Gdzie najczęsciej masturbują się kobiety?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 mar 2004, 17:58

Trochę dziwnie by to wyglądało, gdybym wchodziła do łazienki ze skrzynką z narzędziami... A potem powiedziałabym tacie: Tato, zobacz, poluzowało się coś...samo

A może lepiej by było Martyno powiedzieć:" tato, chce mi się, odkręć mi ten prysznic, bo już dłużej nie wytrzymam"
Być może nie trzeba by było go odkręcać :567:
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 25 mar 2004, 23:26

sarah pisze:Alez oczywiscie ze jest. Nawet nie smiałabym twierdzic inaczej. Gorzej tylko jak nie ma jak :/
np. w wakacje kiedy widujemy sie codziennie albo wyjezdzamy gdzies razem nie masturbujemy sie wcale. wtedy jest zdecydowanie najlepiej!


Ja was nie rozumiem. Nie wiem po co to w ogole robic? Samemu??? Wydaje mi sie i sam tego doswiadczylem, ze mozna zyc BEZ TEGO przez 12 miesiecy i nawet o tym nie myslec ! I naprawde! Z szacunku po prostu mozna tego nie robic.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 25 mar 2004, 23:47

Jarek pisze:Trochę dziwnie by to wyglądało, gdybym wchodziła do łazienki ze skrzynką z narzędziami... A potem powiedziałabym tacie: Tato, zobacz, poluzowało się coś...samo

A może lepiej by było Martyno powiedzieć:" tato, chce mi się, odkręć mi ten prysznic, bo już dłużej nie wytrzymam"
Być może nie trzeba by było go odkręcać :567:

:D :D :D :D Jasne, jutro tak powiem ;)

Broken - "Z szcunku po prostu można tego nie robić"
Z szacunku do czego albo do kogo? Jeśli nie ma sie nikogo pod ręką to trzeba sobie jakoś radzić ;)
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 25 mar 2004, 23:54

Grzesznicy !
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 26 mar 2004, 00:01

Gdzie?????????? g:P g:hmm2 g:D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 mar 2004, 00:19

Jarek pisze:Wiecie co, czytam te wasze "specjalistyczne" posty w tym temacie i śmiać mi się chce. Wypowiadają sie w nich ludzie, którzy maja parterów/partnerki i jeszcze muszą się masturbować...

Czy to ze jest sie w stalym zwiazku zawsze oznacza ze sie to robi z ta osoba?
Agnieszka

W wodzie:

Postautor: Agnieszka » 26 mar 2004, 01:20

ponizej fragment tekstu o masturbacji kobiet

W wodzie:

Kolejne medium, które zdaje się dostarczać wiele satysfakcji kobietom to strumień wody. Wiele kobiet onanizuje się w wannach do masaży wodnych. Kładą się kierując pośladki do wylotu strumienia wody w ten sposób, by strumień trafiał dokładnie w łechtaczkę. Temperatura wody, natężenie strumienia i tak dalej mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kobiety twierdzą, że taka metoda dostarcza im wspaniałych doznań bez konieczności używania rąk czy urządzeń.
Dobre są także prysznice ręczne, zwłaszcza te przeznaczone do wykonywania masażu. Jeśli masz dostęp do jacuzzi, możesz także wykorzystać dysze, przez które wypływa woda. Stosując którąś z tych metod zyskasz podwójnie – oprócz niewątpliwej rozkoszy będziesz nieprzyzwoicie wprost czysta.

pozdrawiam
Agnieszka
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 26 mar 2004, 01:26

Jak sobie wyobraziłem Agate w takim jacuuuzi to nie musze wam mówić swojej reakcji to musi być wspaniałe uczucie co nie ?
Dziewczyny chyba wam zazdroszcze
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 mar 2004, 07:20

Osobiście uwazam, że masturbacja prysznicem, a raczej bez niego tylko silnym strumieniem wody, dla kobiety może byc nawet niebezpieczna. Przecież ten strumień wody wypłukuje z pochwy śluz i naturalną florę bakteryjną. To nic innego jak płukanka pochwy, a ta może być stosowana tylko za zaleceniem lekarza. To moje zdanie jako faceta, ale mam prawo się mylić.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 mar 2004, 11:41

Ale Jarku one strumieniem trafiaja w lechtaczke, a nie w pochwe.
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 26 mar 2004, 12:44

No pewnie. Do pochwy nic nie wlatuje!
Przynajmniej mi :) To chyba by nie bylo fajne
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 26 mar 2004, 15:19

Martyna pisze:Broken - "Z szcunku po prostu można tego nie robić"
Z szacunku do czego albo do kogo? Jeśli nie ma sie nikogo pod ręką to trzeba sobie jakoś radzić ;)


Do samego siebie.. :))) A tak powaznie.. to dla osoby ktora kochasz... :P
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 mar 2004, 16:10

Ja was nie rozumiem. Nie wiem po co to w ogole robic? Samemu??? Wydaje mi sie i sam tego doswiadczylem, ze mozna zyc BEZ TEGO przez 12 miesiecy i nawet o tym nie myslec ! I naprawde! Z szacunku po prostu mozna tego nie robic.

Nie wierze po prostu :546: masz chyba mały poped seksualny jezeli potrafisz przez rok nie myslec o seksie.
jestes pierwszym facetem ktorego znam ktory powiedzial ze wytrzymal bez masturbacji 12 miesiecy. Nie miales wtedy zadnych kontaktow fizycznych?
Mysle ze nie ma w tym nic dziwnego ze jak sie jest w zwiazku a widuje sie rzadko to sie masturbuje.
Wiem ze moj chłopak robi to prawie codziennie i nie mam mu za złe ze zdradza mnie ze swoja reka. Doskonale wiem ze woli to robic ze mna niz samemu ale sytuacja go przymusza. Kiedy zamieszkamy razem to porzucimy te praktyki.
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 26 mar 2004, 16:20

Nie wierze po prostu masz chyba mały poped seksualny jezeli potrafisz przez rok nie myslec o seksie.
jestes pierwszym facetem ktorego znam ktory powiedzial ze wytrzymal bez masturbacji 12 miesiecy

Tak, zgadzam sie. Tez nie wierze! Facet ktory przez tydzien tego nie robi(oczywiscie nie majac panny) .........................wydaje mi sie jakis podejrzany?! :551:
:557:
A co dopiero przez 12 mies?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 mar 2004, 16:56

A co do postu Agnieszki jeszcze to mam taka wanne z hydromasazem :D jednak z takiej dyszy kozysta mi sie niewygodnie ciezka jest ja ustawic dobrze i strumien troche za mocny. Zdecydowanie wole prysznic.
Awatar użytkownika
Bobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 29 lut 2004, 19:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bobi » 26 mar 2004, 17:32

Pomysł z wanną z hydromasażem to mnie Agnieszka zaskoczyła. Kobiety są pomysłowe, Pozdrawiam wszystkie kobiety, jesteście piękne.
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 26 mar 2004, 19:59

sarah pisze:Nie wierze po prostu :546: masz chyba mały poped seksualny jezeli potrafisz przez rok nie myslec o seksie.


Nie. poped mam. I myslalem wtedy o seksie. Ale nigdy sie nie masturbowalem.

jestes pierwszym facetem ktorego znam ktory powiedzial ze wytrzymal bez masturbacji 12 miesiecy. Nie miales wtedy zadnych kontaktow fizycznych?


Absolutnie zadnych. No chyba ze marzenia senne nazwiesz kontaktami.

Mysle ze nie ma w tym nic dziwnego ze jak sie jest w zwiazku a widuje sie rzadko to sie masturbuje.
Wiem ze moj chłopak robi to prawie codziennie i nie mam mu za złe ze zdradza mnie ze swoja reka. Doskonale wiem ze woli to robic ze mna niz samemu ale sytuacja go przymusza. Kiedy zamieszkamy razem to porzucimy te praktyki.


Dla mnie nawet zyjac z dala. Nawet jak dalekowyjade.. to nigdy nie mysle o zaspokajaniu swoich potrzeb reka :P Wydaje mi sie ze gdybym byl kobieta... to bym sie mogl zalamac gdybym wiedziala ze moj chlopak robi to czesniej z samym soba niz ze mna.
Awatar użytkownika
Bobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 29 lut 2004, 19:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bobi » 26 mar 2004, 20:06

Bądzcie wyrozumiali, każdy człowiek jest inny.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 mar 2004, 20:09

12 miesięcy bez sexu i w dodatku bez masturbacji ??? wiec Twoj temperament musi byc malucki ! w innym wypadku to jest po prostu nie mozliwe ! Albo sie boisz (niewiadomo dlaczego do tego przyznać ) , albo jest tak jak ja mówię !!
Kiedyś czytałem artykół o masturbacji (przeprowadzane badania ) mówią o tym ze ponad 80% meżczyzn i 60% kobiet ten proceder uprawia .Wiec wniosex sexuologów z tego był taki :skoro to takie powszechne - należy to uznać za normalne , natomiast nalezało by sie przyjżeć tej grupie która tego nie robi !!!!!! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 26 mar 2004, 21:08

krzys pisze:12 miesięcy bez sexu i w dodatku bez masturbacji ??? wiec Twoj temperament musi byc malucki ! w innym wypadku to jest po prostu nie mozliwe ! Albo sie boisz (niewiadomo dlaczego do tego przyznać ) , albo jest tak jak ja mówię !!
Kiedyś czytałem artykół o masturbacji (przeprowadzane badania ) mówią o tym ze ponad 80% meżczyzn i 60% kobiet ten proceder uprawia .Wiec wniosex sexuologów z tego był taki :skoro to takie powszechne - należy to uznać za normalne , natomiast nalezało by sie przyjżeć tej grupie która tego nie robi !!!!!! :D


Hehehe!? Co masz na mysli, slucham? Ze jestem nienormalny? Ja nie jestem statystyka OBOP-u! I moge sie zaliczac do 5% a moze i do 1 promila - mam to gdzies. Eh. Nie wie co chcesz powiedziec - to znaczy ze mam sie masturbowac bo tak robi 80% mezczyzn? Chyba na glowe upadles. Co do mojego temperamentu? A to ... hehehe.. nie no.. mysle ze taki malutki nie jest! Nie moge go tutaj wyeksportowac. A co do bania sie? To niby czego sie mam bac?? Pomachania reka??? ehh.. no co TY!
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 26 mar 2004, 22:47

Ciąży??? hehe :D
Też mi trochę ciężko sobie wyobrazić jak sobie radzisz z wyładowaniem napięcia sexualnego...chyba że sobie nie radzisz...
Mam koleżankę, która też w ogóle się tam nie dotyka, ani nic. Nawet tamponów nie używa, dla niej to chyba takie wstydliwe miejsce, albo sie brzydzi...chociaz nie wiem czego, w końcu to jej ciało! Ale ona jest dziewczyną i to chyba też trochę inaczej...
Pozdrawiam! :)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 26 mar 2004, 23:55

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie takie napiecie nie wystepuje. Albo po prostu potrafie je na tyle kontrolowac, ze nie musze machac swoim przyrodzeniem zeby poczuc sie lepiej. Co do kolezanki - to moze kiedys cos ja zaswedzi :) Ehh.. nie mowie ze nie mam marzen itd. Twoja kolezanka za pewno nie raz juz miala mokro od wyobrazen. ;))
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 mar 2004, 10:07

Nie wystepuje : Oki wszystko normalne ! nikt Cie nie krytykuje za to ! co nie zmienia jednak faktu - że Twój temperament jest malucki !!
Są jak mówiłem rózni ludzie o róznych potrzebach i jak najbardziej wszyscy sa normalni !! ZAWSZE JEST WODA !I ZAWSZE JEST OGIEŃ!! :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 27 mar 2004, 22:35

krzys pisze:co nie zmienia jednak faktu - że Twój temperament jest malucki !!

Po czym to wnioskujesz?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 mar 2004, 00:03

broken pisze:
krzys pisze:co nie zmienia jednak faktu - że Twój temperament jest malucki !!

Po czym to wnioskujesz?

No po tym ze napiecie nie wystepuje. Bo jesli jest sie napalonym to nie ma znaczenia ze to reka :) Poza tym to szczegol, mozna przeciez podczas tego myslec sobie o swojej dziewczynie ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 mar 2004, 01:03

Jejku jak to mozliwe?? Ja niekiedy nie moge wytrzymac czasu jak jestem na uczelni na zajeciach , takze nie moge wytrzymac kilku godzin a co dopiero 12 miesiecy :) bokren masz sile , albo jestes niedojrzaly moze jeszcze... :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 mar 2004, 01:20

albo jestes niedojrzaly moze jeszcze...
No to mu pojechales ;)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 28 mar 2004, 23:15

Jasne ze wtedy odczuwalem napiecia. Ale po prostu tego nie robilem. Po prostu moglem przestac - w ciagu chwili moglem pomyslec "NIE" i koniec. ;) A jak mi sie zachce to nie ma problemu - . A swoja droga to w owym okresie moglem we snie przezywac rozne sny i erotyczne - po prostu rozne w sumie na zadanie. Dzisiaj juz tak nie moge - nie wiem czemu, chyba wyszedlem z prawy. . A co do tego machania reka i mysleniu o swojej dziewczynie - to sorry... ale ktos tu jest niedojrzaly ;P.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 mar 2004, 23:28

Jezeli trzepanie kapucyna( bo rozumiem to masz na mysli ) i pamieciowka o swojej dziewczynie ma cos wspolnego z niedojrzaloscia to ja juz nic z tego nie rozumiem ;););) Pozdro... Poza tym chodzilo mi o niedojrzalosc fizyczna , atak hormonow itd... :)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 28 mar 2004, 23:50

Przez wzgledy dla wlasnej dziewczyny wolalbym tego nie robic. Wolalbym czekac do naszego wspolnego spotkania. Nie wierze ze nie byloby jej przykro gdyby wiedziala ze robilbym to. I chyba maloby ja interesowalo o czym wtedy mysle. Czy o niej czy o kims innym.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości