jak szybko dojść do siebie po porodzie?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

MałaJolka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2007, 19:02
Skąd: Słupno
Płeć:

jak szybko dojść do siebie po porodzie?

Postautor: MałaJolka » 11 sty 2007, 19:12

Witam,
Ostatnio znalazłam w prasie a także na innych fora informacje o probiotyku, który odbudowuje i utrzymuje odpowiednią flore bakteryjną pochwy po operacjach, a co za tym idzie głównie po porodzie...
Szkoda, że nie wiedziałam o tym wczesniej - tzn. odrazu jak urodziłam swojego synka (ma juz a może dopiero 3 miesiące), ale ten pierwszy miesiąc po porodzie jest chyba najwazniejszy, moze jakoś szybciej wszystko by sie goiło, ale na szczęście nic mi w sume nie dolega.... poza suchością :( lekarz mówił, ze tak moze być ,ale miałam nadzieję, że bedzie wszystko ok..... środków nawilżających jakoś nie chce stosować, to pewnie jeszcze bardziej szkodzi na flore bakteryjną pochwy... już sama nie wiem....

Ale wracajać do tego probiotyku jest to Lacibios femina, jeszcze nie wiem czy na mój problem on podziała, ale czego się już na pewno dowiedziałam, to można go stosować gdy karmisz malucha :D, dodatkowo jest do łykania, więc nic nie podrażnia wrażliwego jak dla mnie miejsca....

Zbiore więcej danych i i nformacji i napisze co i jak z Lacibiosem fem... :D Podzielę się z Wami oczywiście
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Re: jak szybko dojść do siebie po porodzie?

Postautor: Jagienka06 » 12 sty 2007, 11:57

a po jakim czasie po porodzie mozna bez problemu wrocic do seksu?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2007, 19:56

To zalezy od kobiety , ja zawsze wracalem juz po miesiacu
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 14 sty 2007, 17:41

połóg trwa 6 tygodni po tym okresie do gina i jak wszystko jest ok to można zaczynać
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 sty 2007, 19:13

agna 24 pisze:a po jakim czasie po porodzie mozna bez problemu wrocic do seksu?

Po takim, jaki jest potrzebny do zagojenia sie rany.
Każdy ma to deko inaczej, ale można uśrednić na 4-8 tygodni.
Inna sprawa do psychika matki, która może sie diametralnie zmienić i organizm nie ma tu nic do rzeczy.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości