prezerwatywy na Pierwszy raz....

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

mikrofon
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 mar 2006, 11:53
Skąd: z zadupia:))
Płeć:

prezerwatywy na Pierwszy raz....

Postautor: mikrofon » 20 paź 2006, 20:10

razem z dziewczyna podjelismy decyzje o pierwszym razie... NASZYM wspolnym 1 razie... duzo czytalem o wszystkich rzeczech i wiem wiele, ale mam problem z prezerwatywammi , bo chcialem kupic durexa ze srodkiem plemnikobujczym ale nie ma takich :| wiec nastepnie spradzilem oferte unimil i sa takie ale z cienszego latexu niz pozostale:| wiec nie wiem co mam robic, chce zeby bylo naprawde bezpiecznie...co wybrac, durex extra safe czy unimil 004 z substancja plemnikobujcza ale ciensze :P które byly by lepsze??
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 paź 2006, 20:33

Są też unimile w normalnej grubośći ze środkiem plemnikobujczym: New Cares czy jak się tam zwią..poszukaj dokładnie a znajdziesz.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 paź 2006, 21:32

Extra Safe sa za to dodatkowo nawilzane, a to tez jest plus.
Slonkopiotrusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2006, 11:36
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: Slonkopiotrusia » 21 lis 2006, 15:04

mysle ze dla dziewczyny wazne byloby nawilzenie... bo pierwszy raz moze troche bolec... mnie tak bolal ze przez pol roku nie moglam.. tzn. zaczynalismy ale przy pierwszym bolu sie wycofywalam az wkoncu sie udalo. wiec polecam postawic na nawilzenie (ewentualnie zaopatrz sie w taki zel na bazie wody ky) no i jakbys mial taki zel i kupilbys prezerwatywy ze srodkiem plemnikobujczym to byloby najlepiej. z tych co wymieniles ja bym wybrala durex extra safe bo tez na poczatku uzywalismy ich z moim chliopakiem i sa ok. pozdrawiam i powodzenia
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 lis 2006, 15:15

Dzięki Moon. Zamykam. <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości