okres a tabletki

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
aysha
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 11 wrz 2005, 01:17
Skąd: warszawa
Płeć:

okres a tabletki

Postautor: aysha » 21 wrz 2006, 19:17

w niedziele skończyłam 1 opakowanie Logestu po kilku miesięcznej przerwie teraz jest czwartek i mam dziwny okres :/ boli mnie brzuch wczoraj i dziś mam tylko czerwono różowy śluz i nic więcej może się rozkręci ale jeszcze nigdy tak nie miałam czy spotkałyście się z czymś takim ? :) w ciąży chyba nie jestem bo przez 1 opakowanie stosowaliśmy gumki a on nawet we mnie nie kończył ale dziwi mnie ten okres bo nie wiem czym jest spowodowany.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 21 wrz 2006, 19:56

no jak bralas tabl juz keidys to mysle, ze wiesz, ze do 3ciego opakowania jeszcze cykl sie reguluje i krwawienia nie musza koniecznie wystepowac takie jak zawsze.. moim zdaniem nie masz sie czym martwic
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 wrz 2006, 21:56

aysha, po raz n-ty pisze Tobie :to normalne to PIERWSZE opakowanie dopiero.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 93 gości