jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

anetaka

jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy?

Postautor: anetaka » 16 wrz 2006, 21:51

jestem tu nowa mam 18 lat w sierpniu przezylam swoj pierwszy raz (a po 3 dniach nastepny) z chlopakiem z ktorym jestem od 2 lat, w tym roku pisze mature i chce ja zaliczyc, ale mam problem boje sie ze zaszlam w ciaze. to bylo w 15 dniu (a 2 raz w 18) po miesiaczce mielismy zabezpieczenie (prezerwatywe), wszystko poszlo dobrze, zabezpieczenie raczej nie zawiodlo (nie sprawdzalismy), ja mam jakies urojenia albo nie wiem co, wydaje mi sie ze mam wiekszy brzuch, jak zaczynam myslec o tym ze moge byc w ciazy to slabne,kreci mi sie w glowie, [shadow=red]okres wystapil normalnie[/shadow] nie spoznil sie nawet tak jak zawsze zaczal sie wieczorem. ja wiem ze wszyscy mi bede pisali abym poszla po test ale probowalam juz 2 razy i nie moglam z siebie tych slow wydusic. pomocy!! jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 wrz 2006, 21:55

anetaka pisze:jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy??
-1 ? Zabezpieczyloas sie wiec czym sie martwisz?

Brzuch to Ci po kilku miesiac by dopiero urosl...

I pomylilas dzial.
anetaka

Postautor: anetaka » 16 wrz 2006, 21:57

Boze dzieki Ci za odpowiedz !! Przepraszam ale nie wiedzialam ze go pomylilam
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 wrz 2006, 22:41

anetaka pisze:okres wystapil normalnie nie spoznil sie nawet

Daj spokój.
Zamykam.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości