennie to nie :)
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 lip 2005, 12:52

No fakt, też kiedyś nachodziły mnie takie myśli jak autorkę topicu, bo stety/niestety temperament mam bardzo duży , bo ochotę mam zawsze w ciągu dnia to bym mogła też po kilka razy, ale no różnie bywa. I się do niego dobieram cały czas, ale rozumiem, że w sumie nie zawsze jest na to czas, miejsce czy chęć.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Agusia

Postautor: Agusia » 25 lip 2005, 13:38

gosia pisze:bo ochotę mam zawsze w ciągu dnia to bym mogła też po kilka razy, ale no różnie bywa. I się do niego dobieram cały czas, ale rozumiem, że w sumie nie zawsze jest na to czas, miejsce czy chęć.


Ja tez lubie piescic swojego faceta, nie na rozne sposoby...Uwielbiam tez go zaczepiac,glaskac po calym ciele:) Staram sie nwyczuc sytuacje kiedy moja facet chce tego,czy tez nie... Z tym nie mam problemu bo sie wzajemnie zaczepiamy <aniolek2>
Kiedys byla taka sytuacja,ze mowi wprost,ze jest np.. bardzo zmeczony i ja to rozumiem,ale nie odmawia mi przyjemnosci zasypiania w jego ramionach z delikatnym glaskaniem siebie wzajemnie... Wazne by rozmawiac i pytac wprost co komu pasuje, byscie nie bali sie odmowic tego co Wam w danej chwili nie pasuje, bez robienia sobie wzajemnie wyrzutow...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2005, 13:43

gosia pisze:No fakt, też kiedyś nachodziły mnie takie myśli jak autorkę topicu, bo stety/niestety temperament mam bardzo duży , bo ochotę mam zawsze w ciągu dnia to bym mogła też po kilka razy, ale no różnie bywa. I się do niego dobieram cały czas, ale rozumiem, że w sumie nie zawsze jest na to czas, miejsce czy chęć.

mam nadzieje ze to nie tylko taka pisanina !! ależ mu zazdroszczę !! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2005, 16:16

Chcialbym dozyc chwili, kiedy bede zmuszony odmowic dziewczynie seksu bo nie wyrobie lub nie bede mial ochoty...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2005, 17:45

Mav to nie tak ...choć Cie rozumiem <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 lip 2005, 18:42

gosia napisał/a:
No fakt, też kiedyś nachodziły mnie takie myśli jak autorkę topicu, bo stety/niestety temperament mam bardzo duży , bo ochotę mam zawsze w ciągu dnia to bym mogła też po kilka razy, ale no różnie bywa. I się do niego dobieram cały czas, ale rozumiem, że w sumie nie zawsze jest na to czas, miejsce czy chęć.

mam nadzieje ze to nie tylko taka pisanina !! ależ mu zazdroszczę !!

hehe :) <browar> teraz go nie ma przez 3 dni, to jak wróci w środę, nie będzie, że zmęczony, nie ma czasu czy coś innego :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2005, 18:49

Andrew pisze:Mav to nie tak ...

wiem
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 lip 2005, 19:28

gosia pisze:teraz go nie ma przez 3 dni, to jak wróci w środę, nie będzie, że zmęczony, nie ma czasu czy coś innego

chyba, że będzie miał problemy z łodygą <banan>
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 lip 2005, 19:29

Jarek pisze:gosia napisał/a:
teraz go nie ma przez 3 dni, to jak wróci w środę, nie będzie, że zmęczony, nie ma czasu czy coś innego

chyba, że będzie miał problemy z łodygą

Mam szczęście, bo on nie ma takich problemów :D Przez ponad 1,5 sie nie zdarzylo :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 625 gości