Po ilu tabletkach......???

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

rasta:)
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 23 sie 2006, 16:21
Skąd: z bylekąd
Płeć:

Po ilu tabletkach......???

Postautor: rasta:) » 09 paź 2006, 18:21

Pierwszy raz kochaliśmy się bez gumki po tyg.brania przezemnie Cilestu-tak trudno się do tego przyzwyczaić...tzn do tego by się nie obawiać zajścia w ciążę:( Chyba bardziej pewnie czułam się z gumką i w dni niepłodne.Fakt,że wszystko zostaje we mnie-narazie napędza mi stracha...:(
,, Przyjaciele są jak anioły, które stawiają nas na nogi, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak się lata" :*
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 09 paź 2006, 19:00

To dobrze, że pewnie czujesz się w dni niepłodne, bo łykając tabletki nie ma czegoś takiego jak dni płodne :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 paź 2006, 19:04

rasta:), pytanie rozumiem w tytule?
Nie pamietam :D Ale spoko jestes zabezpoieczona nie boj zaby ;)
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 14 paź 2006, 19:15

zabezpieczona jesteś od pierwszego dnia po przyjęciu tabletki...tyle, że pierwsze opakowanie zaczynasz w dniu okresu (który trwa te 4-5 dni)...każde kolejne po tygodniu przerwy. Jak wzsystkiego pilnujesz działa od pierwszej doby
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 15 paź 2006, 21:38

ja kochałam sie jakoś około 15 dnia. Nie martw się ja do teraz czasem mam stracha...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Little-insane
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:31
Skąd: z domu :)
Płeć:

Postautor: Little-insane » 01 lis 2006, 15:34

ja w sumie troszke pozniej bo na poczatku 2 opakowania ;) ale wolałam brac wczesniej bo wiedziałam ze i tak zaczne wspolzycie a to tylko kwestia czasu :D
pozniej przewa braniu tabsow, teraz znów biorę:) i juz nie mam raczej obaw ze zajdę w ciaze, chociaz czasem.... :) no ale baby juz tak mają <boje_sie>
"...Niepokorna i zła bram nieba nie sięgnę..."

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości