15-scie lat

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 11 sie 2006, 14:21

15 lat i za seks już się brać, ciekawo co będzie z tą dziewczyną za 10 a nawet 5 lat. Aż strach pomyśleć <boje_sie>
Ja tez jestem za tym że na hormony jest za wcześnie i lekarz nie powinien ich przepisywać 15 latkom, chyba że w celach zdrowotnych, a nie antykoncepcyjne.
Dla nich najlepszą antykoncepcją będzie abstynencja seksualna
Ostatnio zmieniony 11 sie 2006, 14:25 przez Ona_Mika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2006, 14:24

jak to co ? to samo co ze mną ! a ja zyje i mam sie dobrze , lepsza taka niz cnotka dewotka!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 11 sie 2006, 16:38

15 lat i za seks już się brać, ciekawo co będzie z tą dziewczyną za 10 a nawet 5 lat. Aż strach pomyśleć
Hmm.. niby co?
Dla nich najlepszą antykoncepcją będzie abstynencja seksualna
Dlaczego? <chory>
15-latka raczej nie moze iśc sama do leakrza
Może, a dlaczego ma nie iśc. Aczkolwiek lekarz jest obowiązany powiadomić rodziców lub prawnych opiekunów o jej stanie zdrowia. Z tym, że rzadko to robią ;P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 sie 2006, 21:45

Andrew pisze:lepsza taka niz cnotka dewotka!!
<browar>
..::WdOwA::.. pisze:15-latka raczej nie moze iśc sama do leakrza.
<hahaha> Oczywiscie ze moze.
Ona_Mika pisze:Dla nich najlepszą antykoncepcją będzie abstynencja seksualna
<chory> Wsrzemieźliwosc to nie forma antykoncepcji. Poza tym Tobie tez by sie rpzydala czytajac inny topic ;) Niektore sa juz wtedy gotowe na sex inne panikuja i w paranoje wpadaja nawet jak sa strasze ze w ciazy sa. Wiek nei świadzczy tu o gotowosci :]
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 11 sie 2006, 21:57

Ona_Mika pisze:15 lat i za seks już się brać, ciekawo co będzie z tą dziewczyną za 10 a nawet 5 lat. Aż strach pomyśleć <boje_sie>
Ja tez jestem za tym że na hormony jest za wcześnie i lekarz nie powinien ich przepisywać 15 latkom, chyba że w celach zdrowotnych, a nie antykoncepcyjne.
Dla nich najlepszą antykoncepcją będzie abstynencja seksualna

Zalezy jaka 15stka, Jedna drugiej nie rowna. :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sie 2006, 13:59

Wy ale macie problemy. Jak sie lekarz uprze to i do 18latki bedzie rodzicow wolal. A jedyne co mozemy wowczas zrobic to zmienic lekarza.

Dlatego zamiast deliberowac nad niewiadomo czym, proponuje by dziewczyna poszla do lekarza, najlepiej prywatnie, niech nie podaje adresu zamieszkania lub poda zly. Jak nie bedzie chcial przepisac lub bedzie marudzil o rodzicach To wyjsc (bez placenia rzecz jasna) i isc do nastepnego.

Myslicie ze jak ja piwo kupowalem przed 18tka? Nie sprzedali w jednym to sprzedali w innym sklepie. I taka sama strategie proponuje zastosowac tutaj.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości