Opalanie topless

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 06 lip 2005, 17:10

rrg pisze:rzeba odpowiedzieć na pytanie - opalamy sie topless by zciągnąć uwage innych, dowartościowac sie że faceci się gapią, czy może dlatego że chcemy opalić się cali. Jak uświadomimy sobie czego oczekujemy miejsce łatwo spotkać.

odpowiedz brzmi: chce się opalić w cali, jeszcze teraz piszac to patrze na moje ładnie opalone całe piersi 8) bo zawsze miałam biale od bikini....
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lip 2005, 18:30

zielona pisze:odpowiedz brzmi: chce się opalić w cali, jeszcze teraz piszac to patrze na moje ładnie opalone całe piersi Cfaniak bo zawsze miałam biale od bikini....

I bardzo dobrze!Popieram i praktykowac zamierzam.
Obok mnie się dzieciarnia rozkładać nie musi, a nie będę hektar szła żeby móc się w spokoju poopalać. Jeśli takim ludziom coś nie pasuje to nie musza obok mnie się rozkładać.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 06 lip 2005, 19:58

rrq pisze:A mojej dziewczynie kategorycznie bym zakazał topless (chyba że na solarce) :-D

To znaczy, że na solarce miałaby pozostać w stringach???? Totalny bezsens :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 06 lip 2005, 22:31

moon pisze:I bardzo dobrze!Popieram i praktykowac zamierzam.
Obok mnie się dzieciarnia rozkładać nie musi, a nie będę hektar szła żeby móc się w spokoju poopalać. Jeśli takim ludziom coś nie pasuje to nie musza obok mnie się rozkładać.

To wiesz zależy kto co rozumie pod pojęciami kultury i szacunku wobec racji i preferencji drugiej osoby...
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lip 2005, 23:26

guli pisze:To znaczy, że na solarce miałaby pozostać w stringach???? Totalny bezsens

To ktokolwiek na solarce się w bieliźnie opała? O_O
To wiesz zależy kto co rozumie pod pojęciami kultury i szacunku wobec racji i preferencji drugiej osoby...

Owszem, ale topic nie o kulturze i szacunku.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 07 lip 2005, 09:48

rrq pisze:Uważam, ze opalając sie topless trzeba pamietać, ze w koło są inni ludzie, którzy niekoniecznie muszą tolerowąć nagie biustu obok. Dlaczego? Ano dlatego ze może ktoś ma kompleksy, albo jest z dzieciakiem i nie chce go na takie widoki narażac. Faktycznie w Polsce zwraca się uwaga na innych ludzi. Ale zastanawiam się czy to tolerancja czy nasza kultura. Nie jesteśmy narodem takim jak Niemcy - bez cenzury - usznaujmy to.

Inni ludzie też muszą uszanować cudze poglądy. Na plażach miejsca jest mnóstwo i jeżeli ktoś chce wychowywać swoje dzieciaki w przeświadczeniu, że nagość to najkrótsza droga do piekła to jego i tylko jego sprawa. A tego, że nasz kraj jest mało tolerancyjny nie trzeba sznować, to wypada raczej zganić.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 07 lip 2005, 11:17

fakt faktem, Polacy sa mało tolerancyjni ale na szczęście powoli się to zmienia. Mam możliwość obserwowania tego bo mieszkam nad morzem :-). I powiem tak, każdy znajdzie jakieś miejsce dla siebie. Ja jak chodze sie opalać to wybieram miejsce obok ludzi którzy nie palą (bo nie cierpie tego) i są bez psów (totalna tragedia). To jest przykład że mozna znależć jakies odpowiednie miejsce dla siebie. I dlatego matki z dziećmi mając całą plażę do wyboru bez problemu znajdą coś dla siebie. I vice-versa - osoby które chcą wystawić więcej ciała do słońca niż ogólnie przyjęta norma ;-) tez bez problemu znajdą takie miejsce. Plaża jest na tyle duża że nikt nie powinien byc zarzenowany jakimkolwiek widokiem.

Bo idąc dalej tym tropem - czy ciekawy i atrakcyjny jest widok starszej grubej kobiety rozebranej prawie do naga? Wg mnie nie, ale nikt mi nie każe kłaść się w pobliżu. Przykłady mozna mnożyć.
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 07 lip 2005, 12:12

guli pisze:
rrq pisze:A mojej dziewczynie kategorycznie bym zakazał topless (chyba że na solarce) :-D

To znaczy, że na solarce miałaby pozostać w stringach???? Totalny bezsens :)



Oki na tój prywatny wniosek może być naga :-D

A jesli ktoś pisze ze polacy nie są tolerancyjni a za chwile mówi ze to nie ich a kogoś problem że mu przeszkadza nagość wykazuje się zupełnym brakiem tolerancji.

Pozdrawiam
....słodkich snów...
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 07 lip 2005, 13:28

rrq pisze:A jesli ktoś pisze ze polacy nie są tolerancyjni a za chwile mówi ze to nie ich a kogoś problem że mu przeszkadza nagość wykazuje się zupełnym brakiem tolerancji.

Wręcz przeciwnie. Tak jak pisał zaggaz mnie nie przeszkadza, że ktos opala się w staniku, dresie, kożuchu, czy też nago. Zawsze staram się wybrać miejsce które mi będzie odpowiadało, ponieważ nie znoszę dzieci zawsze rozkładamy się tam, gdzie ich w poblizu nie ma, więc jeżeli jakieś się pojawi na choryzoncie to znaczy, że rozłożyła się koło nas rodzina i wybrali to miejsce widząć jak się opalamy. Skoro tak wybrali a przeszkadza im topless to wtedy to na pewno jest ich problem. Co do tolerancji to naprawdę mam ją baaaardzo szeroko rozwiniętą, jestem w stanie zaakceptować prawie wszystko co tylko ludzie potrafią wymyślić :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 07 lip 2005, 14:29

ale wy pieprzycie tak sie mowi o ile rozłozy sie koło was jakas dupa 90 60 90 albo chociaz jakas zblizona z fajnymi piersiamy jak by sie rpozłozyla 150 kilowa kierda o wzroscie 150 cm wcale ni bylo by wam milo-i co tolerancje byscie mieli tylk odla tej pierwszej, wg mne itez nie mozna sie opalac gdzie sie chce nago ani nawet toples bo to my odstajemy wtedy od normy a nie reszta i to my powinnismy znalezc takie miejsce w ktory m laska toples czy tam nago nie bedzie pzreszkadzac: babce z radia maryja czy rodzince z dzieckiem
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 07 lip 2005, 14:35

no przecież napisałem że mi by sie widok
krzyniu pisze:150 kilowa kierda o wzroscie 150 cm

nie podobał.
I po co to zdenerwowanie??
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 07 lip 2005, 14:36

jakie zdenerwowanie nie ma sie tak co zapierac ze jest sie takim zajebisc scie tolerancyjnym bo nikt nie jest i dobzre ja tez nie jestem i co ?? stolerujcie tych co nie tolrują
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 07 lip 2005, 14:38

heh, mysle że zboczyłeś z tematu. my tu o tolerancji nie piszemy. Tzn. ja nie pisze.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 07 lip 2005, 16:20

krzyniu pisze:jak by sie rpozłozyla 150 kilowa kierda o wzroscie 150 cm wcale ni bylo by wam milo

Na plażę to ja idę się opalać, kąpać itp, nie przeszkadza mi, że sąsiadka obok waży 150 kg bo co mnie to obchodzi?? Skoro jej z tym dobrze to dlaczego mnie ma być źle??
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 07 lip 2005, 16:28

no tak to widac tolerujesz takie osobniki podobnie jak ja ale jak by sie opalałą nago bo o to tu chodziło wiec nie sadze bys stolerowal ja nie - po prostu bym sie porzygał
Ostatnio zmieniony 07 lip 2005, 17:07 przez krzyniu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 07 lip 2005, 16:44

krzyniu pisze:ale jak by sie opalałą nago bo o to tu chodziło wiec nie sadze bys stolerowal ja nie - po prostu bym sie pozygał

Nie mam zwyczaju przyglądać sę wszystkim dookoła na plaży. Kiedy zajmuję jakieś miejsce staram się zachować pewną odległość od innych osób - tak abym i ja i oni czuli się dobrze. Poza tym, to, czy opalałaby się nago, topless czy w bikini zasadniczo nie poprawiłoby jej wizerunku.
Jeżeli dziewczyna jest atrakcyjna to będzie atrakcyjna niezależnie od tego czy ma stanik, czy nie, w drugim przypadku nie będzie miała śladów na piersiach i plecach :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lip 2005, 21:41

zaqqaz pisze:czy ciekawy i atrakcyjny jest widok starszej grubej kobiety rozebranej prawie do naga? Wg mnie nie, ale nikt mi nie każe kłaść się w pobliżu.

Ano dokładnie o to chodzi!
Ja nie lubię się rozkładac obok rodzin. Wkurzają mnie pół nagie, biegające po plaży dzieci w czasie kiedy ja sobie leże plackiem z książeczką. I się obok nich nie rozkładam. Zawsze staram się znaleźć takie miejsce żeby mi się to nie przytrafiło. A jesli ktoś chce sie obok mnie rozłożyć to uprzejmie proszę zeby jeśli moze poszedł gdzies dalej, bo mi dzieci przeszkadzają.
I wszyscy sa zadowoleni.
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 08 lip 2005, 07:17

moon pisze:A jesli ktoś chce sie obok mnie rozłożyć to uprzejmie proszę zeby jeśli moze poszedł gdzies dalej, bo mi dzieci przeszkadzają.
I wszyscy sa zadowoleni.


i serio się przenoszą? Mi się to nigdy nie zdarzyło, a na plaży bywam na prawdę często
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lip 2005, 22:00

Tak zazwyczaj tak.
Jeśli dalej gdzies jest miejsce nie ma większego problemu. Nie prosze żeby poszli 800 m ode mnie. Ale odległośc minimum 2 m tak :]
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 11 lip 2005, 08:44

moon pisze:Ale odległośc minimum 2 m tak

no, 2 metry, to rzeczywiście wiele :-) , ale wiadomo, lepsze to niż nic !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lip 2005, 09:07

moon pisze:Tak zazwyczaj tak.
Jeśli dalej gdzies jest miejsce nie ma większego problemu. Nie prosze żeby poszli 800 m ode mnie. Ale odległośc minimum 2 m tak :]
~
No to dziwne , bo ja bym w zadnym wypadku sie nigdzie nie ruszał , miejsce jest publiczne i kazdy moze gdzie chce sie rozłozyc , a poniewaz jest nas wiecej (rodzina) a ty jestes jednostką , to ty musiałaś by sie raczej przeniesc ! .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 11 lip 2005, 09:16

heh, i to jest właśnie sedno sprawy! Bo mozna to odnieść tak samo do tego opalania toples! Ale o tym już była dyskusja.....
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 12 lip 2005, 19:24

Andrew pisze:moon napisał/a:
Tak zazwyczaj tak.
Jeśli dalej gdzies jest miejsce nie ma większego problemu. Nie prosze żeby poszli 800 m ode mnie. Ale odległośc minimum 2 m tak
~
No to dziwne , bo ja bym w zadnym wypadku sie nigdzie nie ruszał , miejsce jest publiczne i kazdy moze gdzie chce sie rozłozyc , a poniewaz jest nas wiecej (rodzina) a ty jestes jednostką , to ty musiałaś by sie raczej przeniesc ! .


Andrew ma racje - liczebność idzie w parze z siłą.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 lip 2005, 23:47

Andrew pisze:miejsce jest publiczne i kazdy moze gdzie chce sie rozłozyc

Dokładnie!
Najlepiej na obcej kobiecie <sex2> ... tudzież znajomej :>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 16 lip 2005, 14:59

Andrew pisze:No to dziwne , bo ja bym w zadnym wypadku sie nigdzie nie ruszał , miejsce jest publiczne i kazdy moze gdzie chce sie rozłozyc , a poniewaz jest nas wiecej (rodzina) a ty jestes jednostką , to ty musiałaś by sie raczej przeniesc ! .

Myślę, że chodziło o sytuację, gdy rodzina z wrzeszczącymi *** dopiero przychodzi na plażę. Nie respektowanie tak grzecznej prośby byłoby chamstwem na naszych szerokich plażach. Choć gdybyś chciał na siłę zostać... to też dałoby się obrzydzić Wasz pobyt :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 17 lip 2005, 21:46

Andrew pisze:~
No to dziwne , bo ja bym w zadnym wypadku sie nigdzie nie ruszał , miejsce jest publiczne i kazdy moze gdzie chce sie rozłozyc , a poniewaz jest nas wiecej (rodzina) a ty jestes jednostką , to ty musiałaś by sie raczej przeniesc ! .



punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, jak by sie rozłozył klub puszystych pań nie wydepilowanych i opalajacch sie nago pooszedl bys sobie , tak samo jak jakies bachry ciagle by zasypywaly cie piaskiem .... zostaje silniejszy nie liczniejszy
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 17 lip 2005, 22:06

krzyniu pisze:Andrew napisał/a:
~
No to dziwne , bo ja bym w zadnym wypadku sie nigdzie nie ruszał , miejsce jest publiczne i kazdy moze gdzie chce sie rozłozyc , a poniewaz jest nas wiecej (rodzina) a ty jestes jednostką , to ty musiałaś by sie raczej przeniesc ! .



punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, jak by sie rozłozył klub puszystych pań nie wydepilowanych i opalajacch sie nago pooszedl bys sobie , tak samo jak jakies bachry ciagle by zasypywaly cie piaskiem .... zostaje silniejszy nie liczniejszy


No i racje. Powiem wiecej, ze czesciej kobiety z otyloscia, rozsteoami i cellulitem odstraszaja ludzi ( w tym mnie ) niz 100kg facet. Jakos mierzi mnie widok owłosionych nóg kobiet, a jeszcze jakby sie całkiem rozebrała - poszła bym sobie, bo niedobrze mi sie robi juz na sama mysl a co dopiero widok.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 17 lip 2005, 22:35

gosia pisze:Jakos mierzi mnie widok owłosionych nóg kobiet, a jeszcze jakby sie całkiem rozebrała - poszła bym sobie, bo niedobrze mi sie robi juz na sama mysl a co dopiero widok


ciekawe kogo taki widok nie mierzi. :-) (choc i znajdą sie tacy którym się by taka babka spodobała) .
Ale na plazy cieżko znaleźć takie miejsce by wszystkim było super. Niestety....
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 17 lip 2005, 22:41

zaqqaz pisze:(choc i znajdą sie tacy którym się by taka babka spodobała) .

Andrew 8) :) hihi
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 19 lip 2005, 09:30

Ostatnio byłem swiadkiem interesujacej rozmowy starszych osób. (ok 50 - 60 - tki).
Rozmowa zeszła na temat toples na plaży. I co mnie zadziwiło. Osoby te są z natury baaardzo staromodne. Dla nich stringi czy wystający brzuszek spod bluzki to za duzo. Ale o toples wypowiadali sie bardzo pozytywnie. Zarówno kobiety jak i faceci. I zgodnie stwierdzili że na plaży opalanie czy chodzenie toples powinno być norma taka jak staje się to na zachodzie europy. I mówili tu zarówno o młodszych i starszych kobietach (co akurat patrząc z ich perspektywy mnie nie dziwi). Podsumowali to, że jest to przecież naturalne być rozebranym na plaży.
I to mnie zastanowiło - skąd u staromodnych ludzi takie myslenie????
Co wy na to?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 353 gości