Tabletki a wilczy apetyt

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Tabletki a wilczy apetyt

Postautor: bandzioreks » 07 wrz 2006, 00:53

Witam... mam takie pytanie do dziewczyn przyjmujacych tabletki anty... otóż ja jestem w trakcie brania 1 opakowania novynette... nie wiem czy to po nich mam taki "wilczy apetyt" ale normalnie caly czas bym jadla.... poza tym wylazlo mi mnostwo syfow (o tym juz pisalam posta kiedys) :/ moje pytanie brzmi czy wy tez tak macie ?? a moze mialyscie na poczatku brania tabletek ?? czy ten ciagly apetyt jest rowniez skutkiem ubocznym tak jak te syfy... ?? :/ przytylam juz ok 1,5 kg przez to ze ciagle jem... :/ najgorsze jest to ze nie moge nad tym zapanowac... bo ciagle czuje mam ochote na cos do jedzenia... :/ ehh... prosze o odpowiedz...
.....::DoN't Go WaStInG YoUr EmOtIoNs::.....
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 wrz 2006, 07:50

bandzioreks pisze:moje pytanie brzmi czy wy tez tak macie ??
Ja tak mialam gdzies przy piateym opkawoaniu Harmonetu. Pare kg w ciagu miesiaca utylam. Jak powiedzialam lekarzowi zlapal sie za glowe i dal mi inne.
Ale Ty jestes przy pierwszym i tak moze byc przejsciwo. Ja bym sie skonsutowała z lekarzem bo z tego co tyjesz ciezko Ci bedzie zejsc pewnie.
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 07 wrz 2006, 14:16

Ja biore Mercilon 7 miesiac i waga ani drgneła.
Apetytu wiekszego tez nie mam. Ja równiez zastosowałabym sie do rady Moon i skonsultowała to z lekarzem chociaz telefonicznie.
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości