close fit

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

close fit

Postautor: Fenix_ » 05 sie 2006, 22:45

witam ! pytanie kieruje bardziej do grona mezczyzn, otoz czy uzywal ktos z was durex'ow close fit ? jakie wrazenia czy naprawde fajnie przylegaja do czlonka ? nie ma problemu z nalozeniem i sciagniecie ? i jezeli mozecie to napiszcie na jakiej wielkosci sprzet nakladaliscie ...bede bardzo wdzieczny za odp... a szukalem najpierw na forum podobnego topicu i nie znalazlem dlatego pozwolilem sobie zalozyc :) czekam na odp pozdrawiam
"Od krzywd się nie odłączy nikt, za żadne skarby.
Zbrodnia poczucie winy karmi.
Nieważne elitarny czy zwykły, w każdym strach zmusza do modlitwy.
W obliczu śmierci nie ma sprytnych, nie ma odważnych.
Straszy brak uzyskania drugiej szansy!"

OSTR
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 06 sie 2006, 23:52

Kiedyś użyłem.
Niestety były problemy z naciągnięciem (mam jakieś niecałe 19cm długości i dość proporcjonalną budowę- nie mierzyłem obwodu, ale CloseFit były zdecydowanie za ciasne). Problemów ze zdjęciem nie miałem, ale sama gumka była bardzo opinająca i nieprzyjemna.
Wolę "Elite"- dużo luźniejsze i do tego cieniutkie.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości