Prezerwatywy a jej pekanie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Kris.him
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2006, 17:39
Skąd: Gniezno
Płeć:

Prezerwatywy a jej pekanie

Postautor: Kris.him » 13 gru 2006, 17:46

Witam wszystkich
Mam pytanie to znaczy jaka jest szansa pekniecia prezerwatywy podczas pierwszego stosunku wiecie tak mniej wiecej nie koniecznie w procentach;).
no i takie drugie pytanko jakie sa skutki uboczne zwiaane z braniem tabletek antykoncepcyjnych. po prostu nie chce aby dziewczyna sie trula a nie wchodzi w rachuba ciaza to byla by po prostu porazka podczas pierwszego razu, no nie? chyba nie musze mowic o tym:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2006, 18:23

Kris.him pisze:no i takie drugie pytanko jakie sa skutki uboczne zwiaane z braniem tabletek antykoncepcyjnych
Problemy ze zdrowiem zoladkiem watropa zakrzepice zyl problemy z krazeniem z hormonami tycie rozregulowanie organizmu kobiecego problemy z donoszeniem ciazy nieplodnosc problemy neurologiczne depresja problemy z stanami zaplnymi pochwy nadcisnienie i niedocisnienie astma uposledzenie sluchu wieksze prawdopodobienstwo raka szyjki macicy.
Ta troche z ulotki rzucilam i od siebie :)

[ Dodano: 2006-12-13, 18:24 ]
Kris.him pisze:Mam pytanie to znaczy jaka jest szansa pekniecia prezerwatywy podczas pierwszego stosunku wiecie tak mniej wiecej nie koniecznie w procentach;).
Jak uzywasz do brej a nei noszonej np rok w portwelu nie przeterminowanej i prawidlowo ja zalozysz [ i nie jest to badziew za 1z ł] to male.
Kris.him
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2006, 17:39
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: Kris.him » 13 gru 2006, 18:40

ok dzieki jeszcze jedno pytanko czy te prezerwatywy z srodkiem plemniko bojczym sa skuteczne czy to tylko taki tani chwyt reklamowy ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2006, 18:43

Kris.him, tak samo jak i inne.
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Re: Prezerwatywy a jej pekanie

Postautor: Lukasz » 13 gru 2006, 22:15

Kris.him pisze:Witam wszystkich
Mam pytanie to znaczy jaka jest szansa pekniecia prezerwatywy podczas pierwszego stosunku wiecie tak mniej wiecej nie koniecznie w procentach;).


Jak to mawia moj kumpel: mniej wiecej to palec wskazujacy i srodkowy w d... wchodza, jeden mniej drugi wiecej :P A teraz na powaznie... Nikt Ci tego nie powie jaka jest szansa. To zalezy od wielu czynnikow. Jednak - jak juz kiedys pisalem - jesli wyjmiesz i prezerwatywa wyschnie w tzw. miedzyczasie - to jest wieksze ryzyko pekniecia bo wystepuje wieksze tarcie.
Truskaweczka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 20:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Truskaweczka:) » 14 gru 2006, 19:55

Kris.him pisze:Mam pytanie to znaczy jaka jest szansa pekniecia prezerwatywy podczas pierwszego stosunku wiecie tak mniej wiecej nie koniecznie w procentach;).
nam podczas pierwszego nie pekło... ale za któryms razem dopiero...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 14 gru 2006, 20:04

nam nigdy nie pekla jeszcze... i jezeli bedziesz poprawnie sie nia obslugiwal to peknac nie powinna
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 gru 2006, 13:21

Truskaweczka:) pisze:nam nigdy nie pekla jeszcze... i jezeli bedziesz poprawnie sie nia obslugiwal to peknac nie powinna

Dokładnie..no chyba że wszystko zrobisz jak trzeba ale jazda będzie hardcorowa to nikt ci niczego nie zagwarantuje, zresztą i tak niczego nikt nie gwarantuje :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Stormy

Postautor: Stormy » 19 gru 2006, 14:56

gorzej jak sie zsunie (patrz moj 2 raz na chwile po pierwszym...) = efekt: wkrecenie sobie ciazy urojonej... za ktoryms podejsciem to samo... moj eks chyba za duze (standard) kupowal, <hahaha>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 gru 2006, 03:13

Kris.him pisze: jakie sa skutki uboczne zwiaane z braniem tabletek antykoncepcyjnych
Na kazdej ulotce do kazdych tabletek jest to napisane! Nawet czasem w procentach szans na zajscie skutka ubocznego!
Kris.him pisze:jaka jest szansa pekniecia prezerwatywy podczas pierwszego stosunku
Mysle ze taka sama jak normlanie.
Lilian pisze:gorzej jak sie zsunie (patrz moj 2 raz na chwile po pierwszym...) = efekt: wkrecenie sobie ciazy urojonej... za ktoryms podejsciem to samo... moj eks chyba za duze (standard) kupowal
W sumie nigdy mi sie calkowicie nie zsunela, zazwyczaj przy wyjmowaniu zsowa sie tak o 7cm wiec trzeba poprawiac, ale jej reszta siedzi naprawde twardo :) Zwlaszcza ze zawsze rozwijam cala, chocby 25cm dlugosci miala to i tak cala rozwine :D

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości