hm...glupi stres?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Kosmita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:50
Skąd: jejjuuuuuu
Płeć:

hm...glupi stres?

Postautor: Kosmita » 13 wrz 2006, 21:09

dziwne. wspolzylem z dziewczyna majac prezerwatywe, jednakze jak to bywa w chwilach stresu pare dziwnych wydarzen mialo miejsce otoz.... /tak by the way to miala dni nieplodne/
hm po pierwsze bylem w boxerkach i jak wiadomo po chwili pieszczot mialem na nich troche plynu przed-ejakulacyjnego /przepraszam za niefachowe nazewnictwo, i tak wszyscy wiedza o czym mowie mam nadzieje/ i potem, wyszedlem do lazienki zalozyc prezerwatywe, jednak po raz pierwszy zalozylem ja odwrotna strona po czym /co za glupota/ bez zastanowienia zmienilem strone na odpowiednia. podczas stosunku wszystko bylo okey, nic nie peklo i przed finalem wyszedlem z niej wiec wszystko pod kontrola. nastepnej nocy byla podobna sytuacja tylko wtedy sie opamietalem CO JA ROBIE /a tak w ogole to po zalozeniu juz tej prezerwatywy ubralem ponownie boxerki i dopiero po jeszcze jakims czasie /nie wiem z minute dwie/ pieszczot dopiero je zdjalem i zaczelismy sie kochac
...jaka jest szansa ze ona moze byc w ciazy? podkreslam ze dziewczyna ma sie bardzo dobrze i bynajmniej nie jest zestresowana... ja sie troche stresuje bo wiem ze zrobilem straszna glupote jednakze z dnia na dzien jak pytam osob oni watpia w taka mozliwosc aby mogla ona byc w ciazy....
wiec? pytam fachowcow mam nadzieje ze mnie jakos uspokoicie ....
pozdrawiam i dziekuje z gory!
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 13 wrz 2006, 21:42

Dziecko, ale o co Ci chodzi? O to czy plemniki z płynu przedejakulacyjnego mogły przeskoczyć z bokserek na prezerwatywę?

To Twój piąty temat na tym forum, piąty o tej samej tematyce i niestety na tak samo niskim poziomie. Idź do księgarni i kup sobie jakąś książkę o życiu seksualnym człowieka.
Kosmita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:50
Skąd: jejjuuuuuu
Płeć:

Postautor: Kosmita » 13 wrz 2006, 21:49

przeciez wspomnioalem w poscie wyzej ze tu nie chodzi o to tylko bardziej o ten blad z zakladaniem zabezpieczenia...to moze zamiast mi mowic jaki to zacofany nie jestem moglabys napisac czy jest jakakolwiek mozliwosc czy nie, bo takie gdybanie o stanie mojej wiedzy na ten temat nic nie wnosi
dzieki z gory pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 wrz 2006, 21:49

Kosmita pisze:..jaka jest szansa ze ona moze byc w ciazy?
Cos koło -1 <aniolek>

A druga sprawa. Po kiego Ty wychodzisz do kibla zakladac gumke? :| Wydaje mis ie ze gdyby Ci nieco pomogla byscie nie myli stron :P Co dwie glowy i jedna główka to nie jedna :D
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 wrz 2006, 22:24

Kosmita pisze:pozdrawiam

Pozdrawiam!
Nie mnóż podobnych (lub takich samych) topów.
Klozet 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości