Diane-35 i antykoncepcja... Szybkość działania ;-)

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 20 lip 2004, 08:58

Triniti19 pisze:A pytałam się bo ktoś mi ostatnio wmawiał, że najpierw to miejsce się nakuwa, żeby była maluteńka ranka i tak przechodzą te hormony. A jednak wolałam się upewnić. Wkońcu kto pyta nie błądzi :) :).

łomatko kochana, pokarz mi tę mądralę :zdziw:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 lip 2004, 09:20

ktoś mi ostatnio wmawiał, że najpierw to miejsce się nakuwa,

...ten "ktoś" pewnie sobie łeb nakłuł i mu rozum wywiało :565:
Kochać i być kochanym
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 26 lip 2004, 00:28

Ale uwalnia hormony przez skóre czy jak? Bo głównie o to mi chodzi.

chodzi o to ze przez skóre hormony sa "transportowane" do krwioobiegu z pominieciem układu pokarmowego a wiec oszczedzamy zołądek i watrobe!! :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 26 lip 2004, 13:50

No to teraz już wiem. Dzięki Agata :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 24 sie 2004, 15:34

Diane 35 nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Jest lekiem dermatologincznym. Działanie antykoncepcyjne jest ubocznym działaniem tego leku. Nie radzę uzywać go jako srodka antykoncepcyjnego. Ma podwójną dawkę hormonów co wpływa na organizm bardzo znacznie. Popawia sie cera - owszem, ale przybiera sie po nim na wadze.
Tabletki antykoncepcyjne działaja juz po pierwszym dniu ich brania.
W trakcie biegunki lub wymiotow, jeśli są intensywne radzę skontaktować sie z lekarzem w celu zmiany środka (pod warunkiem że czujemy iz to jest ich wina). A jego skutecznosc staje pod znakiem zapytania i naelży stosować dodatkowe sposoby zabezpieczeń.

W tej chwili można srodki hormonalne-antykoncepcyjne podawać w zastrzykach (działa trzy miesiace - zalecane dla kobiet które raczej urodziły już dzieci) i mniej inwazyjne w stosunku do układu pokarmowego plasterki lub implanty podskórne.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości