MERCILON i alkohol

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Zenon_Zmyłer
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2006, 15:16
Skąd: GOP
Płeć:

MERCILON i alkohol

Postautor: Zenon_Zmyłer » 05 wrz 2006, 19:27

Kobiety mam pytanie. Czy ktoras z Was bierze tabletki MERCILON ? Bo mojej Lady lekarz je przepisal a gdy spytala sie o spozywanie alko to jej rzekl ze w moze ale w sladowych ilosciach. Jest to troche uciazliwe i dla Niej i dla mnie, bo na imprezach ona sie wiele nie moze napic a ja jak chce sie napic wiecej (czyt. często:) to slysze wyrzuty :/
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 05 wrz 2006, 19:32

Bralam Mercilon przez rok. Nie jestem osoba pijaca duzo, ale zdarza i zdarzalo sie zaszalec - zero problemow.
Jedyne, na co trzeba uwazac - ale to przy kazdych tabletkach - to gdy sie bierze wieczorem, zeby nie zwymiotowac po ew. przepiciu (zwlaszcza w ciagu 4h od wziecia pigulki)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 wrz 2006, 21:08

Zenon_Zmyłer, to cos Ci źle powiedział. Przy nich jak przy innych trzeba pić, ale jak zawsze z umiarem [nawet jak sie tabsow nie bierze]. Dlatego wlasnie ze mozna je zwymiotowac i zostanie przerwane ich dzialanie.
A jak przypuszczam jestescie dosyc mlodzi i mowiac szczerze wiadzac mlodzierz i to jak sie bawi to ja mu sie nie dziwie ze nieco wam przesadzil :]
Zenon_Zmyłer
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2006, 15:16
Skąd: GOP
Płeć:

Postautor: Zenon_Zmyłer » 05 wrz 2006, 21:45

moon pisze:[ Przy nich jak przy innych trzeba pić,
Trzeba hehe dobrze powiedziane :D
moon pisze:A jak przypuszczam jestescie dosyc mlodzi i mowiac szczerze wiadzac mlodzierz i to jak sie bawi to ja mu sie nie dziwie ze nieco wam przesadzil :]
No w sumie i moze , ale ilosci sladowe to dla mnie to kilka cukierkow z rumem :)

Dzieki fest dobre Kobiety :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 wrz 2006, 22:16

Zenon_Zmyłer pisze:Trzeba hehe dobrze powiedziane
Mialo byc moze <lol>
Zenon_Zmyłer pisze:No w sumie i moze , ale ilosci sladowe to dla mnie to kilka cukierkow z rumem :)
Dla mnei tez. Ale w tym pojecieu o czym ja mowie to raczej kilka piw czy drinkow. :]
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Re: MERCILON i alkohol

Postautor: Lukasz » 05 wrz 2006, 23:20

Zenon_Zmyłer pisze:Bo mojej Lady lekarz je przepisal a gdy spytala sie o spozywanie alko to jej rzekl ze w moze ale w sladowych ilosciach.

Nieprawda. Alkohol nie ma wplywu na substancje zawarte w tabetce - z tym alkoholem chodzi tylko o to zeby nie zwymiotowac tabletki po nadmiernym spozyciu alkoholu.
Jest to troche uciazliwe i dla Niej i dla mnie, bo na imprezach ona sie wiele nie moze napic a ja jak chce sie napic wiecej (czyt. często:) to slysze wyrzuty :/

Niech pije ile chce byle nie rzygała :P Nie zaszkodzi jej to (no chyba ze na drugi dzien bedzie sie źle czuła :P). Gdyby alkohol szkodzil tabletkom to na pewno byloby o tym napisane w ulotce a nie jest :)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości