Tabletki anty - kiedy przerwa??

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Tabletki anty - kiedy przerwa??

Postautor: nie_zapominajka » 29 lis 2006, 12:30

:?
Witam wszystkich:)
Pytanie kieruję głównie do kobiet:
po jakim czasie należy zrobi przerwę w przyjmowaniu tabletek??
czy taka przerwa jest w ogóle potrzebna??
czy przyjmowanie tabletek anty przez długi okres czasu może w późniejszym czasie zaowocowac trudnosciami przy planowaniu rodziny?? lub komplikacjami podczas ciąży??

dziekuję za waszystkie odpowiedzi ;)
niezapominajka
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2006, 13:00

Temat rzeka ! beda tu różne głosy w tej sprawie , wszystko jednak zalezy od kbiety .
Przerwa byc musi , po 1.5 roku zażywania tabletek anty , moja Myszka ciezko miala wrócić do stanu normalnosci .
Choc przy zrobieniu sobie pierwszej przerwy , wszystko wruciło do normy zaraz , ale za drugim razem były kłopoty .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 29 lis 2006, 16:22

tak trzeba zrobić sobie przerwy, i przy bardo długim stosowaniu moga być problemy z zajściem w ciąże
Awatar użytkownika
nie_zapominajka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:56
Skąd: z piekła
Płeć:

Postautor: nie_zapominajka » 30 lis 2006, 11:08

dzieki wlasnie o to chodzilo:// niestety moja znajoma miala problemy w czasie ciazy druga poronila po kilku m-cach...lekarz stwierdzil ze przyczyna moglo by zbyt dlugie przyjmowanie tabletek bez przerwy...
ja przyjmuje 1,5 roku i chyba zasiegne opini lekarskiej w tej sprawie bo nie chce miec komplikacji w sprawach tak waznych dla mnie.
dzieki i pozdrawiam :))
niezapominajka

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości