Instynkt macierzyński

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 wrz 2007, 21:50

mrt pisze:Będąc w związku z idealnym facetem na ojce, nie bardzo ma się ochotę na dziecko.
mrt pisze:Będąc w związku z idealnym reproduktorem, ma się jak najbardziej.
mrt pisze:Liczy się tylko uczucie.

Dziwne pojęcie reproduktora :|
Bo przecież nie chodzi w w/w cytatach o człowieka, tylko o uczucie. To dominuje szczególnie. (jakby ktoś wcześniej gadał o gwałcicielu) :|
Trzeba mieć dziecko z miłością.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 wrz 2007, 09:12

mrt pisze:Dobra, Andrew, zaczyna mi latać wszystko.

Odkryłam dziwną rzecz - ojciec a reproduktor. Będąc w związku z idealnym facetem na ojca, nie bardzo ma się ochotę na dziecko. Będąc w związku z idealnym reproduktorem, ma się jak najbardziej.

Ale nie myślcie, że w jednym i drugim przypadku nie ma uczuć. Są. Chodzi o sposób myślenia o facecie.


trzeba było az prawie 6 miesiecy bys sie odezwała w temacie ?? :|

a teraz napisz dokladnie o co ci chodzi . Bo przyznam nie rozumiem tej wypowiedzi szczegulnie iż pada z ust kobiety dojrzałej po 30-tce bezdzietnej , bedacej jednak w zwiazku z facetem <aniolek>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 24 wrz 2007, 10:38

Andrew pisze:Bo przyznam nie rozumiem tej wypowiedzi szczegulnie iż pada z ust kobiety dojrzałej po 30-tce bezdzietnej , bedacej jednak w zwiazku z facetem
Zależy od związku. Tyle w temacie :)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 24 wrz 2007, 17:19

Dzieci powinni mieć tylko ludzie mądrzy i po badaniach psychiatrycznych.
Niestety rzeczywistością jest loteria... i kretyński dobór rodziców (partnerów) najczęsciej przez matki.
Mam nadzieję że kiedyś ( jeszcze za mojego życia) będzie można mieć dziecko nie mając nic wspólnego z jakąkolwiek popieprzoną matką.

A instykt macierzyński to jakaś legenda, albo wytłumaczenie dla destrukcyjnej szajby której dostają baby pod presją społeczną lub wiekową, koło 30tki.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 24 wrz 2007, 17:42

eng pisze:Mam nadzieję że kiedyś ( jeszcze za mojego życia) będzie można mieć dziecko nie mając nic wspólnego z jakąkolwiek popieprzoną matką.



chcesz sam urodzić czy co?? bo nierozumiem:|

eng pisze:jakąkolwiek popieprzoną matką


bardzo ładnie się wyrażasz.. o swojej mamie tez tak mówisz?

eng pisze:A instykt macierzyński to jakaś legenda, albo wytłumaczenie dla destrukcyjnej szajby której dostają baby pod presją społeczną lub wiekową, koło 30tki.


czy Ty na pewno wiesz co to znaczy IM? a jak tak to możęsz mnie oświecić co to znaczy wg Ciebie??
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu
Obrazek
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 24 wrz 2007, 17:44

eng pisze:Dzieci powinni mieć tylko ludzie mądrzy i po badaniach psychiatrycznych.

przychylam się do wniosku, ale niestety takie rzeczy to tylko w Erze :(
Za dużo pokrzywdzonych dzieci na tym świecie, za dużo. Część kobiet jak i facetów powinno się sterylizować.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 24 wrz 2007, 17:50

Symfonia pisze:chcesz sam urodzić czy co?? bo nierozumiem:|

obojętne ...
Symfonia pisze:bardzo ładnie się wyrażasz.. o swojej mamie tez tak mówisz?

O swojej nie, ale kobiety z jej pokolenia były normalne ...

Symfonia pisze:czy Ty na pewno wiesz co to znaczy IM? a jak tak to możęsz mnie oświecić co to znaczy wg Ciebie??

Wszytko od samej chęci posiadania dzieci po ich wychowanie do dorosłości.
W dużym skrócie.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 24 wrz 2007, 23:35

Elspeth pisze:eng napisał/a:
Dzieci powinni mieć tylko ludzie mądrzy i po badaniach psychiatrycznych.

przychylam się do wniosku, ale niestety takie rzeczy to tylko w Erze :(
Za dużo pokrzywdzonych dzieci na tym świecie, za dużo. Część kobiet jak i facetów powinno się sterylizować.


ja jestem za licencją na posiadanie potomstwa. tylko z drugiej strony gdyby tak każdego prześwietlić, czy nadaje się do bycia rodzicem, to mogłoby wyjść, że nikt :D tak czy siak, sporo ludzi nie powinno mieć dzieci <pijak>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 25 wrz 2007, 08:03

eng pisze:O swojej nie, ale kobiety z jej pokolenia były normalne ...


a teraz dlaczego są nienormalne? Bo niewiem czy zdajesz sobie sprawę ale obrażasz sporą część kobiet w tym momencie.
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 25 wrz 2007, 08:12

Nola pisze:tak czy siak, sporo ludzi nie powinno mieć dzieci <pijak>

A kim jesteś żeby oceniać, kto może mieć dziecko a kto nie? :)
W ogóle czy ktoś inny ma moralne prawo, by tak oceniać? Nie wydaje mi się.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 25 wrz 2007, 08:16

Marissa, jasne, że nie. Niech dalej kobiety, które nie mają za grosz cieplejszych uczuć rodzą dzieci, bo "się zdarzyło" np i takie dziecko przez całe życie nie dostanie od niej nawet krztyny uczucia. Znam paru ludzi, którzy absolutnie pod żadnym pozorem nie powinni mieć dzieci, a mają i te dzieciaki nie mają lekkiego życia.
Czy mam moralne prawo oceniać? Czy moralne to nie wiem, ale na pewno mam prawo wyrażać swoje zdanie.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 25 wrz 2007, 08:23

Elspeth pisze:Marissa, jasne, że nie. Niech dalej kobiety, które nie mają za grosz cieplejszych uczuć rodzą dzieci, bo "się zdarzyło"

I tutaj powinna zadziałać edukacja seksualna i możliwość aborcji. Wtedy one same zdecydowałyby czy chcą przerwać ciążę, czy też urodzić dziecko.

Elspeth pisze:Czy mam moralne prawo oceniać? Czy moralne to nie wiem, ale na pewno mam prawo wyrażać swoje zdanie.

Nigdzie nie napisałam że nie ma się prawa do wyrażenia własnego zdania.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 25 wrz 2007, 08:27

Marissa pisze:Wtedy one same zdecydowałyby czy chcą przerwać ciążę, czy też urodzić dziecko.

Byłoby świetnie gdyby te kobiety były na tyle mądre, ale często jest z tym troszeczkę inaczej. Nawet jakby miały możliwość aborcji to by z niej nie skorzystały w dużej większości. A do adopcji dziecka też oddawać nie będą bo przecież "nie po to tyle miesięcy się męczyłam, żeby je komuś oddać". Z resztą faceci, którzy nie nadają się na ojców nie są lepsi.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2007, 08:37

eng pisze:Dzieci powinni mieć tylko ludzie mądrzy i po badaniach psychiatrycznych.
Niestety rzeczywistością jest loteria... i kretyński dobór rodziców (partnerów) najczęsciej przez matki.
Mam nadzieję że kiedyś ( jeszcze za mojego życia) będzie można mieć dziecko nie mając nic wspólnego z jakąkolwiek popieprzoną matką.

A instykt macierzyński to jakaś legenda, albo wytłumaczenie dla destrukcyjnej szajby której dostają baby pod presją społeczną lub wiekową, koło 30tki.


Wybacz . ale po tym poscie rozumiem dlaczego Mrt jest dalej bezdzietna . Napisal bym i wiecej - odniósłbym sie i do tych badan , ale uznaje to za bezcelowe !!
O instynkcie macierzyńskim jak i ojcowskim tez nic nie napisze , bo odniosłem wrażenie , ze ktoś tu zgrywa gówniarza , zatem - po co ? :>

mrt pisze: Zależy od związku. Tyle w temacie :)


rozumiem <przytul>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 wrz 2007, 11:59

Marissa pisze:A kim jesteś żeby oceniać, kto może mieć dziecko a kto nie? :)


przecież ja nie stawiam się w roli żadnego mędrca <zalamka> nie trzeba nim przecież być, żeby widzieć, jak niektórzy nie potrafią się wywiązać z roli rodzica , jak bardzo krzywdzą swoje dzieci i okaleczają na całe życie,prawda? :>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 25 wrz 2007, 18:07

Symfonia pisze:a teraz dlaczego są nienormalne? Bo niewiem czy zdajesz sobie sprawę ale obrażasz sporą część kobiet w tym momencie.

No przykro mi, ale taka jest prawda -nie nadają się do życia, do związków.
Oczywiście są wyjątki ale ... jak to wyjątki, krążą o nich legendy.

[ Dodano: 2007-09-25, 18:11 ]
Marissa pisze:I tutaj powinna zadziałać edukacja seksualna i możliwość aborcji. Wtedy one same zdecydowałyby czy chcą przerwać ciążę, czy też urodzić dziecko.

Jasne, jeszcze dodaj że same zrobiły...

Andrew pisze:O instynkcie macierzyńskim jak i ojcowskim tez nic nie napisze , bo odniosłem wrażenie , ze ktoś tu zgrywa gówniarza , zatem - po co ?

Andrew, jaki instynkt ? Albo się ma z kim mieć, albo się nie ma, loteria.
Większość tego ogranicza się do samego faktu posiadania, tak naprawdę z byle kim.
Skoro ty spotkałeś swój ideał i masz z nią dzieci to ekstra, ale nie wszyscy mają tyle szczęścia...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2007, 18:57

eng pisze:Andrew, jaki instynkt ? Albo się ma z kim mieć, albo się nie ma, loteria.
Większość tego ogranicza się do samego faktu posiadania, tak naprawdę z byle kim.
Skoro ty spotkałeś swój ideał i masz z nią dzieci to ekstra, ale nie wszyscy mają tyle szczęścia...


Cos mi sie wydaje , ze sie nie rozumiemy , albo Tylko Ty mnie nie rozumiesz .
Instynkt ... co to takiego ? "nazwa ogólna różnego rodzaju wewnętrznych czynników wpływających na zachowanie zwierząt a w szczególności człowieka."
"wrodzona zdolność wykonywania pewnych stereotypowych, nie wyuczonych, mniej a. bardziej skomplikowanych czynności swoistych dla danego gatunku i istotnych dla jego przetrwania; naturalna, wrodzona dyspozycja (psych.), zdolność."

By andrew mial dziecko nie potrzebuje idealu , ów ideał jak juz to chce stwozyc z poczetego dziecka , z kim to owo dziecko bede mial ? to juz inna bajka , wazne , ze chce je miec , a nie , ze nie mam z kim , bo miec to mogę je z tzw. Twym "byle kim" i nie widze w tym problemu , byle owo "byle co" nie było patologiczne .
Temat jest nie do wygadania <aniolek>

Martwi mnie jednak to , ze Ty (tak bynakmniej odbieram to z Twych postów , choc i mylic sie mogę ) nie chcesz dziecka z swą partnera , chyba , ze ona nie chce z Tobą ?
a zreszta co mnie to obchodzi .

Dorzucę ... chec posiadania - piszesz , a czym ona rózni sie od instynktu maciezynskiego w tym wypadku ?
chec zycia ...a instynkt zamozachowawczy ?

Mysle , ze to wszystko jest z sobą powiazane .

A tylko człowiek próbuje to jak zresztą i prof. Małgorzata Szpakowska - zagwatmac <browar>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 wrz 2007, 19:09

Marissa pisze:I tutaj powinna zadziałać edukacja seksualna i możliwość aborcji.
<zalamka> taaaaaaaa bo aboracja to lekarstwo na wszystkie problemy świata. Najlepiej wyeliminować te jednostki, które w jakiś tam sposób odbiegają od normy...
będzie bez problemów <pijak>
Wykastrujemy wszystkich brzydkich, niskich, chorych, glupich, nieodpowiedzialnych, mających skłonności do alkoholu, mających słabą pscychikę, brzydki charakter pisma, zły gust, głosujących na Samoobronę... a niech nie przenoszą złych genów! <pijak>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 wrz 2007, 19:24

Andrew pisze:Temat jest nie do wygadania <aniolek>

Tym bardziej, że instynkt macierzyński bardzo często rodzi się wraz z dzieckiem, więc podziwiam Panie bezdzietne (bez obrazy), które tak twórczo wypowiadają się w tym topiku.
BTW, to w tym temacie czasami odnoszę wrażenie, jakbym słyszała jedno ze swoim dzieci, które nie spróbowało jakiejś potrawy, a już mówi, że nie lubi jej. Jeśli więc tak się sprawy mają, to faktycznie nie widzę sensu w takowym macierzyństwie.
Oczywiście nie potępiam tego (może troszkę nie rozumiem <hmm> ) , jak zresztą żadnego innego zachowania, bo lepsza jest świadoma bezdzietność, niż macierzyństwo na siłę.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2007, 19:39

Mona pisze:Tym bardziej, że instynkt macierzyński bardzo często rodzi się wraz z dzieckiem


oj tu bym polemizował i rozwine to jednak by znowu mila moderacja usuwać nie musiała !

Takie stwierdzenie to nadużycie ! instynkt to instynkt ,on sie nie rodzi - on jest !
Tak jak instynkt samozachowawczy (i tu chyba rozpisywac sie nie muszę ) :>
A co z kobietami które mają kłopoty z urodzeniem dziecka , zajsciem w ciaze ? to ich instynkt pcha je ku wszelakim sposobom osiagniecia owego celu jakim jest w tym wypadku dziecko !
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 wrz 2007, 19:48

Andrew pisze: to ich instynkt pcha je ku wszelakim sposobom osiagniecia owego celu jakim jest w tym wypadku dziecko !
często pcha je do tego wizja męża który odejdzie, bądź matki, która w każdą niedzielę będzie niedyskretnie pytać: córeczko a kiedy ja wreszcie babcią zostanę.
Mona pisze:Tym bardziej, że instynkt macierzyński bardzo często rodzi się wraz z dzieckiem
A nie miłość czasem?:)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 wrz 2007, 19:51

Jawka pisze:zęsto pcha je do tego wizja męża który odejdzie


a jak określić przypadek kobiet, które mówiąc nieelegancko łapią faceta na dziecko? ;DD
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 wrz 2007, 19:56

Nola pisze:a jak określić przypadek kobiet, które mówiąc nieelegancko łapią faceta na dziecko?
Zakładając, że facet jest małym dzieckiem, który to nie wiem czym grozi współżycie można powiedzieć, że to zła kobieta <diabel> <lol>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2007, 20:02

Nola pisze:
Jawka pisze:zęsto pcha je do tego wizja męża który odejdzie


a jak określić przypadek kobiet, które mówiąc nieelegancko łapią faceta na dziecko? ;DD


faceta ? faceta idiote chyba powinno byc napisane , przypomne , ze do spłodzenia dziecka trzeba dwojga .
Inaczej to powiedziec moze ze facet złowił kobiete na swój wyglad , i odwrotnie
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 wrz 2007, 20:10

Jawka pisze:
Nola pisze:a jak określić przypadek kobiet, które mówiąc nieelegancko łapią faceta na dziecko?
Zakładając, że facet jest małym dzieckiem, który to nie wiem czym grozi współżycie można powiedzieć, że to zła kobieta <diabel> <lol>

Andrew pisze:faceta ? faceta idiote chyba powinno byc napisane , przypomne , ze do spłodzenia dziecka trzeba dwojga .

Gdzie Wy żyjecie?

Ona bierze tabletki. W związku ostatnio coś nie bardzo, ona podejrzewa zdradę. Z premedytacją odstawia tabletki i zachodzi w ciążę. Proste? Znam taki przypadek z autopsji. Czym się objawia idiotyzm faceta?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 wrz 2007, 20:12

Sir Charles pisze: Z premedytacją odstawia tabletki i zachodzi w ciążę. Proste?
Nie wiem jaką trzeba być idiotką aby tak zrobić. Nie mówimy o skrajnościach.
Każda zdrowo myśląca osoba nie ryzykowały zajścia w ciązę tuż po ostawieniu tabletek bo ryzyko jest zbyt wielkie.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 wrz 2007, 20:20

Jawka pisze:Nie wiem jaką trzeba być idiotką aby tak zrobić. Nie mówimy o skrajnościach.
Każda zdrowo myśląca osoba nie ryzykowały zajścia w ciązę tuż po ostawieniu tabletek bo ryzyko jest zbyt wielkie.

Zgadza się - dziecko ma prawie 4 lata i problemy ze słuchem.

A najlepsze, że nie udało się - odszedł od niej.

Łowienie na dziecko to bardzo popularna w naszym nieuświadomionym społeczeństwie dyscyplina. Kobieta chce mieć męża, nieważne jakiego. Więc daje się zapłodnić, a potem zaprasza do swojej rodziny na "rozmowę". Już oni go potrafią przekabacić i namówić na ślub.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 wrz 2007, 20:24

cóż, istnieją takie wyrachowane i co tu kryć, parszywie postępujące jednostki.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 wrz 2007, 20:29

Endriuł, nie krzycz, to po pierwsze, a po drugie czytaj ze zrozumieniem, bo napisałam:"... bardzo często...", czyli że nie zawsze.
Jawka pisze:A nie miłość czasem?:)

Wiesz, Jawko, niektóre kobiety kochają swoje dziecko już wtedy, gdy ono jest jeszcze w stadium embrionalnym ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 wrz 2007, 20:32

hmm, i tak się zastanawiam, kogo mniej się szanuje - kobietę, która musi stosować tak żałosne metody, żeby faceta do siebie przywiązać czy faceta, który okazał się frajerem?
Chaos is a friend of mine

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości