Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 sie 2007, 22:17

No ale jak skończył w Tobie to jak niby chcesz zajść w ciąże? Niby jest ten płyn, ale ryzyko za małe żeby sobie babrać organizm postinorem, imho.
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 26 sie 2007, 22:34

doszedl poza mną

mam dzisiaj 7 dzień cyklu



wg mnie nie ma potrzeby bo po 1 tak jak mowisz nie doszedl w srodku a po 2 masz 7 dzien cyklu wiec jesli masz cykl np 28 dni to do owulacji sporo czasu :) Jak ktos kiedys napisal ze plemniki to nie terminatory, tutaj nawet jesli sie cos wydostalo to nie ma szans by cos zdzialalo :) Wiec spij spokojnie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 sie 2007, 15:52

milusia_sweet pisze:co myslicie...?
Niemozliwe wrecz po prostu zebys w ciazy byla i Postinoru brac nie warto.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 sie 2007, 20:23

gogusinski pisze:wg mnie nie ma potrzeby bo po 1 tak jak mowisz nie doszedl w srodku a po 2 masz 7 dzien cyklu wiec jesli masz cykl np 28 dni to do owulacji sporo czasu Jak ktos kiedys napisal ze plemniki to nie terminatory, tutaj nawet jesli sie cos wydostalo to nie ma szans by cos zdzialalo Wiec spij spokojnie.
Ty :D Znawaca :D A czemu u siebie takie kozak nie byłeś? :P

milusia_sweet, Z postrinorem daj sobie spokój, to bomba hormonalna przecież jest. Chcesz doszczętnie rozregulować cykl swój? W tej sytuacji na prawdę nie ma potrzeby. A na przysłość tak dla lepszego samopoczucia zapotrzcie się w środek plemnikobójczy.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Kivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 sie 2006, 01:12
Skąd: Dolny Śląsk
Płeć:

Postautor: Kivi » 27 sie 2007, 21:27

Dobry wieczór :)
Przejdę od razu do rzeczy. Kilka miesięcy temu odstawiłam yasmin. Co za tym idzie cykl mam tak rozregulowany, że głowa mała. Ostatni dostałam po 3 miesiącach. Nawet Luteina mi nie pomogła. brałam przez tydzień po dwie tabletki pod język i nic. Przyszedł wtedy kiedy sam uwazał za stosowne ;)
No ale ja nie do końca o tym. Teraz powinnam dostać okres dokładnie 16 sierpnia. Oczywiście ni widu ni słychu.
Sęk w tym, że kochałam się noc wcześniej bez zabezpieczenia do końca i tak przez kolejne dwie noce. Tak jestem dużą dziewczynką i wiem czym to może się skończyć. ;)
Byłam dziś u swojej Pani Ginekolog.. powiedziałam o spóźniającym się okresie i o tym,że współżyłam bez zabezpieczenia. Pani Doktor zrobiłam mi usg dopochowe (nie miłe to jednak..) i powiedziała, że cytuję "Endometrium jest małe, co by wykluczało ciąże. Do tego pojawiły się pęcherzyki, które mogłby świadczyć o zbliżającym się okresie" i po chwili do dała "No ale może być jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek wykryć."
I ja się teraz zastanawiam czy istnieją szanse na to,że będę mamusią czy znów nic?
Czy to, że endometrium jest małe całkowicie wyklucza ciążę?
Pozdrawiam :)
Kiv
"Tak bardzo pragnę aby serce moje przy Twoim kroczyć mogło.."
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 28 sie 2007, 07:35

Jak mozna wyjsc od ginekologa i jeszcze zadawac takie pytania <zalamka> Jak juz tam bylas to trzeba bylo rozwiac wszystkie watpliwosci - bylas u specjalisty a zawracasz glowe ludziom na forum . Kup test i problem z glowy.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 28 sie 2007, 07:45

to NIE JEST FORUM GINEKOLOGICZNE, skąd my mamy wiedzieć co to może oznaczać? <zalamka> trzeba pytać się specjalisty a nie nas. Zadzwoń albo przejdź się do ginekologa i tym razem dokładnie wypytaj <pijak>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 28 sie 2007, 18:58

Ty Znawaca A czemu u siebie takie kozak nie byłeś?


Jawka - Bo widzisz, sam ze sobą toczysz bitwę w głowie :) Pozatym mialem cien watpliwosci w swoojej sprawie i dlatego zapytalem :)[/b]
Awatar użytkownika
Bianconeri921
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2005, 11:30
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bianconeri921 » 08 wrz 2007, 15:02

Eh to może ja opisze swój problem. Zawsze gdy mam jakieś problemu to lecę na to forum. Zawsze po mimo prezerwatywy kończyłem po za partnerką. Ale zdarzyło się tak, że kupiłem prezerwatywy unimila ze środkiem plemnikobójczym...i Stwierdziliśmy z Dziewczyną, że zakończę w Niej, żeby zobaczyć jak to jest i w ogóle. Wszystko fajnie zakończyłem w niej. Ale Gy wyjmowałem członka - serce mi stanęło...Prezerwatywa pękła tak, że cała główka była po za gumką...Stosuję prezerwatywy już około roku i nigdy mi się to nie zdarzyło zawsze sprawdzałem wszystko dokładnie no ale cóż stało się ;/...Jakby tego było mało akurat zrobiliśmy to w 15 dniu cyklu czyli dzień płodny.....Nie mieliśmy wątpliwości, szybko do lekarza, który przepisał nam escapelle i powiedział, że jeśli w ciągu dwóch godzin się lek zażyje to jest 100% pewności..i Partnerka zażyła jakieś 2 godziny plus minus 10 minut jakoś tak.. i mam pytanie skoro lekarz mówi ze 100% to faktycznie nie mam się czym martwić? W nocy Dziewczynę bolały nogi, miała wyschnięte śluzówkę, ból głowy, podbrzusza, nerki.. Czyli chyba ehh lek zadziałał.. Mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy napiszę Wam..pozdrawiam...
"Chcieć - oznacza wpływać na przebieg wydarzeń"
hemoth
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:43
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Znowu pękła!

Postautor: hemoth » 09 wrz 2007, 10:13

Wczoraj podczas stosunku pękła mi gumka. Nie doszło do wytrysku ale zdaje się że było troszkę tego płynu który wydostaje się podczas podniecenia, wiecie....
Czy w tym płynie mogą być plemniki? Mogło dojść do zapłodnienia?! <hmm>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 09 wrz 2007, 10:17

hemoth pisze:Czy w tym płynie mogą być plemniki?

tak

hemoth pisze:Mogło dojść do zapłodnienia?! <hmm>

to zależy...np. od tego jakie Twoja kobieta miała dni
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
p1tbull
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:19
Skąd: z pokoju
Płeć:

Postautor: p1tbull » 09 wrz 2007, 10:21

Ten płyn jak go nazwałeś nazywa się płynem przedejakulacyjny, w skrócie.

Zasadniczo płyn wydobywający się przed właściwym wytryskiem jest tylko płynem z prostaty, który wprawdzie spełnia bardzo ważną rolę, ale TEORETYCZNIE nie powinien zawierać plemników.

Pojawiająca się tuż przed wytryskiem właściwym (który raczej łatwo poznać) wydzielina gruczołu krokowego (prostaty) jest rzadkim, lekko opalizującym płynem. W jego podstawowym składzie są przede wszystkim białka, enzymy i kropelki tłuszczu. Płyn ten spełnia bardzo ważną rolę w zapłodnieniu, ponieważ przyczynia się w sposób zdecydowany do ożywienia plemników, zapewniając im większą ruchliwość i jednocześnie rozrzedzając płyn wytryskowy. Ale właściwie nie istnieje zagrożenie ciążą, jeśli ten płyn dostanie się tam gdzie nie powinien (albo raczej – jak chciałaby natura – tam, gdzie powinien). :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 09 wrz 2007, 10:32

hemoth, to nie ten dział, tematów o takiej samej tematyce było bardzo dużo. Wystarczyło użyć wyszukiwarki <zalamka>

Poza tym jak już zakładasz temat, to napisz coś więcej, w stylu jakie dni miała Twoja kobieta, jakie ma cykle <niewiem>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 09 wrz 2007, 10:35

Po pierwsze: od wątpliwości tej natury jest odpowiedni temat.
Po drugie: płyn przedejakulacyjny zawiera plemniki, ale ich znikomą ilość. Więc jeśli wasz stosunek nie wypadł akurat w dniu owulacji, to nie ma się czym martwić- bo tak jak juz ktoś pisał- nie należy wierzyć w istanienie plemników komandosów.
Po trzecie: na przyszłość uważaj jak zakładasz gumę.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

olkkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2007, 17:26
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: olkkaa » 17 paź 2007, 22:21

mam problem zaczełam wspolzyc z chlopakiem. Robilismy to 30 wrzesnia ostatnio. miesiaczke mialam ok17 wrzesnia. wczoraj myslalam ze dostałam okres bo mialam krew przezprzez jakis czas. dzis obudzilam sie i nie mialam nic.. do teraz nie mam.. nie wiem co mam myslec.. czy to ze stresu tak sie dzieje czy co najgorsze w ciazy jestem .. dodam ze uzywalismy prezerwatywy a sperma nie powinna dostac sie do srodka bo skonczyl na zewnatrz
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 18 paź 2007, 00:14

olkkaa pisze: dodam ze uzywalismy prezerwatywy a sperma nie powinna dostac sie do srodka bo skonczyl na zewnatrz

Czyżby to jeden z przypadków schizy ciążowej? Kobieto, pleminiki to nie są komandosi szkoleni do zadań bojowych. <zalamka>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 paź 2007, 12:14

olkkaa pisze:dodam ze uzywalismy prezerwatywy a sperma nie powinna dostac sie do srodka bo skonczyl na zewnatrz

to mi wytłumacz, w jaki sposób miało dojść do zapłodnienia :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 18 paź 2007, 15:19

lollirot pisze:
olkkaa pisze:dodam ze uzywalismy prezerwatywy a sperma nie powinna dostac sie do srodka bo skonczyl na zewnatrz

to mi wytłumacz, w jaki sposób miało dojść do zapłodnienia :-)

tak to się dzieje, jak za młodzi (bo pewnie taka jest autorka pytania) i bez wiedzy teoretycznej o antykoncepcji biorą się za seks... jak nie chcecie wpaść, to nie róbcie tego :P zastosowali nadzwyczają ostrożność i jeszcze świrują... <zalamka>
bleble19
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2007, 16:52
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: bleble19 » 18 paź 2007, 17:07

no wiec jest taki problem :] wczoraj uprawialem z dziewczyna petting :] jakos tak wyszlo ze dotknalem penisem jej myszki, nie wszedl ale jednak. nie mialem wytrysku przed... ma ostatnio nieregularne cykle, ostatni miala 23 , dzisiaj dostala okres... czy jest ryzyko ciazy ?? czy po prostu panikuje :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 paź 2007, 17:10

bleble19 pisze:czy jest ryzyko ciazy ??
nie.
olkkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2007, 17:26
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: olkkaa » 18 paź 2007, 17:14

dodam ze dzis mialam jakas dziwna brazowa wydzieline, czytalam ze to przed miesiaczka wystepuje a inni pisali ze to objaw ciazy ...
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 19 paź 2007, 12:24

Dziewczyno w żadnej ciąży nie jesteś jest to niemożliwe, im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 paź 2007, 12:55

bleble19 pisze:czy po prostu panikuje :]

panikujesz a w dodatku chyba slabo wiesz jak sie dzieci plodzi
Awatar użytkownika
whitebird
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 19 mar 2006, 16:18
Skąd: Łódź
Płeć:

42 dzień cyklu !!

Postautor: whitebird » 07 lis 2007, 15:20

Wiem, wiem, że co chwila takie posty piszą tutaj różni ludzi.
Chodzi o to że moja dziewczyna [18 lat] która zwykle ma nieregularne miesiączki w ok 32 dniu cyklu ma problem i ja razem z nią :/ Uprawiamy seks częściowo bez zabezpieczenia tj bez prezerwatywy gdzieś do połowy stosunku, jak już się sobą nacieszymy i postanawiam dojść to zakładam gumkę. Wiem że w wydzielinie mogą być plemniki zdolne do zapłodnienia i że to ryzyko, ale do rzeczy.
Obecnie jest 42 dzień cyklu - okresu brak.
Dziewczyna miała mdłości RAZ tydzień temu - lekarz stwierdził grypę jelitową , brała leki
Zmieniła klimat - była a Anglii na weekend
Miała dużo stresu - trudna sytuacja w domu i w szkole
Twierdzi że brzuch jej się powiększył...tak jak nigdy dotąd :/ widziałem i dla mnie to nie wygląda jeszcze na tyle dziwnie żeyb się przejmować
Czuje się pełna.. :/ nie bardzo wiem jak to rozumieć

W każdym razie jeden test już zrobiła... wyszedł negatywny, dzisiaj czas na drugi ale niech mi powie ktoś kto się zna na rzeczy i nie będzie mnie opierdzielał za głupotę z której zdaje sobie sprawę...sami wiecie jak to czasem jest :/ czy to możliwe żeby była w ciąży ?? i czy okres może się aż tak bardzo spóźniać

pozdrawiam !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lis 2007, 15:36

whitebird pisze:czy to możliwe żeby była w ciąży ??
Zawsze jest ryzyko.
whitebird pisze:czy okres może się aż tak bardzo spóźniać
nawet wiecej biorac pod uwage co wymieniles.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 07 lis 2007, 22:42

whitebird pisze:Obecnie jest 42 dzień cyklu - okresu brak
najbardziej prawdopodobny powód owego opoźnienia to:
whitebird pisze:Zmieniła klimat - była a Anglii na weekend
Miała dużo stresu - trudna sytuacja w domu i w szkole
.
whitebird pisze:Twierdzi że brzuch jej się powiększył...tak jak nigdy dotąd
Widzę, że ktoś tu nie był na lekcji dotyczącej rozwoju płodu...
whitebird pisze:czy to możliwe żeby była w ciąży
Tak, możliwe. Wszystko jest możliwe.... teoretycznie. <pijak>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 08 lis 2007, 01:23

Ile razy mamy powtarzać?!!! Jeśli nie skończysz w środku, to szansa na bobaska jest malusia!!!!!!!
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 08 lis 2007, 10:13

FANTOMAS pisze:to szansa na bobaska jest malusia!!!!!!!
Ale zawsze istnieje mozliwość wpadki. Nawte jezeli nie konczyl w srodku!
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 08 lis 2007, 10:31

FANTOMAS pisze:Ile razy mamy powtarzać?!!! Jeśli nie skończysz w środku, to szansa na bobaska jest malusia!!!!!!!


Jesli juz bierzecie sie za udzielanie rad, to wypadaloby przynajmniej znac fakty. "Metoda"przerywana, choc bardzo popularna w Polsce, nie jest zadna metoda antykoncepcyjna. Do tego negatywnie dziala na psychike. Ludzie, inwestujcie w prezerwatywy czy pigulki i myslcie.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
whitebird
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 19 mar 2006, 16:18
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: whitebird » 08 lis 2007, 11:41

Drugi test zrobiony 5 dni później wykazał że nie jest w ciąży, więc chyba nie jest.
W sumie tu nie chodzi o jakiś wielki strach, bo w razie czego nie byłoby tak źle, ja zarabiam wystarczająco żeby wyżywić bobaska i zapewnić mu przytulny kącik, ale chodzi tu raczej o rozmowy w stylu "zmarnowałeś młodość sobie i dziewczynie !!"
No i problem byłby z jej maturką... .

Jawka pisze:whitebird napisał/a:
Twierdzi że brzuch jej się powiększył...tak jak nigdy dotąd
Widzę, że ktoś tu nie był na lekcji dotyczącej rozwoju płodu...


Hmmm...uwierz że bardzo dokładnie studiowałem wiedzę na temat rozmowu płodu, antykoncepcji (tu mimo wszystko należy mi się kopniak w d...) itd. Tyle tylko że dwie jej znajome w tym są w ciąży... jedna już nawet urodziła i faktycznie gdzieś tak w trzecim tygodniu... no może w czwartym zauważyła że rośnie jej delikatnie brzuszek a konkretnie obszar podbrzusza. Dlatego zamieściłem ten punkt na liście.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości