Gdy spóźnia sie okres...

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Gdy spóźnia sie okres...

Postautor: bandzioreks » 21 sie 2006, 16:40

Witam... to jest mój pierwszy post... mam jak sie domyslacie problem....:( spoznia mi sie okres... ostatni dostalam 24 lipca a dzis jest 21 sierpnia a ja jeszcze nie mam krwawienia... :( denerwuje sie tym bo zawsze mam okres regularnie... boje sie ze moge byc w ciazy...:( wspolzyje z chlopakiem ale zawsze sie zabezpieczamy podczas stosunku prezerwatywa... i wszystko zawsze bylo ok... gumka nigdy nam nie pekla a ja co miesiac mialam regularnie okres... wspolzyjemy juz od ok 10 miesiecy i wszystko bylo dobrze az do tej pory... nie wiem co mam myslec... mozliwe zebym byla w ciazy?? jesli tak to jakim cudem skoro kochamy sie zawsze z gumka..?? prosze napiszcie ile moze spozniac sie okres i co moze na to wplynac.... a moze jest cos co przyspieszy wystapienie krwawienia...?? nie moge przestac sie tym martwic... nie wiem co mam robic.... prosze o pomoc!! :|
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 sie 2006, 16:45

ale Ci sie spuznia ten okres !! ze hej!!! <hahaha>
No dobra , nie panikuj , za wczesnie na to , im barziej panikujesz tym gorzej !
przeszukaj forum rozmawialismy jzu o tym , jest tu mase podobnych postów
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 sie 2006, 16:49

bandzioreks pisze:ostatni dostalam 24 lipca a dzis jest 21 sierpnia
Czyli jeszcze 3 dni :>
Po co od razu panikowac??

Andrew pisze:im barziej panikujesz tym gorzej
Dokladnie. Zamkniete kolo - okresu nie ma -> stres -> przesuniecie okresu (przez stres) -> jeszcze wiekszy stres i po co te nerwy? :]
Awatar użytkownika
asiorek;*
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 sie 2006, 14:27
Skąd: koniec swiata
Płeć:

Postautor: asiorek;* » 21 sie 2006, 16:59

Narazie sie nie martw jeszcze nie jest zle;)

Słyszałam (testowane na sobie) ze gorąca polgodzinna kapiel przyspiesza okres-sprobuj, moze sie uda;) POZDRAWIAM

I nie panikuj;) <glaszcze>
:)
Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Postautor: bandzioreks » 21 sie 2006, 17:35

Dzieki za te odpowiedzi ;)
zapomnialam dodac ze cykl trwa mi 28 dni wiec wedlug moich obliczen powinien juz wystapic okres...:/ zawsze mialam co 28 dni a nawet czasem wczesniej dostawalam jak np byla jakas impreza w tym miesiacu czy cos...albo jakas podroz.... no a w tym miesiacu wlasnie bylam na kilku imprezach i alkoholu sobie nie odmawialam... a poza tym co pare dni odwiedzalam krakow takze wydawalo mi sie ze to powinno raczej przyspieszyc okres niz opoznic... dlatego sie tak denerwuje.... mozliwe zeby jakies leki na to wplywaly?? bralam ostatnio jakies tabletki na watrobe ale w ulotce nie bylo nic o wplywie na cykl miesiaczkowy...:/ jesli cos jeszcze wiecie na temat spozniania sie miesiaczki i rzeczy ktore moglyby na t wplynac to piszcie!! :|
.....::DoN't Go WaStInG YoUr EmOtIoNs::.....
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Re: Gdy spóźnia sie okres...

Postautor: Lukasz » 21 sie 2006, 21:39

bandzioreks pisze:Witam... to jest mój pierwszy post... mam jak sie domyslacie problem....:( spoznia mi sie okres... ostatni dostalam 24 lipca a dzis jest 21 sierpnia a ja jeszcze nie mam krwawienia... :( denerwuje sie tym bo zawsze mam okres regularnie... boje sie ze moge byc w ciazy...:( wspolzyje z chlopakiem ale zawsze sie zabezpieczamy podczas stosunku prezerwatywa... i wszystko zawsze bylo ok... gumka nigdy nam nie pekla a ja co miesiac mialam regularnie okres... wspolzyjemy juz od ok 10 miesiecy i wszystko bylo dobrze az do tej pory... nie wiem co mam myslec... mozliwe zebym byla w ciazy?? jesli tak to jakim cudem skoro kochamy sie zawsze z gumka..?? prosze napiszcie ile moze spozniac sie okres i co moze na to wplynac.... a moze jest cos co przyspieszy wystapienie krwawienia...?? nie moge przestac sie tym martwic... nie wiem co mam robic.... prosze o pomoc!! :|

Nie panikuj. Im więcej bedziesz się stresować tym poźniej okres może wystąpić. Jeśli masz pewność ze guma nie pękła to nie masz czego się bać. Wiem to z własnego doświadczenia. Jeśli chcesz to zrób test chociaż wydaje mi się to nie potrzebne.
Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Postautor: bandzioreks » 21 sie 2006, 21:54

Lukasz pisze:Nie panikuj. Im więcej bedziesz się stresować tym poźniej okres może wystąpić. Jeśli masz pewność ze guma nie pękła to nie masz czego się bać. Wiem to z własnego doświadczenia. Jeśli chcesz to zrób test chociaż wydaje mi się to nie potrzebne.

Dziekuje za te slowa... ja naprawde staram sie wierzyc w to ze wszystko jest ok... powtarzam sobie w kolko ze nei ma powodu do obaw..... ale skoro jest wszystko ok to czemu mi sie spoznia?? mowicie ze stres... ok... ale stresuje sie bo sie spoznia, gdyby sie nie spoznial to bym sie nie zaczela stresowac..... ehh..... chyba pozostaje mi jedynie czekac.... :|

[ Dodano: 2006-08-22, 11:31 ]
Jest!! dostalam... :D:P heh... dzieki za wszystkie slowa otuchy...:)
asiorek;* pisze:Słyszałam (testowane na sobie) ze gorąca polgodzinna kapiel przyspiesza okres-sprobuj, moze sie uda;) POZDRAWIAM

dzieki asiorek:* pomoglo... :)
.....::DoN't Go WaStInG YoUr EmOtIoNs::.....

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości